• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

30. listopadu 2016 
@sikulik ahojky, no snad asi ano. To čekání je strašný :frowning2: a myslíš si, že by se mohlo uhnizďovat třeba až od včerejška? Bylo po 5-ti denní kultivaci.
26. dub 2012 v 16:09  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@sikulik no tak snad ano. Jenže to čekání je děsný. Myslíš si, že by se mohlo uhnizďovat třeba až od včerejška když je mi blbě? Bylo vkládáno po 5-ti denní kultivaci
26. dub 2012 v 16:18  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambulajda musí!!!!!Teď už to výjde:slight_smile:
26. dub 2012 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@dancaa Pokud jsi měla 5 denni embryjko, tak to se mělo zahnizdit do 2 dnu.. Takže teď už je rozhodnuto, akorát hcg se ukáže kazdemu jinak..
26. dub 2012 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@bublenudle takže myslíš, že to neni ještě ztracený? Možná se ptám jak hlupačka, ale já tomu všemu moc nerozumim :confounded: a kdy si myslíš, že by se hcg ukázalo na 100%
26. dub 2012 v 17:20  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@dancaa Urcite není nic ztraceny, je to ještě brzo. Moje kamarádka si dělala 13 den test a byl negativni, druhy den šla na krev a ejhle, už to tam bylo.. Takže se nenervuj, den něco dobrého na papu a pust si pohádku ať se brouckovi u maminky líbí a pustí se až za 9 měsíců :wink:
26. dub 2012 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@bublenudle Jsi moc hodná :slight_smile: dala jsi mi naději :slight_smile: jenže já jsem jak praštěná, stejně s tim nic člověk nenadělá a přesto přemýšlí jakby a coby. Tak budeme doufat :slight_smile:
Tobě přeji taky hodně štěstí :wink:
26. dub 2012 v 17:31  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@dancaa Jasny chápu.. Já už toho mám hodně za sebou.. Tak to je pak jiné haha.. Pekne odpocivej vše bude tak jak ma a ok :slight_smile:
26. dub 2012 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to jsi hodně duchem silná žena :wink: Já si vždycky řeknu, ale co buď jo nebo ne a zachvíli už to šrotuje :zipper_mouth: já právě mohla dát jen jedno ohledně mé cukrovky. Vim, že asi větší naděje je jich dát víc.....ale zase takovýho prostoru by tam mělo jen pro sebe :dizzy_face:
26. dub 2012 v 17:45  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dancaa mslím,že hodně zaleži na zdrav.stavu pacientky a taky jak je stavena.... :wink: já si je nechavam davat všechny kvuli věku a taky tolik pokusu neuspěšnych....tak doufam,že tento 7mej bude opravdu štastnej :dizzy_face: :dizzy_face:
26. dub 2012 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
no právě, mám diabetes 13 let a ňáký ty důsledky to má, ale teď jsem kompenzovaná i jsem teda musela přibrat, což se mi povedlo :sweat_smile: Mě bylo řečeno, kdybych jich nechala zavést víc a chytily se, mělo by to následky na ledviny a oči. To by bylo aby se nám to nepovedlo. Snad ten nahoře neni takový kruťas :wink:
Vyjde to, neboj, budou to siláčci :slight_smile:
26. dub 2012 v 18:35  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@dancaa ano,určitě se to podaři..a budeme taky mamky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: opatruj se,zitra pisnu pa :wink:
26. dub 2012 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky se opatruj :slight_smile: budu se těšit :wink: zatim papa :slight_smile:
26. dub 2012 v 18:56  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@bublenudle Super bojovníčci,jen tak dál a maminka at čechrá duchničku :slight_smile: At se jim hezky bydlí.Ja už mám nafasováno,tak spoléhám na vaše dobré zprávy a pořádnou těhu cunami at mužu naskočit. :grinning:
26. dub 2012 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
AHOJTE HOLKY POSILAM POZDRAV, POSLEDNI TRI STRAN PŘÍSPĚVKŮ JSEM PŘEČETLA DLOUHO JSEM TADY NEBYLA.
26. dub 2012 v 19:33  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana321969 Ahoj Jani, jak se daří tobě a dvojčátkům? :wink:
26. dub 2012 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj aoj zatim to jde a nevolnosti snad uz budu končit mam ještě o kilo az dvě dule :slight_smile: jinak testy vcera dopadly ok, tkze jsem rada, asi bude páreček tak uvidime.
26. dub 2012 ve 20:04  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@bublenudle No bezva, pohádkový motiv pokračuje, to je krásné znamení! Tak tedˇo víkendu ještě odpočívej, pak už budeš pracovatve prospěch mimísků :grinning: .
26. dub 2012 ve 23:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@bublenudle :grinning: tak 4 to by pak byla sranda s čtyřčatama :grinning: , já jsem měla taky jednou zavedený 3 a zůstal nám ten jeden, co spinká v postýlce. Držím vše co mám, aby se všichni tři bobísci krásně vyvíjeli a mohla jsi mít všechny 3 u sebe v bříšku, a pak už je to jen na přírodě, kolik ti jich nechá. Ale teď už to štěstí musí přijít!!! :wink:
27. dub 2012 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@dancaa možné je všechno, každá holka to má jinak. Někdy se může embryjko chytnout hned, někdy může chvíli "bloudit" a pak se chytne třeba později. Věř mi, že to čekání tady všechny mooooc dobře známe a ne jedenkrát, ale třeba i několikrát, když se stále nedaří. Tak mysli pozitivně a snaž se na to tolik neupínat a najít si nějakou činnost, kterou se aspoň trochu zabavíš a odvedeš myšlenky, ale vím je to těžké
27. dub 2012 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
AHoj holky, tak jsem zpět z utz:
takže na utz pořád 20 foličů. Marcel Š. říkal, že nebude zastírat, že jich chtěl méně, ale ať se ničeho nebojím, že se o mě osobně dobře postará s SLIBUJE, že žádný OHSS nebude (co se týče vody v břichu, kapaček atd.) a že budu normálně fungovat (ve středu do práce, nechci být doma) - je zlatej, uklidnilo mě to..

A teď tedy mám ještě zítra píchat Puregon, k tomu 2x Orgalutran, aby nepraskli foliči. Zítra ve 24:00 mám píchat Decapeptyl, aby dozráli a pak ještě tabletky Dostimexu, taky na oddálení OHSS. Pregnyl nebude kvůli tomu OHSS, aby se nerozjel, to dělá on-HCG, mrcha..
OPU pondělí v 12h - to zdechnu hlady :frowning2:
27. dub 2012 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana321969 moc moc gratuluju k testům a k případnému párečku :wink:
27. dub 2012 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@sikulik Mockrát děkuji za podporu :slight_smile: Je to fakt, kdyžtak je další pokus :slight_smile: Budeme doufat a nehroutit se z toho.......Přeji hodně štěsí :slight_smile:
27. dub 2012 ve 13:25  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@cilkaa Marcel je bezva, že tě tak uklidnil, ale teda koukám, že jsi toho vyfasovala pořádnou náruč. Zato bude spousta luxusních embryek, uvidíš :wink: . A s tím hladem, musíš holt pořádně jíst už odteď až do nedělní půlnoci a udělat si zásoby, aby tělo vydrželo než se pak zase najíš :slight_smile:
27. dub 2012 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Máme 4 bojovníky !!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: náš 4tý miláček se ještě oplodnil,tak jsem štěstím bez sebe... :slight_smile: :slight_smile: máme 3 Muštetýry a Zorra.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ET v poněli,už se nemužu dočkat....
27. dub 2012 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@bublenudle BOMBA :grinning: , takže budeš dávat všechny? :grinning:
27. dub 2012 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sikulik
@sikulik ahojky...no jasný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se těěěěšim na ponděli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. dub 2012 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@sikulik to je výbornej nápad :grinning: Budu tlačit jak nezřízená :grinning:

@bublenudle tak to je úžasný!! Pondělí já mám OPU, bude určitě šťastnej den :dizzy_face:
27. dub 2012 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
holky @bublenudle a @cilkaa přesně tak, pondělí bude extrémně šťastnej den!!! Jsou čarodějnice, takže tam bude i nějaká vyšší síla :grinning:
27. dub 2012 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@sikulik Jo to je fakt haha.. Tak šup ať už je pondělí :wink:
27. dub 2012 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek