Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

bambulajda
13. kvě 2012

@kcvrcekz ...to znám, taky jsem nechtěla testovat a zase jsem nevydrželela...ale je ještě brzučko, navíc já mám na ředění krve heparin , tak třeba to má taky nějakej vliv na to, že se to ukazuje brzo. ...takže držím palekčky a věřím, že se ti zadaří....jinak se cítím jak na mrchu ...sem tam bolí břicho a když ležím tak trošku záda - nedá se to skoro rozeznat od mrchy

kcvrcekz
13. kvě 2012

@bambulajda no přesně.🙂 a cítím se taky jakoby na mrchu ač dnes tedy je mi docela dobře🙂 tak držím pěstičky ať si v lednu píšem jak nám ti drobečci už naznačují že chtějí ven😉

aidule
13. kvě 2012

@bublenudle Leonko, k zítřejšímu odběru držím vše, co mám 😉 ! Moc na tebe myslím a posílám foto pro povzbuzení a víru v ten nejkrásnější konec!!! 🙂 🙂 🙂

lenuleeee
13. kvě 2012

Ahoj holky, 🙂 @bublenudle Tobě hooodně štěstí při zítřejším odběru!!!! Úplně Ti rozumím, proč nechceš testovat a vydržíš až do odběrů. Taky to budu mít při dalším pokusu tak 😉
Jinak my jsme byli teda na konzultaci v Reprofitu a musím říct, že dr. Koudelka udělal skvělý dojem 😅 Manžel už skoro o Repromedě nechce ani slyšet 😝 Já jsem byla taky nadšená... Domluvili jsme se, že se uvidíme v srpnu, ale ještě mě čeká koncem tohoto měsíce hysteroskopie,..prý raději se podívají dovnitř, aby zjisitili, jestli nemám něco v děloze co embryjkům brání v uhnízdění. Začala jsem cvičit mojžíšovku pro uvolnění dělohy, tak uvidíme. Dr. Koudelka nám nabídl dokonce i nativní cyklus,..prostě jen tak to zkusit,...mám dojít někdy 12tý den cyklu na UTZ a pokud bude folík, zkusíme to. Bez příprav atd,..ty mi nedělají už po těch předešlých pokusech moc dobře. 🙄 A nebo zkusíme v září tu minimálku... Každopádně my jsme byli moc spokojení 🙂 🙂 🙂 🙂

Všem přeji krásné a bezproblémové těhotnění,..mějte se tady hezky, pa 😵

bambulajda
14. kvě 2012

@lenka27 ...no už zase špiním 😒 ...a co jsi dělala, mám se šetřit nebo nemám chodit do práce vůbec ...jako červená to není, spíš takovej světle hnědo fialovej výtok 😠

kcvrcekz
14. kvě 2012

@cilkaa tak co? Už jsi testila?

drndapetka
14. kvě 2012

@bambulajda já být Tebou, tak do práce nechodím. Mě doktor při špinění řekl, ležet, jít jen na záchod, nohy nahoře....samozřejmě, že člověk stejně nic neovlivní na 100%, ale pro pocit, že pro to děláš vše to stojí 😉 Takže za mě - ŠETŘIT SE 😉

kcvrcekz
14. kvě 2012

@bambulajda přidávám se k @drndapetka šetři se 😉.

cilkaa
14. kvě 2012

Ahoj holky, já jsem ještě netestila. Za prvé mě dost odradil ten bílej test @kcvrcekz a za druhé se nám protáhl víkendový pobyt až do dneška a neměla jsem nic u sebe. Chci testit v klidu doma.
Ale mám strašněj strach...

@bambulajda já bych také byla pár dní doma a cinkla do RF co dělat...

kcvrcekz
14. kvě 2012

@cilkaa plně tě chápu. 🙂 já zbytečně vyšilovala a nic moc pocit.☹ a kdy budeš zkoušet ? A jak se cítíš?

lenka27
14. kvě 2012

@bambulajda no když jsem to měla než jsem šla na krev, tak jsem nedělala nic, ale potom když už mi potvrdili těhotenství, tak mě dal doktor neschopenku a polehávala jsem

lenka27
14. kvě 2012

@bambulajda jo a ještě mi Štelcl zvedl dávkování utroše

cilkaa
14. kvě 2012

@kcvrcekz no mě teda docela dost bolí břicho jako na mrchu. A pak teda mi je trochu šoufl. Ale těžko to přisuzovat čemukoliv. Po té smršti hormonů to tělo může reagovat jakkoliv na cokoliv. Jako kdyby šlo o přirozený cyklus, tak dám ruku do ohně, že jsem těhotná, ale ve chvíli, kdy vím, co všechno moje tělo zkusilo za poslední měsíc, tak prostě nemohu dělat žádné závěry...
A ty zkusíš test kdy ještě? Já nevím, možná zítra, ale jak říkám, jsem vynervovaná..

@bublenudle Leo, myslím na tebe 🙂

kcvrcekz
14. kvě 2012

@cilkaa no tak s tou bolestí jsme na tom stejně. Já včera teda měla asi den volna páč mi bylo jakš takš až do večera. A dneska opět bolest jakoby měla dojít a je mi zle od žaludkz, ale jak říkáš ví Bůh čím to je. No já ti nevím asi až ve středu. Přecejen jsi den předemnou takže by jsi už mohla něco vidět.

bublenudle
14. kvě 2012

Ahoj holky, tak já zase nic.. Ani 7 IVF nebylo úspěšný.. Hcg negativni.. Tak už fakt nevím 😢 preji vám ať se povede.. Budu ba vás myslet..

cilkaa
14. kvě 2012

@kcvrcekz myslím, že už by něco být vidět mohlo... ale spíš mám fakt strach... když jsem šla ráno na záchod s myšlenkou, že bych mohla testovat, tak mi bylo úplně úzko (i když, jak jsem psala, jsem to ani neměla u sebe a ani to nešlo)

@bublenudle to snad není už možné?! Ach jo, moc mě to mrzí ☹ Veřila jsem tomu teďka 😢

kcvrcekz
14. kvě 2012

@bublenudle teda to mě moc mrzí☹ taky jsem věřila, že to klapne. Drž se
@cilkaa no jako věřím ti, jsem taky taková nervózní, ale toto mě tak trochu uklidnilo http://moje.dama.cz/blog.php?blog=14433 . A rozbrečelo teda.

lenka27
14. kvě 2012

@bublenudle to mě tak mrzí, to je tak nefér. co víc říct, než drž se holka

sikulik
14. kvě 2012

@bublenudle ahojky, strašně mě to mrzí, moc jsem věřila, že 7 bude pro tebe šťastné číslo. Jsem v duchu s tebou a vím, že žádná slova útěchy nepomůžou. Jen se nevzdávej a až se vybrečíš, bojuj dál! To miminko si tě určitě najde!

aidule
14. kvě 2012

@bublenudle Beruško, moc mě to mrzí, věřila jsem, že teď už to klapne....co na to říct,je to pořád dokola stejná písnička jako na kolovrátku, drž se, poplakej si, osuš slzy, chvíli pracuj a............pak se nadechni a tou svou neutuchající vůlí a vírou, že to určo jednou klapne, zkus zase bojovat. Tak nemilosrdný ten život není, neboj 😉!!! Drž se, sluníčko!!! 🙂

bublenudle
14. kvě 2012

Holky. Díky moc, jste zlaté.. Nevím co psát, jsem z toho fakt už smutná.. Přeji vám, aby jste všechny našli // aspoň vy.. Moc držím palce..

bublenudle
14. kvě 2012

@aidule Berusko děkuji.. No jo, co se dá dělat.. 😢

bambulajda
14. kvě 2012

@bublenudle drž se !! ☹

sikulik
14. kvě 2012

@bublenudle až nabereš zase síly, tak by to možná chtělo domluvit se s doktorem a zkusit ještě nějaká vyšetření, která by mohla být příčinou stále se opakujících neúspěchů. Aby jsi nevyhazovala peníze za pokusy, které končí stále stejně, aby sis neničila tělo hromadou hormonů a hlavně psychicky, aby jsi to všechno ustála. Pokud chodíš pořád k jednomu doktorovi, možná by nebylo od věci zkusit ještě konzultaci u jiného, který by měl objektivní názor nebo jiné zkušenosti se svými pacientkami a mohl by najít nové řešení. Drž se!!!

bublenudle
14. kvě 2012

No já měla 4 Ivf v Repromede a teď 3 v Reprofitu.. Nejdriv u Stelcla a teď u Machace.. Tak už fakt nevím. Hysteroskopii mi taky Marcel dělal a nic nenašel .. Ach jo, fakt už nevím.. Ještě ze mám aspoň toho mého hafika.. Jinak by mě už asi trefilo..

mautas11
14. kvě 2012

ahojte holky můžu mít dotaz jestli jste si zaváděli UTROGESTAN i v den před ET? nevím jestli si ho v sobotu ráno dát a nebo ho vynechat.díky

dancaa
14. kvě 2012

@mautas11 ahojky, jo jo já si ho zaváděla i v den ET.

kcvrcekz
14. kvě 2012

@mautas11 já si zavedla v den Et ale až později, podle toho v kolik jdeš. My byli na 8:30 takže jsem si ho dala jak jsme dojeli domů.

lenuleeee
14. kvě 2012

@bublenudle Ahoj,..nevím co napsat. Vím moc dobře, že na tohle neexistují slova útěchy,..jen snad, že je mi to opravdu moc líto. 😔 😔 😔 Napadá mě, dělali v jednom z CARu buněčnou imunitu? Zda nemáš protilátky proti embryjkům? Oni sice tvrdí, že stačí nasadit na 14 dnů Prednison, ale od imunoložky vím, že pokud tam ta zvýšená imunita je, je třeba brát Prednison déle, aby jsi ty protilákty proti embryjku opravdu nevytvářela. Jinak mě fakt už nic nenapadá...drž se holka!!!! Zkus se optat ještě na tohle! 😢

sikulik
14. kvě 2012

@bublenudle podle toho, co jsem na všech možných diskuzích četla, je Machač na hledání příčin docela machr, a opravdu se snaží, takže to zkus s ním prodebadit, ať ti nechá udělat ještě vyšetření, která jsi neměla. Napadá mě třeba štítná žláza, AMH, FSH, prolaktin, buněčná imunita jak píše lenuleeee a další, ani nevím co všechno existuje a co jsi už prošla. Až se najde příčina, pak už bude "jednoduché" ji pomocí léků napravit a pak už se určitě dočkáš vytouženého prďolínka.