• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

17. srpna 2017 
@cilkaa hele holka :grinning: nechci tě utěšovat nějakými planými nadějemi, ale nějak brzo jsi složila zbraně, a to nemůžeš! :wink: . Já jsem měla u našeho jediného úspěšného pokusu 5-ti denní PK a čárku jsem neměla žádnou ani 12 den, probulela jsem půl dne a za dva dny jsem zkusila ten drahej test co se rovnou počůrá (nevím název, ale ani mamatest, ani clearblue to nebyly), a najednou tam 14.den po ET 5-denních blastiček byly dvě čárky :slight_smile: . Prostě jsem tomu vůbec nemohla uvěřit, ale byla neděle a žádný jiný test jsem neměla, až teprve v pondělí na klasickým desítkovým mamatestu byly nádherné //. Tak ještě malinkatou jiskřičku naděje jednomu z tvých bojovníčků dej, ju?
16. kvě 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@cilkaa no ono je to asi hodně individuální. Já tomu prostě věří, že to vyšlo:slight_smile: a ty by si neměla hned házet flintu do žita. Jak píše @sikulik.

Jinak holky je možné, že dneska byl ten test slabší duch jak včera? Ale v termínu? Možná jen blbě vidím.
16. kvě 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kcvrcekz hcg v krvi se zvyšuje každých 48 hodin, takže je nejlepší testit vždy po dvou dalších dnech, neboj, určitě ti to vyšlo :wink:
16. kvě 2012 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sikulik děkuji moc, ty mě vždy uklidníš:wink:
16. kvě 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sikulik a ten 12. den to bylo co za test? Desítkovej?

@kcvrcekz to je dobře, urcite tam bude. Svoji hladinu hcg jeste neznáš, takže urcite je to na dobré ceste.
16. kvě 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kamaradka byla na transferu cca pred mesicem, delala ji to Vitouskova a rikala ji ze ji zavedli ten den miss embyjko z cele kliniky - tak nevim, nevim jestli pro ne nejsou miss vsechny :sunglasses:
16. kvě 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@1miska ona má miss pro všechny:slight_smile:
16. kvě 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kcvrcekz ...tak jestli byl v limitu , tak další dobrá zpráva - já mu věřím :grinning:

jinak já dnes 12. den krev a HCG je nad 400 ...takže se mám dostavit za 14 dní a uvidíme ..strasně si přeju ať to vyjde :dizzy_face: ...už nechcu žádny biochem. těhu ani nic podobnýho !!!
16. kvě 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@bambulajda no ten byl. Koukala jsem tedy pak ješte po hodině a byl tam. Jsem teprv 10 den po et. Tak snad zítra bude zase silnější. Gratuluju k hcg a určitě to výjde:slight_smile: uvidíš:wink:
16. kvě 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bambulajda gratuluji. Určo to tentokrát vyjde. Hodnota je víc než pěkná. :wink:
16. kvě 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ránko holky. Tak teď tomu už fakt nerozumím. Dneska test sice v limitu, ale ták slabej, že nevím co si mám o tom myslet. Ten co jsem dělala v úterý sice vylezl po limitu, ale byl nejsilnější. Příjde mi jakoby se to ztráceli. :frowning2: Dnes bych měla dostat ms a včera večer jsem měla jakýsi lehonce nahnědlý výtok, tak tomu fákt nerozumím. Myslíte, že tam mimi je?
17. kvě 2012 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady jsou fotky ..:frowning2: Začínám mít blbej pocit, že to je asi to biochemické..:frowning2: A tak jsem se těšila..:frowning2:ten poslední je z dneška
17. kvě 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kcvrcekz no nejpřesnější je si skočit na krev jako samoplátce. Uvidíš výsledek. Držím pěsti. :wink:
17. kvě 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olousek35 no na krev mám jít v pondělí tak to už nějak vydržím,ale podle testů je to myslím jasné....:frowning2:
17. kvě 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulajda ahoj miláčku neboj je nás víc co na tebe myslím a ted sama vidíš, že už je to rozdíl od minule!!!!!
17. kvě 2012 v 08:40  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kcvrcekz ahoj, duchy tam vidím. Já to minule měla podobně. A šla jsem na krev hned. Normálně do RF, udělají ti ho a pak v pondělí taky. Ať máš jasno. A kdyby to byl nějakej průšvih, tak ať se to sleduje.
Jako samoplatce nikam nechod´, vše ti udělají u nas v caru. Pokud chceš mít jistotu, že můžeš přijít, mailuj Kuřecové- urcite ti hned odpoví.

@bambulajda to je krása. Budu držet palečky. Zasloužíš si to :slight_smile:

Holky, já dnes snehobílo, takže se to jen potvrdilo... Už jsem to strávila. V srpnu další pokus.
17. kvě 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kcvrcekz já bych neřekla že ten spodní je min jen ty vrchní jsou zaschly tak to tak vypada.ja jsem testovala taky od 6 dne,akorat jsem se nervila,ze to nesili,druha carka byla furt stejna,a hcg 12 dpoet jsem mela pres 400. takze neboj,treba zkus test az tak v sobotu. ty testy nejsou presny jak krev.drzim pesti
17. kvě 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kcvrcekz ...těžko říct, počkej na krev - budu držet palečky
17. kvě 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cilkaa
@sajmona
@bambulajda
No volala jsem do RF a tam mi řekli, že na ty testy nemám moc spoléhat a dojít v pondělí na krev pokud se nerozhede ms. Tak uvidím.
17. kvě 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulajda Vééélká gratulace k Hcg :slight_smile: mooooc ti to přeju :dizzy_face:
17. kvě 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. kvě 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cilkaa ahojky, je mi to moc líto, ten můj test ten 12.den byl ten reprofiťáckej. Půjdeš to zkusit ještě na krev?
17. kvě 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kcvrcekz ahojky, je to zvláštní, uvidíš, když si uděláš test třeba ještě v sobotu a neděli.
17. kvě 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulajda moc gratuluju k hcg a přeju, aby bylo za 14 dní všechno v pořádku :wink:
17. kvě 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sikulik na krev už určitě nepůjdu.
Akorát jsme se Štelclem domluvení, že nám vezmou i s manželem krev a udělají nám genetiku a trombofilní stavy (ani nevím pořádně o co jde?), pak hysteroskopii.
No a srpen šupajdím nanovo.
Zbyla mi ještě půlka Puregonu, takže uděláme "minimálku", která v podstatě bude dost podobná jako klasika, ale nechci si vyčerpat pokusy(chceme 3 děti :slight_smile:) a ten Puregon v lednu končí trvanlivost, tak jej využiju.
17. kvě 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, není některá objednaná příští týden ke Koudelkovi, nebo ke Štelclovi? Pokud jo tak který den a cca kolem které hodiny? Chtěli bychom tam s malým na děkovačku, ale potřebuju nějak neofiko zjistit, kdy tam budou oba.
17. kvě 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olousek35 Ahoj, jdu na konzultaci 22.5 na 16.30, ale podle mě by tam měl být celý den. Možná by tam stačilo zavolat a optat se kdy tam příští týden je. Tak asi tak
17. kvě 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olousek35 jo a ještě jsem zapomněla dodat, že já jdu k dr. Koudelkovi :wink:
17. kvě 2012 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulajda tak to je jasný :slight_smile: já to měla s Adámkem stejně, a to je dobré znamení
17. kvě 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacatka tak to je super, díky moc za info. Je fajn, že tam bude i odpo. Koudelka je pro nás ten hlavní.
17. kvě 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek