Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

kcvrcekz
14. čer 2012

@katem držím pěsti ať je porod v pořádku a rychlý🙂

misha83
14. čer 2012

Ahojky, tak mám bojovníčka u sebe. Teď nezbývá než čekat. Musím říct, že transfer byl pro nás pěkný zážitek oproti zdřívějším zkušenostem. Prcek má 8b., hranice už byly kompaktní a je jedničkové kvality.

evulatko
14. čer 2012

@misha83, moc blahopreji a at se hezky zavrta🙂))) A delal Ti to Stelcl?🙂

kcvrcekz
14. čer 2012

@misha83 Tak to gratuluju, teď se šetři a moc držím pěsti ať se mu u tebe líbí..🙂

misha83
14. čer 2012

@evulatko Ano a byl úžasný. Pro mě fakt dřiv byl transfer dost nepříjemnou záležitostí, dnes to bylo úplně o něčem jiném.

misha83
14. čer 2012

@kcvrcekz Děkuji, teď se jenom válím 🙂.

kcvrcekz
14. čer 2012

@misha83 Válej válej..🙂

saminka
14. čer 2012

@misha83 drzim ti vsechno co mam,nam taky zavadeli osmibunecne embryjko jednickove kvality a ted mi tu sedi na kline a snazi se me zakosnout 😀 😵

evulatko
14. čer 2012

@misha83, mne prijde super, jak Ti dela vsechno on, pokud zrovna neni vikend🙂

misha83
14. čer 2012

@saminka jé, děkuji moc za povzbuzení.

@evulatko Právě, to je super a navíc má fakt osobní přístup.

misha83
14. čer 2012

@saminka jé, děkuji moc za povzbuzení.

@evulatko Právě, to je super a navíc má fakt osobní přístup.

lenajsek
14. čer 2012

Ahoj holky, nedočítám, ale všem moc držím palce, ať se daří!!!
U nás platí ta sobota, v 10hod. dopoledne si jedu pro zmrzlinku, je to jedničková hatchující blastocysta, tak snad bude moje slizice dost vysoká a prďolka se do ní zakousne a už nepustí...

Mějte se krásně, nechte se hýčkat, věřte, odpočívejte, neztrácejte optimismus a tfuj tfuj!

bobulinka74
14. čer 2012

Jů, krásně se nám to tu rozjelo,tak holky, hodně štěstíčka 😵 😵

bosorkajarka
14. čer 2012

ahoj chtela bych se zeptat za jak dlouho Vam doktor odpovedel kdyz jste poslali dotaz mailem (mylsim konkretni doktor ke kteremu chodite). dekuji.

kcvrcekz
14. čer 2012

@bosorkajarka vždy tak do hodinky. 🙂

bosorkajarka
14. čer 2012

@kcvrcekz diky ja jenom ze uz jsem psala vcera a porad nic tak treba tam dnes nebyla a napise zitra, doufam

kcvrcekz
14. čer 2012

@bosorkajarka ke komu chodíš?

bosorkajarka
14. čer 2012

@kcvrcekz k vitouškové

kcvrcekz
14. čer 2012

@bosorkajarka aha tak to nevím ☹

kalipso
14. čer 2012

@bosorkajarka mně Vitoušková říkala, že má nějaký dva dny po sobě ambulanci a na email se nestíhá většinou podívat, tak že odpovídá hned ten další den. Tak kdyby ti nenapsala zítra, tak jí napiš znova. Mně odpovídala do jednoho dne, občas skoro hned.

bosorkajarka
14. čer 2012

@kalipso diky tak ja jeste pockam do zitrka

kcvrcekz
14. čer 2012

kcvrcekz  Tak dnes poslední obnovená tabulka..

☼ ♡☼♥☼ ČEKATELIKY NA // ☼ ♥☼♡☼

@drndapetka (27)
snaží se 4,5 roku
průběh: květen 2008 - mimoděložní, červen 2009 - spontánní potrat v 6tt, září 2010 - 1.IVF těhu zamlklé v 7tt
IVF: 1.IVF Unica srpen 2010 ( zamlklé těhu), 1.KET - neg., 2.IVF Unica září 2011 - neg. , Reprofit - minimálka květen 2012 - nedošlo k ET ( embrya zamražena), 2.KET Reprofit - čeká se, 22.6. ultrazvuk před KEtíkem
@lenajsek
♧Plánovaný KET na 16.6. ♧ Držíme pěsti😉
@kcvrcekz (28)
Snaží se 1 rok a 3 měsíce
Průběh: 1 IVF květen 2012 nepovedlo se, zamaraženy 4 E. KET 9.6. a teď se čeká..
@misha83 (29)
Snaží se: 3,5 roku
Průběh: IVF únor 2010 stornováno pro nereagující vaječníky
IVF říjen 2010 i při max. dávkách špatná reakce, nicméně transfer byl, negativní test
IVF březen 2011 s darovanými vajíčky, v 8. týdnu mimoděložní a následně i potrat plodu v děloze, revize
následovala změna CAR, přešli jsme z Unici do Reprofitu únor 2012
♧Nativ červen 2012, předpokládaný transfer 14.6.tfuj tfuj tfuj ať se mimisek udrží🙂
@fretecka (31)
Snažení: 3 roky
Průběh: zatím zkouší 2 cyklus časovaný styk
@sblanch (33)
Snažení: 3roky
Průběh: 1x IUI, 3x IVF, 1 KET, IUI s přechodem do nativu + PICSI; 4. IVF březen 2012 - nativ; vše negativní

♡♡TĚHULKY♡♡ - GRATULUJEME 

@kalipso (29)
Snažení: 1 rok a 3 měsíce
Průběh: podařilo se první IUI

★☆MAMINKY a MIMINKA ★☆

@olousek35
1.dítě, Tomášek, narozen 2.2.2012 4240g, 51 cm, vznikl z 2.IVF . 1 IVF //, ale nepotvrdilo se srdíčko a ukončeno revizí

olousek35
14. čer 2012

@kcvrcekz zmizla ti saminka a nevím, jestli ti nedávali info sem i další maminky. Zkus kouknout.

bobulinka74
15. čer 2012

@kcvrcekz no,někde se stala chyba, chybí nás tam víc

kcvrcekz
15. čer 2012

Ahojky holky koukala jsem už včera. ☹ nedostala jsem se k PC a kopírovala tabulku z ipodu no a vidím že to není dobrej nápad. Takže se omlouvám a dnes už bude tabulka jak má být. Děkuji za pochopení🙂

bublenudle
15. čer 2012

Holky tak KATEM se stala maminkou, všichni jsou v pořádku.. Chlapeček 3 kg a 50cm, holcicka 2,20 a 45cm, ale je na Jip.. Všichni zdravi a šťastní 😉

saminka
15. čer 2012

@katem moc gratulujeme k parecku, to je krasa!!!!! ted si je jen uzivejte, hlavne zdravicko cele rodince prejeme 😵 😵 😵
@bublenudle dekujeme za zpravicku 😵

bellka
15. čer 2012

@katem my se taky přidáváme k obrovské gratulaci a přejeme prďolkům do života jenom to nejlepšííí a hodně moc zdravíčka celé rodince, páč ta největší štěstíčka už máte v náručííí 😵 😵 😵

Všem přejeme krásný páťulínek a jen v rychlosti chci vzkázat všem snažilkám, že ačkoliv se neúspěšné boje o miminko zdají nekonečné a mnohdy už ani nevěříte, že se dočkáte toho malého uzlíčku, který je pro nás takovým obrovským zázrakem, tak věřte, že jednou se to MUSÍ zlomit a výjde to a jsem přesvědčená, že v RF pro to udělají maximum. Jen všem novým snažilkám, které neznají náš příběh, chci říct, že jsme patřili mezi zoufalce a když jsme po 12ti letech uviděli na testíku // dálnice, nemohli jsme ani promluvit a dnes má Šimonek 14 měsíců a já jsem stále jako ve snu a totéž přeji zažít i vám všem a k tomu vám přeji hodně štěstí 🙂
A samozřejmě pozdravení veliké všem zdejším "starým" známým a prckům pohlazení😉 My se máme skvěle, jen není čas, ale neměnila bych ani za nic 🙂 mějte se krááásně a těším se další krásné zprááávičky🙂

lenka27
15. čer 2012

@bublenudle děkujeme za zprávičku a posíláme moc gratulací a přejeme moc zdravíčka všem. A jak pak se dětičky jmenují? jsem zvědavá co? 😀

katka1311
15. čer 2012

Krásný den holky 🙂 máme páteček a víkend před náma 🙂 .Já už počítám dny kdy pojedeme na naší první konzultaci do RF 😀