Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

katka1311
16. čer 2012

@bobulinka74 ano ano 🙂 🙂

kcvrcekz
16. čer 2012

@katka1311 jeee v Orlové mám kamarády🙂
@misha83 moc držím pěsti🙂 kdy bude test?

misha83
16. čer 2012

@mikula77 No právě, když jde člověk do prvního CAR, tak nemá ty znalosti a zkušenosti jako potom. Ale já se snažím zpět nedívat a jak píšeš, teď se chci snažit s mým materiálem 😀 , zvlášť, když se podařilo získat embryjko. Na darované je čas. Moc držím pěsti a jak píšeš, hlavně pozitivně myslet 🙂 .
@bobulinka74 Děkuji moc, testovat mám 28. 6., ale jak se znám, tak to nevydržím 😉 . Ano, měla jsem nativ, ještě teď jsem trošku fakt překvapená. Minulou středu jsme se šli do RF domlouvat co dál, Dr. udělal UTZ a našel tam 2 folikuly a z toho jednoho nakonec bylo embryjko, které mám v bříšku 🙂 .Docela rychlovka. Brala jsem od konce února Dheu, protože mám hodně nízké AMH, jinak nic až teď od OPU utrogestan.

misha83
16. čer 2012

@kcvrcekz Díky 🙂 , no psala jsem @bobulinka74 , že 28. 6., ale asi to nevydržím 😅 . Ale zase u třídenního prcka nemá cenu testovat moc brzy.

kcvrcekz
16. čer 2012

@misha83 ahá🙂 měli jste 3dny kultivaci? Tak to budu držet pěsti.🙂

misha83
16. čer 2012

@kcvrcekz jj, měli jsme jen třídenní kultivaci, protože byl jen jeden. Tak uvidíme 🙂 .

kcvrcekz
16. čer 2012

@misha83 tak hooodně štěstí🙂

bobulinka74
16. čer 2012

@misha83 a můžu se zeptat, který den cyklu jsi byla a jak byl velký folík, když jsi píchla pregnyl?

misha83
17. čer 2012

@bobulinka74 Minulou středu jsme tam šli na konzultaci a na UTZ byli 2 folikuly 10 a 12mm, to jsem byla 6DC, pak jsem tam byla v pátek, to měl ten dominantní 15mm 8DC, v sobotu večer jsem píchala pregnyl a v pondělí byla OPU, kde v tom jednom bylo nezralé vajíčko a v tom druhém ne úplně zralé, ale v RF dozrálo 😉 . Se mnou je to bída ☹ , ale i tohle bylo při mém AMH překvápko.

katka1311
17. čer 2012

@kcvrcekz to je náhoda 🙂 ale nikomu ani muk 🤐 😀
@misha83 to je rychlost,takové nečekané ale je to nejlepší,držím palečky 😉
Jinak krásnou sluneční neděli 🙂

katka1311
17. čer 2012

@misha83 Tak jsem hned počítala který DC budu já jak budeme na konzultaci 😀 taky by se mi líbila taková rychlost 😀

kcvrcekz
17. čer 2012

@katka1311 neboj o nás to taky nikdo neví a vlastně co je komu po tom🙂.

katka1311
17. čer 2012

@kcvrcekz No o nás taky nikdo,nejhorší je,že bydlíme s tchánovcama a jak jezdíme do CAR a nebo na OPU brzy ráno tak pořád se vyptává jako kam jezdíme 😒 .
@misha83 na kolik výjde ten nativ?A máš to s narkozou nebo ne?

misha83
17. čer 2012

@katka1311 Měla jsem to bez narkózy a platili jsme 14 tis. 13 tis. stojí nativ (myslím, že tak je to i u minimálky) sám o sobě a 1 tis. stálo ICSI jednoho vajíčka.

katka1311
17. čer 2012

@misha83 jak dlouho si teda po ET?Už jsem mrkla na ceník RF.A kde ti řekli že budeš muset mít darovaná vajíčka?Já má známou a ona při AMH 0,16 vyprodukovala 3 vajíčka u minimálky. 😉 Taky jsem zvědavá na sebe a můj výsledek.

misha83
17. čer 2012

@katka1311 ET jsem měla ve čtvrtek, takže 3. den. Darovaná vajíčka mi dávali jako jedinou možnost v minulém CAR. Na můj výslovný dotaz zda bych mohla podstoupit nativ nebo minimálku mi bylo řečeno, že to u mě nemá smysl. Tehdy jsem prd věděla, bylo tam to ho víc. No loni po té, co jsem kvůli mimoděložnímu a následnému potratu skončila v nemocnici, která je zase propojena s jiným CAR, jsem se setkala s doktorem, který se podivoval nad závěry a postupy. Ale to jsme si ještě říkali, no tak je to "konkurence", nicméně teď v RF jen zírám. A to podotýkám, že Dr. je takový profesionál, že se nikdy ke krokům minulého CAR nevyjádřil negativně, jen řekl, že to zkusíme jinak 😉 . Já mám AMH 0,24 (únor 2012) a i při nativu se jeden prcek zíkal, tak doufám, že u minimálky by jich taky třeba bylo víc. Klasické IVF nemá cenu, měla jsem až 375 jednotek a nic moc, naopak to vaječníky utlumovalo.

A u vás je problém včem?

kcvrcekz
17. čer 2012

@katka1311 Teda no tak to vám tedy nezávitím...☹. A třeba se to povede a pak už nebudete muset nic vymýšlet..🙂

kcvrcekz
17. čer 2012

☼ ♡☼♥☼ ČEKATELIKY NA // ☼ ♥☼♡☼

@drndapetka (27)
snaží se 4,5 roku
průběh: květen 2008 - mimoděložní, červen 2009 - spontánní potrat v 6tt, září 2010 - 1.IVF těhu zamlklé v 7tt
IVF: 1.IVF Unica srpen 2010 ( zamlklé těhu), 1.KET - neg., 2.IVF Unica září 2011 - neg. , Reprofit - minimálka květen 2012 - nedošlo k ET ( embrya zamražena), 2.KET Reprofit - čeká se, 22.6. ultrazvuk před KEtíkem
@lenajsek
♧Plánovaný KET na 16.6.  ♧- držíme pěsti a ať se miminko zavrtá a nepustí se až za 9. měsíců
@kcvrcekz (28)
Snaží se 1 rok a 3 měsíce
Průběh: 1 IVF květen 2012 nepovedlo se, zamaraženy 4 E. KET 9.6. a teď se čeká..🙂
@misha83 (29) testovat bude 28.6. tedy asi oficiálně..🙂 Tak jsme zvědavé..🙂
Snaží se: 3,5 roku
Průběh: IVF únor 2010 stornováno pro nereagující vaječníky
IVF říjen 2010 i při max. dávkách špatná reakce, nicméně transfer byl, negativní test
IVF březen 2011 s darovanými vajíčky, v 8. týdnu mimoděložní a následně i potrat plodu v děloze, revize
následovala změna CAR, přešli jsme z Unici do Reprofitu únor 2012
Nativ červen 2012, předpokládaný transfer 14.6.
@fretecka (31)
Snažení: 3 roky
Průběh: zatím zkouší 2 cyklus časovaný styk
@bobulinka74(?)
Snažení:asi 10 let,
Průběh:2009 2x mimoděložní, květen 2011 minimálka-neg., červen 2011 minimálka-//, MA 9.tt, 2012 2x stimulace na minimálku přerušena, 19.6. jdu pro léky a kolem 10.7. další pokus
@sblanch (33)
Snažení:3 roky
Průběh:1x IUI, 3x IVF, 1 KET, IUI s přechodem do nativu + PICSI; 4. IVF březen 2012 - nativ; vše negativní

♡♡TĚHULKY♡♡ - GRATULUJEME 

@kalipso (29)
Snažení: 1 rok a 3 měsíce
Průběh: podařilo se první IUI
@safarikovap (30)
1. IVF září 2011 - minimální stimulace, negativní; 2. IVF - prosinec 2011 - krátký protokol, TT //, TP 17. 8. 2012

★☆MAMINKY a MIMINKA ★☆

@olousek35(?)
1.dítě, Tomášek, narozen 2.2.2012 4240g, 51 cm, vznikl z 2.IVF . 1 IVF //, ale nepotvrdilo se srdíčko a ukončeno revizí
@saminka
Snažení: 4 roky
1.IVF - Mia (14.9.2009), 1. KET - neg,, 2. KET - neg., 2.IVF Minimalka - Lilly (8.11.2011) predtim 3 IUI -jedno uspesne ale bohuzel MA v 9.tydnu

Kdyby bylo potřeba něco změnit stačí napsat do IP.🙂

katka1311
17. čer 2012

Holky byli jsme se s manžílkem prjít,úúúúžasná procházka spojená s grep.pivkem 😀
@misha83 Mě zjistili AMH 0.77 loni v říjnu.Tak teď je určitě nižší 😒 .Jinak 1IVF krátky protokol získáno 7 vajíček po 48 h mi zavedli 2 embryjka ale nic ☹ Pak změna CAR na FN Olomouc kde mi v říjnu udělali minimálku a získáno 4 vajíčka ale k ET nedošlo ☹ .Pak jedna laparka a v únoru druhá laparka stím že jsem bez vejcovodů ☹ a manža tragický SPG.Teď v květnu 2 IVF (ve FN)dlouhý protokol získány jen 2 vajíčka které neměli čím oplodnit.Ve vzorku se nenašla ani jedna mrška ☹ ☹ ☹ . Na RF jsem slyšela samou chválu a ukecala manžela k nim.Tak zkusíme 🙂

misha83
17. čer 2012

@katka1311 Takže podobná situace. No u mě u dlouhého protokolu nezískali nic (pokus stornovali), měla jsem ale nízké dávky a už z prvotních výsledků bylo jasné, že nebudu reagovat (ale to vím až dnes) a u dlouhého 2 vajíčka, ale měla nějakou vadu, nicméně v minulém CAR je oplodnili a zavedli!!!, ale samozřejmě bez úspěchu. SPG má manžel taky na houby, ale zatím se vždy něco našlo 😉 . Já měla hrozné štěstí na doktory při tom mimoděložním, přestože při vnitřním krvácení často rovnou řežou, udělali vše laparoskopicky a vše proto, aby zachránili broučka v děloze, sice se nepovedlo, ale zachránili mi vše ostatní (vaječník, který rupl a teď očividně funguje 🙂 ).
Moc držím pěsti ať máte v RF štěstí, já tomu věřím, že se nám tady zadaří. Samozřejmě nevím jestli zrovna teď, protože to mi furt přijde jako velká náhoda, ale jednou určitě.

lenajsek
17. čer 2012

Ahoj holky, nebyla jsem teď pár dní u PC, tak v rychlosti píšu až teď...
V sobotu jsem si byla pro naši zmrzlinku, krásná hatchující blastocysta jedničkové kvality, vypadala na obrazovce úžasně, už se skoro vyklubávala z toho obalu, tak už je v bříšku a doufám, že se pěkně zakusuje a už nepustí... 🙂
Hráli mi na sále moji oblíbenou Enyu, tak to byla úžasná atmosféra...
Sice mě den předtím chytly šíleně záda, ale stihla jsem ještě zajít k fyzioterapeutovi, odblokoval mě už v pátek, ale v sobotu pořád šílená bolest, asi to bylo i prochladlý... dneska daleko lepší, ale včera v noci jsem vůbec nemohla usnout, podařilo se mi to až ve třičtvrtě na čtyři, tak na chvilku, než malej vstával...
Dneska se už můžu víc zohnout, včera to byla tragédie, to by člověk nevěřil, když má doma malé dítě, že je často v předklonu, na čtyřech, pořád ho někam zvedám a pod... No, snad to malej bojovníček v bříšku přežije... 🙂
Testovat mám 29/6, chci to vydržet co nejdýl, jak to půjde...
Jen vás v rychlosti dočtu a jdu dohánět spánkový deificit, pěkný večer všem!

1miska
18. čer 2012

@fretecka snazim se vas po trech tydnech docist - jsme taky ve fazi "planovaneho styku" ale zatim se snazim aby o tom manzel nevedel - i kdyz to k nemu neni mozna fer. Kdyz jsme resili co jak dal, tak rovnou rekl ze do toho nejde, tehdy jsme se pohadali - to uz je skoro pul roku. Rekl at to netlacim a dam tomu cas. Takze ja chodim na UZ, kdy mi reknou "kdy" a pak se doma snazim udelat hezky vecer - vinko atd... ale jen ja vim ze je to protoze je ovulace - takze manzel nevi a je nadseny z aktivity 🙂 ale me je z toho vevnitr hrozne uzko a smutno - mam pocit jako bych mu lhala - ale vim ze by na planovany styk nepristoupil, tak nebud smutna, ti chlapi to tak maji :(

misha83
18. čer 2012

@1miska Já si myslím, že ti z toho nemusí být úzko, u nás to sice nemá cenu, ale ze začátku, než jsme to řešili přes CAR jsem to dělala přesně jak říkáš, později jsem to manželovi řekla a on mi řekl, že je moc rád, že by se cítil blbě naopak, když by věděl, že teď "musí".

kalipso
18. čer 2012

@1miska podle mě není důvod aby ses cítila nějak blbě, že mu neříkáš, že je ovulka. Vždyť by ho to akorát stresovalo, takhle jsme se s manželem pak akorát pravidelně pohádali a bylo po snažení ☹ Takže to že navodíš atmosféru a on je spokojený, je to nejlepší co můžeš udělat. Však ví, že se o mimčo snažíte, není to, že bys vysadila antikoncepci bez jeho vědomí, ne? Tak se tím netrap. Prostě jen je to takto pro něj příjemnější 🙂

olousek35
18. čer 2012

@lenajsek neboj, bude to dobrý. Já se taky bála, protože mě záda u posledního pokusu bolela jak čert. Měla jsem co dělat, abych vyšla schody. Pak k tomu šílená zácpa, takže jsem byla předsvědčena, že embrouš nemá šanci a ted to na mě houká z postýlky. Takže když to má vyjít, tak to vyjde a můžeš se stavět třeba na hlavu. 😉

kcvrcekz
18. čer 2012

Holky těhulky jak jste se ciltily v den kdy měla dorazit ms?

olousek35
18. čer 2012

@kcvrcekz bolelo břicho a měla jsem pocit, že už každou chvíli menstruace musí přijít. To trvalo cca 3 dny. Pak už jsem se cítila normálně. Ale to už jsem víc jak týden věděla, že jsem těhotná. 😉

bambulajda
18. čer 2012

@kcvrcekz taky jak na mrchu i pár dní před tím...dokonce jsem trošku zašpinila , ale taky jsem už testovala, takže jsem věděla že tam jsou //.......kdy máš ofiko testit?

kcvrcekz
18. čer 2012

@olousek35
@bambulajda
No tak to jsem holky fákt zvědavá . Ofiko 22.6. To je pátek myslím. Minule jsem už měla takovej nahnědlej výtok a teď nic. No fákt jsem zvědavá... A díky

lenajsek
18. čer 2012

@kcvrcekz Taky jsem si myslela, že MS dojde, úplně přesné příznaky, jako by měla dojít, bolest jako na MS, prsa taky bolestivá, zadržovala jsem vodu, bolela mě hlava, všude na obličeji naskákaly beďary... a pak jsem měla // na testu. 😉 Tak moc moc držím palce!!! Máš testovat o týden dřív jak já, tak jsu zvědavá, jestli nám to oběma vyjde... bylo by to perfektní, musí to vyjít!!