Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

haaappy
25. črc 2012

@drndapetka dej si úplně cokoli co máš ráda. Dnes je výýýjimečný den, tak se rozmazluj... 😵

Jinak já to mám zítra dostat, testovat nebudu (těch bílých testů jsem na můj vkus viděla ažaž 😝 ). Pokud to nevyšlo, šoupnu další kolo s tamoxifenem a pak už nejspíš pošupajdíme na minimálku

kalipso
25. črc 2012

@drndapetka to jo, ale manžel je hrdý na každou setinku co doktorka uzná, vždyť je z půlky jeho 😉 😀 A díky za pohlazení, malá se od rána vrtí jak najatá, tak třeba ji to zklidní, mám kvalitně okopanej močák 😅

drndapetka
25. črc 2012

@sblanch s tím špiněním je to fakt super zpráva 🙂 já špinila cca 6.den po ET a v RF mi řekli, že je to jasná zpráva, že mimi se zahnízdilo 🙂 cítím v kostech, že to bude dobrý, neboj 😉

@saraha2 s tím spaním jsem to měla po KET stejně....vstávala jsem každej den v 5 ráno a koukala do zdi, přes den pak spala 😀
@misha83 zlatíčko, mrzí mě, že se tak musíš trápit 😢 ale moc věřím tomu, že září je Vaše, budu na Tebe moc myslet, ať už konečně zažiješ to štěstí jako dnes já.....nevzdávat a bojovat 🙂

kcvrcekz
25. črc 2012

@misha83 Beruško nevěš hlavu je to na prd hooodně na prd, ale koukni na mě. Po tom co to podruhé neklaplo jsem byla úplně v háji a teď? Jsem jak pošuk a už se strašně těším. Něco ve vnitř mě mi říká,že to teď klapne.Tak jsem zvědavá co můj vnitřní hlas zda má pravdu nebo kecá..🙂 Uvidíš, že září výjde...MUSÍME VĚŘIT..🙂

☼ ♡☼♥☼ ČEKATELIKY NA // ☼ ♥☼♡☼

@kcvrcekz (28)
Snaží se 1 rok a 3 měsíce
Průběh: 1 IVF květen 2012 nepovedlo se, zamaraženy 4 E. 1 KET neúspěšný..-ms dorazila a začínám stimulovat na KET..🙂 2.8. UTZ před KET
@lenajsek
♧Plánovaný KET –nevyšel a držíme pěsti do dalšího pokusu…
@misha83 (29)
Snaží se: 3,5 roku
Průběh: IVF únor 2010 stornováno pro nereagující vaječníky
IVF říjen 2010 i při max. dávkách špatná reakce, nicméně transfer byl, negativní test
IVF březen 2011 s darovanými vajíčky, v 8. týdnu mimoděložní a následně i potrat plodu v děloze, revize
následovala změna CAR, přešli jsme z Unici do Reprofitu únor 2012
Nativ červen 2012-krev negativní (ale my budem bojovat dál)
Minimálka červenec 2012 5 POKUS-nevyšel-Nevěš hlavu teď v září to výjde uvidíš.
minimálka bude v září 2012
@fretecka (31)
Snažení: 3 roky
Průběh: zatím zkouší 2 cyklus časovaný styk, Á 19.6. nalezeny //-CO KDYBYCH TĚ UŽ ŠOUPLA K TĚHULKÁM?
@bobulinka74(?)
Snažení:asi 10 let,
Průběh:2009 2x mimoděložní, květen 2011 minimálka-neg., červen 2011 minimálka-//, MA 9.tt, 2012 2x stimulace na minimálku přerušena, 20.7. ET. Držím moc pěsti..🙂 KDY BUDEŠ TESTOVAT?
@sblanch (33)
Snažení:3 roky
Průběh:1x IUI, 3x IVF, 1 KET, IUI s přechodem do nativu + PICSI; 4. IVF březen 2012 - nativ; vše negativní- minimálka červenec - ET 21.7.
@1miska:
Snažení: 2,5 roku
Průběh: nyni ve fázi přirozeného snaženi doma - problém je ve sliznici která neroste, takže zatím IVF nemá cenu –stále se snažte doma?

♡♡TĚHULKY♡♡ - GRATULUJEME

@kalipso (29)
Snažení: 1 rok a 3 měsíce
Průběh: podařilo se první IUI
@safarikovap (30)
1. IVF září 2011 - minimální stimulace, negativní; 2. IVF - prosinec 2011 - krátký protokol, TT //, TP 17. 8. 2012
@drndapetka (27)
snažili se 4,5 roku
průběh: květen 2008 - mimoděložní, červen 2009 - spontánní potrat v 6tt, září 2010 - 1.IVF těhu zamlklé v 7tt
IVF: 1.IVF Unica srpen 2010 ( zamlklé těhu), 1.KET - neg., 2.IVF Unica září 2011 - neg. , Reprofit - minimálka květen 2012 - nedošlo k ET ( embrya zamražena), 2.KET Reprofit - čeká se, 30.6. KET-Moc držím pěstičky-A NALEZENY //, TP: ? musíš mi to pak napsat kdy ti to vychází..🙂 a ještě jednou mooooc gratuluju mamino

★☆MAMINKY a MIMINKA ★☆

@olousek35(?)
1.dítě, Tomášek, narozen 2.2.2012 4240g, 51 cm, vznikl z 2.IVF . 1 IVF //, ale nepotvrdilo se srdíčko a ukončeno revizí
@saminka
Snažení: 4 roky
1.IVF - Mia (14.9.2009), 1. KET - neg,, 2. KET - neg., 2.IVF Minimalka - Lilly (8.11.2011) predtim 3 IUI -jedno uspesne ale bohuzel MA v 9.tydnu
@bellka
snažení 12 let
průběh podstoupeno celkem 8xIVF a 1x KET, 3x změněno CAR a díky RF máme Šimonka, nar. 14. 4. 2011

drndapetka
25. črc 2012

@haaappy haha, bych se smála, kdybys šla na krev a bylo to pozitiv 😀 moc si ty bílý testy nemaluj....nezapomínej na to, že moje těhu bacily, co jsem sem naprskala jsou moc silný 😀

drndapetka
25. črc 2012

@kcvrcekz Ty jsi teda rychlá, to už jsem dole v těhulích? 😀 no ten TP mi vychází 18.3.2013, ale to mi asi upřesní na další kontrole doktorka 😉

fretecka
25. črc 2012

@drndapetka já to měla jednoduché,gyndařku jsem neměla,tak jsem se ptala v RF a Kuřecová mě objednala za tři týdny tedy 31. k jejich gyndařce. Pospíšilová,nebo nejak tak.Ty tři týdny taaaak pomalu utíkají,hruza.No náš červík trucoval v rohu,takže se nedal moc změřit,kuřecová říkala,že to je tak 5mm

drndapetka
25. črc 2012

@kalipso no to jo, Ti chlapi to berou moc osobně 😀 ten můj taky něco prohlásil v tom smyslu, ať se dnes o mimíse dobře starám, že je z poloviny jeho 😀

kcvrcekz
25. črc 2012

@drndapetka Si piš máš srdíčko a to je propustka do těhulí..🙂 Ještě ti tam do screeningu udělám ochranáře smajlíky a bude..🙂

drndapetka
25. črc 2012

@kcvrcekz jsi zlatíčko, děkuji 😵 a co Ty? kdy Tě čeká utz před KET? budem Ti s mimísem držet pěstičky 🙂

misha83
25. črc 2012

@haaappy Jj, my půjdeme zase do minimálky, jinou možnost kromě darovaných vajíček ani nemáme.
@drndapetka Ani nevíš, jak moc ti to přeju a mám radost za tebe. Užívej si ten pocit a hlavně držím pěsti ať máš bezproblémové těhu a můžeš si to užívat až do konce.
@evulatko No já bych ho klidně vídala jako těhotná (jsem jeho pacientka i na normální gyndu).

misha83
25. črc 2012

@kcvrcekz Jj, já se nijak nehroutím, jen si tak říkám, že teď půjdeme na 6. pokus a kde je ta hranice, že si má člověk říct dost.

fretecka
25. črc 2012

Holky úplně vám závidím chlapy,ten můj ,já nevím mám pocit,že se vůbec netěší a jsem z toho dost nervozní. Tři roky čekání a teď když to je tak se chová chladně. Nějak ted nejsem v klidu,ale kvuli červíkovi se snažím.

kcvrcekz
25. črc 2012

@drndapetka na utz jdu 2.8. 8:45 ke Kuřecové. Ta Dr. mi prostě přináší štěstí. Poprvé jsem vlastně vše až do ET měla taky u ní a prdíš se chytil. Sice na chvilku, ale chytil. No a podruhé jsem ji neměla vůbec a jak to dopadlo(nevím zda se chytil), ale blbě...:( Takže teď doufám, že tam bude i na KET a nebo alespoň nějakej chlap.
@misha83 Víš co dr. mi říkala, že prostě na každého to miminko čeká, jen někdo musí déle a někomu se to podaří hned. Takže bych nad tímto moc neuvažovala. Prostě asi to pravé mimi ještě nebylo..🙂

mikula77
25. črc 2012

@misha83 Mishulko,moc mě mrzí že to nevyšlo,tak sem držela pěsti,asi málo 😒 .Uplně cítím to,co cítíš Ty .Člověk se snaží brát neůspěch sportovně,ale uvnitř to bolí a říkáme si kde je ta hranice...?Ty jsi ještě mláďátko,pro Tebe je zatím ještě hoooodně v nedohlednu,ať je to třeba 18tý pokus,máš-li pořád sílu a máš-li embryjka ,tak to má pořád CENU !Já už si řekla mockrát dost,a zase se oklepu a jdeme dál,a teď,když vím že to prostě jde,a došly sme bezmála až do půlky těhotenství,to prostě nevzdám,stejně jako Ty ne ! Posílám Ti trochu síly,hlavu vzhůru,ten příští pokus bude ten poslední..............,a kdyby jen nááááhodou ne,tak následující zcela jistě 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

drndapetka
25. črc 2012

@fretecka neboj, ten můj je taky protivnej, pořád nervozní, nestará se o mě, pořád mi nadává, že po sobě neuklízím, a když mu řeknu, že jsem špinila nic dělat teď nebudu, tak prý těhu není nemoc 😉 ....já si myslím, že jsou z toho budoucího otcovství jen ještě paf a musí to rozdejchat 😀 protože můj manžel je jinak hrozný zlato....jen je asi nervozní a bojí se moc a dává to tak blbě najevo 😖

drndapetka
25. črc 2012

@kcvrcekz tak já měla dnes Vitouškovou i minulý týden, jak jsem špinila a jak mi byla nesympatická, tak jsem na ní změnila názor, byla moc příjemná, hodná a přinesla mi štěstí 🙂 😵

kcvrcekz
25. črc 2012

@drndapetka Tak já neříkám, že je nesympatická u nás na ET byla v pohodě a milá, ale prostě to nějak neklaplo a tak i pak ona sama nám raději přenechala tu Pospíšilovou na KET. Ale jinak je docela fajn, jen štěstí nám nepřinesla..:(

haaappy
25. črc 2012

@drndapetka Já na krev ani nejdu, nic mi neříkali. Počkám na ms a když nedojde ani se zpožděním, začnu to řešit. Nemám žádné příznaky, nic. Takže spíš to nevyšlo. Ale nijak se nehroutím, chci si užít léto (no dneska to moc nevypadá) a pak se do toho opět obujem. Opráším Mojžíšku, ať jsem ready se vším všudy 😉

1miska
25. črc 2012

@misha83 hranice nikde neni 🙂 mame v praci tolik žen, co maji psano gravidita po IVF - 8. cyklus, 9. cyklus.... opravdu hodne!!! vnitrne je hrozne obdivuju, nevim jestli bych na tohle mela silu, ale nejsou to pohadky, je to tak 🙂 v pondeli se narodili troje dvojcatka (asi rekord v poctu narozenych dvojcat na jednu smenu) - vsechny byli z IVF, dvoje z toho reprofitu 🙂 a z nich jedny po 5. cyklu IVF 🙂

1miska
25. črc 2012

@drndapetka gratulace veliká 🙂 🙂
@fretecka a s tema chlapama mas pravdu - kdyz se boji a jsou nervozni, tak to casto davaji najevo podrazdenosti, nezajmem - jak kdyby si to nechteli moc pripustit a tim se bat jeste vic 🙂 tak neveste hlavu, az bude mimco vetsi, ze uvidi jak roste brisko a budou si moct sahnout ze kope, tak se zmeni - nebudou se uz tak bat, ale budou se tesit 🙂

cilkaa
25. črc 2012

@drndapetka Peti, moc moc gratuluji, už nějakou dobu tady bojujeme spolu, tak snad jsi znamení i pro mě, že se teď povede 😵

@misha83 to mě moc mrzí, to zklamání znám a už jej nechci nikdy poznat!!!! Snad je to také tvé poslední!!

@1miska já mám sliznici 6,5 mm a zase mi včera Štelcl říkal, že je to dobré, tak ti nevím, no... a i na netu jsem to všude hledala a prostě holky takhle těhotní nad těch 6mm. Takže si myslím, že by jste mohli zkusit stimulaci, kdyžtak si embryjka zamrazíte, ne? třeba by vyrostla po těch injekcích- já ji měla minule po klasice 7,5 mm. (teďka mám o 1mm menší kvůli Clostilu)

fretecka
25. črc 2012

@1miska Jen hormony asi dělají své a já jsem cita a kvuli všemu bulim.Doufám že se to změní 🙂

kcvrcekz
25. črc 2012

@1miska Jé kde pracuješ pokud to není tajné?

cilkaa
25. črc 2012

@kcvrcekz od kdy budeš ládovat ten Prednison? Já už jsem dneska slupnula první- po OPU a pak v den ET mi píchnou ještě injekci. Štelcl se na to moc netvářil, ale Koudelka to doporučil. Tak do toho jdu...
Míša dělá v Bohunicích na novorozeneckým myslím ..

@1miska prosím tě a to každej vidí, že jsem po IVF? Nebo co? To je zapsáno kde? V těhuprůkajdě?

1miska
25. črc 2012

@kcvrcekz v bohunicke porodnici 🙂

kcvrcekz
25. črc 2012

@cilkaa Já už dnes zdlábla 6 piluli,..🙂 A udělal se mi opar...Takže už to asi zabírá, protože já na opary netrpím..☹
@miska1 jééé tak to musíš být nadopovaná miminkovským hormonem..🙂 To je docela pěkná práce..🙂

1miska
25. črc 2012

@cilkaa jj, v prukazce a z prukazky se to pak opisuje do tve anamnezy v porodopisu a pak po porodu jeste do nejake spesl formulare kvuli statistice - asi kdybys na tom nejak vyrazne trvala, tak ti to tam nenapisi, to nevim - ale myslim ze v dnesni dobe to kazdy bere v pohode, jako nemoc jako kazdou, takze se za to nestydi 🙂 a dokumentaci, ktera spada pod gynekologicko - porodnickou kliniku vidi jen lidi, co tam pracuji, takze neboj - bere se to tak ze jsou to soukrome informace, takze i kdyby napr. tvoje kamaradka pracovala jako lekarka na chirurgii a chtela se podivat jestli jsi uz porodila a kdy a co - tak se nepodiva, neotevre se ji to 🙂 takze neboj 🙂 a vsichni co to vidi tak vi, ze nesmi nic vynaset ven, ja bych to taky nikdy nenapsala konkretni jmeno

cilkaa
25. črc 2012

@kcvrcekz 6 pilulí čeho? Já mám jen 3x denně Estrofem a 1x denně Prednison 5mg.

@1miska ahaaaa, to jsem nevěděla- to u nás je to tajný předevšema. A tu průkajdu každej hned čekuje... to pak budu muset nějak vymyslet, až otěhotním v tomlhe cyklu 😀 Holka, jestlí já otěhotním s těma 6,5mm, tak ty do toho půjdeš- jasný!

kcvrcekz
25. črc 2012

@1miska No teda to je dobré, že se to takto eviduje v průkajdě... Já jsem takto nemohla jít do Heliosu...Moje matka tam má kamaráda a já jsem tam v 18-ti byla na konizaci čípku a on jí přečetl z karty co mi je...No málem jsem myslela,že ho i ji zabiju, lékařské tajemství asi nic...No a tak jsems tama musela odejít...