Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

fretecka
31. črc 2012

Tak teď jsem došla s první poradny. Máme 2,6cm a jsme 9+4 jsme moc hyperaktivní tak se těžko měřil.Jinak udělali odběry ,cytologii(po ní jsem začala dost krvácet),vše vypadá dobře.Teda až na krev v moči,poněvadž jedu pryč tak hned jak dojedu musim donést opět vzorky.

fretecka
31. črc 2012

Jo jinak Pospíšilová byla super,vše mi krásně vysvětlila a ani jsem nedostala vynadáno za docela velký váhový nabrání 🙂

bobulinka74
31. črc 2012

@fretecka parádička, teď to chce klídek, odreagovat se a užívat těhulkování 🙂

bambulajda
31. črc 2012

@drndapetka ...no já jsem nedřív chtěla ke Kuřecové, ale ta mi řekla, že už nebere....že ještě bere Kozumplík a ještě dvě doktorky Zahraníková a ještě jakási....možná už je taky plnej
určitě to není špatně , má se píchat 1x denně a je asi jedno kdy - jen vždy stejná doba

drndapetka
31. črc 2012

@fretecka jupííí, gratulka 🙂
Mě je dneska strašně dobře, až mě to straší....měla jsem teď týden celodenní nevolnosti, tak mě to překvapilo, že mi je dneska hej, čekala jsem od rána zase blivno a ono nic...tak mám trošku strach ☹

drndapetka
31. črc 2012

@fretecka taky jdu do první poradny až v 9+2tt, zdálo se mi to pozdě, ale asi je to o.k. A ty jsi předtím byla jen na ultrazvuku na potvrzení srdíčka a potom tak dlouho nic? 😕
Jinak doufám, že Tě Tvůj manžel už nezlobí, protože ten můj zlobí dost 😠 Je sice hodnej, už není protivnej a je usměvavej, ale vůbec si mě nevšímá, nevěnuje se mi, jen se dí u televize nebo u počítače a hraje hry 😠 Takže celej den jen ležím, koukám na filmíky a když přijde domů, tak se těším, že něco vyvedeme a ono nic ☹

fretecka
31. črc 2012

@drndapetka Strach neměj já ho měla taky ,minulý týden najednou dobře,prsa boleli míň,ale za dva dny to bylo zpět. a dnes jsem šla s takovým strachem,že tlak který mám celý týden 90/55 jsem měla 130/80,jojo taky jen potvrzení srdíčka a pak čekala 3 týdny.No dala jsem na vaše rady,přestala jsem rýpat a tolik ho sledovat a malinko se sklidnil,u nás je to s tím věnováním stejné,sedí u PC když dojde z práce a hraje.U mě je to úplně stejné. Jinak ale byl dnes zklamaný že nemá fotečku,byla jsem na malým UZ a ten jim je nedělá.Tak bude ze screeningu,chtěla jsem do RF ale Doubkovi mají dovču a pak až do poloviny září plno,takže jsem objednaná na 21.8. do prenatalu. 🙂

cilkaa
31. črc 2012

Ahoj holky,
tak jak to vypadá s @sblanch ?

Já jsem dnes dostala mail, že máme 1 embryjko na kryu- expandovaná blastocysta 1xXB 2/3 - to je asi jakože kvalita 2-3 nevíte? Je to vůbec dobré, zamrazit takovou kvalitu? Jakou jste měly vy holky???

drndapetka
31. črc 2012

@fretecka a ke komu jsi do Prenatalu objednaná? já bych chtěla k Vlašínovi, prý krásně tipuje ve 13tt pohlaví a má úspěšnost 98% 🙂 A k Pospíšilové jdeš do další poradny kdy? Takže Ti v poradně vzala krev, donesla jsi ranní moč a udělala stěr s čípku a ultrazvuk?

drndapetka
31. črc 2012

@cilkaa jj, to bude kvalita 2 o malinko horší, ale holky tu s dvojkovýma blastama těhotní 😀 takže oni ví, že je to o.k. na zmražení, nebuj 😉

fretecka
31. črc 2012

@drndapetka no to nevim,podle toho kdo bude mít volno.Jdu 21.i do poradny.Vzala mi krev,moč a cytologii(byla jsem ráda,že tam nebyl ten můj semnou ,po stěrech jsem pěkně krvácela)

sblanch
31. črc 2012

@cilkaa Ahojky, dodatecne gratuluju k blastickam a drzim pesti 😉 Kdy testujes? Ja budu vedet vic az pristi pondeli, jsem na chalupe a tak jsem se domluvila na krev pozdeji. A tehutest nemam. A ani odvahu. Porad troch spinim, par kapek denne.

sblanch
31. črc 2012

@saraha2 Ahojky, tak co? Byla jsi dnes na te krvi? Drzela jsem pesti a jsem napnuta jako ksandy... Porad jeste spinis?

saraha2
31. črc 2012

@sblanch ahoj!no byla 😉 a je to pozitivní..na 11tý den ET říkala doktorka o.k....ale pořád špiním ☹ píchli mě agolutin a ještě cosi-taky nějaký hormon-progesteron a estrogen a ve čtvrtek mám přijít zas,že si mě chce dr.ohlídat...tak snad..a co ty??kdy testneš??? 😉 ale pokud MS nepřišla a nešpiníš,tak myslím,že i bez testu tuším,jak to dopadne s tebou 😉

fretecka
31. črc 2012

@bobulinka74 tak jak to vypadá s tebou,dělala si další testík 🙂

bobulinka74
31. črc 2012

@fretecka ahojky, jj testovala, čárečka krásná, zvažuji zajít zítra na krev, ale nevím, ať se zbytečně nestresuju...

Holky, braly jste některá po ET Anopyrin a přešly pak na Clexane? Já to tak mám udělat, ale nevím přesně kdy, jestli po pozit. testu anebo potvrzení srdíčka? . Nevíte, do kdy je Machač na dovolené?

saraha2
31. črc 2012

@bobulinka74 tak fotku sem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

drndapetka
31. črc 2012

@bobulinka74 Machač už pracuje, myslím ode dneška 😉 Ten Clexane by bylo dobrý nasadit ještě před srdíčkem, nejraději hned, protože v 5.týdnu těhu začíná fungovat oběhový systém a pak v 6tt už bouchat srdíčko....Ty máš nějakou trombofilii?

bobulinka74
31. črc 2012

@saraha2 hned, hned, jen to musím nafotit 🙂 A tys dnes testovala?
@drndapetka ne, nemám. Teda aspoň o ničem nevím. Jen jsem dostala preventivně ten Anopyrin - kvůli MA loni, no a od jisté doby mám píchat injekce. Tak já mu teda písnu, ať mi když tak pošlou recept.

bobulinka74
31. črc 2012
kcvrcekz
31. črc 2012

Tak a tabulka..🙂 Jsem ráda, že jsem mohla přehodit @fretecka k těhulkám🙂

☼ ♡☼♥☼ ČEKATELIKY NA // ☼ ♥☼♡☼

@kcvrcekz (28)
Snaží se 1 rok a 3 měsíce
Průběh: 1 IVF květen 2012 nepovedlo se, zamaraženy 4 E. 1 KET neúspěšný..-ms dorazila a začínám stimulovat na KET..🙂 2.8. UTZ před KET
@lenajsek
♧Plánovaný KET –nevyšel a držíme pěsti do dalšího pokusu…
@misha83 (29)
Snaží se: 3,5 roku
Průběh: IVF únor 2010 stornováno pro nereagující vaječníky
IVF říjen 2010 i při max. dávkách špatná reakce, nicméně transfer byl, negativní test
IVF březen 2011 s darovanými vajíčky, v 8. týdnu mimoděložní a následně i potrat plodu v děloze, revize
následovala změna CAR, přešli jsme z Unici do Reprofitu únor 2012
Nativ červen 2012-krev negativní (ale my budem bojovat dál)
Minimálka červenec 2012 5 POKUS-nevyšel-Nevěš hlavu teď v září to výjde uvidíš.
minimálka bude v září 2012
@bobulinka74(?)
Snažení:asi 10 let,
Průběh:2009 2x mimoděložní, květen 2011 minimálka-neg., červen 2011 minimálka-//, MA 9.tt, 2012 2x stimulace na minimálku přerušena, 20.7. ET. Držím moc pěsti..🙂 Moc ti držím pěsti..🙂
@sblanch (33)
Snažení:3 roky
Průběh:1x IUI, 3x IVF, 1 KET, IUI s přechodem do nativu + PICSI; 4. IVF březen 2012 - nativ; vše negativní- minimálka červenec - ET 21.7
@1miska:
Snažení: 2,5 roku
Průběh: nyni ve fázi přirozeného snaženi doma - problém je ve sliznici která neroste, takže zatím IVF nemá cenu –stále snažení doma..🙂 Tak hooodně štěstí..🙂

♡♡TĚHULKY♡♡ - GRATULUJEME

@kalipso (29)
Snažení: 1 rok a 3 měsíce
Průběh: podařilo se první IUI
@safarikovap (30)
1. IVF září 2011 - minimální stimulace, negativní; 2. IVF - prosinec 2011 - krátký protokol, TT //, TP 17. 8. 2012
@drndapetka (27)
snaží se 4,5 roku
průběh: květen 2008 - mimoděložní, červen 2009 - spontánní potrat v 6tt, září 2010 - 1.IVF těhu zamlklé v 7tt
IVF: 1.IVF Unica srpen 2010 ( zamlklé těhu), 1.KET - neg., 2.IVF Unica září 2011 - neg. , Reprofit - minimálka květen 2012 - nedošlo k ET ( embrya zamražena), 2.KET Reprofit - čeká se, 30.6. KET-Moc držím pěstičky-A NALEZENY //, TP: 18.3.2013.:-) a ještě jednou mooooc gratuluju mamino
@fretecka (31)
Snažení: 3 roky
Průběh: zatím zkouší 2 cyklus časovaný styk, Á 19.6. nalezeny //-SUPEEEER

★☆MAMINKY a MIMINKA ★☆

@olousek35(?)
1.dítě, Tomášek, narozen 2.2.2012 4240g, 51 cm, vznikl z 2.IVF . 1 IVF //, ale nepotvrdilo se srdíčko a ukončeno revizí
@saminka
Snažení: 4 roky
1.IVF - Mia (14.9.2009), 1. KET - neg,, 2. KET - neg., 2.IVF Minimalka - Lilly (8.11.2011) predtim 3 IUI -jedno uspesne ale bohuzel MA v 9.tydnu
@bellka
snažení 12 let
průběh podstoupeno celkem 8xIVF a 1x KET, 3x změněno CAR a díky RF máme Šimonka, nar. 14. 4. 2011

sblanch
31. črc 2012

@bobulinka74 To uz neni cara ale dalnice!!! 😀 Moc gratuluju a zaroven drzim pesti jestli teda pujdes zitra na krev. Vsichni jsme moc zvedavi 😉 - ale o vysledku neni predem pochyb 🙂

sblanch
31. črc 2012

@saraha2 Tak vidis - jasna tehulka 😉 Drzim pesti at to zdarne pokracuje dal. A hlavne blahopreju! A to spineni je spatne? Me taky neustava. A bricho te jeste poboliva? Me semo tamo. Ale zadne tehu priznaky - zvraceni atd. - nemam, jen citlivejsi prsa, coz muze byt po progesteronu.

saraha2
1. srp 2012

@bobulinka74 náádhera!!!!!!!!!!!!!!!!hned informuj,jak budeš mít výsledky!!!!!!!!!!!!
@sblanch ahoj!!tak špiníš??já ráno mluvila s docentem a ten mě řekl,že špinění občas bývá,že někdy je to známkou zavrtávání embrya...a že mám mít ted MS,že se to stává,než si tělo zvykne...opdoledne jsem mluvila s doktorkou a ta taky řekla,že to může být,než si tělo zvykne,že některé ženy mají i slabou MS na začátku..ale že obecně špinění ani krvácení nevidí u těhotných rádi..a na netu jsem pak vyčetla,že to může být i tím,že nám chybí nějaký hormon-což mě chybí oba,proto mě připíchly ten estrogen a pregesteron...tak uvidíme zítra,jak to dopadne,jestli se to zvedne,nebo co teda....já právě ani prsa nemám citlivý,ani nalitý..ale tobude tím,že mám toho hormonu právě málo ☹ ale pupek mám nafouklej pěkně teda 😀 břicho sem tam cítím,ale je to takový..no..nevím,jak to popsat..občas jakoby na MS,občas jakoby při zácpě..nevím,jak to popsat...no každopádně klobouk dolů,že jsi ještě netestla!!a už jsem moooc zvědavá,až dáš vědět po kontrole!!!!!!!!!!!!!!!!!tak nezapomeň hned informovat!!!!!!!!!!!!!!

bobulinka74
1. srp 2012

@sblanch ahoj, děkuju moc. A co Ty, jak se cítíš? Kdy jdeš na krev? Moc Ti přeju, aby to vyšlo 🙂 Držím palušky!!!
@saraha2 Tak přesně tak se cítím i já, jak popisuješ. Akorát prsa bolí trošku, ale míň než při stimulce. Dělala sis další testík? A řekli Ti tu hodnotu hcg?

bobulinka74
1. srp 2012

Jinak holky, na krvi jsem byla. Už fakt nikdy více tady v té nemocnici jako samoplátce!! Hrůza!
HCG mám 12. den po ET (PK) 😵 537 U/I. 😵 Tak snad bude vše ok. Bojím bojím, jsem strašný poseroutka....

1miska
1. srp 2012

@bobulinka74 to je moc pekne hodnota 🙂 🙂 jen tak dál! 🙂

saraha2
1. srp 2012

@bobulinka74 to je nádhera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cilkaa
1. srp 2012

@bobulinka74 no to je krása- mrkni sem: http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as...
a co ti dávali za blastičky?

bobulinka74
1. srp 2012

@cilkaa 🙂 podle tabulky super 🙂. Jen mě začíná pobolívat při čůrání v podbřišku, víc vlevo, kde mám ucpaný vejcovod 😠 , nebo žeby ještě tak pozdě vaječníky ze stimulky?