Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

evikj33
5. srp 2012

@cilkaa Já to tušila tak nějak podvědomě,ale stejně jsem byla trochu v šoku jak jsem to zahlédla na vlastní oči na UTZ 😀 akorat mně dr a pak i Macháč říkali že do 14tt je to hodně nejisté že je to s.mizejícího dvojčete.Ale po screningu už říkal že prosperují obě dobře tak by to mělo být v poho. 😕

kcvrcekz
5. srp 2012

Holky teda já jsem teď jakási divná🙂. Řekla bych až podezřele klidná😲 jsem zvědavá jak to dopadne.🙂 už jen 4 dny a jedeeeeeem🙂.

mikula77
5. srp 2012

@kcvrcekz Dobře to dopadne,musíme tomu věřit, buď nadále klidná,stejně nic neovlivníme,moc Ti to přeju,teď jsi na řadě a doufám že Tě budu co nevidět následovat..........,kéžby 😀 😀

sblanch
5. srp 2012

Zítra jdu konečně na tu krev, tak jsme zvědavá a napnutá jak kšandy 🙂 Nevíte, kdy jsou výsledky? Za hodinu to asi není, ne?

kcvrcekz
5. srp 2012

@sblanch držím pěsti beruško. Výsledky jsou do hodiny🙂. 😉

@mikula77 jsem a budu🙂 buď a nebo🙂.

Dnes mám den otázek🙂 když jste braly Estrimax a Utroš špinily jste i přes to? Já minule ne a teď tu čtu, že všechny těhulky špinily. Tak jak to je?

cilkaa
5. srp 2012

@sblanch držím palecky. Do hodiny to budes vedet 🙂

@kcvrcekz taky tomu teď věřím, když mas ten Prednison. Uz je proste nevypudíš 🙂
(a já doufám také ne)

kcvrcekz
5. srp 2012

@cilkaa no víš co já díky tomu prednisonu mám v sobě ujištění, že jsem teď prostě udělala vše co jsem mohla(pominu-li 3 cigarety za dva dny) a Anopiryn brát ani nemusím páč máme v rodině špatnou srážlivost( ač já v hooodně malé míře) takže teď už je to opravdu na Sněhulce zda je v pořádku a chce bojovat u mě v bříšku. Teď už je to na něm/ní a já ho/ ji budu jen podporovat a fandit. Ač na to nejsem budu s ní/ním mluvit od první chvilky co mi ho/ji tam šoupnou. 🙂 teď to prostě výjde🙂

sblanch
5. srp 2012

@kcvrcekz @cilkaa Děkuju za odpověď 🙂 Vy jste na výsledek čekaly, nebo jste volaly? Nevím, co je lepší, je pravda, že to s námi minule neměli ten den čas rozebírat a museli jsme se trochu vnucovat... Tak nevím jak to udělat zítra. Asi bych to chtěla slyšet osobně.

kcvrcekz
5. srp 2012

@sblanch já vždy volala🙂 u mem neměli co vysvětlit prostě kde nic není ani smrt nebere.. Ale u tebe to bude jasný🙂. Bude tam tak min 700🙂

sblanch
5. srp 2012

@kcvrcekz Uvidime zitra, radsi s tim moc nepocitam. Asi nebudu moct ani dospat... A dik za podporu 🙂 Treba ted tady tech tehu bacilu bylo dost pro vsechny 😉

sblanch
6. srp 2012

Tak uz me vzali krev a nakonec tady cekam na vysledek... Uvidime

bobulinka74
6. srp 2012

@sblanch hodně štěstí, moc ti to přeju 🙂

olousek35
6. srp 2012

@sblanch tak kolik? jsem napnutá a držím pěsti

bambulajda
6. srp 2012

@kcvrcekz ahojky, já jsem teda špinila ...nikdy před tím ne a teď jo a povedlo se 😉 ...budu ti držet palečky

haaappy
6. srp 2012

Ahoj holky, tak já po dnešní kontrole (12 DC) mám sliznici 9mm a jednoho šampióna 21 mm. Hned jsem dostala pregnyl a čeká nás opět domácí snaženíčko. Jsme objednaní k Machačovi na konzultaci a když to teď neklapne, jdem koncem září na minimálku...

Všem moc držím pěstičky a těm úspěšnějším upřímně gratuluji!
Přeju pěkný sluníčkový den 😵

cilkaa
6. srp 2012

ahoj holky,
dneska je testík zase silnější, fakt to chce od dva dny porovnávat..
@sblanch také netrpělivě čekám, určitě to tam bude!!!! Také jsem si tam jednou čekala, jak jsem měla to mimoděložko..

Dneska v noci a ještě teď mě fakt fest bolelo břicho... snad je vše OK... šéfa mám ještě na dovolené, tak jsem si dnes dala zase home office, abych se šetřila, když furt hákuju, tak abych měla klid také jednou...

drndapetka
6. srp 2012

@kcvrcekz hihi 🙂 no já testila už od 3.dne po KET - na testu bílo, pak 4.den jsem měla stín a 5.den už pěknýho dušíka 🙂 Ale na mě nesmíš brát ohledy, já moc dobře věděla už z předchozích těhu, že to bude vidět tak brzičko 😉 jinak kdybych to nevěděla, tak bych asi testila nejdřív 9.den po KET

drndapetka
6. srp 2012

@kcvrcekz joooo a podezřele klidná před KET jsem taky byla 😀 přitom já jsem strašnej stresmen 🙂 klidná jsem i teď, skoro žádný nervíky 😉

drndapetka
6. srp 2012

@cilkaa jojo krásně silní 😵

drndapetka
6. srp 2012

@kcvrcekz jinak já špinila v každém těhu, poprvé jsem neměla utrouš a dokonce jsem i krvácela-bylo to mimoděložní, po druhé jsem utrouš měla a špinila jsem taky-potrat v 6tt, po třetí jsem neměla utrouš ale agolutin a stejně jsem taky špinila-zamlklý potrat v 7tt, a teď taky občas špiním - a zatím je to dobré ťuk ťuk...takže já na špinění asi trpím, někdo to nemá vůbec....jooo a teď po KETu jsem poprvé špinila 7.den a věděla jsem, že je to dobré znamení-zahnizďování 🙂

drndapetka
6. srp 2012

@sblanch já třeba výsledky hcg věděla až na druhý den, protože jim nefungovala laboratoř a posílali to jinam 😒 tak nevím jak to o prázdninách mají a jestli jim už v srpnu funguje...

sblanch
6. srp 2012

Tak je to pry pozitivni!!! Teda cekala jsem skoro dve hodky ale klidne bych cekala i tyden 😉 Akorat nevim hodnotu ale pry to odpovida. HURA!!! Vubec jsem tomu uz neverila. A je mi jasne ze je to he reprv tacatek.
Meli jste hned po krvi PN? Sestra rikala ze kdyz nemam problemy tak ze muzu do prace, ale pro jistotu napisu jeste Koudelkovi.

cilkaa
6. srp 2012

@sblanch no supeeer, moc gratuluji!!! Tu hodnotu si nech ještě zjistit, kolik je...

cilkaa
6. srp 2012

@kcvrcekz já jsem tedy zatím nešpinila nikdy, ale dnes mě ale brutálně bolí břicho..

kcvrcekz
6. srp 2012

@sblanch supeeeer🙂 mám radost🙂 hurá🙂

@cilkaa to se ti asi roztahuje děloha🙂

Hele těhulky plivejte joooo🙂. Zatím to tu vypadá velice slibně tak ať to pokračuje🙂

haaappy
6. srp 2012

@sblanch Velikánská gratulace!!!! Věř tomu, snaž se být veselá a optimistická, páč jistě nechceš mít nějakýho malýho cholerika nebo mručouna 😀 Dej si zmrzku nebo něco na zub, odpočívej a hlavně si užij ten krásný okamžik štěstí.. který teď bude trvat 8 měsíců a pak celý život 😵

fretecka
6. srp 2012

@kcvrcekz tak my jsme to měli stejně,ten muj byl stále v hospě,já byla naštvaná protože vůči alkoholu mám averzi.Přišel a byl protivný.Přestala jsem se ho pak všímat,odjela k našim,napsala dopis a vypadá to,že se to zlepšilo.

fretecka
6. srp 2012

@sblanch jéé gratuluji a držím nadále palečky

kcvrcekz
6. srp 2012

@fretecka no tak on ten můj nechodí tak často, ale toto bylo něco no. Já jsem taky asi podrážděná s těch prášů. Nejraději bych taky odjela, ale mám PN...☹

fretecka
6. srp 2012

@kcvrcekz ten můj taky ne a když šel dal 3 a přišel ,ale ted chodil i v 8 ráno.Tak si PN nech napsat třeba k rodičům,mě to hodně pomohlo.