• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

28. března 2017 
@lenajsek neboj:slight_smile: bude tam:slight_smile:. Já se taky bojím že mi nic není(až na tu únavu a že mi je blivno). Minule mě bolelo 3 den po et břicho teď nic... Prostě jak to má být tak to bude. Už to nijak neovlivníme jen můžeme věřit a to se snažíme ne? Tak ráno napiš:wink:
12. srp 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kcvrcekz Máš pravdu, moc držím palce, co mám zkušenosti, tak je to asi fakt pokaždé jiné, a říká se, že i každé těhotenství je jiné, tak i každý pokus a ET nebo KET je prostě asi jiný... to chce se asi fakt moc nesledovat, jinak to nevidím, co se má stát, to se stane, přesně, jak píšeš... drž se!!!
Zítra napíšu. :wink:
Dobrou holky, opatrujte se!!!
12. srp 2012 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobulinka74 bobulinko to je vše k těhu!§neboj se ničeho!!na druhou stranu...,když ze začátku ještě nic necítíme,tak taky nervačíme,jestli to není divný..kamoška třeba v těhu trpěla na migrény...je to pro tělo změna,tak reaguje po svém,u každého jinak!!!
13. srp 2012 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kcvrcekz díky, jsi zlatíčko. :slight_smile: Moc Ti to přeju. Budeš pak testovat, nebo půjdeš přímo na krev?
@lenajsek děkuji, jdu zítra. Do včera jsme tu měli návštěvu, tak jsem byla v klidu, oni nic nevěděli, takže na toto téma nepadlo ani slovo. Jakmile odjeli, začlo mi to šrotovat. Musím se odreagovat, jinak zblbnu.
Jak dopadl testík?? Hodně štěstíčka :slight_smile:
@saraha2 ahojky, máš pravdu. Budu doufat, že je vše ok. Ale už se vidím zítra v té čekárně.. Jak se cítíš Ty? Je Ti zle? Tvůj brouček je teda velký bojovníček, krásně to dohnal :slight_smile: :dizzy_face:
13. srp 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobulinka74 já jsem o.k. i kávička mě pořád chutná!§dělám si teda slaboučkou,ale dělám...poslední 3dny pociťuju podbřišek,tak se snažím myslet pozitivně,že se tam něco děje a proto to cítím..zas když neucítíme nic,tak taky budeme nespokojené,že? :wink:
13. srp 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky, tak u nás se asi zázrak nejspíš nekoná... Dneska test téměř sněhobílý, musela bych si vzít lupu a test hodně otáčet, abych tam viděla jen úplně pidi midi stíneček, vlastně to ani není čárka... v tu sobotu to bylo okem viditelné, i když taky slabá... Asi to byla Pregnylovka, a nebo se zase chytil a hned pustil, jako podle mě u toho KETu...
Tehdy kdybych taky testovala dřív, tak bych asi čárku uviděla, ale pak už by se ztrácela... :confounded:
Zítra ještě zajdu na krev, pro jistotu, ale moc tomu nevěřím, včera než jsem šla spát jsem slaboučce zašpinila a dneska zase špiním už od rána, tipuju to na MS... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No nic, jsu blbá, že testuju takhle brzo, bych si naliskala. :angry:
Asi nám to "přirozený" početí není souzeno, zkusíme ještě tento měsíc a pak se uvidí...

@bobulinka74 držím moc palce na krev, v kolik tam budeš? Já tam dojedu i s malým, tipuju něco kolem deváté, možná půl desáté...
podle toho, jak stihneme bus.

Holky, krásný pohodový den, držím všem mooc palce!!!
13. srp 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenajsek jejda:frowning2:. No uvidíš po krvi do té doby držím pěsti:slight_smile:

@bobulinka74 děkuji:slight_smile: no jak se dohrabu do lékárny tak hned kupuju a budu testovat. :slight_smile: chci vidět i to kdyby se třeba na chvilučku chytilo:slight_smile:. Ale zatím jsem fakt až dovně klidná i když mi to vrtá hlavou, že vše co bylo minute teď není:slight_smile:. Prostě uvidím:slight_smile:
13. srp 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenajsek To je mi líto, ale krev může být i tak pozitivní, ještě je dost brzy. Hodně štěstí :slight_smile: Jinak, já nešla dnes na krev, já mám zítra první ultrazvuk :wink: :slight_smile:
@kcvrcekz no u mě to teď taky bylo jiné, než minule. Kolikátý den jsi po ET? Už jsem moc zvědavá na Tvé pozitivní testíky :slight_smile: :dizzy_face:
13. srp 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kcvrcekz to je dobře, že je to tentokrát zase jiné... držím palečky... kdy chceš udělat testíka?

@bobulinka74 kolik budeš zítra dní po ET? A ke komu jdeš? Já si zítra ještě skočím na kontrolní krev... Chci vědět, jak roste... Já dnes měla testík luxusní, ta druhá čárka úplně tmavá...

@saraha2 krásná fotečka :dizzy_face: Krásně to dohnalo...

@lenajsek ber to z té lepší stránky, chytlo se, tak určitě je to dobré znamení. Neznám Vaši diagnozu vyšetření a tak, ale třeba by pomohly nějaké léky na udržení... (jestli třeba taé nemáš zvýšené imuno nebo málo progesteronu)
13. srp 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bobulinka74 dnes jsem 4 den po ET. Testovat budu nevím kdy:astonished:. Skočím si dnes pro testy a třeba zítra to prubnu:slight_smile:.
@cilkaa jak jsem psala tak to zkusím jak budu mít test:slight_smile:. Samotnou mě to děsí jak jsem v klidu:slight_smile: i když o tom přemýšlím. Teď jsem se zabavila úklidem bytu:slight_smile:.
A jak vy jste na tom holky?
13. srp 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cilkaa ahoj, co u Tebe nového? Já budu zítra 25. den po ET a jedu do Olomouce za Machačem.
13. srp 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cilkaa ahaa, já jsem mimoň, teď to čtu, že jdeš na krev. :grinning: No při tak krásném testíku to ani nemůže být jinak, než že HCG exploduje do výšky :slight_smile: Držím palušky.
13. srp 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cilkaa Ahoj, no, když jsem naposledy viděla // na testu, tak to jsem byla těhotná... tak jsem si říkala, že to snad vyjde i teď, ale osud tomu chce asi jinak.
Já teď na udržení nic nebrala, i když mám Utroš doma, možná se příště domluvím i při domácím snažení na nějakém Utroši po ovulaci.
Jinak imuno mám naposledy z roku 2008, kdy mám hraniční hodnoty jak u protilátek proti spermiím, tak i proti embryům a vajíčkům, tak i při ET s Lukáškem, tak při KETu teď, jsem měla Prednison, pro jistotu. Ale teď u domácího snažení nic...
Asi bych měla mít ještě nové vyšetření na imuno, že...
Hormonální profil mám v pořádku...

Moc držím palce na krev, určitě to bude krásné hCG!!!! :wink:
13. srp 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobulinka74 Na UZ držím palce, ať je tam krásný váček... :wink: Jedeš až do Olmiku?
A nevím, jestli hCG bude pozitivní, spíš tipuju, že ne... ale radši tam zajedu, člověk nikd neví...

@kcvrcekz Tak jestli budeš testovat, moc moc moc držím palce!!!

Jinak holky, myslíte, že ten 12.dc mohl být ještě Pregnyl???
13. srp 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,...trošku mimo diskuzi....neznáte některá vážně dobrého a hlavně lidského zubaře v Brně? Popř. zkušenosti s dr. Gulasovou Annou, má ordinaci na České? Díky moc... :slight_smile: :slight_smile:
13. srp 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobulinka74 jůůů, tak hned dej vědět. Já jsem se nasomrovala na utz na pátek- to budu 19 DPET.
Po tom mimoděložním chci vědět, že to bude v děloze alespoň.

@lenajsek no, tak to určitě už je to dost staré. Já byla na kontrolním imunu po roce (a beze změny tedy). Takže bych si v mezičase tyhle věci obchodila. Pojišťovna to platí a máš na to právo a pokud jsi otěhotněla přirozeně, tak to je krása a stačí asi málo a bude to dobré...

@kcvrcekz jsem napnutá jako struna a věřím, že to tam bude!!
13. srp 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobulinka74 ahoj beruško, mě bolely záda - bederka cca od 5+0tt a pobolívala průběžně 2 týdny. Pak mě začaly bolet kyčle a třísla. Je to všechno roztahováním dělohy, je to změna pro tělo.....nebuj se a držím pěsti :wink:
13. srp 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kcvrcekz zítra ještě néé!to je moc brzy!ještě vydrž!! :wink: držím pěstičky!!!
13. srp 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenajsek
@saraha2 vydržím protože jsem byla tak unavená a nedošla jsem do lékárny:slight_smile:
13. srp 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lenuleeee Ahoj, já chodím teď nově k zubaři na Rybkovu, pan doktor Adamčík, má strašně milou sestřičku, v čekárně nečekáš, vše Ti vysvětlí, problémy řeší hned. Sehnat dobrého zubaře a aby registroval je v Brně hodně velkek problém. Já jich obvolala asi deset a žádný nebral, až pan doktor Adamčík mě vzal. Hledala jsem zubaře podle recenzí na znamylekar.cz a ti nejlépe hodnocení už jsou plní :frowning2:
13. srp 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kcvrcekz to je moc brzy na test a zbytečně se vystresuješ,pokud by tam ještě nic nebylo!!kamoška měla 12tý den ducha..já devátý a taky jen ducha...tak radši vydrž! :wink:
13. srp 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kcvrcekz pokud Ti nic není, jen jsi unavená, tak Sněhulka je jen hodná a spinká :slight_smile: Já byla nervozní, že mě po KETu vůbec bříško nebolelo, úplný prázdno....a vidíš :slight_smile: i teď mě hrošík dloubne jen jedenkrát za den a to třeba když dlouho stojím....máme prostě hodný dětičky v bříšku, který nás šetří od začátku :grinning: A prsa mě taky vůbec nebolely, bolí mě až teď někdy po ránu. Kdyby mi nebylo blbě od 7tt od žaludku skoro byvh tomu ani nevěřila, že jsem těhu :slight_smile: Když jsem měla všechny příznaky po IVF tak z toho nic nebylo....takže ono je to prostě někdy naopak....jsi na dobré cestě :wink: :dizzy_face:
13. srp 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuleeee ahoj!já mám zubařku-moc milou přímo v budově hl.nádraží,je to slovenka.pokud budeš chtít jméno,tak pohledám a napíšu :wink: já jsem veliká srajda..vždy než mě bývalá zubařka-v mém místě bydlišti vysvětlila,co uděláme a neuděláme,tak už mě křísily,protože omdlívám,jen to slyším...a u této než mě to došlo,co se mnou chce dělat,tak bylo hotovo :wink: je rychlá,milá,šikovná..kamoška se k ní taky nahlásila
13. srp 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saraha2 no já měla poprvé ducha taky 9. Den:slight_smile:. No plašit nebudu prostě jak se tam dohrabu do lékárny tak koupím a pak udělám:slight_smile:.
@drndapetka no je to fakt zvláštní. Prsa vůbec, jak jsem ti psala ke zprávě. Jedině to že jsem unavená a semo tamo mě bolí břicho. Jinak nic.
13. srp 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cilkaa Já neotěhotněla přirozeně, na Lukáška jsme čekali 5 let, 2x IVF (několikrát IUI, 1x klasické IVF v jiném CARu, 1x nativ s minimálkou v RF - z toho byl Lukášek, na první pokus v RF), takže já nebyla těhotná přirozeně... :wink:
Proto si říkám, že kdyby to teď vyšlo, to by musel být mega zázrak...
Imuno se asi objednám, jak příště zajdu do RF, v rámci dalšího cyklu, tak si nechám udělat odběry, ale budu tam muset nahnat i manžela...
13. srp 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kcvrcekz Taky bych počkala, moc moc držím palce... :wink: Odpočívej, Ty narozdíl ode mně můžeš... :wink:
13. srp 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenajsek no jasně. Ale neco se tam klubalo, to není jen tak! Je to dobré znamení. Nech si vše vyšetřit.
13. srp 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuleeee ahojky, ja chodim sem www.dentema.cz - a myslim ze jeste berou, prestehovali se do vetsich prostor a jsem tam taky moc spokojena - sice za nejake veci doplacim, ale to je asi u vsech zubaru :(
13. srp 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cilkaa tak moooc gratuluju a drzim pesticky :slight_smile: :slight_smile: jsi pro me velikou motivaci ze i 6,5 mm, pokud je spravna struktura muze byt dobra vyska :slight_smile: :slight_smile: a jak jsi to mivala s menses? ja vzdycky jen tak trochu spinim, nic cerveneho, takze to pry je taky znamka ze kdyz se nema co odloucit ze to moc neroste, no uvidime.... uzivej si to :slight_smile:
13. srp 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1miska no já jsem tedy hned první den měla silnější MS- krev- tomu rozuměj, že jsem měnila tampon cca 3x za den. Pak druhý den už jen špinění, tampon už mi nikdy nenasákl, vyměňuji jen z hygienických důvodů a třetí den už se můžu promenádovat se slipovkou. Spotřeba tamponů na cyklus 6ks a z nich půlka ani nenasáklých.
Ale ten první den je jakože hodně tmavě červená a "hutná" se sliznicí. Oproti všem ostatním je to slabé samozřejmě.
Každopádně jsem moc zvědavá, kolik mi teď narostla, Estrofem fakt zobu poctivě a myslím si, že z těch 6,5 mm si musíš vzít příklad a věřit! Ani se mi během cyklu po Estrofemu, kontryhelu a mateří kašičce moc nehnula, tělo si to dělá po svém..
Minule jsem měla 7,5 mm a nechytlo se nic..teď 6,5 mm po Clostíku- a vida! Fakt věřím, že když to má vyjít, tak to vyjde!!!
co máš ty nyní za plány? domácí snažení ještě?
13. srp 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek