Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

kcvrcekz
12. srp 2012

@lenajsek neboj🙂 bude tam🙂. Já se taky bojím že mi nic není(až na tu únavu a že mi je blivno). Minule mě bolelo 3 den po et břicho teď nic... Prostě jak to má být tak to bude. Už to nijak neovlivníme jen můžeme věřit a to se snažíme ne? Tak ráno napiš😉

lenajsek
12. srp 2012

@kcvrcekz Máš pravdu, moc držím palce, co mám zkušenosti, tak je to asi fakt pokaždé jiné, a říká se, že i každé těhotenství je jiné, tak i každý pokus a ET nebo KET je prostě asi jiný... to chce se asi fakt moc nesledovat, jinak to nevidím, co se má stát, to se stane, přesně, jak píšeš... drž se!!!
Zítra napíšu. 😉
Dobrou holky, opatrujte se!!!

saraha2
13. srp 2012

@bobulinka74 bobulinko to je vše k těhu!§neboj se ničeho!!na druhou stranu...,když ze začátku ještě nic necítíme,tak taky nervačíme,jestli to není divný..kamoška třeba v těhu trpěla na migrény...je to pro tělo změna,tak reaguje po svém,u každého jinak!!!

bobulinka74
13. srp 2012

@kcvrcekz díky, jsi zlatíčko. 🙂 Moc Ti to přeju. Budeš pak testovat, nebo půjdeš přímo na krev?
@lenajsek děkuji, jdu zítra. Do včera jsme tu měli návštěvu, tak jsem byla v klidu, oni nic nevěděli, takže na toto téma nepadlo ani slovo. Jakmile odjeli, začlo mi to šrotovat. Musím se odreagovat, jinak zblbnu.
Jak dopadl testík?? Hodně štěstíčka 🙂
@saraha2 ahojky, máš pravdu. Budu doufat, že je vše ok. Ale už se vidím zítra v té čekárně.. Jak se cítíš Ty? Je Ti zle? Tvůj brouček je teda velký bojovníček, krásně to dohnal 🙂 😵

saraha2
13. srp 2012

@bobulinka74 já jsem o.k. i kávička mě pořád chutná!§dělám si teda slaboučkou,ale dělám...poslední 3dny pociťuju podbřišek,tak se snažím myslet pozitivně,že se tam něco děje a proto to cítím..zas když neucítíme nic,tak taky budeme nespokojené,že? 😉

lenajsek
13. srp 2012

Holky, tak u nás se asi zázrak nejspíš nekoná... Dneska test téměř sněhobílý, musela bych si vzít lupu a test hodně otáčet, abych tam viděla jen úplně pidi midi stíneček, vlastně to ani není čárka... v tu sobotu to bylo okem viditelné, i když taky slabá... Asi to byla Pregnylovka, a nebo se zase chytil a hned pustil, jako podle mě u toho KETu...
Tehdy kdybych taky testovala dřív, tak bych asi čárku uviděla, ale pak už by se ztrácela... 😖
Zítra ještě zajdu na krev, pro jistotu, ale moc tomu nevěřím, včera než jsem šla spát jsem slaboučce zašpinila a dneska zase špiním už od rána, tipuju to na MS... 😝 😝
No nic, jsu blbá, že testuju takhle brzo, bych si naliskala. 😠
Asi nám to "přirozený" početí není souzeno, zkusíme ještě tento měsíc a pak se uvidí...

@bobulinka74 držím moc palce na krev, v kolik tam budeš? Já tam dojedu i s malým, tipuju něco kolem deváté, možná půl desáté...
podle toho, jak stihneme bus.

Holky, krásný pohodový den, držím všem mooc palce!!!

kcvrcekz
13. srp 2012

@lenajsek jejda☹. No uvidíš po krvi do té doby držím pěsti🙂

@bobulinka74 děkuji🙂 no jak se dohrabu do lékárny tak hned kupuju a budu testovat. 🙂 chci vidět i to kdyby se třeba na chvilučku chytilo🙂. Ale zatím jsem fakt až dovně klidná i když mi to vrtá hlavou, že vše co bylo minute teď není🙂. Prostě uvidím🙂

bobulinka74
13. srp 2012

@lenajsek To je mi líto, ale krev může být i tak pozitivní, ještě je dost brzy. Hodně štěstí 🙂 Jinak, já nešla dnes na krev, já mám zítra první ultrazvuk 😉 🙂
@kcvrcekz no u mě to teď taky bylo jiné, než minule. Kolikátý den jsi po ET? Už jsem moc zvědavá na Tvé pozitivní testíky 🙂 😵

cilkaa
13. srp 2012

@kcvrcekz to je dobře, že je to tentokrát zase jiné... držím palečky... kdy chceš udělat testíka?

@bobulinka74 kolik budeš zítra dní po ET? A ke komu jdeš? Já si zítra ještě skočím na kontrolní krev... Chci vědět, jak roste... Já dnes měla testík luxusní, ta druhá čárka úplně tmavá...

@saraha2 krásná fotečka 😵 Krásně to dohnalo...

@lenajsek ber to z té lepší stránky, chytlo se, tak určitě je to dobré znamení. Neznám Vaši diagnozu vyšetření a tak, ale třeba by pomohly nějaké léky na udržení... (jestli třeba taé nemáš zvýšené imuno nebo málo progesteronu)

kcvrcekz
13. srp 2012

@bobulinka74 dnes jsem 4 den po ET. Testovat budu nevím kdy😲. Skočím si dnes pro testy a třeba zítra to prubnu🙂.
@cilkaa jak jsem psala tak to zkusím jak budu mít test🙂. Samotnou mě to děsí jak jsem v klidu🙂 i když o tom přemýšlím. Teď jsem se zabavila úklidem bytu🙂.
A jak vy jste na tom holky?

bobulinka74
13. srp 2012

@cilkaa ahoj, co u Tebe nového? Já budu zítra 25. den po ET a jedu do Olomouce za Machačem.

bobulinka74
13. srp 2012

@cilkaa ahaa, já jsem mimoň, teď to čtu, že jdeš na krev. 😀 No při tak krásném testíku to ani nemůže být jinak, než že HCG exploduje do výšky 🙂 Držím palušky.

lenajsek
13. srp 2012

@cilkaa Ahoj, no, když jsem naposledy viděla // na testu, tak to jsem byla těhotná... tak jsem si říkala, že to snad vyjde i teď, ale osud tomu chce asi jinak.
Já teď na udržení nic nebrala, i když mám Utroš doma, možná se příště domluvím i při domácím snažení na nějakém Utroši po ovulaci.
Jinak imuno mám naposledy z roku 2008, kdy mám hraniční hodnoty jak u protilátek proti spermiím, tak i proti embryům a vajíčkům, tak i při ET s Lukáškem, tak při KETu teď, jsem měla Prednison, pro jistotu. Ale teď u domácího snažení nic...
Asi bych měla mít ještě nové vyšetření na imuno, že...
Hormonální profil mám v pořádku...

Moc držím palce na krev, určitě to bude krásné hCG!!!! 😉

lenajsek
13. srp 2012

@bobulinka74 Na UZ držím palce, ať je tam krásný váček... 😉 Jedeš až do Olmiku?
A nevím, jestli hCG bude pozitivní, spíš tipuju, že ne... ale radši tam zajedu, člověk nikd neví...

@kcvrcekz Tak jestli budeš testovat, moc moc moc držím palce!!!

Jinak holky, myslíte, že ten 12.dc mohl být ještě Pregnyl???

lenuleeee
13. srp 2012

Ahoj holky,...trošku mimo diskuzi....neznáte některá vážně dobrého a hlavně lidského zubaře v Brně? Popř. zkušenosti s dr. Gulasovou Annou, má ordinaci na České? Díky moc... 🙂 🙂

cilkaa
13. srp 2012

@bobulinka74 jůůů, tak hned dej vědět. Já jsem se nasomrovala na utz na pátek- to budu 19 DPET.
Po tom mimoděložním chci vědět, že to bude v děloze alespoň.

@lenajsek no, tak to určitě už je to dost staré. Já byla na kontrolním imunu po roce (a beze změny tedy). Takže bych si v mezičase tyhle věci obchodila. Pojišťovna to platí a máš na to právo a pokud jsi otěhotněla přirozeně, tak to je krása a stačí asi málo a bude to dobré...

@kcvrcekz jsem napnutá jako struna a věřím, že to tam bude!!

drndapetka
13. srp 2012

@bobulinka74 ahoj beruško, mě bolely záda - bederka cca od 5+0tt a pobolívala průběžně 2 týdny. Pak mě začaly bolet kyčle a třísla. Je to všechno roztahováním dělohy, je to změna pro tělo.....nebuj se a držím pěsti 😉

saraha2
13. srp 2012

@kcvrcekz zítra ještě néé!to je moc brzy!ještě vydrž!! 😉 držím pěstičky!!!

kcvrcekz
13. srp 2012

@lenajsek
@saraha2 vydržím protože jsem byla tak unavená a nedošla jsem do lékárny🙂

drndapetka
13. srp 2012

@lenuleeee Ahoj, já chodím teď nově k zubaři na Rybkovu, pan doktor Adamčík, má strašně milou sestřičku, v čekárně nečekáš, vše Ti vysvětlí, problémy řeší hned. Sehnat dobrého zubaře a aby registroval je v Brně hodně velkek problém. Já jich obvolala asi deset a žádný nebral, až pan doktor Adamčík mě vzal. Hledala jsem zubaře podle recenzí na znamylekar.cz a ti nejlépe hodnocení už jsou plní ☹

saraha2
13. srp 2012

@kcvrcekz to je moc brzy na test a zbytečně se vystresuješ,pokud by tam ještě nic nebylo!!kamoška měla 12tý den ducha..já devátý a taky jen ducha...tak radši vydrž! 😉

drndapetka
13. srp 2012

@kcvrcekz pokud Ti nic není, jen jsi unavená, tak Sněhulka je jen hodná a spinká 🙂 Já byla nervozní, že mě po KETu vůbec bříško nebolelo, úplný prázdno....a vidíš 🙂 i teď mě hrošík dloubne jen jedenkrát za den a to třeba když dlouho stojím....máme prostě hodný dětičky v bříšku, který nás šetří od začátku 😀 A prsa mě taky vůbec nebolely, bolí mě až teď někdy po ránu. Kdyby mi nebylo blbě od 7tt od žaludku skoro byvh tomu ani nevěřila, že jsem těhu 🙂 Když jsem měla všechny příznaky po IVF tak z toho nic nebylo....takže ono je to prostě někdy naopak....jsi na dobré cestě 😉 😵

saraha2
13. srp 2012

@lenuleeee ahoj!já mám zubařku-moc milou přímo v budově hl.nádraží,je to slovenka.pokud budeš chtít jméno,tak pohledám a napíšu 😉 já jsem veliká srajda..vždy než mě bývalá zubařka-v mém místě bydlišti vysvětlila,co uděláme a neuděláme,tak už mě křísily,protože omdlívám,jen to slyším...a u této než mě to došlo,co se mnou chce dělat,tak bylo hotovo 😉 je rychlá,milá,šikovná..kamoška se k ní taky nahlásila

kcvrcekz
13. srp 2012

@saraha2 no já měla poprvé ducha taky 9. Den🙂. No plašit nebudu prostě jak se tam dohrabu do lékárny tak koupím a pak udělám🙂.
@drndapetka no je to fakt zvláštní. Prsa vůbec, jak jsem ti psala ke zprávě. Jedině to že jsem unavená a semo tamo mě bolí břicho. Jinak nic.

lenajsek
13. srp 2012

@cilkaa Já neotěhotněla přirozeně, na Lukáška jsme čekali 5 let, 2x IVF (několikrát IUI, 1x klasické IVF v jiném CARu, 1x nativ s minimálkou v RF - z toho byl Lukášek, na první pokus v RF), takže já nebyla těhotná přirozeně... 😉
Proto si říkám, že kdyby to teď vyšlo, to by musel být mega zázrak...
Imuno se asi objednám, jak příště zajdu do RF, v rámci dalšího cyklu, tak si nechám udělat odběry, ale budu tam muset nahnat i manžela...

lenajsek
13. srp 2012

@kcvrcekz Taky bych počkala, moc moc držím palce... 😉 Odpočívej, Ty narozdíl ode mně můžeš... 😉

cilkaa
13. srp 2012

@lenajsek no jasně. Ale neco se tam klubalo, to není jen tak! Je to dobré znamení. Nech si vše vyšetřit.

1miska
13. srp 2012

@lenuleeee ahojky, ja chodim sem www.dentema.cz - a myslim ze jeste berou, prestehovali se do vetsich prostor a jsem tam taky moc spokojena - sice za nejake veci doplacim, ale to je asi u vsech zubaru :(

1miska
13. srp 2012

@cilkaa tak moooc gratuluju a drzim pesticky 🙂 🙂 jsi pro me velikou motivaci ze i 6,5 mm, pokud je spravna struktura muze byt dobra vyska 🙂 🙂 a jak jsi to mivala s menses? ja vzdycky jen tak trochu spinim, nic cerveneho, takze to pry je taky znamka ze kdyz se nema co odloucit ze to moc neroste, no uvidime.... uzivej si to 🙂

cilkaa
13. srp 2012

@1miska no já jsem tedy hned první den měla silnější MS- krev- tomu rozuměj, že jsem měnila tampon cca 3x za den. Pak druhý den už jen špinění, tampon už mi nikdy nenasákl, vyměňuji jen z hygienických důvodů a třetí den už se můžu promenádovat se slipovkou. Spotřeba tamponů na cyklus 6ks a z nich půlka ani nenasáklých.
Ale ten první den je jakože hodně tmavě červená a "hutná" se sliznicí. Oproti všem ostatním je to slabé samozřejmě.
Každopádně jsem moc zvědavá, kolik mi teď narostla, Estrofem fakt zobu poctivě a myslím si, že z těch 6,5 mm si musíš vzít příklad a věřit! Ani se mi během cyklu po Estrofemu, kontryhelu a mateří kašičce moc nehnula, tělo si to dělá po svém..
Minule jsem měla 7,5 mm a nechytlo se nic..teď 6,5 mm po Clostíku- a vida! Fakt věřím, že když to má vyjít, tak to vyjde!!!
co máš ty nyní za plány? domácí snažení ještě?