Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

saminka
17. srp 2012

@cilkaa moc gratuluji k prvnimu ultrazvuku a ke dvou bobiskum 😵 😵 😵 😵 krasne!!

tady to holky teda jede, tehulek je tu pekne hodne, takto ma byt, snad se v Reprofitu zadari vsem co si to moc preji 😉
ja jsem nesmirne vdecna a stastna za ty moje dve princeznicky 😵 😵 😵
tady jsou ty moje slunicka nejvetsi
vsem drzim palecky!!!

cilkaa
17. srp 2012

@saminka jsou úžasné- Reprofit umí 😵

bublenudle
17. srp 2012

@kacatka Dekuji,je to jak rikas...kazdy ma svuj pribeh a musi udelat to,aby byl v zivote stastny...nekdy jsou to bolestna rozhodnuti,ale po kazde bource vyjde zase slunicko,jak ja rikam,,a pak se cloveku ulevi..hlavne se s tim clovek musi vyrovnat..ja uz na 90% s tim jsem vyrovnana...nikdy nerikej nikdy,tak treba mi zase rupne v hlave,ale uz se proste nechci soustredit jen na mimi...mam doma 3 velke hokejove kabele,nakoupenych veci na mimi..no blazen...chci se zase smat a tesit se s obycejnych veci... 😉 😉 😉

bublenudle
17. srp 2012

@lenka27 Dekuji,no zivot jde dal....mej se krasne .... 🙂

kacatka
17. srp 2012

@bublenudle Tak hodně štěstí, držím palečky ať je lépe a lépe 🙂

sblanch
17. srp 2012

@cilkaa Jé, moc gratuluju, paráda 🙂 Mimča budou určitě v pořádku, neboj, dvojčata jsou určitě náročnější, ale dobře to dopadne. Ještě aby to byl páreček, to je sen, ne? 🙂 Kdy jdeš na další kontrolu? A kolik jsi vlastně dní po ET?

sblanch
17. srp 2012

@kcvrcekz Taky se přidávám ke gratulantům - a budu držet pěsti ať se to potvrdí na krvi. Dnes žádný test? Fakt se tady strhla parádní těhu vlna 🙂

sblanch
17. srp 2012

@bublenudle Ahojky, já tě chápu.. Je to složitý kolotoč náročný na psychiku i tělo... Taky si někdy říkám, že na to už nemám, že ne to jsem moc stará. A obdivuju všechny páry, co se snaží 7 let a víc. Jsou i jiné věci, proč stojí za to žít. Držím moc pěsti, ať to zvládneš - a pokud se někdy rozhodnete pokračovat, tak ať vám to vyjde hned napoprvé 😉

sblanch
17. srp 2012

Jinak já už nemůžu dospat a dočkat se pondělního UZV. Nevím jak to dopadne. Dnes jsem zase mírně špinila a po dlouhé době jsem cítila břicho, tak to snad nic neznamená...

1miska
17. srp 2012

@cilkaa gratuluji, krása, úžasné.... co víc říct, dvojnásobná radost ....

bublenudle
17. srp 2012

@kacatka Dekuji 🙂 mej se krasne

bublenudle
17. srp 2012

@sblanch Dekuji,taky preji hodne stesti,at je vse jak ma 😵 😵 😵

kcvrcekz
17. srp 2012

@sblanch jj test byl je trošku silnější jak včera. Zítra asi nebudu testovat až v neděli🙂Tak snad se nic nezmění.

kcvrcekz
17. srp 2012

@bublenudle beruško. My jsme si nikdy moc nepsaly, ale já před tebou smekám... Jsi opravdu statečná ženská a máš můj obdiv. Drž se a kdyby jsi změnila názor tak budu moooc držet pěsti.:-*

kcvrcekz
17. srp 2012

Teď mě tak napadlo holky..... Já když půjdu na tu krev teď v pondělí tak za 14 dní bude už srdíčko? nebo jak to je?

fretecka
17. srp 2012

@kcvrcekz mě si objednala kuřecová za 3tý od krve a už tam bylo srdíčko

kcvrcekz
17. srp 2012

@fretecka Aha a jak to probíhá na krvi? Když jsem měla negativní tak je to jasné..🙂 Ale teď když snad bude pozitivní jak to probíhá?Asi si zavolám a pak napíšu Dr.? Je to tak?

kcvrcekz
17. srp 2012

☼ ♡☼♥☼ ČEKATELIKY NA // ☼ ♥☼♡☼

@kcvrcekz (28)
Snaží se 1 rok a 3 měsíce
Průběh: 1 IVF květen 2012 nepovedlo se, zamaraženy 4 E. 1 KET neúspěšný..-ms dorazila a začínám stimulovat na KET.. ♡ 9.8. KET ♡ Našla jsem //… Ale držíme pěsti v po jdu na krev..🙂
@lenajsek
♧snažení o druhé dítko
Průběh:1x KET, snažení doma- časovaný styk, když to nevýjde tak asi minimálka na podzim
@misha83 (29)
Snaží se: 3,5 roku
Průběh: IVF únor 2010 stornováno pro nereagující vaječníky
IVF říjen 2010 i při max. dávkách špatná reakce, nicméně transfer byl, negativní test
IVF březen 2011 s darovanými vajíčky, v 8. týdnu mimoděložní a následně i potrat plodu v děloze, revize
následovala změna CAR, přešli jsme z Unici do Reprofitu únor 2012
Nativ červen 2012-krev negativní (ale my budem bojovat dál)
Minimálka červenec 2012 5 POKUS-nevyšel-Nevěš hlavu teď v září to výjde uvidíš.
minimálka bude v září 2012
@bobulinka74(?)
Snažení:asi 10 let,
Průběh:2009 2x mimoděložní, květen 2011 minimálka-neg., červen 2011 minimálka-//, MA 9.tt, 2012 2x stimulace na minimálku přerušena, 20.7. ET. Držím moc pěsti JSOU TAM // HCG roste super  Držím pěsti ať je ♡♡♡♡♡♡♡ .tak je tam a co do těhulek?
@sblanch (33)
Snažení:3 roky
Průběh:1x IUI, 3x IVF, 1 KET, IUI s přechodem do nativu + PICSI; 4. IVF březen 2012 - nativ; vše negativní- minimálka červenec - ET 21.7. HCG je tak ještě srdíčko a je to..:🙂-ještě do těhulek ne?
@1miska:
Snažení: 2,5 roku
Průběh: nyni ve fázi přirozeného snaženi doma - problém je ve sliznici která neroste, takže zatím IVF nemá cenu –stále snažení doma..🙂 Tak hooodně štěstí..🙂
@kacatka:
snažení 2 roky
průběh: 1x IUI Reprofit Brno - leden 2012 - negativní, 1x IVF Reprofit Brno - červen 2012 - transfer EB negativní, bez mrazáčků, krvácení už 8 den po ET, 2 IVF naplánovaný na přelom září - říjen 2012

♡♡TĚHULKY♡♡ - GRATULUJEME

@kalipso (29)
Snažení: 1 rok a 3 měsíce
Průběh: podařilo se první IUI
@safarikovap (30)
1. IVF září 2011 - minimální stimulace, negativní; 2. IVF - prosinec 2011 - krátký protokol, TT //, TP 17. 8. 2012
@drndapetka (27)
snaží se 4,5 roku
průběh: květen 2008 - mimoděložní, červen 2009 - spontánní potrat v 6tt, září 2010 - 1.IVF těhu zamlklé v 7tt
IVF: 1.IVF Unica srpen 2010 ( zamlklé těhu), 1.KET - neg., 2.IVF Unica září 2011 - neg. , Reprofit - minimálka květen 2012 - nedošlo k ET ( embrya zamražena), 2.KET Reprofit - čeká se, 30.6. KET-Moc držím pěstičky-A NALEZENY //, TP: 18.3.2013.:-) a ještě jednou mooooc gratuluju mamino
@fretecka (31)
Snažení: 3 roky
Průběh: zatím zkouší 2 cyklus časovaný styk, Á 19.6. nalezeny //-SUPEEEER

★☆MAMINKY a MIMINKA ★☆

@olousek35(?)
1.dítě, Tomášek, narozen 2.2.2012 4240g, 51 cm, vznikl z 2.IVF . 1 IVF //, ale nepotvrdilo se srdíčko a ukončeno revizí
@saminka
Snažení: 4 roky
1.IVF - Mia (14.9.2009), 1. KET - neg,, 2. KET - neg., 2.IVF Minimalka - Lilly (8.11.2011) predtim 3 IUI -jedno uspesne ale bohuzel MA v 9.tydnu
@bellka
snažení 12 let
průběh podstoupeno celkem 8xIVF a 1x KET, 3x změněno CAR a díky RF máme Šimonka, nar. 14. 4. 2011
@lenka27
Snažení:
Průběh: . IVF 2007 Helios - TT negativní, poté přirozené otěhotnění, ale mimoděložní,
2. IVF 2010 Reprofit - syn Adam narozen 12.7.2011, poté zase přirozené otěhotnění a zase bohužel mimoděložní. A jedou dál jen jak bude ta vhodná doba..🙂

fretecka
17. srp 2012

@kcvrcekz No já jsem zavolala,že jsem měla pozitivní test,sestřička řekla ať další den dojdu na krev. odebrali krev a za 3hod jsem si měla zavolat.Když jsem volala,potvrdili mi těhu,ale úplně čerstvé a že pani doktorka mi vzkazuje, že zhruba za tři týdny mám dojít na UZ a domluvili jsme datum. a vlastně jsem i psala Kuřecové než jsem šla na krev,že mám poz.test a jestli mám brát metformin. Napsala at si dojdu na krev a zatim to vysadim.

kcvrcekz
17. srp 2012

@fretecka Aha no tak já půjdu v pondělí na krev a napíšu jí. Nebo se zeptám tam zda tam není, že bychom se domluvili co a jak.Děkuji moc za radu.🙂

drndapetka
17. srp 2012

@sikulik ahojky, prosím Tě, mám na Tebe dotázek? 🙂 brala jsi po KET Utrogestan a Estrimax? Já tápu jak je mám vysadit. Moje gynekoložka mi napsala schéma, jak mám postupně u Utrogestanu tablety ubírat, ale nepochopila jsem od kdy ho mám začít vysazovat - bylo mi řečeno od 12tt, to znamená od 11+0 a nebo až od 12+0? kdybych vysazovala od toho 11+0, tak bych ve 12+4 už nezaváděla žádnou tabletu a nevím jestli to není brzo, některý holky ho zaváděly až do 14tt 😕
A u toho Estrimaxu je to jak?
Díky moc za radu 🙂

saminka
17. srp 2012

@drndapetka ja jen cetla tvuj dotaz ohledne utrogestanu a estrimaxu a ja mela oboje do 12.tydne a od 11.tydne jsem snizovala davky ze ve 12 + 0 jsem nebrala nic. Taky jsem mela prednison a i s tim jsem skoncila. Obavy jsem taky mela ale vsechno to bylo ok, preci jen placenta zacne vyzivovat mimi od toho ted nevim presne osmeho tydne. No a u druheho tehu jsem brala jen minimalni davky utrogestanu a nic vic a dopadlo to taky dobre, tak urco i u tebe bude ;)

bublenudle
18. srp 2012

@kcvrcekz dekuji,preji hodne stesti,at je vse jak ma byt 😉 😉

saraha2
18. srp 2012

@sblanch ahoj!já cítím břicho co chvíla...ale to je tím,jak se to tam roztahuje atd..to je teda blbý,že ty kontroly máte tak dlouho po sobě..já už mám druhou fotečku z ultrazvuku a už nám tam i problikávalo srdíčko 😉 pěkně jsme porostli a pěkně tam řádíme 😀 u nás se chodí co týden,pokud je vše o.k...ze začátku jsme chodila dvakrát týdně..však víš..to špinění holky většinou mají po nějaké námaze...ted jsem byla v caru v pátek a jdu zase další pátek.

1miska
18. srp 2012

@bublenudle tak kabeleš schovej do skrine, dejte si pul roku pauzu, smirte se s tim.... a treba si za pul roku reknete ze jeste jednou zkusite stesticko, nebudete tomu uz ani verit, ani se na to upinat.... a treba to pak prave vyjde, neocekavane, psychika dela hrozne moc - vsichni tady by ti to hrozne prali. Ale hlavne at jste stastni, zivot muze byt krasny i bez deti....

bellka
18. srp 2012

Ahojky všem a mám rpo vás krááásnou zprávičku od Peťky @safarikovap 😵 😵 😵
Bříško dneska opustilo miminko, protože místa tam už mělo malinko...Adam Valnoha, narodil se dnes v 8:40 (3880 g a 51 cm). Všichni jsme OK 😵 😵 😵
Takže velikááánskááá gratulace novopečeným rodičům, ať vám Adámek dělá jen a jen radost a Adámkovi do života přejeme jenom to nejlepšííí ♥♥♥

katka1311
18. srp 2012

Ahoj holky. Prosím vás,které už máte po IVF jak je to s ICSI. Je to paušál 8 tis. já když budu mít jen např.4 vajíčka?Vim,že u minimálky sa počíta ks vajíčka 1 tis. ale jak to je u IVF? Děkuji za odpověď a omlouvám se za vpadnutí do diskuse. 🙂

saraha2
18. srp 2012

@katka1311 já chodím na obilňák teda,ale u nás je to tak,že 1-3oocyty á2000kč,4-6 8000 a každý další 1000..

evulatko
18. srp 2012

@katka1311, ahojky🙂 ja byla uz dvakrat na klasickem IVF, ale vajicek mam vzdycky malo a pocital mi to 1000Kc za ICSI jednoho oocytu🙂

katka1311
18. srp 2012

Díky holky za info 🙂
@evulatko A ty chodíš do Reprofitu?