Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

drndapetka
27. srp 2012

@sblanch v 10tt v první těhotenské poradně jsem dávala ranní moč - z té zjišťují hlavně jestli je v ní bílkovina (nesmí být), pak mi brali krev - ta se bere na pohlavní choroby, žloutenku, krevní skupinu, protilátky, a krevní obraz se zkoumá. Pak Ti udělá klasické vyšetření - zkontroluje jestli je dobře uzavřený děložní čípek, prohmatá dělohu jestli roste a udělá ultrazvuk. A určitě Ti udělá stěr z čípku - cytologii (ta se dělá 1x za rok, ale jelikož jdeš k ní poprvé, tak si ho bude určitě chtít udělat - měla to tak i fretecka).Takto to aspoň bylo u mě. Do Reprofitu sice nechodím na gyndu, mám svoji super doktorku, ale co se týče těch poraden v těhu, tak by měli všichni doktoři postupovat stejně (jen možná těhu průkazku dostaneš později).

drndapetka
27. srp 2012

@sblanch jo a jinak poradny bývají každé 4 týdny 😉

drndapetka
27. srp 2012

@sblanch jo a ještě jsem zapoměla na to, že Ti změří tlak, změří Tě a zváží si Tě 😉

kcvrcekz
27. srp 2012

@ivcacig Jak píše @drndapetka v RF to s KETem umí jsem taky těhotná s KETu..🙂 Zatím na začátku, čekáme na srdíčko, ale je to tam..🙂 Takže pokud chodíš do RF, tak věřím, že se uchytí..🙂

drndapetka
27. srp 2012

@kcvrcekz jak je beruško? 🙂 jak se cítíš? kdy máš vůbec ultrazvuk? už nějak za týden, že?

fretecka
27. srp 2012

@sblanch Ahojky,tak mě udělala odběra na pohlavní nemoci,jaterní testy,štítnou žlázu,poněvadž jsem k ní přecházela tak i cytologii (ale to proto,protože jsem ji měla před rokem horší).Musíš donest moč,dělají na bílkoviny,krev a cukr.Ponevadž jsem měla dvakrát krev v moči,tak mi ji raději poslala na kultivaci. Jinak ještě tlak,prohlédne nohy(otoky,křečáky).A objednala mě za 3 týdny.

kcvrcekz
27. srp 2012

@drndapetka Ahojky..🙂 No je docela v pohodě až na to, že mám tedy větší hlad než normálně...🙂 Jinak sem tam mě bolí břicho, ale tak 5-10 minut, jak si lehnu tak to přejde..🙂 Takže doufám, že je vše v pořádku. Jediné co mě uklidnilo bylo to HCG v pátek, ale jak to vydrřím do toho 6.9. to teda fááákt nevím...Nejraději bych šla na ten odběr znovu... 😅 😅

kcvrcekz
27. srp 2012

Tak a jinak tabulka...🙂 Holky koukněte na ni a písněte, že je vše jak má...Díky moc

☼ ♡☼♥☼ ČEKATELIKY NA // ☼ ♥☼♡☼

@kcvrcekz (28)
Snaží se 1 rok a 3 měsíce
Průběh: 1 IVF květen 2012 nepovedlo se, zamaraženy 4 E. 1 KET neúspěšný..-ms dorazila a začínám stimulovat na KET.. ♡ 9.8. KET ♡ Našla jsem //… Ale držíme pěsti. 6.9. kontrola na srdíčko, tak Sněhul doufám, že tam je..🙂
@lenajsek
♧snažení o druhé dítko
Průběh:1x KET, snažení doma- časovaný styk, když to nevýjde tak asi minimálka na podzim
@misha83 (29)
Snaží se: 3,5 roku
Průběh: IVF únor 2010 stornováno pro nereagující vaječníky
IVF říjen 2010 i při max. dávkách špatná reakce, nicméně transfer byl, negativní test
IVF březen 2011 s darovanými vajíčky, v 8. týdnu mimoděložní a následně i potrat plodu v děloze, revize
následovala změna CAR, přešli jsme z Unici do Reprofitu únor 2012
Nativ červen 2012-krev negativní (ale my budem bojovat dál)
Minimálka červenec 2012 5 POKUS-nevyšel-Nevěš hlavu teď v září to výjde uvidíš.
minimálka bude v září 2012
@bobulinka74(?)
Snažení:asi 10 let,
Průběh:2009 2x mimoděložní, květen 2011 minimálka-neg., červen 2011 minimálka-//, MA 9.tt, 2012 2x stimulace na minimálku přerušena, 20.7. ET. Držím moc pěsti JSOU TAM // HCG roste super  -Tak ještě ne do těhulek?
@sblanch (33)
Snažení:3 roky
Průběh:1x IUI, 3x IVF, 1 KET, IUI s přechodem do nativu + PICSI; 4. IVF březen 2012 - nativ; vše negativní- minimálka červenec - ET 21.7. –TAK UŽ DO TĚHULEK NE? @1miska:
Snažení: 2,5 roku
Průběh: nyní ve fázi přirozeného snaženi doma - problém je ve sliznici která neroste, takže zatím IVF nemá cenu –stále snažení doma..🙂 Tak hooodně štěstí..🙂
@kacatka:
snažení 2 roky
průběh: 1x IUI Reprofit Brno - leden 2012 - negativní, 1x IVF Reprofit Brno - červen 2012 - transfer EB negativní, bez mrazáčků, krvácení už 8 den po ET, 2 IVF naplánovaný na přelom září - říjen 2012

♡♡TĚHULKY♡♡ - GRATULUJEME

@kalipso (29)
Snažení: 1 rok a 3 měsíce
Průběh: podařilo se první IUI
@safarikovap (30)
1. IVF září 2011 - minimální stimulace, negativní; 2. IVF - prosinec 2011 - krátký protokol, TT //, TP 17. 8. 2012
@drndapetka (27)
snaží se 4,5 roku
průběh: květen 2008 - mimoděložní, červen 2009 - spontánní potrat v 6tt, září 2010 - 1.IVF těhu zamlklé v 7tt
IVF: 1.IVF Unica srpen 2010 ( zamlklé těhu), 1.KET - neg., 2.IVF Unica září 2011 - neg. , Reprofit - minimálka květen 2012 - nedošlo k ET ( embrya zamražena), 2.KET Reprofit - čeká se, 30.6. KET-Moc držím pěstičky-A NALEZENY //, TP: 18.3.2013.:-) a ještě jednou mooooc gratuluju mamino
@fretecka (31)
Snažení: 3 roky
Průběh: zatím zkouší 2 cyklus časovaný styk, Á 19.6. nalezeny //-SUPEEEER

★☆MAMINKY a MIMINKA ★☆

@olousek35(?)
1.dítě, Tomášek, narozen 2.2.2012 4240g, 51 cm, vznikl z 2.IVF . 1 IVF //, ale nepotvrdilo se srdíčko a ukončeno revizí
@saminka
Snažení: 4 roky
1.IVF - Mia (14.9.2009), 1. KET - neg,, 2. KET - neg., 2.IVF Minimalka - Lilly (8.11.2011) predtim 3 IUI -jedno uspesne ale bohuzel MA v 9.tydnu
@bellka
snažení 12 let
průběh podstoupeno celkem 8xIVF a 1x KET, 3x změněno CAR a díky RF máme Šimonka, nar. 14. 4. 2011
@lenka27
Snažení:
Průběh: . IVF 2007 Helios - TT negativní, poté přirozené otěhotnění, ale mimoděložní,
2. IVF 2010 Reprofit - syn Adam narozen 12.7.2011, poté zase přirozené otěhotnění a zase bohužel mimoděložní. A jedou dál jen jak bude ta vhodná doba..🙂

aidule
27. srp 2012

@bublenudle Leonko, posílám slíbené fotečky z Natálčiných narozenin (na jedné je se svým 3-letým bratrancem). Oslava byla hezká, ale Naty měla horečky skoro 40 st. a pak z toho byla 6.dětská nemoc, tak jsme prožili všichni pár dní strachu a nocí beze spánku, ale naštěstí už je to za náma a Naty je opět vysmáté a roztomilé sluníčko 🙂 😉

lenajsek
27. srp 2012

Holky ahoj, dívám se teď pozorněji do tabulky a vidím, že už nás není moc, které čekají na // na testu... Tak snad se teď na podzim dočkáme... držím moc všem palce!!!
Jo a já jsu objednaná příští úterý k Vitouškové na konzultaci, co dál... no a samozřejmě doma se stále snažíme... tak uvidíme, jestli to k něčemu bude..

Krásnou dobrou noc všem!

lenajsek
27. srp 2012

@aidule malá je krásná, dodatečně všechno nejlepší k prvním narozeninám!!!
A 6. dětskou nemoc jsme měli taky, naštěstí ne s horečkama kolem 40, ale míň... tak hlavně, že je malá už krásně usměvavá... 😉

lenajsek
27. srp 2012

@kcvrcekz Určitě bude vše v pořádku, moc moc držím palečky, aby tam bylo krásné srdíčko, jako zvon!!!! 😉

fretecka
28. srp 2012

Ahojky holky,já se dnes probudila s bolestí podbříška na levé straně,tak doufám,že vše je v pořádku,doufám že to je jen ze zácpy

1miska
28. srp 2012

@lenajsek jj, taky jsem premyslela o tom, ze na // tu v tuto chvili ceka jen minimum z nas 🙂 🙂

fretecka
28. srp 2012

Jinak tted mě potěšilo,přišel nám kolotoč na postýlku,je úžasný
🙂

kcvrcekz
28. srp 2012

Holky teď jsem objevila nahnědlej výtok😲 mám se bát? Nebo volat dr.?

lenka27
28. srp 2012

@kcvrcekz zavolat můžeš, ale neplašila bych, asi ti zvednou utroš a to bude vše co ti k tomu řeknou. Pro klid duše bych zašla na kontrolu hcg, i kdyby jako samoplátce. Ale já špinila až do 10. týdne a skoro všechny holky okolo mě to měly tak se ničeho neboj.

sblanch
28. srp 2012

@kcvrcekz To je asi tezke rict, jestli plasit nebo ne. Pokud neni masivni, tak bych to moc neresila. Ja ho mela v dobe ocekavane menstruace, dele nez tyden. Podle dr. je to ok. Nesmi byt ale cerstva krev nebo zbytky delozni sliznice. Pokud chces mit jistotu, stav se v RF urcite te neodmitnou.
Mimochodem taky jsem dnes objevila podezrely vytok a navic me picha v podbrisku, tak nevim co to znamena... Zitra chci do RF pro agolutin, treba se na me nekdo mrkne... Chjo, jsou to nervy...

kcvrcekz
28. srp 2012

@sblanch
@lenka27 no plašit nechci je to slabý hnědý výtok. A břuch mě taky bolí☹. Ale jinak budu ležet a snad to přejde. A uvidím co napíše Dr.

lenajsek
28. srp 2012

@kcvrcekz Držím palce, aby to neznamenalo nic vážného, aby to bylo třeba jen náznak MS, která nepřijde, bo jseš těhotná... 😉 Nevolala jsi do RF? A na hCG bych jako samoplátce šla asi určitě... 😉 Držím moooc palce!!!

@sblanch Ahoj, já měla několik měsíců v těhotenství taky výtok, patřilo to k těhotenství, někdy byl i docela silnej, že jsem musela několikrát měnit slipovky, ale bylo to vše v pořádku, některý těhulky to tak mají... hlavně, aby nic nebolelo nebo nesvědilo, a aby byl výtok čirý, to někdy k těhotenství patří.

@1miska Tak snad i my je brzo uvidíme... 🙂

kcvrcekz
28. srp 2012

@lenajsek ms měla dojít už o víkendu. Psala jsem Kuřecové tak uvidím zkusím tam asi zavolat. A na hcg jsem byla v pátek. Bylo 3498 takže stoupá.

ivcacig
28. srp 2012

@sblanch Chodím ke Kuřecové do reprofitu. I první pokus byl tam a neúspěšný a právě mě teď čeká ten nativní pokus, sice od pátku budu brát utrogestan ale ve středu by mělo dojít na KET...a právě se bojím jestli bude neúspěšný když píší jen 40%

kcvrcekz
28. srp 2012

Tak jsem tam volala a Dr. Kuřecová bude až ziltra a sestra mě uklidnila, že je to v pořádku. Že pokud nekrvácím nemám se stresovat. Tak si hodím klidovější režim a nebudu to řešit.

lenka27
28. srp 2012

@kcvrcekz no já měla dokonce i trochu červené krve a byl to prý následek prasklé cévky v déloze jak se roztahuje a když měla dojít ms jsem taky spinila takže myslím, že to máš stejně, ale rozumím ti já byla taky pořád jak napnutá, ale chce to vydržet první trimestr a pak bude líp a líp, i když obavy budou pořád

kcvrcekz
28. srp 2012

@lenka27 no právě 6.9. Jdem teprve na srdíčko tak doufám,že bude vše ok.

sikulik
28. srp 2012

@ivcacig ahojky, věř, že se to určitě povede, psychika je mooooc důležitá, to ti potvrdí všechny holky tady. Já mám také za sebou nativní KET v Reprofitu a teď jsem v 18+0tt. Tak se drž a neřeš statistiky ani procenta, která udávají, jen tomu prostě věř 😉

drndapetka
28. srp 2012

@kcvrcekz nebuj, je to v pořádku....já před srdíčkem zašpinila 2x, po druhé to bylo dokonce silné a i s trochou krve a děložní sliznicí a dopadlo to dobře. Ležela jsem a vůbec nevstávala z postele. Vždycky to za den přešlo a druhý den dobrý. V Reprofitu mi zvedli dávku Utrouše ze 4-0-4 na 4-2-4 a takto to beru až do teď. Mají dokonce na jejich stránkách v dotazech a odpovědích napsáno, že když začneš špinit před ultrazvukem, tak si máš zvýšit dávku o 2 tablety v poledne, tak být Tebou tak to zvednu a pokračuju v tom, mě to pomohlo.

kcvrcekz
28. srp 2012

@drndapetka no jde to ze mě s utrošem teď takové malé hnědé kousíčky, ale malé. No napsala jse dr tak uvidím co zítra napíše. Dnes už celé odpo jen ležím. Dopo jsme uklízeli a pak to začlo☹. No doufám, že to bude ok, zítra malme jet na chalupu tak tam budu taky jen ležet pokud to bude v pohodě.

drndapetka
28. srp 2012

@kcvrcekz jojo, přesně tak jsem to měla já. Šlo to ze mě vždy s Utrošem, takže to bylo světle hnědé,plus k tomu takové hnědé nitky, jak říkáš Ty kousíčky.....
Mě to takto trvalo od 6. do 9. týdne každé 4 dny. Prý je to tím, že miminko v této době ještě nezabírá celé místo v děloze, takže se uvolňuje zbylá děložní sliznice, což miminku nevadí - jen si tam dělá místo a roztahuje se 😉
Nedá se to nijak ovlivnit - jen Utrouš, ležet, klid, žádný nervy a čekat.
Vím, že je to hrozné a otravné,já z toho byla taky na mrtvici, že se mi to skoro měsíc dokola opakovalo, ale neboj, přestane to , jen musíš být v klidu 😉

kcvrcekz
28. srp 2012

@drndapetka no jsem zvědavá co napíše zítra Dr. Jestli mám zvýšit dávky nebo ne. A je toho malinko, ale i tak..