Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

misha83
28. zář 2012

@lenajsek Jdeme do toho hned další cyklus, není na co čekat, bude jen hůř ☹ .

kacatka
28. zář 2012

@ivcacig jistě že, kyselinu listovou beru už teď a to jdu na IVF v listopadu. Takže bych neriskovala a začala ji brát. Je nejdůležitější v prvních měsících těhu. A v reprofitu to nepíšou, proč by měli? Je to doplněk stravy dostupný v každé lékárně 😉

1miska
29. zář 2012

@misha83 to je mi taky lito - vypadalo to tak krasne :( a nechces jet treba taky do lazni? 😎 ja hodne verim, ze mi pomuzou, zdravotne i psychicky, ted od rijna jsou jen na 21 dnu, tak by sis tam urcite mohla domluvit termin aby jsi nepromeskala dalsi stimulaci.... moooc drzim palecky

haaappy
29. zář 2012

@misha83 Jejda, to je mi opravdu moc líto 😢 Slova útěchy moc nepomůžou, já vím. Čím dál víc ale věřím tomu, že všechno má svůj smysl a člověk až zpětně pozná ten pravý důvod, proč se věci dějou tak, jak se dějou... Přeju hodně síly,drž se 😵

lenajsek
29. zář 2012

lenajsek @kcvrcekz (28)
Snaží se 1 rok a 3 měsíce
Průběh: 1 IVF květen 2012 nepovedlo se, zamaraženy 4 E. 1 KET neúspěšný..-ms dorazila a začínám stimulovat na KET.. ♡ 9.8. KET ♡ Našla jsem //… Máme ♡ Jupííííííí - nechceš už přiřadit mezi těhulinky??? emoticon emoticon
@lenajsek
♧snažení o druhé dítko
Průběh:1x KET, snažení doma, nyní minimální stimulace na IVF, 20.9. UZ kontrola folikulů, OPU 25/9, tři oplodněná vajíčka, ET plánován na 30/9, vyvíjejí se zatím všechny tři 🙂))
@misha83 (29)
Snaží se: 3,5 roku
Průběh: IVF únor 2010 stornováno pro nereagující vaječníky
IVF říjen 2010 i při max. dávkách špatná reakce, nicméně transfer byl, negativní test
IVF březen 2011 s darovanými vajíčky, v 8. týdnu mimoděložní a následně i potrat plodu v děloze, revize
následovala změna CAR, přešli jsme z Unici do Reprofitu únor 2012
Nativ červen 2012-krev negativní (ale my budem bojovat dál)
Minimálka červenec 2012 5 POKUS-nevyšel
Nyní minimální stimulace, plán OPU 27/9, bohužel OPU se nepodařilo a hned další cyklus zase stimulka... tenktokrát to musí vyjít!!!!!
@1miska:
Snažení: 2,5 roku
Průběh: nyní ve fázi přirozeného snaženi doma - problém je ve sliznici která neroste, takže zatím IVF nemá cenu –stále snažení doma.. Tak hooodně štěstí..- Lázně u Františka, tak pořádně osahávej pinďu..
@kacatka:
snažení 2 roky
průběh: 1x IUI Reprofit Brno - leden 2012 - negativní, 1x IVF Reprofit Brno - červen 2012 - transfer EB negativní, bez mrazáčků, krvácení už 8 den po ET, 2 IVF naplánovaný na listopad...?
@montysek:
3 roky snažení, 3x IUI, 1IVF a 1KET vše nagativní, změna CAR v RF, kde bylo 2IVF a výsledek je pozitivní, je tam srdíčko!! , gratulace velká!!! 😉 🙂
@adella1:
Snažení 4roky, podstoupeno 3xIVF a 1xKet-z toho biochemické těhotenství,1x minimálka-neg.1x změněn CAR a díky RF máme dvě srdíčka 🙂 🙂, gratulace velká!!! 😉

♡♡TĚHULKY♡♡ - GRATULUJEME

@kalipso (29)
Snažení: 1 rok a 3 měsíce
Průběh: podařilo se první IUI
@drndapetka (27)
snaží se 4,5 roku
průběh: květen 2008 - mimoděložní, červen 2009 - spontánní potrat v 6tt, září 2010 - 1.IVF těhu zamlklé v 7tt
IVF: 1.IVF Unica srpen 2010 ( zamlklé těhu), 1.KET - neg., 2.IVF Unica září 2011 - neg. , Reprofit - minimálka květen 2012 - nedošlo k ET ( embrya zamražena), 2.KET Reprofit - čeká se, 30.6. KET-Moc držím pěstičky-A NALEZENY //, TP: 18.3.2013. a ještě jednou mooooc gratuluju mamino -Dneska screening DRŽÍM VŠECHNO CO MÁM!!!!!!
@fretecka (31)
Snažení: 3 roky
Průběh: zatím zkouší 2 cyklus časovaný styk, Á 19.6. nalezeny //-SUPEEEER
@sblanch (33)
Snažení:3 roky
Průběh:1x IUI, 3x IVF, 1 KET, IUI s přechodem do nativu + PICSI; 4. IVF březen 2012 - nativ; vše negativní- minimálka červenec - ET 21.7.
@bobulinka74(?)
Snažení:asi 10 let,
Průběh:2009 2x mimoděložní, květen 2011 minimálka-neg., červen 2011 minimálka-//, MA 9.tt, 2012 2x stimulace na minimálku přerušena, 20.7. ET

★☆MAMINKY a MIMINKA ★☆

@safarikovap (30)
1. IVF září 2011 - minimální stimulace, negativní; 2. IVF - prosinec 2011 - krátký protokol, TT //, TP 17. 8. 2012
@olousek35(?)
1.dítě, Tomášek, narozen 2.2.2012 4240g, 51 cm, vznikl z 2.IVF . 1 IVF //, ale nepotvrdilo se srdíčko a ukončeno revizí
@saminka
Snažení: 4 roky
1.IVF - Mia (14.9.2009), 1. KET - neg,, 2. KET - neg., 2.IVF Minimalka - Lilly (8.11.2011) predtim 3 IUI -jedno uspesne ale bohuzel MA v 9.tydnu
@bellka
snažení 12 let
průběh podstoupeno celkem 8xIVF a 1x KET, 3x změněno CAR a díky RF máme Šimonka, nar. 14. 4. 2011
@lenka27
Snažení:
Průběh: . IVF 2007 Helios - TT negativní, poté přirozené otěhotnění, ale mimoděložní,
2. IVF 2010 Reprofit - syn Adam narozen 12.7.2011, poté zase přirozené otěhotnění a zase bohužel mimoděložní. A jedou dál jen jak bude ta vhodná doba..

lenajsek
29. zář 2012

@ivcacig Ahoj, kyselinu listovou beru už pár měsíců, od té doby, co jsme se snažili doma a v červnu před KETem jsem ji brala taky. 😉 Ono je to i na posílení organismu, což u mě je jedině dobře, bo s Prednisonem bude moje imunita opět v háji... 😉 Už to na sobě pociťuju, někdo na mě prskne a já jsu hned nachlazená... 😝 Ale asi to musí být, myslím, že u nás je jeden z důvodů i imunologický...
A ještě se zeptám, Ty teď taky stimuluješ, nebo už jseš těhulka? Nějak se neorintuju, omlouvám se... nechceš taky do tabulky?

Holky, tak už zítra si pojedu pro prďolku, tak doufám, že vyberou toho nejlepšího...
Jinak jsu po Utroši jak po fetu, to je něco, jak se mi motá hlava a jsu v jakési euforii a zároveň se mi zavírají oči a spala bych za pochodu, což s malým fakt nejde... taky jste to asi tak měly a máte, že...

kcvrcekz
29. zář 2012

@lenajsek na zítra držím pěsti🙂. A s Utrošem jsem na rom taky tak už se těším na vysazení jesťe 3 týdny🙂

kacatka
29. zář 2012

@lenajsek Držím moc moc palečky na zítra 😉 Já utrogestan mít už nebudu, měla jsem po něm při zavádění bolesti v podbříšku a když jsem ho začala polykat tak jsem zvracela. Takže skončím bohužel na injekcích! 😠 Jinak co se týká té tabulky,tak info o mě měla kcvrcekz. Ale když máš teď tu tabulku, tak Ti pak napíšu do IP.

lenajsek
29. zář 2012

Holky, moc děkuju! Já mám taky bolesti trošku v podbříšku, tak nevím, jestli je to Utrošem, nebo jestli to není náběh na OHSS, zítra to proberu s Dr. Je to jen občas, občas mě píchne v oblasti vaječníků a tlačí mě močák...
Teď Utroš jen zavádím, protože jak ho polknu, jsu jak nafetovaná.

Holky, braly jste si na ET nějakou taky noční košilku, nebo nic? Já si to už moc nevybavuju...

1miska
29. zář 2012

tak kufr uz se bali, jizdenky smer frantiskovy lazne koupeny, stelclovi jsem napsala ze se uvidime az v lednu, aby si nemyslel, ze jsem presla jinam 🙂 🙂 vratim se zacatkem listopadu, tak pres vanoce tomu nechame volny prubeh a v lednu se do toho vseho pustime s novou silou 🙂

evulatko
30. zář 2012

@lenajsek, na ET nic nepotrebujes. Hodne stesticka🙂)))

misha83
30. zář 2012

@1miska No u mě lázně nepomůžou a na psychiku já mám sport 🙂 naštěstí. Navíc si to kvůli práci nemůžu dovolit ☹ . Já vím mimčo je přednější než práce, ale vzhledem k výdajům za snažení si nemůžu dovolit omezovat práci - věčný kolotoč.
@haaappy Děkuju, já se nijak nehroutím, i když je to těžší a těžší... Máš pravdu, všechno má svůj důvod...
@lenajsek Moc držím pěsti na ET!!!!

dudkav
30. zář 2012

Ahojte, prepacte, ze vam leziem do temy, ale odpisuje Koudelka aj na dlhe maily, lebo mne neodpisal a ked som bola strucna, tak odpisal. Tak teraz neviem, ci mam cakat,alebo sa objednat do REpreofitu na dalsiu konzultaciu, po potrate. Dakujem.

kacatka
30. zář 2012

@dudkav Ahoj, no většinou odepisuje. Mě odepsal na rozsáhlejší mail, ale asi četl jen začátek 😀 Takže vyčkej, teď je víkend, tak zítra určo odepíše. Musím mu taky napsat. Dovolenou nemá, jdu 4.10 na konzultaci 😉

evulatko
30. zář 2012

@dudkav, ahojky, mne se ted stalo u jineho doktora, ze neodepsal, tak jsem mu pak psala jeste jednou a omlouval se, ze mu to tam nejak blbne, tak mozna nejen jemu... Zkus napsat Koudelkovi jeste jednou🙂))

ivcacig
30. zář 2012

@kacatka ten den jsem četla mnoho recentí a článků a jsem z té kyseliny zmatená. Ve dvou článcích se bavili že právě kyselina listová způsobuje potraty, a tak přemýšlím jak to s ní vůbec je........

ivcacig
30. zář 2012

@lenajsek imunita (musím zaklepat) je zatím u mě vynikající, zatím se držím ale je pravda že se více oblékám a beru na sebe větší ohled🙂)) Jinak jsem těhulka ale zatím to nikdo neví (jako co se týče rodiny a známých) protože teprve druhého jdu na UTZ a tak pak uvidím zda to bude dobré. Nechci to zakřiknout🙂 Jinak bych si ráda nechala místo kyseliny napsat něco na negativní nálady, něak se vyhýbám lidí, nebaví mě, spíše se nebavím já, takové jakési smutné období...

lenajsek
30. zář 2012

Holky ahoj, tak mám zavedeno jedno embryjko, krásná blastocysta, kvalita je I-II, tak snad to klapne.. další byly morulky, jedna kompaktní morula a druhá jen morula, tak uvidíme za pár dní, jestli se budou zamražovat.
Kdy jste si holky volaly na to, jestli je zmrazit? Nebo se někdo z RF ozve sám?
Nebyla tam bohužel dneska Vitoušková, ale Kuřecová, u té jsem ještě nebyla, tak doufám, že embryjko zavedla perfektně a já otěhotním jako před třemi lety u Vitouškové...
Pobolívá mě podbřišek, tak snad to nic nebude, prý to může ještě být od toho odběru. Musím si dávat teď pozor taky na záda a bedra, dost na to trpím, tak ať mě nechytnou.
Sliznici mám 12mm, prý moc pěknou.
Jo a přirozně bych otěhotněla jen asi nějakým hodně silným zázrakem, manžel má spermiogram hroznej, 3mil. spermií, pohyb 30%, progresivní 0%, morfologie 0%. Už jsem zapomněla, co ty pojmy znamenají, nevíte někdo...?

Jinak jsem brala až do teď každý den mateří kašičku, tak ode dneška ji už brát nebudu, prý se to v těhotenství nemá.

@1miska Užij si lázně a držím palce, aby Ti pomohly, je tam krásně, uteče to jako voda a pak huráá na to!!! 😉

@ivcacig To je dobře, že jsi zdravá, tak snad to tak i zůstane. My jsme na hromadě vždycky s malým, buď on má rýmu a já to od něcj chytnu, nebo já jsu nachlazená a on to chytne ode mně a pak si to nějakou dobu předáváme. Bohužel, letos s Prednisonem to asi bude horší, ale musím to nějak vydržet... Taky se hlídám, ale někdo na tebe něco prskne a je to.... nejvíc v MHD a kolektivu dětí.. 😝 Ještě, že malý nechodí zatím do školky.


@misha83 To je fajn, že sportuješ, co Tě baví? Nějakej koníček a zájem je potřeba, člověk by se jinak zvláznil... držím mooc palce!!!

adella1
30. zář 2012

@lenajsek blastička krásná, držím pěstičky 🙂 🙂 děkuju za tabulku
@ivcacig kysel.list.(acidum folicum) mi napsali v RF i můj gyndař..nebyl žádný problém a Dr.Machač říkal,že je hodně důležitá a mám ji brát až do genetiky..asi do 12tt 🙂

adella1
30. zář 2012

@kcvrcekz děkuju 🙂 🙂
@montysek já u svého prvního těhotenství neměla vůbec žádné nevolnosti,to bylo hodně dávno a bohužel to dopadlo špatně ☹ skončilo to revizí ve 12tt ☹ tak te´d jsem trošku víc při zemi a je pravda,že se cítím jinak... 🙂

kcvrcekz
30. zář 2012

@lenajsek moc držím pěsti🙂 já byla u Kuřecové a koukni🙂. Takže věřím, že to dobře dopadne.🙂 jinak progresivní jsou ty co valí z místa pryč (pohyb je že se jen třepou na místě) a morfologie to jak vypadají a kolik jich má v pořádku hlavičku, krček a ocásek🙂. Tak tfuj tfuj tfuj 🙂

kcvrcekz
30. zář 2012

@adella1 uf tedy doufám, že teď už bude vše ok. Trochu jsi mě vyděsila, ale věřím, že u mě bude vše v pořádku. Zítra začínám 11tt.

lenajsek
30. zář 2012

@kcvrcekz (28)
Snaží se 1 rok a 3 měsíce
Průběh: 1 IVF květen 2012 nepovedlo se, zamaraženy 4 E. 1 KET neúspěšný..-ms dorazila a začínám stimulovat na KET.. ♡ 9.8. KET ♡ Našla jsem //… Máme ♡ Jupííííííí - nechceš už přiřadit mezi těhulinky??? emoticon emoticon
@lenajsek
♧snažení o druhé dítko
Průběh:1x KET, snažení doma, nyní minimální stimulace na IVF, 20.9. UZ kontrola folikulů, OPU 25/9, tři oplodněná vajíčka, ET 30/9 - 1 embryjko, blastocysta, snad to konečně vyjde!!!
@misha83 (29)
Snaží se: 3,5 roku
Průběh: IVF únor 2010 stornováno pro nereagující vaječníky
IVF říjen 2010 i při max. dávkách špatná reakce, nicméně transfer byl, negativní test
IVF březen 2011 s darovanými vajíčky, v 8. týdnu mimoděložní a následně i potrat plodu v děloze, revize
následovala změna CAR, přešli jsme z Unici do Reprofitu únor 2012
Nativ červen 2012-krev negativní (ale my budem bojovat dál)
Minimálka červenec 2012 5 POKUS-nevyšel
Nyní minimální stimulace, plán OPU 27/9, bohužel OPU se nepodařilo a hned další cyklus zase stimulka... tenktokrát to musí vyjít!!!!!
@1miska:
Snažení: 2,5 roku
Průběh: nyní ve fázi přirozeného snaženi doma - problém je ve sliznici která neroste, takže zatím IVF nemá cenu
podzim 2012 - Františkovy lázně, tak pořádně osahávej pinďu... 😉 A pak to půjde samo 😉
@kacatka:
snažení 2 roky
průběh: 1x IUI Reprofit Brno - leden 2012 - negativní, 1x IVF Reprofit Brno - červen 2012 - transfer EB negativní, bez mrazáčků, krvácení už 8 den po ET, 2 IVF naplánovaný na listopad...?
@montysek:
3 roky snažení, 3x IUI, 1IVF a 1KET vše nagativní, změna CAR v RF, kde bylo 2IVF a výsledek je pozitivní, je tam srdíčko!! , gratulace velká!!! emoticon emoticon
@adella1:
Snažení 4roky, podstoupeno 3xIVF a 1xKet-z toho biochemické těhotenství,1x minimálka-neg.1x změněn CAR a díky RF máme dvě srdíčka emoticon emoticon, gratulace velká!!! emoticon

♡♡TĚHULKY♡♡ - GRATULUJEME

@kalipso (29)
Snažení: 1 rok a 3 měsíce
Průběh: podařilo se první IUI
@drndapetka (27)
snaží se 4,5 roku
průběh: květen 2008 - mimoděložní, červen 2009 - spontánní potrat v 6tt, září 2010 - 1.IVF těhu zamlklé v 7tt
IVF: 1.IVF Unica srpen 2010 ( zamlklé těhu), 1.KET - neg., 2.IVF Unica září 2011 - neg. , Reprofit - minimálka květen 2012 - nedošlo k ET ( embrya zamražena), 2.KET Reprofit - čeká se, 30.6. KET-Moc držím pěstičky-A NALEZENY //, TP: 18.3.2013. a ještě jednou mooooc gratuluju mamino
@fretecka (31)
Snažení: 3 roky
Průběh: zatím zkouší 2 cyklus časovaný styk, Á 19.6. nalezeny //, srdíčko, NT negativní, gratulace! 😉
@sblanch (33)
Snažení:3 roky
Průběh:1x IUI, 3x IVF, 1 KET, IUI s přechodem do nativu + PICSI; 4. IVF březen 2012 - nativ; vše negativní- minimálka červenec - ET 21.7.= těhotenství, veliká gratulace!!! 😉
@bobulinka74(?)
Snažení:asi 10 let,
Průběh:2009 2x mimoděložní, květen 2011 minimálka-neg., červen 2011 minimálka-//, MA 9.tt, 2012 2x stimulace na minimálku přerušena, 20.7. ET = těhotenství, velká gratulace!!! 😉

★☆MAMINKY a MIMINKA ★☆

@safarikovap (30)
1. IVF září 2011 - minimální stimulace, negativní; 2. IVF - prosinec 2011 - krátký protokol, TT //, TP 17. 8. 2012
@olousek35(?)
1.dítě, Tomášek, narozen 2.2.2012 4240g, 51 cm, vznikl z 2.IVF . 1 IVF //, ale nepotvrdilo se srdíčko a ukončeno revizí
@saminka
Snažení: 4 roky
1.IVF - Mia (14.9.2009), 1. KET - neg,, 2. KET - neg., 2.IVF Minimalka - Lilly (8.11.2011) predtim 3 IUI -jedno uspesne ale bohuzel MA v 9.tydnu
@bellka
snažení 12 let
průběh podstoupeno celkem 8xIVF a 1x KET, 3x změněno CAR a díky RF máme Šimonka, nar. 14. 4. 2011
@lenka27
Snažení:
Průběh: . IVF 2007 Helios - TT negativní, poté přirozené otěhotnění, ale mimoděložní,
2. IVF 2010 Reprofit - syn Adam narozen 12.7.2011, poté zase přirozené otěhotnění a zase bohužel mimoděložní. A jedou dál jen jak bude ta vhodná doba..

lenajsek
30. zář 2012

Holky, moc děkuji za povzbuzení 😉
Jen nevím, jestli budu psychicky v pohodě, dneska mě zase malej vytočil skoro k nepříčetnosti, někdy je to s ním fakt dosti o nervy... 😝 😝 😝

lenajsek
30. zář 2012

Těhulinky, prosím o napsání vašich termínů porodu, ráda bych je šupla do tabulky... a případně, jestli znáte i pohlaví, tak i to... 😉 Děkuji!

Pěkný večer všem!

adella1
30. zář 2012

@kcvrcekz je tak to jsem nechtěla a neboj,musíme myslet pozitivně 🙂 🙂 a dávat na sebe pozor 🙂

adella1
30. zář 2012

@jantarka tobě na zítřek držím pěstičky ,ať srdíčko krásně tluče 😀 🙂

lenajsek
30. zář 2012

@jantarka Taky moc moc držím palce na zítřek, ať je tam srdíčko jako zvon! 😉

fretecka
1. říj 2012

@lenajsek Držím moc palečky at jsou tam//,jinak já termín 1.3.2013 kluk Tobiášek

fretecka
1. říj 2012

Dlouho jsem tu nebyla,vše jsem dočetla,všem co našli // přeji aby bylo vše v pořádku. My už půjdeme do půlky,uff a i přesto stále mám strach. .