Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

haaappy
15. říj 2012

vyšetření krve mi dělali, i na genetice jsme byli, všechno OK. Já už nevím co zkusit nebo udělat jinak. Zkoušeli jsme vše, ale ještě se na to radši jednou zeptám. Docela dost zvažuju i lázně...

adella1
15. říj 2012

@haaappy já jsem chodila dokonce na napravení páteře,napravení přes konečník 2x klasická rehabilitace s magnety,elektro,cvičila jsem mojžíšovou,pila zel.ječmen,chlorellu a letos v lednu jsem držela očistu podle Madžinkové(nevím jak se to píše) 🙂 a je pravda,že jsem zhubla a cítila se hodně dobře.
Samozřejmě všechna vyšetření jako genetika,štítná žláza,hysteroskopie byla v pořádku,ale člověk se snaží pro to udělat maximum co je v jeho silách 🙂
Ale zkus to s něma vše zkonzultovat co pro to ještě udělat.Myslím si taky,že záleží hodně na kvalitě vajíčka a spermie pak se děje vůle boží,protože jak mi bylo řečeno i kvalitní blastička se může špatně uchytit a je to v kelu... 😖

haaappy
15. říj 2012

@adella1 Já chodila dokonce 6 měsíců na mobilizace přes konečník, stále cvičím Mojžíšku (už ne tak poctivě jako první 4 měsíce, ale cvičím), prošla jsem kontrolovanou a řízenou detoxikací podle MUDr. Jonáše (to je super, všem doporučuji), chodím na akupunkturu, jím bobule z čínské medicíny, chodím na reflexní masáže, piju kontryhel a červené vínko, beru mateří kašičku. Já nevím co všechno, je toho celkem dost. Všechna vyšetření - laparoskopie, hysteroskopie, genetika, hormonální profil, vše OK, spermie vynikající. Už jen ty lázne mi chybí a asi se do toho pustím. Je to hold na přírodě apořád si opakuju "co se má stát se stane", ale někdy je to fakt už na palici. Ale co Ti budu povídat, sama toho máš za sebou až až 😒

lenajsek
15. říj 2012

@haaappy Tak to opravdu musel být "osud", že se tohle stalo, když máte všechno v pořádku, právě jsem se chtěla zeptat na spermiogram, jakej je... ty lázně by možná nebyly špatný, zase by člověk měl nějakou změnu a příroda je mocná, určitě by se časem zadařilo!!!
Mám kamarádku, která měla už dvě děti, přirozeně, pak ale otěhotněla, třetí těhotenství, musela na revizi, taky nebylo srdíčko... za pár měsíců na to otěhotněla znovu a je vše v naprostém pořádku, bude končit třetí měsíc... Prostě se to tak někdy stane, miminko by se prostě dobře nevyvíjelo... 😒 Ale držím palce, aby se konečně jednou zadařilo, hodně síly!!!!

@adella1 Tak moc díky, asi nejlepší jsou fakt Mamatesty, možná si ještě jedno balení po té krvi, před UZ koupím, abych věděla, tam jsou ty čárky pak krásně silné, když hcg stoupá...

haaappy
15. říj 2012

@lenajsek Je to pravda, já si taky říkám, že to tak mělo být, co naděláme. Nemocné miminko bych nerada a pokud měly být komplikace, tak radši teď v začátku než později... Uvidíme, co nám Machač řekne, dáme na jeho rady a podle toho uvidíme, jak dál. Třeba počkáme, nebo půjdem na minimálku nebo prostě nevím, mám teď v hlavě zmatek 😝 Taky uvažujem, že to tady zapíchnem a odjedeme do zahraničí, manžel má možnost dlouhodobé služební cesty, tak by nám změna místa třeba taky pomohla. Navíc je to do tepla 😎

kcvrcekz
15. říj 2012

@haaappy ahojky to mě moc mrzí posílám hodně sil. Drž se....

haaappy
15. říj 2012

@kcvrcekz Děkuji. A Tobě zítra hodně štěstí!!

sikulik
15. říj 2012

@haaappy ahojky, moc mě to mrzí, my jsme si zažili loni to samé, dokonce jsme už viděli srdíčko, a na další kontrole najednou nebylo, šílený šok pro mě i manžela. Doktor teda od začátku toho těhu říkal, že se mu to zdá malé, napřed váček, a že pomalu roste. Vysvětlil nám to tak, že se to prostě stává a docela často. Příčin může být spousta, ale prý nemá moc cenu pátrat po tom, proč, ale myslet na to, že příště se to povede. A teď už končím 25tt. Tak se vybreč, a pak zase zvedni hlavu a běž dál. Vaše miminko za vámi přijde v ten správný čas!!! Pevně tomu věř, protože je to pravda 🙂. Drž se!!!

sikulik
15. říj 2012

@lenajsek na zítra držím pěsti 🙂

sikulik
15. říj 2012

@fretecka zítra držím pěsti na uz, neboj, vše bude v pořádku. Jdete k Vlašínovi?

haaappy
15. říj 2012

@sikulik Jsi hodná, děkuju za podporu! Já se nehodlám pídit, proč to tak bylo, jen chci věřit, že to byla blbá náhoda, která se nebude opakovat. Člověk se pak zbytečně bojí se i radost z případného dalšího úspěchu, to mi vadí asi nejvíc... že už to nebude taková radost a euforie, ale jen pocity strachu a úzkosti, aby bylo příště vše OK.
Musíme věřit a hold to tak mělo být. Je to jak ve špatném snu. Ale my to nevzdáme!!! 😵

kacatka
15. říj 2012

@lenajsek no, líp mě už snad trošku je. I když všechno léčení jde pomaleji, pracuji u nemocných dětí a teď je zrovna období nachlazení, takže jak teď beru ten prednison, tak stačí jen malé pšiknutí, nebo zakašlání a bacil je zase ve mě 😠 . Něco na tom je, že se říká, že během stimulace by člověk měl zůstat doma a v klidu. No co už, hlavně abych po ET byla ok 😉 . Ty se taky šetři, mysli na mimi, co nosíš a hlavně držím palečky na HCG a UZ 🙂

@haappy je mi to líto a vím ☹ , co teď napíšu asi moc útěchou nebude, ale přece jenom: jeden dr. myslím, že z Gestu z Prahy říkal, že pokud je žena vůbec schopna otěhotnět a příjmout v sobě embryjko, tak je na nejlepší cestě k miminku, i když to třeba nevyjde hned. jsou některé zdravé páry, které ani nezažily pocit // čárek na testu a nikdo nikdy nezjistil proč, to je k vzteku 😠 Pamatuj, že máš nějaká vajíčka a tvůj partner nějaké spermie a jejich kvalita se mění, a i když embryjko vypadolo kvalitně, nemuselo se začít vyvíjet. příroda to tak prostě má, už od pradávna se snaží vyhýbat tomu, co by nebylo kvalitní a perspektivní pro další život. Takže hodně sil do dalších bojů o miminko a příště se už určitě zadaří 😉 Držím palečky

haaappy
15. říj 2012

@kacatka Děkuju, máš pravdu. Příroda to tak má zařízeno... Taky jsem si vzpomněla, jak samice radši sežere své nemocné mládě, protože ví, že by v přírodě dlouho nepřežilo. Prostě to tak je a basta 😅 Jsem vděčná za to, že to vůbec jde, jak píšeš, někdo ani toto nezažije. Tohle byly taky naše první // po 3 letech snažení a jsme za ně šťastní! Příště to příště půjde lépe, doufám v to!!!!!!!!!!!!!!!

jantarka
15. říj 2012

@haaappy Je mi to moc líto ☹ Ale hlavu vzhůru a znovu do boje! Nevzdávej to a hlavně moc nepátrej, protože se tím budeš zbytečně stresovat. Mě když odešli dvojčátka v 21 tt tak taky nikdy nezjistili proč. Takže ti prostě jen zbývá se s tím smířit a jít dál. Moc ti držím palce a věřím, že to vysněné miminko na vás čeká a přijde! Určitě!!! 😉
@kcvrcekz na zítra držíme palce 😉
@lenajsek určitě je to ok 😉 Držíme a věříme 🙂

1miska
15. říj 2012

@haaappy ahojky, jestli vahas s laznemi, tak plne doporucuji, jsem tu tyden a hrozne si to uzivam - poznas plno novych lidi.... vcera jsme byli na jedne prednasce, kde rikali, ze za uspechem stoji jen ze 40 % jejich lecba, zbytek je celkovy relax, prochazky, kavy, kina... proste na mesic vypnes a jen relaxujes..... jestli vahas, nevahej, ja se bala, brecela kdyz jsem odjizdela, tyden utekl ani nevim jak - procedury jsou fajn, odjizdela jsem zdeptana kdy se dockame a ted verim, verim ze to vyjde....

1miska
15. říj 2012

ahojte holky, znovu zdravim z lazni, moooc si to uzivam, ani jsme necekala, ze to bude tak moooc fajn 🙂 uz mam tyden za sebou, leti to ani nevim jak 🙂 kazdy den vcetne soboty mam ctyri procedury - dve lecebne - jako treba gynekologicky plyn, kdy se sedi na takovem jak kdyby zachode a ze spodu jde jakysi smradlavy plyn, ktery ma prokrvit panev, nebo slatinne zabaly - to je srandy - daji ti to pochvy teple lecive bahno, zacpou tamponem, pul hodiny lezis v teple a pak se to vyplachne 🙂 🙂 a dve relaxacni - masaz, perlickovou koupel, jogu, zdravotni cviceni, vse je ruzne po lecebnych domech, takze mezi tim jeste prebihas, takze dopoledne utece ani nevis jak a na odpoledne a vecer maji spoustu kulturnich a vyletnich programu, byli jsme v kine na Vrteti zenou, zitra jdeme do divadla - o vikendu jsme jeli na vylet do marianskych lazni, dnes vecer je od pul devate nocni komentovana prohlidka mesta, pristi vikend vylet do karlovych varu, chodime na akvaaerobik, byli jsme na body formingu (jeste dva dny po tom jsme musela jet vytahem jak me boleli nohy)....super, super, super....

1miska
15. říj 2012

@haaappy a k tomu co clovek vsechno bere a dela - taky jsem to tam mela - mojzisova, kontryhel, vino, chlorela.... pak mi jednou rekl Stelcl at se na to vykaslu, ze mene je nekdy vice - ze kdyz tohle vsechno jim, cvicim, ze o tom porad premyslim.... dala jsem na nej, prestala brat estrofem, kasicku, cvicit... a ejhla za dva mesice jsem mela nejhezci UZ za posledni rok.... verim, ze mene je nekdy vice, i kdyz zezacatku to slo tezko, ten pocit, ze pro to nic nedelam

lenka27
15. říj 2012

@1miska moc ti to přeji, a užívej co to dá, pak tě budou čekat radosti i starosti s prckem, a na relax budeš muset zapomenout 😀

fretecka
15. říj 2012

@sikulik Nene tentokrát jdu do reprofitu k Doubkové,ale až o půl 4

lenajsek
15. říj 2012

Holky ahoj, moc děkuju...

A @fretecka a
@kcvrcekz moc holky držím palce, určitě bude vše v naprostém pořádku!!! Tfuj tfuj!!! A už se těším, jak @kcvrcekz šoupnu mezi těhulinky, kde už dávno měla být... 😉

@1miska To je super, že si lázně užíváš, psychika je podle mě fakt někdy i víc jak 50% úspěchu, tak snad Ti ten optimismus a nadšení vydrží a léčebné účinky budou ku prospěchu věci!!! Jak dlouho tam ještě budeš?

@haaappy Je to přesně tak, jak se už tady psalo... hlavu vzhůru, jednou to prostě určitě klapne a bude to už tutovka, úplně zdravý mimčo... moc moc držím palce!!!!!

@kacatka No jo, teď s tím už nic neuděláš, snad budeš do ET v pořádku a pak asi půjdeš na neschopenku, že? Držím moc palce!!!

Holky, já se zítra ozvu odpoledne, jedem k mamce na oběd a malej tam bude spát, tak mezitím brnknu do RF na výsledky.... zítra budu 37dc, 16 dní po ET a 21 dní po OPU... snad bude hCG krásné...

Dobrou noc, pokud možno!

bambulajda
15. říj 2012

@kcvrcekz...ahojky , na zítřek držím moc palečky, určitě bude vše ok 😉

haaappy
16. říj 2012

@1miska Ahojda, moc díky za zprávu, je super, že si lázně tak užíváš! 😵 Já ani tak moc nepochybuju, jdu do toho, jen vůbec netuším jak se to dělá, koho a kdy žádat, zda potřebuju nějaké doporučení Rf, co všechno oběhat, jestli si zarezervovat termín a čekat na schválení VZP? je to na 3 týdny nebo měsíc? Ráda bych jela kolem 10. listopadu, ať jsem na Vánoce doma. Myslíš, že je to reálné?? A v jakém hotelu jsi, prosím? Klidně mi to písni do IP, budu ráda za každičkou informaci 😉

haaappy
16. říj 2012

Jinak holky, všem vám děkuji za podporu a slova útěchy. Je to jak zlý sen a ještě to dnešní počasí. Pořád bych jen brečela, jsem nevyspalá, oči opuchlé, skoro všechny prodloužené řasy mi vypadaly 😝 😀 Ať už je ta revize a můžem to nějak uzavřít az ačít se dívat opět dopředu... jsme na dně, tak se z toho dna zas potřebujem co nejrychleji dostat nahoru. Co vám budu povídat, však to každá znáte 😒

kacatka
16. říj 2012

@lenajsek ano, teď už je to na osudu, i když si myslím, že to prostě nikdy neovlivníme, když se to zahnízdit má, zahnízdí se, když ne, tak to mělo nějaký důvod. Takže na sebe budu dávat pozor, ale kvůli každé rýmečce nebudu panikařit 😉 a na neschopenku nejdu, mám dlouhouuuuuu dovču 🙂 , tak budu odpočívat a trochu si i užívat zbytek roku.
Držím moc palečky na dnešní výsledek HCG🙂

lenajsek
16. říj 2012

Holky, tak hCG je prý hodně vysoké, hodnotu mi neříkali, ale prý je to dobré... tak kéž by takhle pozitivně vyšel i UZ... tak pořád držte palce... 😉

@kacatka DLooouhá dovča je ještě lepší než neschopenka, nechodí kontroly a máš víc peněz. 🙂 Tak držím moc palce!

@haaappy Nezbývá, než držet palce, aby bylo brzo líp, aby zase psychika byla lepší... chce to čas, to je jasný, ale víra je nejdůležitější.. hodně štěstí!!!

Tabulku kočky udělám zítra z domu, jsu u mamky a tady má hrozně blbej PC...

ivcacig
16. říj 2012

Tak už jsem dostala průkazku🙂)) Stáří 8t+4, screening je 13.11 a dnes UZ vynikající, asi se daří. Holky moc Vám takové štěstí přeji, já jsem šťastná jak blecha🙂

kacatka
16. říj 2012

@lenajsek no tak vidíš perfektní, gratulace veliká 🙂 takže opatruj mimi a přeji krásné srdíčko na UZ 😉 Jinak ano, dovolená je záměrná, nemocenská je pro mě stresující.Doufám jen, že to k něčemu bude, celý léto jsem makala, abych si na ten další pokus našetřila a navíc ty injekce už mě vadí, přibírám po nich a mám zase ty svoje nálady díky těm hormonům, takže opět lituji mého chlapa, že je to se mnou schopen ještě vydržet 😀

kcvrcekz
16. říj 2012

@lenajsek Ahojky tak hlásím screening je negativní..🙂 Gratuluju k HCG a držím pěsti na UTZ..🙂
@ivcacig Gratuluju k průkajdě..🙂

kcvrcekz
16. říj 2012

@bambulajda ahojky mooooc děkuji jsem happy že to dopadlo dobře...🙂 Jen se ten náš rebel nechtěl ukazovat bylo to skoro jako "vy si jako myslíte, že budu v 7:40 roztahovat nohy? Pche" takže si asi počkám až do poradny a doufám, že mi dr pak řekne..🙂a jak ty se máš?

fretecka
16. říj 2012

Tak máme po UZ v 21.ty,termín se nám vrátil na 26.2. máme 420g a 25cm asi,vše ok,triply výborné,moč čistá,zánět pryč.Fotečku dodám