Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

lenajsek
6. lis 2012

@kacatka Ahojky, moc moc držím palce, aby vajíčka byly kvalitní, i když je jich tolik... určitě bych jim taky věřila, že když je to delší protokol, že budou kvalitnější a lépe dozrají.... na pátek budu moc držet palce!!!! 😉

Holky, dneska jsme byli celý den v Brně, vrátili jsme se večer a jen nakukuji, večer mi bývá trošku šoufl, tak moc nepíšu... snad to zítra doženu, nezlobte se.

Ve čtvrtek jdu poprvé ke své gyndr jako těhotná, minulé těhotenství jsem chodila k jiné. Tak doufám, že bude vše v pořádku, snad ano...

Mějte se krásně, všechny moc zdravím!!!

zuzuza
7. lis 2012

Ahoj holky, chci se na něco zeptat. Tak jsem byla ve středu na ET a zavedli mi jednu expandovanou blastocystu značky 1, pak jsem měla ještě 1 dvojkovou blastocystu a 3 K moruly a dnes mi psali, ze 6. den byla kultivace ukončena, že embrya nebyla vhodna k mražení....tím mám chápat, že jako celá várka je nějaká špatná a že se ta embrya ve vývoji zastavila či co?? Stalo se vám to některé?

matulka33
7. lis 2012

Ahojte dievcata, som objednana do RF Brno, planujem si dat minimalnu stimulaciu. Je tu niekto kto s tym ma nejake skuesnosti? stalo sa niekomu ze sa pri minim. stim. vyprodukovalo len 1 vajicko?

olousek35
7. lis 2012

@zuzuza jj, v druhém pokusu. Rozhodně není várka špatná, neboj. Jen se prostě nedostali do takového stádia, aby přežili mražení a rozmražení. Těším se na vytoužené //.

bellka
7. lis 2012

ahojky všééém 😵 😵 😵
Moc zdravím všechny maminky s mimoušky, těhulky a hlavně snažilky a stimulantky a přejeme hodně štěstííí 🙂 🙂 🙂
@zuzuza nám se to taky stalo, prostě embryjka nebyla vhodná k zamražení a než zamražovat za každou cenu, neboj, stačí jeden bojovníček a je vyhráno, tak tfuj tfuj tfuj 😉

bellka
7. lis 2012

@matulka33 my jsme měli v RF celkem 3 minimálky a naprostá spokojenost 😉

matulka33
7. lis 2012

@bellka dakujem za odpoved moja! mozem sa spytat ako si reagovala? kolko vajicok resp embrii sa podarilo?

zuzuza
7. lis 2012

A měla jste holky taky některá expandovanou blastocystu kvality 1? mě říkají všici tam i když jsem dnes volala na tu embryologii, že jsem fakt dostala značkové embryjo no když nic tak půjdu za čtvrt roku znova🙂, jinak musím uznat, že jsou tam fakt jedničky, to se nedá s unicou vůbec srovnat....Jo ta ostatní embrya jsem měla 2kové a tehdy v unice mě zmrazili 2 kompaktované moruly a dvě zavedli, ale nic z toho nebylo a tak bud už se KM nemrazí, nebo to dělají jen v unice.....

bellka
7. lis 2012

@matulka33 při první, jestli se nepletu, bylo 8 vajíček, oplodnilo se 6, ale zavádělo se jen jedno, více jich nevydrželo, při druhé bylo 6 vajíček a oplodnily se 4, z toho 2 embryjka zaváděli a zbylá dvě nebyla k zamražení a při poslední byla 2 vajíčka, a zaváděla se dvě embryjka 🙂
@zuzuza ano, my měli taky blastocysty, jedna časná a druhá expandovaná a kvalitku 1 a včil jedna z nich spinká v postýlce 🙂 Dělá se to i jinde, že mrazí i nekvalitní embryjka, v RF tohle ale nedělají 😉

zuzuza
7. lis 2012

@bellka je to jsi mě teda potěšila, no uvidíme teda co z té tak vychvalované blastocysty bude, snad něco ano🙂, je to pravda na co mrazit embrya, o kterých se ví, že jsou pomalá a nepřežila by, já jsem se jen vyděsila, že byla celá várka špatná ale ta jedna bůastocysta to teda ještě mohla dohnat potvora, kdy mohu případně na další minimálku holky? Za 2 nebo až 3 měsíce? Já bych šla zase co nejdřív haha....

bellka
7. lis 2012

@zuzuza na minimálku můžeš hned další cyklus, ale já bych počkala na ten testík se // 😉

haaappy
7. lis 2012

@bellka Magdiii, na zítra držím všechny pěstičky a věřím v jen ty nejlepší zprávičky 😵

zuzuza
7. lis 2012

No jo hned zase taky ne pač minule jsem po icsi otěhu přirozeně za měsíc a půl, tak bychom to nechali třeba na leden ne, ale tak třeba objevím ty //🙂

bellka
7. lis 2012

@haaappy moc moc moc děkuju, začínám být mírně nervózní 😅 a jak je Tobě 😉

haaappy
7. lis 2012

@bellka nervózní, a z čeho propánajána?? Prostě tam je a hotovo 😀
Mně je fajn, děkuju za optání. Zítra jdu do RF na kontrolu, jsem 3 týdny od revize, tak snad je vše OK 😉 A pak šupky hupky do dalšího snažilkování 😅

bellka
7. lis 2012

@haaappy tak držíme palušky, ať je všechno jak má být a můžete do dalšího a já věřím, že posledního, boje 😵 😵 😵

haaappy
7. lis 2012

@bellka Děkuju moc! Bojovat budem dál, o tom žádná 😉 Jsem si tak říkala, že mi bude po RF smutno 😅 . Takže když se nepodaří teď, tak si to tam aspoň ještě užiju 😀

jantarka
7. lis 2012

@zuzuza mě se to stalo taky 😉 Neboj oni prostě chtějí zamrazit jen to, čím jsou si naprosto jistí, že je to dobré kvality.

montysek
7. lis 2012

@zuzuza Ahoj, mě taky při ET zaváděli dvě expand.blasty kvality 1 a jedné se u mě líbilo, tak snad se jí tam bude líbit i nadále. 🙂 Možná je škoda, že jsi si nenechala zavést i tu blastičku 2. Držím pěsti.... 😉

jantarka
7. lis 2012

@zuzuza jo a nyní mám v bříšku taky jednu exp. blastičku 1. kvality a zatím drží 🙂 Tak věřím, že i ta tvoje dá o sobě brzy vědět // 😵

zuzuza
7. lis 2012

@jantarka jasny a když nic tak půjdeme znovu, jednou to vyjit musi a kdyz tu mou blastocystu tak vychvalovali ...

Holky, kolikaty den můžu testnout? pregnyl jsem měla 29. v 9 večer takže dnes je to 9 dní od pregnylu, tak muzi testnout už tak deset dní po ET? To už by bylo 16 dní od pregnylu,14 dní po et nevydržím....

jantarka
7. lis 2012

@zuzuza já testovala už od 6.dne 😅 ale je to trošku bláznovství. Lepší je počkat aspoň na 10.den 😉

zuzuza
7. lis 2012

a bylo tam něco už 6. den?🙂 to muzou byt ještě zbytky pregnylu?

olousek35
7. lis 2012

@zuzuza já měla taky 6.den //. Pregnyl to už nebyl. Ale každý to má jinak. Někdo třeba 14.dní od ET teprve slabou čárku.

jantarka
8. lis 2012

@zuzuza ne Pregnyl to už nebyl...Ale sama uvidíš kdy se na to budeš cítit 😉

zuzuza
8. lis 2012

Adi se na to nebudu cítit nikdy🙂

sikulik
8. lis 2012

@zuzuza ahojky, věř tomu bojovníčkovi, kterého máš v sobě, protože to je ten nejlepší 🙂 . My jsme neměli nikdy nic k mražení, v prvních třech klasických IVF, až ve čtvrtém, kdy nám napřed řekli, že na mražení nic není, a ouha, najednou 6.den kultivace se prý začal jeden bojovníček tak rychle vyvíjet, že nám ho pak zamrazili. No a ze čtvrtého IVF, kdy mi zavedli dokonce tři embrya (protože se stále nedařilo), máme dvouapůlletého syna, a ten jeden zamražený bojovníček, lépe řečeno bojovnice 🙂 , mě právě kope v bříšku a začínáme 29tt. Takže nezáleží na kvantitě, ale hlavně na kvalitě a především na psychice 🙂 . Držím vše co mám, ať ti všechno dobře dopadne!!!

sikulik
8. lis 2012

@1miska no a teď už to půjde jak po másle 🙂

sikulik
8. lis 2012

@lenajsek doufám, že dnes na kontrole bylo vše v pořádku 🙂

sikulik
8. lis 2012

@haaappy dřív či později to na 100% vyjde, já ti přeju, aby to bylo co nejdřív 😉