• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

28. března 2017 
@kacatka Ahojky, moc moc držím palce, aby vajíčka byly kvalitní, i když je jich tolik... určitě bych jim taky věřila, že když je to delší protokol, že budou kvalitnější a lépe dozrají.... na pátek budu moc držet palce!!!! :wink:

Holky, dneska jsme byli celý den v Brně, vrátili jsme se večer a jen nakukuji, večer mi bývá trošku šoufl, tak moc nepíšu... snad to zítra doženu, nezlobte se.

Ve čtvrtek jdu poprvé ke své gyndr jako těhotná, minulé těhotenství jsem chodila k jiné. Tak doufám, že bude vše v pořádku, snad ano...

Mějte se krásně, všechny moc zdravím!!!
6. lis 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, chci se na něco zeptat. Tak jsem byla ve středu na ET a zavedli mi jednu expandovanou blastocystu značky 1, pak jsem měla ještě 1 dvojkovou blastocystu a 3 K moruly a dnes mi psali, ze 6. den byla kultivace ukončena, že embrya nebyla vhodna k mražení....tím mám chápat, že jako celá várka je nějaká špatná a že se ta embrya ve vývoji zastavila či co?? Stalo se vám to některé?
7. lis 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata, som objednana do RF Brno, planujem si dat minimalnu stimulaciu. Je tu niekto kto s tym ma nejake skuesnosti? stalo sa niekomu ze sa pri minim. stim. vyprodukovalo len 1 vajicko?
7. lis 2012 ve 14:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuza jj, v druhém pokusu. Rozhodně není várka špatná, neboj. Jen se prostě nedostali do takového stádia, aby přežili mražení a rozmražení. Těším se na vytoužené //.
7. lis 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všééém :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Moc zdravím všechny maminky s mimoušky, těhulky a hlavně snažilky a stimulantky a přejeme hodně štěstííí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@zuzuza nám se to taky stalo, prostě embryjka nebyla vhodná k zamražení a než zamražovat za každou cenu, neboj, stačí jeden bojovníček a je vyhráno, tak tfuj tfuj tfuj :wink:
7. lis 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@matulka33 my jsme měli v RF celkem 3 minimálky a naprostá spokojenost :wink:
7. lis 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellka dakujem za odpoved moja! mozem sa spytat ako si reagovala? kolko vajicok resp embrii sa podarilo?
7. lis 2012 v 15:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
A měla jste holky taky některá expandovanou blastocystu kvality 1? mě říkají všici tam i když jsem dnes volala na tu embryologii, že jsem fakt dostala značkové embryjo no když nic tak půjdu za čtvrt roku znova:slight_smile:, jinak musím uznat, že jsou tam fakt jedničky, to se nedá s unicou vůbec srovnat....Jo ta ostatní embrya jsem měla 2kové a tehdy v unice mě zmrazili 2 kompaktované moruly a dvě zavedli, ale nic z toho nebylo a tak bud už se KM nemrazí, nebo to dělají jen v unice.....
7. lis 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matulka33 při první, jestli se nepletu, bylo 8 vajíček, oplodnilo se 6, ale zavádělo se jen jedno, více jich nevydrželo, při druhé bylo 6 vajíček a oplodnily se 4, z toho 2 embryjka zaváděli a zbylá dvě nebyla k zamražení a při poslední byla 2 vajíčka, a zaváděla se dvě embryjka :slight_smile:
@zuzuza ano, my měli taky blastocysty, jedna časná a druhá expandovaná a kvalitku 1 a včil jedna z nich spinká v postýlce :slight_smile: Dělá se to i jinde, že mrazí i nekvalitní embryjka, v RF tohle ale nedělají :wink:
7. lis 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bellka je to jsi mě teda potěšila, no uvidíme teda co z té tak vychvalované blastocysty bude, snad něco ano:slight_smile:, je to pravda na co mrazit embrya, o kterých se ví, že jsou pomalá a nepřežila by, já jsem se jen vyděsila, že byla celá várka špatná ale ta jedna bůastocysta to teda ještě mohla dohnat potvora, kdy mohu případně na další minimálku holky? Za 2 nebo až 3 měsíce? Já bych šla zase co nejdřív haha....
7. lis 2012 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuza na minimálku můžeš hned další cyklus, ale já bych počkala na ten testík se // :wink:
7. lis 2012 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellka Magdiii, na zítra držím všechny pěstičky a věřím v jen ty nejlepší zprávičky :dizzy_face:
7. lis 2012 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No jo hned zase taky ne pač minule jsem po icsi otěhu přirozeně za měsíc a půl, tak bychom to nechali třeba na leden ne, ale tak třeba objevím ty //:slight_smile:
7. lis 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@haaappy moc moc moc děkuju, začínám být mírně nervózní :sweat_smile: a jak je Tobě :wink:
7. lis 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellka nervózní, a z čeho propánajána?? Prostě tam je a hotovo :grinning:
Mně je fajn, děkuju za optání. Zítra jdu do RF na kontrolu, jsem 3 týdny od revize, tak snad je vše OK :wink: A pak šupky hupky do dalšího snažilkování :sweat_smile:
7. lis 2012 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@haaappy tak držíme palušky, ať je všechno jak má být a můžete do dalšího a já věřím, že posledního, boje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. lis 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellka Děkuju moc! Bojovat budem dál, o tom žádná :wink: Jsem si tak říkala, že mi bude po RF smutno :sweat_smile: . Takže když se nepodaří teď, tak si to tam aspoň ještě užiju :grinning:
7. lis 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzuza mě se to stalo taky :wink: Neboj oni prostě chtějí zamrazit jen to, čím jsou si naprosto jistí, že je to dobré kvality.
7. lis 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzuza Ahoj, mě taky při ET zaváděli dvě expand.blasty kvality 1 a jedné se u mě líbilo, tak snad se jí tam bude líbit i nadále. :slight_smile: Možná je škoda, že jsi si nenechala zavést i tu blastičku 2. Držím pěsti.... :wink:
7. lis 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuza jo a nyní mám v bříšku taky jednu exp. blastičku 1. kvality a zatím drží :slight_smile: Tak věřím, že i ta tvoje dá o sobě brzy vědět // :dizzy_face:
7. lis 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jantarka jasny a když nic tak půjdeme znovu, jednou to vyjit musi a kdyz tu mou blastocystu tak vychvalovali ...

Holky, kolikaty den můžu testnout? pregnyl jsem měla 29. v 9 večer takže dnes je to 9 dní od pregnylu, tak muzi testnout už tak deset dní po ET? To už by bylo 16 dní od pregnylu,14 dní po et nevydržím....
7. lis 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzuza já testovala už od 6.dne :sweat_smile: ale je to trošku bláznovství. Lepší je počkat aspoň na 10.den :wink:
7. lis 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a bylo tam něco už 6. den?:slight_smile: to muzou byt ještě zbytky pregnylu?
7. lis 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuza já měla taky 6.den //. Pregnyl to už nebyl. Ale každý to má jinak. Někdo třeba 14.dní od ET teprve slabou čárku.
7. lis 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuza ne Pregnyl to už nebyl...Ale sama uvidíš kdy se na to budeš cítit :wink:
8. lis 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adi se na to nebudu cítit nikdy:slight_smile:
8. lis 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzuza ahojky, věř tomu bojovníčkovi, kterého máš v sobě, protože to je ten nejlepší :slight_smile: . My jsme neměli nikdy nic k mražení, v prvních třech klasických IVF, až ve čtvrtém, kdy nám napřed řekli, že na mražení nic není, a ouha, najednou 6.den kultivace se prý začal jeden bojovníček tak rychle vyvíjet, že nám ho pak zamrazili. No a ze čtvrtého IVF, kdy mi zavedli dokonce tři embrya (protože se stále nedařilo), máme dvouapůlletého syna, a ten jeden zamražený bojovníček, lépe řečeno bojovnice :slight_smile: , mě právě kope v bříšku a začínáme 29tt. Takže nezáleží na kvantitě, ale hlavně na kvalitě a především na psychice :slight_smile: . Držím vše co mám, ať ti všechno dobře dopadne!!!
8. lis 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1miska no a teď už to půjde jak po másle :slight_smile:
8. lis 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenajsek doufám, že dnes na kontrole bylo vše v pořádku :slight_smile:
8. lis 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haaappy dřív či později to na 100% vyjde, já ti přeju, aby to bylo co nejdřív :wink:
8. lis 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek