• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

17. srpna 2017 
@1miska A estrofem nebo estrimax ti tu sliznici nezvedne? Pokud máš u minimálně takovou úrodu, šla bych urco do toho.
11. led 2013 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav
@gaba9 Holky hlavy vzhůru,něco,co by mohlo pomoci se jistě najde i u vás,jen je třeba lékařům důvěřovat,a všichni v RF si určitě ůvěru zaslouží,protože vše co dělají,dělají pro pacienty.Myslím že budete spokojené,ať už se výsledek dostaví kdykoliv,nic není hned i když si to přejeme .Vše na světě má svůj čas.........!Držte se,a "užjte" si první návštěvu,na každou další už se budete těšit :grinning: !!
12. led 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikula77 Děkuju už se těším teď. A hlavně na to, že se budou chovat aspoň trochu se zájmem. A ne jak doteď. To mě přišlo, že každý vyšetření co chci tak otravuju a je zbytečné atd. A celkově se tam už těším.
12. led 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav To víš že to bude oukej,navíc seš mládě :grinning: ,nemáš mít proč obavy,všechny možnosti jsou teprve před Tebou!
12. led 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikula77 No to doufám. A vy tam také chodíte? A jak dlouho?
12. led 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav Do RF dva roky.
12. led 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikula77 A máte nějaké výsledky?
12. led 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav Však mrkni na můj bog -"o mně"
12. led 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikula77 Dobře mrknu
12. led 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zlatý reprofiťácký:wink:. Posílám vám hodně sil a plivu bacily ať se brzo zadaří:slight_smile:.
12. led 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nas stala ted prvni minimalka v rf 23000 taky bez mrazeni,nezbylo bohuzel nic, a to jedno znackove embryo to nejlepsi ma uz 13 tydnu,takze se to rozhodne vyplatilo,j7nak jsem taky mivala malou sliznici,tak 6 mm max,ale s tema injekcema to naroszlo na 1 cm a pri transferu rikali,ze je sliznice super,tak ty injekce to podpori....u clostilu treba jen 3 mm jsem mela a ovulku zadnou.....
12. led 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav ahojky, taky bych vás chtěla podpořit a věř, že RF je dobrá volba :wink: a doktor Machač je nej, taky jsem šla poprvé k němu i s partnerem a odcházeli jsme s dobrým pocitem, že se nám zadaří. Před tím jsem chodila na Obilňák a na první konzultaci nezapomenu ...brečela jsem celou cestu domů.....takže jsi určitě v dobrých rukách. Zatímco Machač mi sliboval, že mimino budu mít do Vánoc, sice se úplně netrefil a mimi se má narodit až za 10 dní, ale tu malou chybičku mu určitě rádi odpoustíme :grinning: :grinning: :grinning: ....držte se ! a hlavně nepřestaňte věřit že se to povede :wink:
13. led 2013 v 00:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@bambulajda Děkuju strašně moc za podporu. Doufám, že je to dobrá volba a zadaří se. Těším se tam i s manželem. I když samozřejmě jsou i obavy. Ale hned je mi líp po tvých slovech. Moc děkuji. A přeju brzo miminko v náručí. A že těch 10 dnů uteče :wink:
13. led 2013 v 00:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav no je tam normálně místnost, kde je sedačka, televize, bokem sprcháč...Myslím, že to zvládne jako každý chlap co tam jde :wink: Ale pokud by mu to nešlo, tak můžeš s ním. Já teda nikdy nebyla :sweat_smile:
@bambulajda wau to teda pěkně uteklo...držíme place :slight_smile:
@zuzuza ahoj, už jsi byla na screeningu? :slight_smile:
@mikula77 čau mladice :grinning:
13. led 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jantarka Co chce býti tou mladicí řečeno?Však Ti to taky uteče,neboj.A každému ať je,jak se cítí :stuck_out_tongue_closed_eyes: !
13. led 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikula77 to si piš a proto se cítím téééééž jako mladice :wink: Jj letí to závratně :confused:
13. led 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav jojo,musím souhlasit s @bambulajda - Machač je fakt borec :wink: Sice jsem u něj byla na konzultaci jen 2x a 2x na ultrazvuku,pak jsem chytla vždy jiného doktora,ale se všech jsem tam byla tak nadšená,že se mi od tama ani po potvrzení těhu nechtělo :grinning: Jinak Machač mi řekl,že do konce května 2012 budu těhule a otěhotněla jsem v červenci 2012,takže jak vidíš,tak mu ty tipy vycházejí plus mínus,tak mu věř,když Ti něco řekne,tak to určitě bude :wink:
Držím moc pěstičky a přeji hodně štěstíčka :slight_smile:

A všechny s holčičkou moc pozdravujeme :slight_smile:
13. led 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@misha83 ten jsme zobala pul roku a nic..... mam po opakovanem odstranovani myomu, takze je ta sliznice narušená.... uvidíme v březnu jak se stimulací poroste :slight_smile:
13. led 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulajda vy už za 10 dní rodíte? mazec.... uteklo to jako voda..... :slight_smile: :slight_smile:
13. led 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav přidávám se k holkám @drndapetka @bambulajda , my jsme poprvé do RF šli v listopadu 2011 na spermio. Po výsledcích jsme byli na konzultaci v únoru 2012 u Kuřecové a já v srpnu 2012 po 2 KETu (který mi shodou okolností dělala právě Dr. Kuřecová) otěhotněla a čekáme Matyho..:slight_smile: Takže opravdu věř tomu, že v RF to prostě umí..:slight_smile:. Držím pěsti
13. led 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky babulky,všem co podnikají další snažení držíme s prdolkou palce.Novulkám v RF ,jsou tam super,3 roky snažení pod gynekologem se slovy máte čas,v RF dg problém a s hormony se do 3 měsíců zadařilo,ted to máme 45dní do porodu.Výborný přístup,nejdřív nabídli nejlevnější a nejpřirozenější variantu,i když teď mi doktorka říkala,že ani nevěřila,že se zadaří takto.Jinak mám PCO.Tak nebojte,jsou tam super.
Všem držíme palečky :slight_smile:
13. led 2013 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Holky já si dnes chovala včera narozenou princeznu, úžasný pocit :slight_smile: .
13. led 2013 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj Holky! Tak už zítra jedem do Reprofitu na konzultaci už se těším, když tady čtu co píšete, ale zároveň jsem nervozní.
13. led 2013 v 18:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gaba9 Držím pěsti, ať z toho máš co nejlepší pocit! :wink:
13. led 2013 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji moc :slight_smile:
13. led 2013 v 19:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba9 Přeju hodně štěstí,obavy jsou zbytečné,klííííííííííííd :grinning:
13. led 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikula77 Děkuji :slight_smile:. Tak já budu v klidu vím, že nám tam pomůžou :slight_smile:
13. led 2013 v 19:14  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, přidávám se k holkám s chválou na RF. :slight_smile: Nám se nedařilo druhé mimi, po dvou letech snažení jsme začali chodit do jiného centra - tam jsme chodili a investovali rok :angry: potom jsme změnili centrum na RF a hned nám tam první pokus vyšel, teď jsem ve 24 týdnu. :slight_smile:
13. led 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@drndapetka Děkuju doufám, že to teda vyjde. Už se na tu konzultaci těším
13. led 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak když si to tady človek přecte, jak se komu kdy povedlo shrnuto na dvou strankach, tak je po ránu hned pozitivně naladěn a pln energie :slight_smile: :slight_smile: díky holky
14. led 2013 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek