Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

kacatka
24. bře 2013

@lenajsek Leni, já chápu, když si někdo zaplatí předporodní kurz, ale tohle s ním nemá co společného! Je to jen informativní schůzka za 700kč. Fakt, na to, že se tam rozhodneš rodit, ještě budeš tolik platit a pak za Tebe dostanou zapalceno od pojišťovny. Naštěstí placení za epidurál mi nehrozí, měla jsem komplikace po jedné operaci a tak už mám smůlu. No přinejmenším něco ušetřím 🙂

sblanch
24. bře 2013

@lenajsek Co jsem slyšela (ale popravdě blíž nestudovala) tak darovat pupečníkovou krev nelze. Možná jinde, ale v Brně ne - mám to od PA z kurzu co jsem chodila (rodí v Bohunicích). Kdyby to tolik nestálo, tak bychom asi uvažovali, ale takhle... A jak píšeš, není jisté že by to bylo možné použít, kdyby bylo potřeba. Takže my asi taky ne.
U nás taky zvítězili Bohunice, už jsem tam zaregistrovaná mojí dr. a jdu ve středu na první kontrolu. Tak jsem myslela, že touhle dobou už nebudu 2v1, ale malá má jiné mínění 🙂 a tak stále držím. Ale už mě to pomalu přestává bavit... Blbě se mi v noci spí, naštěstí to doháním dopoledne 🙂 Kdybych měla druhé dítko, tak nevím nevím.... To bych asi už byla mátoha.

sblanch
24. bře 2013

@1miska Dle aktuálního ceníku na stránkách porodnice je za epi poplatek 2000... Ale prý pokud posoudí dr., že ho rodička potřebuje, tak je to zadarmo - jen když si o něj řekneš hned tak platíš. Aspoň tak se vyjádřil jakýsi porodník na dotaz jedné těhotné.

1miska
25. bře 2013

@sblanch no my k tomu davame smlouvy, na kterych je uvedeno 1500 Kc 🙂 tak mozna planuji zdrazit - nebo doporovod je 500 Kc tak to tam maji "v balicku" 🙂 🙂 jj, je to z ordinace lekare zadarmo - tak to taky zalezi na koho padnes, hodne doktoru napise, nepostupujici porod, tvrda branka, hlavicka naleha, pacientka vnima kontrakce velmi bolestive - indikovana epiduralni analgezie - a mas to zadarmo 🙂 kocourkov,no..... :(

1miska
25. bře 2013

@lenajsek a krev darovat nyni opravdu nejde.... driv to slo, ale nemaji uz penize z nejakeho grantu co meli - protoze odbery a skladovani darovane krve jsou financne velmi narocne a davalo ji hodne maminek a asi ji tolik nepotrebuji nebo nevim... spis je to o te financni strance ze to nikdo nesponzoruje, takze se delaji jen odbery pro vlastni potrebu

1miska
25. bře 2013

@sblanch a drzim pesticky at to klapne co nejlepe 🙂 🙂 jsem tento tyden v praci skoro kazdy den - bud denni nebo nocni, tak treba se potkame 🙂

cermi77
25. bře 2013

@coralin neměla jsem příležitost, holky zde píší, že je (jako všichni ostatní 😀) výborná 😉
Nevím, ale personál Reprofitu si musí snad ráno dávat něco do kafe, jak jsou všichni pozitivně naladění 😀

Ty fotky miminek na předchozí stránce, tomu říkám inspirace 😵

lenajsek
25. bře 2013

Tak moc díky za info, škoda, že jsem jim nestihla při minulým porodu říct, že chci darovat... tak pro naši potřebu to schovávat nebudeme, na to fakt nemáme :-/
A s tím epidurálem to je fakt kocourkov. 😝 Minule jsem měla vyvolávanej porod a řekla jsem jim dopředu, že chci epidurál a nic jsem neplatila. Dokonce nám zapomněli naúčtovat tatínka u porodu, platili jsme jen za nadstandartní box.

@sblanch Taky moc držím palce, ať máš porod co nevidět za sebou a ať jde vše jako po másle, bez komplikací a máš malou brzo u sebe... 😉
Já nejsu těsně před porodem, ale taky se mi blbě spí, spíš špatně usíná, ještě, že malej po obědě ještě chodí spát, jinak bych taky byla jak mátoha. 😝

misha83
25. bře 2013

Holky kdy myslite, ze tedy muzu testovat nejdriv? A zadny rady typu netestovat, to u me neplati. Pragnyljsem nemela.

misha83
25. bře 2013

Holky, tak zamraženou máme jen jednu hatchující blastu dvojkové kvality. Ale tak i z té by mohl být jednou sourozenec😀

kacatka
25. bře 2013

@misha83 já testovala 6 den, a byla tam slaboulínká čárečka 😉 Taky bych to nevydržela 🙂 Navíc já měla jen jedno embryjko. Uvidíš, jistě to vyjde 🙂 Jo a taky máme máme zmražený 2 HB kvality 2 - na sourozenečky 🙂

olousek35
25. bře 2013

@misha83 já testovala 7.den a po druhé 6.den a byla už viditelná čárka. Netrpělivě vyhlížím výsledky. Já jdu zítra na 1.konzultaci na KET. Budu 2.DC tak třeba to půjde rychle 😀

jantarka
25. bře 2013

@misha83 já nyní testovala taky od 6.dne...kukni do albíčča...a byla tam už čárečka viditelná 🙂 Nikdy bych nevydržela do toho 14.dne nebo jak to doporučují 😀 Jinak máme zamražené taky dva bojovníky. Dali nám o nich vědět tuším do týdne.
Co se týká Bohunic, tak ceny...no...prostě všude chtějí vydělávat. Ale já tam rodila před 3 lety a prostě paráda, svělý personál, vybavení, pokoje...neonatologie. Jela bych hned znovu, ale máme to hodinu cesty 😖 Hodně vám závidím, že to máte v blízkosti. Tady porodky staré, nemoderní.. 😒
@lenajsek jůůů tebe ty týdny taky krásně letí 😉
@sblanch já bych si nechala vzít, ale těch peněz... 😔

misha83
25. bře 2013

@olousek35 Tak to budu držet pěsti, ať jde vše jak po másle 😀.
@jantarka No tak já bych nevydržela ani omylem, nejraději bych už začala 😀 a tím, že nemusím řešit pregnyl mě ruka svrbí ještě víc 😉 .

misha83
25. bře 2013

@jantarka Já ti do alba asi nevidím, resp. jen pečení 😀 .

sblanch
25. bře 2013

@1miska @lenajsek Děkuju za podporu 🙂 Už abych to měla za sebou... Ale přežily ostatní, tak snad zvládnu taky. Bohunice jsem si taky vybrala kvůli přístupu - u Miloušů tomu prý nechávají volný průběh a rodit 16 hodin a pak nakonec skončit na císaři bych fakt nechtěla...

sblanch
25. bře 2013

@1miska A ty pracuješ na porodním sále, nebo na šestinedělí? Abych věděla, kde tě hledat 🙂 Ve středu o půl 9 mi moje doktorka domluvila v Bohu první kontrolu, tak jsem zvědavá - třeba se taky uvidíme. Třeba to klapne a do konce týdne už to propukne. Ale zatím žádnou změnu necítím...

sblanch
25. bře 2013

@misha83 Gratuluju k mražáku a držím moc pěsti 🙂 Věřím, že to klapne a v zimě k vám přiletí čáp nebo vrána 🙂

jantarka
25. bře 2013

@misha83 jak to? Nemám ho zamknuté 😕

coralin
25. bře 2013

@cermi77 Ahoj, tak uvidím, v pátek tam jedeme na konzultačku. Pozitivní lidičky jsou moc douležití, ale spíš mě zajímá co a jak dělají jinak. Nebo jestli jde dělat něco jinak. Ty jsi byla na IVF nebo na minimálce?

misha83
25. bře 2013

@jantarka Fakt jo, vidim jen jedno album a to je peceni. A nemas tam nejake omezeni pro ty kdo to muzou zobrazovat?

jantarka
25. bře 2013

@misha83 právě že ne...jen pro registrované a to ty jsi 😅

misha83
25. bře 2013

@jantarka A ted to uz vidim.

kcvrcekz
25. bře 2013

@misha83 mě se malej ukázal 6. Den po KET😉.

kcvrcekz
25. bře 2013

@coralin Dr. Kuřecovou můžu jen doporučit, je super. Měla jsem ji od začátku. Dělala mi OPU a pak i při KETu ze kterého čekám malého byla ona🙂.

@lenajsek já budu rodit na Obilňáku🙂. S tím epiduralem je to síla😲

kcvrcekz
25. bře 2013

@misha83 a gratuluju k mražáčkovi🙂. My máme 2 blasty hatch. Kvalita 2-3.

coralin
26. bře 2013

kcvrcekz @přišla mi sympatická. Já si nejdřív psala s Koudelkou, ale ten nemá takhle rychle volno a mě už se nechce čekat. Čekám hodně dlouho... minimálku jsi náhodou nikdy neměla? zajímalo by mi jestli se při tom dělá něco jinak.... Kámoška mi řákala, že papala jen pilule a pak si jen dopíchávala injekce... a já nevím jak se rozhodnout, protože jsem to chtěla zkusit jinak a navíc máme poslední pokus..... ach jo, super, že vám to vyšlo🙂

coralin
26. bře 2013

@cermi77ahoj, a máš IVF nebo minimálku? jaký máš proces a léky?

coralin
27. bře 2013

@coralin Ahoj, tak jsem dnes byla na konzultaci v CAR. Mám ještě jedno IVF, sice pojedeme ještě i na konzultačku do toho Brna, ale asi to teď vážně nemá smysl, když mám ještě jeden pokus.
Ty máš IVF? nebo minimálku?

coralin
27. bře 2013

@cermi77ahoj, ta zpráva coralin@ coralin je pro tebe..trochu jsem se překlikla🙂