• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

28. března 2017 
@lenajsek Leni, já chápu, když si někdo zaplatí předporodní kurz, ale tohle s ním nemá co společného! Je to jen informativní schůzka za 700kč. Fakt, na to, že se tam rozhodneš rodit, ještě budeš tolik platit a pak za Tebe dostanou zapalceno od pojišťovny. Naštěstí placení za epidurál mi nehrozí, měla jsem komplikace po jedné operaci a tak už mám smůlu. No přinejmenším něco ušetřím :slight_smile:
24. bře 2013 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenajsek Co jsem slyšela (ale popravdě blíž nestudovala) tak darovat pupečníkovou krev nelze. Možná jinde, ale v Brně ne - mám to od PA z kurzu co jsem chodila (rodí v Bohunicích). Kdyby to tolik nestálo, tak bychom asi uvažovali, ale takhle... A jak píšeš, není jisté že by to bylo možné použít, kdyby bylo potřeba. Takže my asi taky ne.
U nás taky zvítězili Bohunice, už jsem tam zaregistrovaná mojí dr. a jdu ve středu na první kontrolu. Tak jsem myslela, že touhle dobou už nebudu 2v1, ale malá má jiné mínění :slight_smile: a tak stále držím. Ale už mě to pomalu přestává bavit... Blbě se mi v noci spí, naštěstí to doháním dopoledne :slight_smile: Kdybych měla druhé dítko, tak nevím nevím.... To bych asi už byla mátoha.
24. bře 2013 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1miska Dle aktuálního ceníku na stránkách porodnice je za epi poplatek 2000... Ale prý pokud posoudí dr., že ho rodička potřebuje, tak je to zadarmo - jen když si o něj řekneš hned tak platíš. Aspoň tak se vyjádřil jakýsi porodník na dotaz jedné těhotné.
24. bře 2013 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sblanch no my k tomu davame smlouvy, na kterych je uvedeno 1500 Kc :slight_smile: tak mozna planuji zdrazit - nebo doporovod je 500 Kc tak to tam maji "v balicku" :slight_smile: :slight_smile: jj, je to z ordinace lekare zadarmo - tak to taky zalezi na koho padnes, hodne doktoru napise, nepostupujici porod, tvrda branka, hlavicka naleha, pacientka vnima kontrakce velmi bolestive - indikovana epiduralni analgezie - a mas to zadarmo :slight_smile: kocourkov,no..... :(
25. bře 2013 v 05:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenajsek a krev darovat nyni opravdu nejde.... driv to slo, ale nemaji uz penize z nejakeho grantu co meli - protoze odbery a skladovani darovane krve jsou financne velmi narocne a davalo ji hodne maminek a asi ji tolik nepotrebuji nebo nevim... spis je to o te financni strance ze to nikdo nesponzoruje, takze se delaji jen odbery pro vlastni potrebu
25. bře 2013 v 05:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sblanch a drzim pesticky at to klapne co nejlepe :slight_smile: :slight_smile: jsem tento tyden v praci skoro kazdy den - bud denni nebo nocni, tak treba se potkame :slight_smile:
25. bře 2013 v 05:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin neměla jsem příležitost, holky zde píší, že je (jako všichni ostatní :grinning:) výborná :wink:
Nevím, ale personál Reprofitu si musí snad ráno dávat něco do kafe, jak jsou všichni pozitivně naladění :grinning:

Ty fotky miminek na předchozí stránce, tomu říkám inspirace :dizzy_face:
25. bře 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak moc díky za info, škoda, že jsem jim nestihla při minulým porodu říct, že chci darovat... tak pro naši potřebu to schovávat nebudeme, na to fakt nemáme :-/
A s tím epidurálem to je fakt kocourkov. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Minule jsem měla vyvolávanej porod a řekla jsem jim dopředu, že chci epidurál a nic jsem neplatila. Dokonce nám zapomněli naúčtovat tatínka u porodu, platili jsme jen za nadstandartní box.

@sblanch Taky moc držím palce, ať máš porod co nevidět za sebou a ať jde vše jako po másle, bez komplikací a máš malou brzo u sebe... :wink:
Já nejsu těsně před porodem, ale taky se mi blbě spí, spíš špatně usíná, ještě, že malej po obědě ještě chodí spát, jinak bych taky byla jak mátoha. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kdy myslite, ze tedy muzu testovat nejdriv? A zadny rady typu netestovat, to u me neplati. Pragnyljsem nemela.
25. bře 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, tak zamraženou máme jen jednu hatchující blastu dvojkové kvality. Ale tak i z té by mohl být jednou sourozenec:grinning:
25. bře 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@misha83 já testovala 6 den, a byla tam slaboulínká čárečka :wink: Taky bych to nevydržela :slight_smile: Navíc já měla jen jedno embryjko. Uvidíš, jistě to vyjde :slight_smile: Jo a taky máme máme zmražený 2 HB kvality 2 - na sourozenečky :slight_smile:
25. bře 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misha83 já testovala 7.den a po druhé 6.den a byla už viditelná čárka. Netrpělivě vyhlížím výsledky. Já jdu zítra na 1.konzultaci na KET. Budu 2.DC tak třeba to půjde rychle :grinning:
25. bře 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha83 já nyní testovala taky od 6.dne...kukni do albíčča...a byla tam už čárečka viditelná :slight_smile: Nikdy bych nevydržela do toho 14.dne nebo jak to doporučují :grinning: Jinak máme zamražené taky dva bojovníky. Dali nám o nich vědět tuším do týdne.
Co se týká Bohunic, tak ceny...no...prostě všude chtějí vydělávat. Ale já tam rodila před 3 lety a prostě paráda, svělý personál, vybavení, pokoje...neonatologie. Jela bych hned znovu, ale máme to hodinu cesty :confounded: Hodně vám závidím, že to máte v blízkosti. Tady porodky staré, nemoderní.. :unamused:
@lenajsek jůůů tebe ty týdny taky krásně letí :wink:
@sblanch já bych si nechala vzít, ale těch peněz... :pensive:
25. bře 2013 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olousek35 Tak to budu držet pěsti, ať jde vše jak po másle :grinning:.
@jantarka No tak já bych nevydržela ani omylem, nejraději bych už začala :grinning: a tím, že nemusím řešit pregnyl mě ruka svrbí ještě víc :wink: .
25. bře 2013 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jantarka Já ti do alba asi nevidím, resp. jen pečení :grinning: .
25. bře 2013 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1miska @lenajsek Děkuju za podporu :slight_smile: Už abych to měla za sebou... Ale přežily ostatní, tak snad zvládnu taky. Bohunice jsem si taky vybrala kvůli přístupu - u Miloušů tomu prý nechávají volný průběh a rodit 16 hodin a pak nakonec skončit na císaři bych fakt nechtěla...
25. bře 2013 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1miska A ty pracuješ na porodním sále, nebo na šestinedělí? Abych věděla, kde tě hledat :slight_smile: Ve středu o půl 9 mi moje doktorka domluvila v Bohu první kontrolu, tak jsem zvědavá - třeba se taky uvidíme. Třeba to klapne a do konce týdne už to propukne. Ale zatím žádnou změnu necítím...
25. bře 2013 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha83 Gratuluju k mražáku a držím moc pěsti :slight_smile: Věřím, že to klapne a v zimě k vám přiletí čáp nebo vrána :slight_smile:
25. bře 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha83 jak to? Nemám ho zamknuté :confused:
25. bře 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cermi77 Ahoj, tak uvidím, v pátek tam jedeme na konzultačku. Pozitivní lidičky jsou moc douležití, ale spíš mě zajímá co a jak dělají jinak. Nebo jestli jde dělat něco jinak. Ty jsi byla na IVF nebo na minimálce?
25. bře 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jantarka Fakt jo, vidim jen jedno album a to je peceni. A nemas tam nejake omezeni pro ty kdo to muzou zobrazovat?
25. bře 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha83 právě že ne...jen pro registrované a to ty jsi :sweat_smile:
25. bře 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jantarka A ted to uz vidim.
25. bře 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misha83 mě se malej ukázal 6. Den po KET:wink:.
25. bře 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin Dr. Kuřecovou můžu jen doporučit, je super. Měla jsem ji od začátku. Dělala mi OPU a pak i při KETu ze kterého čekám malého byla ona:slight_smile:.

@lenajsek já budu rodit na Obilňáku:slight_smile:. S tím epiduralem je to síla:astonished:
25. bře 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha83 a gratuluju k mražáčkovi:slight_smile:. My máme 2 blasty hatch. Kvalita 2-3.
25. bře 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
kcvrcekz @přišla mi sympatická. Já si nejdřív psala s Koudelkou, ale ten nemá takhle rychle volno a mě už se nechce čekat. Čekám hodně dlouho... minimálku jsi náhodou nikdy neměla? zajímalo by mi jestli se při tom dělá něco jinak.... Kámoška mi řákala, že papala jen pilule a pak si jen dopíchávala injekce... a já nevím jak se rozhodnout, protože jsem to chtěla zkusit jinak a navíc máme poslední pokus..... ach jo, super, že vám to vyšlo:slight_smile:
26. bře 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cermi77Ahoj, a máš IVF nebo minimálku? jaký máš proces a léky?
26. bře 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Ahoj, tak jsem dnes byla na konzultaci v CAR. Mám ještě jedno IVF, sice pojedeme ještě i na konzultačku do toho Brna, ale asi to teď vážně nemá smysl, když mám ještě jeden pokus.
Ty máš IVF? nebo minimálku?
27. bře 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cermi77Ahoj, ta zpráva coralin@ coralin je pro tebe..trochu jsem se překlikla:slight_smile:
27. bře 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek