• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

28. listopadu 2017 
@misha83 krásne HCG, to budú asi dvojky :dizzy_face: :dizzy_face: . Ja som mala 16 deň 1872. Kedy ideš na UTZ? :slight_smile:
10. dub 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jada1 dekuju, no jsem zvedava. Na ultrazvuk jdu pristi stredu, tak se hrozne tesim i bojim zaroven.
10. dub 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha83 uzasna hodnota :slight_smile:
10. dub 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haaappy a kam jedete? verim ze vse hodit za hlavu bude ten spravny klic k uspechu :slight_smile: a lazne jak jsi o nich premyslela taky nebudou?
10. dub 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1miska Jedeme na 8 měsíců do USA, manžel tam jede na služební cestu, tak ho doprovázím :sunglasses: Třeba změna prostředí pomůže, ale nespoléhám na to :wink: Vyčístím si hlavu, pocestujeme a pak se příští rok můžem vrhnout do dalších bojů.
Do lázní to teď nemá cenu, odlétám za 3 týdny a vracíme se před Vánocema, takže tento rok to určitě nebude, možná příští. Ale já až tak daleko neplánuju, kdo ví, co bude za měsíc :grinning:
10. dub 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny snažilky, těhu i maminy :slight_smile: Hlásím že jsem se konečně přesunula do té třetí kategorie - skoro po 5 letech a 6 IVF. Hurá!!! Takže už je týden na světě Adélka (47 cm, 3140 g). Všem doufajícím - jednou to prostě vyjde!!! Jinak porod celkem v pohodě, ale to so přišlo poté... Takový kolotoč jsem si nepředstavovala. Největší boj je s kojením, malá je hodně spavá a špatně saje - i když se dobře přisává. A já nevím jestli mám dost mlíka resp. jestli ho jednou budu mít dost... Snad se to všechno usadí, je to fakt náročné. Ale stojí to za to!
10. dub 2013 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
tak dneska punkce - delal mi ji stelcl, odebrano 10 vajicko, slilznice nic extra - 5mm, trochu prekvapeni, ze nam automaticky i s dobrym spermiogramem delali ICIS (zjistila jsem to az při procitani faktury) a největší zapich dne? :slight_smile: Říká mi Stelc a kupte si k tomu ACC long a každý den si jeden dejte a ja na to - a do pochvy nebo vypit? no koukal na me jako debila :slight_smile: :slight_smile:
10. dub 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@haaappy Tak to je mazeeeec, si to hafo uzijes a odreagujes se. To cestovani bude fakt parada :slight_smile:
@sblanch Moc gratuluju! :slight_smile:
@1miska A mas vysledky spermia ze dne punkce? Neni mozne, ze nebyly dost dobre na to, aby to slo bez ICSI? S tim ACC longem je to dobry :slight_smile: , se chechtam jak svina :grinning: .
10. dub 2013 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha83 :slight_smile: me bylo pak dost trapne :slight_smile: njn, ale rikal, ze mi dava recept na utrogestan, at si ho zavadim do pochvy a ještě at si koupim ACC long, ze tam mam hodne hlenu... tak to mě zmátlo že jsem neveděla co s ním a zeptala se a on mi na to odpověděl: no to by vám to tam dole pak asi hodně šumělo :slight_smile:
10. dub 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@sblanch ještě jednou gratulace a neboj, kojení se srovná, teď to bude boj, ale půjde to :slight_smile: Dodej fotečku malé :slight_smile:
10. dub 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1miska ty jsi ale číslo. To se musel bavit dnes celý reprofit. Já se tu chlámu tak, že jsem vzbudila malýho. Dost dobrá představa :grinning: :grinning: :grinning:

@sblanch gratulujeme k prďolce malinké. Mlíko se bud rozkojíš, nebo dáš umělko. Uvidíš, co příroda. Ale viděla bych to na rozkojení. Hlavně to chce být v klidu a hooodně pít, příp.černé pivko denně. Pomáhá zázračně. Tak hlavně ať jste zdraví a všichni spokojení. A dodej nám fotečku, at máme další motivaci.
10. dub 2013 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sblanch To je krásné, moc gratuluju k Adélce! :dizzy_face: Ať jste všichni zdraví a malá vám dělá jen samou radost... po těch peripetiích si to moc zasloužíte :wink: Užívej si to, maminko!
11. dub 2013 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha83 Jj, bude to fajn, těším se. Hlavně je tam teplo a pořád pěkné počasí. Já tam budu taky pracovat (z práce mi budou posílat zadání mailem), takže veget to úplně nebude, ale jsem za to ráda. Ležet u bazénu a jen nakupovat se taky nedá dělat věčně :grinning: :grinning:
11. dub 2013 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@1miska No tak to je bomba. Ale hele, buď v klidu, já bych se možná ptala stejně. Už jsem zblblá ze všech těch prášků, stimulací, vyšetření, ultrazvuků a já nevím čeho, že se radši 3x zeptám, i na totální blbinu. Takže za mě palec nahoru :grinning: :grinning:
11. dub 2013 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1miska :grinning: :grinning: :grinning: , na druhou stranu se vůbec nedivím, já se tam vždycky tvářím jako vážná paní, mám na poznámky speciální diář, páč mám hlavu děravou :slight_smile: a kdyby řekl, jo paní dejte si tam šumivku, tak to jako ovce snad udělám :grinning: :grinning: :grinning: . Jdu k němu v pondělí, tak mi asi budou hodně cukat koutky :grinning:

@sblanch mooooc gratuluji, to je ta nejkrásnější zpráva, kéž je tady takových víc :dizzy_face: Kojení nevzdávej, pokud teče a je kvalitní, určo se spolu s Adélkou během pár dnů srovnáte, mně moc pomohla odsavačka, ze začátku taky byly problémy a když malá nechtěla, podojila jsem se :grinning: a přebytky schovala do zásoby, všechno se pak využilo, kojila jsem 14 měsíců. Když jsem měla s mlíčkem krizi, strašně moc mi pomohl čaj na podporu kojení LEROS, opravdu výborný :wink:

@haaappy to je super, užij si to, zaslouženě, hele, nechci popichovat, já jen, když jsme se na dva roky odstěhovali do Belgie, změna prostředí a byla jsem do půl roku těhotná :slight_smile:
11. dub 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cermi77 chich, no i to je možné :sweat_smile: Já se na to nijak neupínám, ale když to vyjde, tak budu ráda :slight_smile: Jinak pak opět nástup na značky a v novém roce do Rf, tam už si s náma poradí :grinning:
11. dub 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak z 10 bylo 8 zralých a 7 se oplodnilo, takze zatím spokojenost :slight_smile: :slight_smile:
11. dub 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@1miska pekny vysledek :slight_smile: .
11. dub 2013 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1miska krásná úroda :slight_smile:

Holky prosím, budu se ptát jako blb, ale schválení IVF probíhá přes pojišťovnu zhruba měsíc ? My plánujeme ještě poslední pokus sami (po UZ a pregnylu) - a pak už nechci na nic čekat, možná jedno IUI, já měla všechny tři potraty na podzim, tak bych chtěla využít teplých měsíců :slight_smile: (vím, blbost, ale mám asi blok)
11. dub 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sblanch moc gratuluji a přejeme hodně zdravíčka i mlíčka :slight_smile:
11. dub 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsem dnes byla v Reprofitu. Pojišťovna nám IVF schválila bez problému a to je mi 21 let. No aspoň, že tak. Vyzvednuty ampulky Menopuru a rozpis. A až dojde MS a měla by dojít brzo sliznici mám dobrou (9 mm) tak začnu píchat. Sice jsem z injekcí vždy měla strach, ale teď z nich mám dobrý pocit. A když mám takový dobrý pocit tak to vždy vyšlo. Maturita, autoškola, zkoušky, kurzy a teď i ty injekce a celý pokus. Tak doufám, že to opravdu vyjde. Všem držím palce co se snaží a na pokus se připravují!
11. dub 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nikolav tak to máš krásné vyhlídky a hlavně pozitivní přístup :wink:, držím palce.
12. dub 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cermi77 Děkuji. No buď to vyjde a nebo ne. Svět se nezhroutí.
12. dub 2013 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cermi77 jj cca mesic - ja jsem u ministerstva vnitra a trvalo to mesic, rikal ze u VZP je to rychlejsi, ale pocitej radeji ten mesic
12. dub 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Vcera odpo, v noci i rano to spineni bylo ok, pak dnes v praci jsem mela hrozne moc hnedy spineni, ale fest nebo co to bylo a pak i krev. Tak jsem hned volala dr. a jela tam. Mam hematom, ale je dost od prcka tak ho neohrozuje. Jj, na ultrazvuku jsme videli jednu bublinku a dr. rikal, ze vypada krasne. Dostala jsem navic ten ascorutin, utrous zustava zvysenej a mam neschopenku. Ve stredu snad uz bude i srdicko.
12. dub 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@misha83 s tak vysokym HCG to bude silna bublinka, neboj :slight_smile: hematomy jsou casta komplikace, většinou bohužel zmizi jen tim, ze odkrvaci (nebo se nekdy vstřebají) a to cekani nez odkrvaci je nekdy psycho :( tak si hod doma nozky nahoru, udelej si relax a bude dobře, neboj :slight_smile: drzim pesticky
12. dub 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak všech 7 se krasne vyviji a jsou ctyrbunecne a i to poslední co včera vypadalo ze se neoplodnilo přes noc zabojovalo a je ted dvoubunecne :sunglasses:
12. dub 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@misha83 pořádně odpočívej. Bublinka bude silná:slight_smile:. A myslím, že holka. Každá má kamarádka co měla hematom má holku :fearful: . Držte se s prckem. Moc držím pěsti na srdíčko. Hned piš:wink:
13. dub 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kcvrcekz je, jsi hodna. No manzel je presvedceny, ze je to holka :grinning: . Jednou jedinkrat jsem byla nahodne u kartarky a ta taky rikala, ze budeme mit holku :grinning: . Kazdopadne ja beru i kluka, hlavne at je vse v poradku :slight_smile: .
13. dub 2013 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@misha83 Jééé, tady se zas těhotní. Gratuluju. Jen tak mezi námi, já měla taky hematom a je z toho holka :wink:
13. dub 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek