• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

21. října 2017 
@jantarka tak zas nic, začalo mně bolet v kříži, tak to bylo jasné, já už se bohužel znám, ale vypadalo to napínavě :slight_smile:, nevadí, zkusíme v červnu ještě jednou IUI, pak dáme dovolenkovou pauzu, to jsem většinou otěhotněla spontánně i když to ve většině případů nedopadlo a pak IVF srpen, září.

Ještě mě napadlo, nezkoušeli jste některá "narovnání" pánve ???
Tak všem čekatelkám pevné nervy a hodně štěstí :slight_smile:
26. kvě 2013 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cermi77 co myslis "narovnanim panve" ? ja jsem chodila na mojzisovou, kde kazdy mesic mi strcila fyzioterapeutka prst do konecniku a delala neco na kostrci...... ale nepomohlo to :(
26. kvě 2013 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1miska , šmarjá :sweat_smile:, tak to jsem potřebovala vědět :zipper_mouth: myslím, že moje kostrč už je tímto úplně v pořádku :grinning: a na moji srdcovitou dělohu tato metoda dozajista nepomůže, zůstanu u cvičení Pilates, to mi pomohlo u Klárky :slight_smile:
Máš můj veliký obdiv :dizzy_face:
27. kvě 2013 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cermi77 a testík jsi už zkoušela nebo dedukuješ? :sweat_smile: Hele paradoxem je, že já otěhotněla vždy v měsíci přelom září a říjen. Všechny ET co jsem tam měla byly úspěšné. Jsem narozená na konci srpna a měla jsem pocit, že to snad spolu souvisí :slight_smile:
Jinak bych to tipla na Dornovku...ne Mojžíškovou. I když je to taky cvičení s terapeutem a to narovnání kostrče je opravdu přes konečník :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek ženy:slight_smile: tak jsem byla v pátek na punkci a tuto středu jdu na transfer..Doufám že to nyní vyjde na poprvé protože už se zas moc těším. PGD mi trošku vymluvili, že není třeba tak jsem uvěřila a snad bude vše dobré. A copak tady nového??
27. kvě 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@ivcacig ahoj holka :slight_smile: Držím ti moc palce!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. kvě 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivcacig Držím palce a přeji hodně štěstí !
27. kvě 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivcacig A jaká byla ůroda?Hodně štěstí !!
27. kvě 2013 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cermi77 je mi to lito. Hodne stesti do dalsiho boje.
@jantarka ja jsem taky na konci srpna, ale u me je zas uspesny prelom brezna dubna :slight_smile: .
@ivcacig jee, tak moc drzim pesti :slight_smile: .
27. kvě 2013 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivcacig super, já jdu na KET v pátek :grinning: držím pěsti. Kolik si měla odebraných vajuch?

Jinak já jsem v půlce září a úspěšný jsme měli květen.
27. kvě 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@jantarka no jo, už zkusila, bílo, pusto, prázdno, zkoušela jsem ten čuripapír i hypnotizovat, ale furt tam byla jen jedna čárka :slight_smile: a pak se mrška dostavila do pěti minut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já jsem narozená na konci února, 3xtěhotná září/říjen, 1xkvěten a to se dcerka přes potíže v prvním trimestru udržela, tak snad se ještě zadaří :wink: , dneska jsem se objednala na UZ v červnu, uvidíme co Dr, ale upřímně bych už IUI nezkoušela a šla do IVF, když tu vidím takové úspěchy :wink:
...hele, tak Dornovku taky vynechám :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@ivcacig a @olousek35 holky držím pěsti, vy teda jedete, tomu říkám inspirace :dizzy_face:
@olousek35 Tomášek je asi stejně jako naše Klárka narozený v únoru :slight_smile: Klárka by chtěla bráchu Toma a nějakou ségru prý taky :grinning: , no tak to máme s mužem co dělat :sweat_smile:

Hodně sil a štěstí všem :dizzy_face:
27. kvě 2013 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@olousek35 Oli, ty uz valis na KET??? Hodne stesti, kocko.
27. kvě 2013 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak úroda si myslím že není moc slavná oproti loňského odběru 16 vajíček. Nyní jich bylo sedm a celkově i po zákroku jsem se cítila hůře než posledně, tak mi dali i kapačku od bolesti. No hold jsem zas o rok zestárla :grinning: Včera, třetí den bylo vše O.K. jen jedna mrška byla pozadu a zítra si jdu teda pro jedno, ikdyž i přemýšlím nad dvěma ale to mi asi neprojde. Já bych za tu všechnu bolest nejraděj pět, jak ta ode včera známá těhulka. No co, já vždy chtěla hodně dětí :slight_smile: Asi Vás děsím :slight_smile:))) Docela ale přemýšlím zda být doma do testu a v klidu relaxovat, protože mi zvýšili dávku utrogestanu a trošku jsem mimo, i přítel je pro abych doma ale já zas nechci být lempl ležící a zas se bojím o tu všechnu snahu přijít. Jak je to u Vás?
28. kvě 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kachen ahojda kočko, jak se daří? Mně nic jiného s těma mýma myomama nezbývá + do toho věk. Jdem to risknout i přes důrazný zákaz lékařů. Však to nějak dopadne. Ty se nechystáš? Co malá? Nepletu to, že ne?
@ivcacig já své první dítko vyležela. Pěkně 5 dní od ET pěkně v postýlce, nohy podložené polštářem. Relax, klídek, pohodička. Ted určo ležet nebudu ani chvilinku. Po ET jdu přezout auto, pak do školy(na zkoušku), s malým ven a nějaké další lítání. Ted už to je o něčem jiném. Tak pokud můžeš, lehni a krásně si relaxuj a nechej se hýčkat.
Držím pěstičky a o počtu se domluv ještě s mudrem. Ale oni mají tak velkou úspěšnost, že bych se nebála jednoho. Já měla jedno vždy a vždy se chytl. I na KET jdu jen do jednoho.
28. kvě 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivcacig Tak zítra držíme co máme,to by bylo,aby nebylo............. :grinning: Víš ono je to s tím odpočíváním takový individuální,všechny chceme udělat maximum,ale sedět doma a čekat je psycho,aspoň pro mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Já si říkám že se stejně stane co se stát má.Ale pokud cítíš že by Ti to prospělo,tak se tím řiď.
28. kvě 2013 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivcacig ja to delala ruzne, aleje fakt, ze jsem2x otehotnela, kdyz jsem byla doma. Neslo ani tak o lezeni, jako spis o pohodu. Ted jsem si po et vzala 14 dnu dovcu, prvni tyden jsem dost odpocivala a druhy tyden si se mnou vzal i manzel a vyletili jsme.
28. kvě 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivcacig taky jsem do testu byla doma - proste pohodička - vycházky od 12 do 18 - takze dopoledne jsem něco poklidila, ve 12 presne jsem každý den razila ven - mela jsem s kamarádkami domluvene ruzne prochazky, obídky, kavicka.... takze ne primo valeni doma, ale spis relax a pohoda :slight_smile: a po testu jsem supajdila do práce :slight_smile:
28. kvě 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivcacig a mozna by ti dve prosly, zalezi na tobe..... :slight_smile: ja byla rozhodla pro jedno ani jsem nad dvěma neuvazovala a proto me při transferu hodne zarazilo, když se me stelcl zeptal, jestli tam opravdu nechci dat dve :slight_smile:
28. kvě 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1miska @olousek35 Zdravím staré známé. Vidím, že jsou zde zase novinky. My měli původně KET naplánovaný na dnešek, ale po domácí poradě jsme ho o pár měsíců posunuli. Malá má teď jakýsi blbý období, rostou jí špičáky a vypadá to, že zas všechny 4 zaráz, tak bývá přes den dost chovací. V podstatě celé dopoledne ji jen poponáším, nebo někam vysazuju. Nechtěla jsem, aby KET kvůli tomu dopadl blbě, tak radši počkám ještě chvilku, než se to klidní.
@ivcacig Já jsem taky otěhotněla, když jsem potivě 3 dny ležela, ale u nás to byla spíš náhoda. Nejkvalitnější embrya jsme měli až teď po změně kliniky právě na RF, takže jsem věřila, že to vyjde a hotovo. Jinak přeju hodně štěstí.
28. kvě 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@olousek35 Ne, nepletes. No, ja na tom s vekem nejsem o moc lip :slight_smile: Uvidime na podzim. Zamrazeny mame pouze 1. Ale na ET jsem si nechala zavest taky jen 1 a vyslo to :wink: Budu na tebe myslet.
28. kvě 2013 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, já si nedovedu představit, jak s naší malou tři dny ležím v klidu, sice chodí do školky, ale všechno děláme tak nějak spolu :sweat_smile: , musela bych se odstěhovat k mamce, jsem zastánce toho, že pokud se má zadařit, zadaří se, ale je fakt, že v práci v určitých měsících pohoda prostě není a ta dovolená rozhodně není od věci, musela bych nahlásit, že mě vystřelili na měsíc aby mi nikdo nevolal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2013 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky včera jsem byla na odběru vajíček...včera i dneska jsem celej den ležela, pořád mě bolí břicho, v poledne se mi ještě motala hlava, že sem sebou málem sekla a jsem trochu nafouklá...kdy to přejde?
28. kvě 2013 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@salinas1 Ahojky, hlavně hodně pít a hodně bílkovin tzn. např. kuřecí silné vývary(domácí!), popř. Nutridrinky. Nevím kolik si měla vajíček, na tom taky záleží. Kdy to odezní je zcela individuální, někdo kvůli tomu musí i zrušit ET. Ale to jistě nebude tvůj případ. Hodně štěstí a kvalitních vajíček :wink:
29. kvě 2013 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacatka Na ET nejdu, jsem dárkyně. Vajíček prý bylo moc, číslo mi neřekl ale už při kontrolách dr. říkal, že reaguju docela hodně. Břicho dneska bolí o trochu míň akorát ráno jsem byla taková malátnější když jsem vedla malou do školky ale to bylo asi spíš tím, že jsem se nestihla najíst. Tak si udělám silnou polívku a pak skočím do lékárny pro nějakej ten drink. Děkuji :slight_smile:
29. kvě 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@salinas1 není zač, hlavně ať to pomůže :slight_smile:
29. kvě 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@salinas1 neboj, určo to bude dobrý. Do rf určo můžeš zavolat a oni ti poradí. Každopádně děkuju za holky, kterým darovaná vajíčka pomůžou k vysněnému uzlíčku. Jsi formát.
29. kvě 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olousek35 Děkuju..je to lepší...dneska si udělám pořádnou bílkovinnou večeři :grinning: Taky mě těší, že díky mým vajíčkům bude mít někdo komletní rodinu :slight_smile: za tu pár denní bolest to stojí :slight_smile:
29. kvě 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@salinas1 ja zenam jako jsi ty asi nebudu schopna nikdy prestat dekovat. Doufam, ze ti brzo bude lip. Hodne stesti :slight_smile: .
29. kvě 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikolav ahoj kočko, tak co testík? Už si zkoušela? Ono je teda ještě brzo, ale co kdyby :slight_smile: Jinak můžu se zeptat, kde dělali Ket? Kde se mám v pátek hlásit. Nějak jsem se zapomněla zeptat a z minule si to nepamatuju.
29. kvě 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olousek35 Podívej se mi do fotoblogu. Už mám čárky na testu 4. dny po ket. A dnes 5. den po ket jen sílí. A dělali mi ho na sále. Dojdeš na tu druhou recepci.
29. kvě 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek