Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

jantarka
30. črc 2013

@ivcacig moc gratuluju holka zlatá!!! Palečky budeme držet pořád dál a už se těšíme až odhalíš kdo je v bříšku 😵

ivcacig
30. črc 2013

@mikula77 Děkujíííí, UZ dělal Vlašín a začal: Paní Cigánková, víme jak to loni dopadlo a taky víme že se takové choroby můžou objevit znovu ( pomlka, ve mě stuhla krev) ale tentokrát je miminko v pořádku. Teda, mě se ulevilo a já se bála že už řekne něco špatného, když tak začal🙂

olousek35
30. črc 2013

@ivcacig úžasný, gratulace největší. Už si můžeš těhu začít užívat a těšit se na vysněný uzlíček. A tipnul už pohlaví? Dost lidem už tak brzo řekl, co by to mohlo být. 😉

iwuska19
30. črc 2013

@ivcacig Jé to je novinka 🙂 🙂 🙂 Moc Ti to přeju moc moc moc...a gratuluju s velikým zpožděním ........ 😉 😉 😉 😉

cermi77
31. črc 2013

@ivcacig on je fakt jak sádrovej trpaslík, chápu, že je to pro něj rutina, ale nemůže to podat trochu s citem ? Ve mně by se krve nedořezal, každopádně moc gratuluji, nám řekl Vlašín ve 12TT, že to bude holka a je, ve 30 TT mě pak zkoušel, že prý tady dobrý, tady taky, ale copak jako to ta holka má na hlavě, jsem se málem rozbrečela a on, že vlasů na dvě hlavy, vtipálek, takhle zkoušet starou matku 😉 Hodně štěstí a pevné nervy přeji 😵 Jo a vždycky jsem se objednávala přímo k němu a zase bych to tak udělala.

ivcacig
31. črc 2013

@olousek35 Neptala jsem se takže zatím nevím ani zatím nepotřebuji vědět, přeci jenom je to počátek🙂

ivcacig
31. črc 2013

@cermi77 Tak to je hustý :DDD fakt z toho dělá horor :D

1miska
31. črc 2013

@olousek35 a nebudes se jeste objednavat? to bys stihla - me delali NT i UZ i krev ve 12+ ale delaji to i pozdeji

ivcacig
31. črc 2013

Zbyla mi krabice a něco Fraxiparinu, kdo by chtěl tak ráda přenechám. Škoda to vyhodit...

edit76
31. črc 2013

Ahojte, chtěla bych se vás zeptat na vaše zkušenosti s Reprofitem Brno. Jste tam spokojené? Já se snažím otěhotnět cca 10 let, mám Endometriózu IV.stupně, takže to mám díky tomu ztížené ☹ Chodím na Obilňák, kde jsem loni v dubnu absolvovala laparoskopii, odstranili mi nějaké cysty a srůsty, vejcovody mám naštěstí průchodné. Potom jsem byla rok v "umělém přechodu" a nyní mám za sebou 2.IUI a čekám na výsledky... Manžel má horší výsledky spermiogramu, ale prý se s tím dá podstupovat umělé oplodnění. Kdyby to teď nevyšlo, mám doporučené ještě jedno IUI a pak IVF.
Já ale zvažuju, jestli nejít už pak rovnou na IVF. Moc předem děkuji 🙂 🙂

montysek
31. črc 2013

@ivcacig Tak to mám vážně velikánskou radost ! 😵 Držím moc pěstičky a věřím, že vše zlé je už pryč.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

montysek
31. črc 2013

@edit76 Já Reprofit mooooc doporučuji. Před ním jsem byla v jiném centru a tam nám nepomohli a první pokus v RF vyšel ! 😵

edit76
31. črc 2013

@montysek jůůůůůů, tak velká gratulace! 🙂 Takové zprávy mě vždycky pozitivně naladí, děkuju 😉

haaappy
31. črc 2013

@ivcacig To je úúúžasné, krásné, báječné! Moc Ti to přeju, zažili jste si toho dost...Teď se to k dobrému obrátilo a bude všechno oukej, neboj 😎 😀
Přeju krásné léto a užívej si to 😵

haaappy
31. črc 2013

@edit76 Ahojda, určitě doporučuju Reprofit! Na Obilňák jsme dřív taky chodili, nechtěli jsme zbytečně platit v soukromém CAR. Výsledek byl přesně opačný!!! A to prostředí, to se taky nedá srovnat. Za mě celkově určitě Rf 😵 Hodně štěstí 😉

edit76
31. črc 2013

@haaappy ahojky, děkuji za info, já si taky myslela, že soukromé kliniky stojí jen více peněz 😕 Teď když jsem si o tom víc přečetla, tak už vím, že to tak není (tedy né všude) 🙂 A jak si na tom teď? Jestli ti mám taky popřát štěstí nebo už ho máš 😉

haaappy
31. črc 2013

My jsme paradoxně platili mnohem víc na Obilňáku než v Rf, sami jsme to nechápali 😅
Děkuji, jsi hodná. Štěstí mám, ale zatím mimčo nee 😀 Jsme teď dlouhodobě v zahraničí, tak to nějak necháváme osudu a pak v novém roce kdyžtak něco zkusíme v Rf... už se tam těším 😀

haaappy
31. črc 2013

@edit76 Promiň, ta předchozí zpráva samozřejmě patřila Tobě, zapomněla jsem to označit 😀

olousek35
31. črc 2013

@1miska ne, už to nechám na triply. Mám ted nemocného psa a 1500 mi na testy stejně nezbyde. BUdu doufat, že bude vše ok.

bellka
1. srp 2013

ahoj, ahoj, ahoj všééém a veliká gratulace @ivcacig 🙂 🙂 🙂
@edit76 jestli ještě zvažuješ přejít nebo nepřejít do RF, koukni na moje články a netřeba více komentovat 😉 my 12 let bezúspěšně, za sebou mraky IVF a RF je prostě dokonalýýý a dělají zázraky a myslím, že zrovna tady najdeš spoustu holek, co přešli z jiného CARu právě do RF 😉
@olousek35 juvanečky, ale Tobě ty týdny naskakujííí 🙂
@haaappy Tobě ani nemusím psát, jako moc moc moc Ti to přeju, že ne 😵

bellka
1. srp 2013

náš zázrak z RF už je takhle veliký 🙂 🙂 🙂
HODNĚ ŠTĚSTÍÍÍ VÁM VŠÉÉÉM 🙂

edit76
1. srp 2013

@haaappy ahojky, tak to je fakt paradox s tím placením 😲 😀 Díky moc a taky držím palečky, ať máš štěstí ve všech směrech 😉

edit76
1. srp 2013

@bellka díky a moc gratuluji ke krásnému Šimonkovi 🙂 🙂

mikula77
1. srp 2013

@edit76 Přeji hodně štěstí a brzké těhulení 😉

edit76
1. srp 2013

@mikula77 děkuji, já tobě taky 🙂

ivcacig
2. srp 2013

Právě jsem zjistila že špiním. V úterý jsem vysadila utrogestan a fraxiparine jak mi řekla doktorka a teď špiním. Holky je to normální? Bříško mě trochu bolí jako bych to měla dostat a prsa už nemám tak citlivá jak jsem měla při braní těch pilulek. Honem honem zkušenosti nebo se tu zblázním☹

mikula77
2. srp 2013

@ivcacig Jakýpak zkušenosti,volej doktora 😠 !!

chiguita
2. srp 2013

To mohla prasknout jen cevka,jak se zvětšuje děloha,ale volej doktora,asi začneš zase malé dávky Utsoše.
Hlavně klídek,mimčo je v pořádku.Hodně štěstí!!!

mikula77
2. srp 2013

@chiguita 🙂 Jakpak se Ti daří,ahoj.

chiguita
2. srp 2013

@mikula77 Ahojky,už mám zase chuť jít do minimálky 😉 ,ale nechám to na září. Jelikož dnes jsem 1 DC a nejsem domluvená na stimulce,a ty horka mě ničíííííííííí . Jen nevím co se se mnou děje MS v květnu přišla za 23 dní,červen 18 dní,červenec 23 dní a teď 30 dní !!! vždy jsem jí měla 26-28 dní jak hodinky.
Holky nemáte zkušenost ,vůbec nevím čím je to nepravidelné a ms slabší ?
@mikula77 a ty jdeš kdy na nativ ,máš něco v plánu ?