Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

misha83
10. srp 2013

@1miska davej na sebe pozor a odpicivat!
@manita ja ano a bylo to v pohode 😉 . Mela jsem max. tri folikuly. Prislo mi to super, rychlovka a sla jsem pak hned do prace.
@kacatka obrovska gratulace, maly je krasny.

manita
10. srp 2013

@misha83 to je super!

a tie 3 folikuly sa ti vytvorili prirodzene v natíve bez stimulácie?

misha83
10. srp 2013

@manita nn, po clostiku. V nativu jsem mela jeden. Ale i tak bylo vzdy pouzitelne jen 1 a nevychazelo to.

manita
11. srp 2013

@misha83 to si bola hrdinka po tej rýchlovke bez narkózy ísť ešte rovno do práce, ja som po normálnych OPU s narkózou bola out zvyšok dňa, nemohla som sa vystrieť do vzpriamenej polohy.

Je tu niekto, kto bol alebo ide na natív bez stimulácie? Koľko ste mali prirodzených vajok? Mal niekto aj dve? Bolo by to povzbudivé... 😉

misha83
11. srp 2013

@manita ono to vazne bylo v pohode, takze proc ne 😉 .

1miska
12. srp 2013

dnes za sebou mame 2. screening a cekame ZDRAVOU HOLCICKU emoticon podle terminu jsme 20+1 a dle dnešního UZ taky 20+1 takze rosteme uplne jak se ma a vazime 317 gramu 🙂

olousek35
12. srp 2013

Gratuluji a tajně holčičku závidím 🙂

cermi77
15. srp 2013

Všechny příznivkyně RF zdravím, jetli nejsem opět těhotná, tak koncem srpna hormonální profil a v září stimulace, v říjnu pokud všechno půjde tak jak má a bude co/kdo zavádět, tak KET, je tu někdo, kdo se přidá 😀 ? Už jste všechny těhotné, co ? Přesně jak jsme psala před třemi měsíci 😉 😵 Držte se 😉

ivcacig
18. srp 2013

Ahoj holky. V úterý jdu na kontrolu, jsem ve 14tt, je možno už vidět pohlaví cvrčka?

lenka27
18. srp 2013

@ivcacig někdy to vidět jde, ale záleží na víc okolnostech😉 mě to můj gynekolog řekl v 16. Týdnu🙂 ale třeba sestřenici ten stejný doktor oznámil, že čeká třetího kluka už v tom 14. Týdnu😀

olousek35
18. srp 2013

@ivcacig no já doufám, že už se ve čtvrtek pohlaví dozvím. Budu chtít aspon tip od mudra. 😉 Dej vědět, budu čekat.

@lenka27 byl to náš doktůrek? Jsem zvědavá, jestli mi něco poví, měsíc se mi čekat nechce

lenka27
18. srp 2013

@olousek35 Jo byl to náš doktůrek 🙂 však uvidíš, taky záleží na miminku jestli bude chtít 😀

olousek35
18. srp 2013

@lenka27 já se u Toma dozvěděla pohlaví až ve 20 týdnu. Do té doby o tom nikdo nemluvil a já se nepídila. 🙂 Ted se asi zeptám. No a jak si na tom Ty? 😉 😉 😉

ivcacig
19. srp 2013

@olousek35 kdy máš napsaný termín? Mě doktorka napsala 17.2 ale na NT screeningu mi řekli 12.2.2014 🙂

olousek35
19. srp 2013

@ivcacig 14.2. stejně jak u prvního. Takže začátek února to jistí císař.

ivcacig
19. srp 2013

@olousek35 Ou, proč "zase" císař? ne, vždy to je přeci stejné🙂 Já jsem se narodila 28/2 a vždy jsem nadávala že nejsem letní dítě, že nemůžu dělat bečky a vždy jsem říkala: "mé dítě bude letňák" a houbelec, bude trpět jako já :D

olousek35
19. srp 2013

@ivcacig ono to jinak nejde. Mám dělohu plnou myomů. Normální porod by nevydržela a rupla by.
Hele, i v únoru se dají dělat bečky na chatě 😀 . My pařívali v létě, v zimě nonstop 😀 I když je pravda, že v létě můžeš pak usnout kdekoliv. 😉

ivcacig
20. srp 2013

@olousek35 Njn ale když není chata tak zbývaj jen hospody či bary a jinak má to vééééélkýýýýýýýýýýý pytlík takže to holčička nebudééé 😀

olousek35
20. srp 2013

@ivcacig to je pěkný, velký pytlík. Kluci to mají v životě jednodušší 😉 Tak můžete pomalu začít uvažovat o jméně. 😉

ivcacig
20. srp 2013

@olousek35 můj přítel je Honza, jeho táta též takže se obávám nejhoršího. Příjmení ale bude mé. Nejraděj bych chtěla Ondřeje ale ten mi prostě neprojde☹

cermi77
20. srp 2013

@ivcacig nedej se, máme v rodině 4 !!! "Otakárky" 😀 , neřekne se jim jinak než starej Ota, strejda Ota, mladej Ota a malej Ota 😉

olousek35
20. srp 2013

@ivcacig nedej se. 😀 Přítel u minulého těhotenství měsíc přemýšlel a vymýšlel jméno pro kluka a došel s Honzíkem taky. No, tak jsem mu to utnula, že je přehonzováno. A jméno jsem dala podle sebe v porodce. Nestihl zajít před porodem na matriku, takže nerozhodoval 🙂 Potvora jsem .

kacatka
21. srp 2013

@ivcacig
@olousek35 no děvčata, tak jednoduché to není 😒 My máme v rodině 4 Honzy a od přítele děda byl také Honza. Já chtěla Ondřeje, ale máme Honzíka, protože kdybych ho nedala, tak by to snad bylo na rozchod. Řekl, že druhé dítě ať je podle mě. Ale řešili jsme to celé těhu, bylo to dost náročný a ke konci 7 měsíce mi došly síly na přesvědčování 😠 Chodil po bytě jak černá duša...no mazec. Tak držím palečky ať Vám to s těma jménama vyjde jak vy chcete 😉

1miska
21. srp 2013

@ivcacig no nam rekli ze to ve 14 tydnu vypada na chlapecka - tak jsem to vsem rikali, manzel zapijel "caparta" a ted ve 21 tydnu jasne vykoukla holcicka 🙂 takze pokud budu nekdy znovu tehotna, nechame si to rict jak to půjde, ale nebudu to nikde roztrubovat 🙂 a z Honzika je najednou Maruska 🙂

cermi77
21. srp 2013

Holky prosím nějaké typy při stimulaci a pak po odběru? Začínám být pěkně nervozní, čeká mě to sice až za měsíc, jediné co jsem našla je, že mám hodně pít ? Zatím neznám protokol, uvidí se až po odběrech na hormonální profil, ale stimulovat budu bohužel kvůli PGD na hooodně vajec, budu ráda za každou radu 😉

ivcacig
22. srp 2013

@cermi77 fákt? 😀 to je pomsta 😀

ivcacig
22. srp 2013

@cermi77 Achoj, jaké typy myslíš? Myslíš rady? Nic zvláštního já jsem zrovna nedělala, nic jsem o tom nečetla a vždy v pohodě🙂 Já než šla do druhého procesu, tak jsem 3/4 roku prováděla očistu těla abych byla zbavena těch všech léků po minulém pokusu a jinak nic. Papkala jsem chlorellu japonskou, na játra olej z ostropestřce a toto ze mne lítalo🙂))

lusipe
22. srp 2013

Ahojte dievcata, chcela by som sa poradit...mam za sebou 4 iui a neuspesne...i ked sme obaja uplne ok, ja presnu a dobru ovulaciu a muz tiez, priechodnost ok, a doma jedno dieta...teraz nam schvalili IVF v Gynfiv...no ja stale odmietam to pichanie tolkych hormonov....prosim robia v GF aj soft stimulaciu, alebo len v reprofite? velmi pekne dakujem za odpoved.

olousek35
22. srp 2013

tak já hlásím návrat z poradny a nic nevím. Jen že dítě roste jak o život a že mi prý posunou termín na dřív 😀 Pohlaví prý rozhodně nevidí. Tak mám smůlu. Tak ve 20 tt na Veveří se to už snad dozvím. Jen se včas objednat. 😉 Jsem snad už 15+3. Nějak moc to letí.

kcvrcekz
22. srp 2013

@ivcacig no neeeeeee? Moooc gratulujuuuu🙂