Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

pt1981
5. pro 2013

@mikula77 děkuji moc, snad bude mít 🙂

beruskaevuska1
5. pro 2013

@cermi77 tak jsem v šestém týdnu. srdíčko jsem viděla. neslyšela. ale i tak to byl moc krásný zážitek. byl se mnou manžel a díval se. za týden jdu ke své gyn. dr. tak ji poprosím jestli bude srdíčko i slyšet. dnes mě poprvé hodně bolel podbřišek, hned od rána. ale bojovníček se drží. přeji to všem.

cermi77
5. pro 2013

@beruskaevuska1 to je úúúúžasná zpráva, ještě jednou gratuluji 😉 Opatruj se 🙂

cermi77
5. pro 2013

@pt1981 já čekám na transfer, ale až v lednu, tělo nespolupracuje, má toho za letošní rok už asi dost 😀

beruskaevuska1
5. pro 2013

@cermi77 díky. budu se opatrovat a hlavně toho cvrčka v sobě. přeji na lednový transfer hodně štěstí.

anubis12
5. pro 2013

Ahoj, jsem tady nová.Chodím do Reprofitu k Dr. Koudelkovi, teď spíš k Dr. Štelclovi. V pondělí jsem byla na 1. embryotransferu Zajímalo by mě jestli tu má někdo zkušenost s čípky Cyklogest? A je normální že vůbec nepocituju žádné změny... ? ☹ Jsem děsně nervozní a napjatá, test bych si udělala nejraděj hned... 😀 díky za odpověď.

mikula77
6. pro 2013

@beruskaevuska1 gratuluji,hodně štěstí nadále !

beruskaevuska1
6. pro 2013

@anubis12 ani nevíš jak jsem ráda, že tady člověk narazí na někoho kdo chodí k dr. koudelkovi. já už čekám mimi, díky reprofitu a jeho péči. dr. koudelka dělal ket a měl štastnou ruku. držím pěsti aby se zadařilo i tobě. s testíkem chvíli vydrž. ještě je opravdu brzy. prskám těhu bacily.

anubis12
6. pro 2013

@beruskaevuska1 Dr, koudelka je skvělej člověk. Teď se o mě ale spíš stará dr. Štelcl, souhlasila jsem totiš s tím že jsem se zařadila do studie léku Cyklogest. Tak uvidím jak to dopadne. 🙂

beruskaevuska1
7. pro 2013

@anubis12 a to je nějaký nový lék?

misha83
8. pro 2013

Ahojky holky, tak skutecne potvrzuji slova @1miska. 29.11. se nam narodil Dominicek. Je dokonaly, krasne papa a je moc hodny.

olousek35
8. pro 2013

@misha83 Gratuluju a přeji hodně zdravíčka, štěstíčka do života a at si děláte jen a jen radost. 😉

lenka27
8. pro 2013

@misha83 moc moc gratuluji a přeji krásný společný život a moc zdravíčka 🙂

misha83
8. pro 2013

Holky moc děkuji!

haaappy
8. pro 2013

@misha83 Ještě jednou moc gratuluji, je to krásná zpráva a moc vám to přeju!! Jsi pro mě velkou motivací, že kdo si počká, ten se dočká. Cestu k Dominičkovi jste měli složitou, ale MÁTE HO. Moc si to užívej, už teď máte nejkrásnější dáreček pod stromeček 😵

misha83
8. pro 2013

@haaappy porad a nej ziram se slzama v ocich. Je to fakt zazrak. Dekuji za gratulaci a moc doufam, ze ti budu taky gratulovat. Vsechen ten boj stal za to!!!

cermi77
8. pro 2013

@misha83 moc a moc gratuluji, hodně štěstí a zdraví Dominičkovi do života 😵

anubis12
9. pro 2013

@beruskaevuska1 Lék není nový, už se používá dlouho. Studie se zaměřuje na procentuální uspěšnost otěhotnění při užívání léku Corine nebo cyklogest.. A já dostala ten cyklogest. Akorát ten cyklogest se zatím v ČR nepoužívá.

beruskaevuska1
9. pro 2013

@anubis12 díky za vysvětlení.

pt1981
12. pro 2013

@anubis12 Ahojky 🙂, taky chodím k Dr. Štelclovi a taky jsem ve studii. Jen na mě vyšel Crinone. Na transféru jsem byla 6.12. a nechali jsme si zavést hned 2 vajíčka, tak jsme celí napjatí a věříme, že to vyjde.... Kdy máš kontrolní návštěvu?

mimika1973
12. pro 2013

ahojte babenky, viete niekto kedy presne RF zatvara na sviatky? datumovo? diky 🙂

cermi77
12. pro 2013

@mimika1973 zdravím 🙂, poslední transfery budou 21.12., pak je zavřeno a otevře se až 6.1.2014.

mikula77
12. pro 2013

@mimika1973 ahoj,ještě to letos stihneš a bude překvapení 😉 ?

anubis12
12. pro 2013

@pt1981 Ahoj, já jdu 17. na krev hcg. Já měla transer jednoho embyjka 3.12...

lenka27
13. pro 2013

@anubis12 a budeš testovat i sama nebo počkáš až na krev?

beruskaevuska1
13. pro 2013

včera jsem byla u své gyn. lékařky. a opět byl ultrazvuk, slyšela jsem srdíčko. příští týden budu končit druhý měsíc těhotenství. už těhu vitamíny beru půl roku, ale nejen doktorka, ale i těhulky mi doporučily vitamíny s názvem chytré miminko. moc hezký název pro vitamíny.
@pt1981
@anubis12 držím pěsti, aby se transfer vydařil. mě začátkem listopadu dělali KET dvou embryí. vydrželo jedno, prý bojovníček veliký. člověk je po těch letech snažení rád i za jedno embryjko a miminko.

pt1981
13. pro 2013

@anubis12 MOC ti držím pěstičky, určitě se ozvi, jak jsi dopadla 🙂 😉
@beruskaevuska1 To je krása, moc držím pěstičky, aby bojovníček byl v pořádku a ty taky! Člověk se asi hodně bojí... Taky jsem si nechala zavést 2, manžel prvně nechtěl, ale právě z důvodu, že by to jedno mimi vzdalo, snad se druhýmu u mně líbit bude... Opatrujte se oba 😀

anubis12
13. pro 2013

@lenka27 už sem dělala dva testíky.... čárečky jsou dvě, ale ta druhá čárečka je tak slaboučká........

anubis12
13. pro 2013

@beruskaevuska1 je to úžasný, už se těším až pujdu taky si poslechnout srdíčko našeho miminka.... vůbec si zatím nepřipouštím že by to nemuselo vyjít.... snažím se myslet jenom pozitivně... manžel mi klepe na břicho a povídá si s malým Jiříkem... Asi je to divný, ale my to tak prostě máme... 😝

cermi77
13. pro 2013

Ženy, to je kráááása, držte se a mimina ať rostou a vyvíjejí se jak mají 😵 Ať je ten konec roku už pro všechny z vás šťastný 😉