Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

beruskaevuska1
14. pro 2013

@pt1981 jsem jen unavená, ale doktorka mě nechá brzo na neschopence. ted o vánocích má 12 dní volno z práce. nemám utrouš, ale agolutin..... ale ty injekce nejsou nic moc, olejové. držím pěsti aby to vyšlo.

beruskaevuska1
14. pro 2013

@anubis12 my chceme lucinku nebo šárku. ráda bych aby to byla holčička. v lednu jdu na nt screening, možná se už bude vědět co čekáme.

anubis12
15. pro 2013

tak dneska sem dělala další test a nic, tak zkouším další a zase nic.... 😢 😢 😢 ale počkám na krevní testy v uterý, pak se teprve uvidí....

lenka27
15. pro 2013

@beruskaevuska1 no my bychom taky chtěli do párečku holčičku, ale když to člověk vidí kolem sebe tak stejně nejdůležitější je zdravé dítě takže se nechci rouhat stejně už je rozhodnuto a neovlivnime to 😀 necháme se překvapit co si pro nás nachystali, jdu na NT screening na začátku ledna k Vlašínovi a ten je prý na odhad pohlaví dost přesný tak uvidime

kacatka
15. pro 2013

@anubis12 nevěš hlavu, třeba je ještě brzo. A když to nevyjde teď, tak příště určitě ano, držím palečky 😵

kacatka
15. pro 2013

@lenka27 hlavně Vlašínovi řekni, že chceš vědět co to bude, jinak mlčí jak hrob 😀 😀 😀

lenka27
15. pro 2013

@kacatka já vím, že sám od sebe to neřekne 😀 ale sama se ještě peru s myšlenkou, že si to říct nenechám, no nevim, uvidim až na místě 😀

kacatka
15. pro 2013

@lenka27 no já jsem si to ve 13tt nenechala říct záměrně, protože záměna pohlaví je v tomto týdnu vžy možná 😀 I když Vlašín se prý neplete, ale hle u kamarádky se splet 😀 😅

1miska
17. pro 2013

@lenka27 njn, my měli ve 12 tydnu na 80% chlapecka při prvním velkem UZ, tak jsme si dlouho planovali Honzika, ale ve 20. tydnu to najednou byla holka 🙂

lenka27
17. pro 2013

@1miska i tohle se stává 😉 důležitější než pohlaví je, ale dítě donosit a zdravé porodit, nic není víc 🙂 no ale tobě se to už neskutečně blíží do úplného konce 😉 jak se cítíš? natěšená?

anubis12
17. pro 2013

tak bohužel napoprvé to nevyšlo, ☹ ☹ ☹

lenka27
17. pro 2013

@anubis12 podruhé už to vyjde uvidíš. hlavně mysli pozitivně I když chápu, že je ti teď ouvej

1miska
18. pro 2013

@lenka27 jj natěšeně 🙂 jasně že nám to bylo úplně jedno, já chtěla víc holku, manžel kluka - tak to asi bývá 🙂 spíš to byl trochu nezvyk, když jsem mu skoro tři měsíce říkali honzo 🙂 a blíží se to, čekáme, čekáme a zatím to nevypadá - tak ji každý den domlouvám at bud vykoukne tak at jsme na stedry den doma, nebo si to nechá az po novém roce 🙂 5 posledních let jsem v práci trávila stedrý den nebo stedrou noc, tak kdyby nahodou byla vanocnim miminkem tak to nebude vlastně zádná změna 🙂

lenka27
18. pro 2013

@1miska škoda, že si to nemůže člověk naplánovat 😀 je to zrádný, furt to nevypadá a najednou rodíš a nebo to furt vypadá a furt nic 😉😉 ale přeji ti ať štědrý den i večer strávíte doma určo je to lepší 😉 budu držet palce

kacatka
18. pro 2013

@anubis12 nevěš hlavu, u nás to taky poprvé nevyšlo. Držím palečky na další pokus. Máš nějaké mrazáčky?

anubis12
18. pro 2013

@kacatka jo jo mám, čeká jich na nás šest 🙂 na KET chcem jít hned v lednu a asi zkusíme zrovna dva... 😀 😀 kluka a holku 🙂 všichni o nás říkají,že nás vidí s dvojčatama,tak třeba to vyjde....

kacatka
19. pro 2013

@anubis12 ty jo 6? Tak to je úžasné! Já měla 23 vajíček a s toho přežily jen 3 embryjka 😒 Ale zase už s toho jednoho máme Honzíka. Tak ať ten páreček vyjde 😉

1miska
19. pro 2013

@anubis12 tak to urcite klapne 🙂 6 zamrazenych - to je luxusni počet 🙂

pt1981
19. pro 2013

@anubis12 ahojky a jak ti je? Zvládáš to? Já uslyším verdikt zítra... A řekli ti i, proč se to nepovedlo? Nebo to nijak určit nejde? Drž se, holka!

anubis12
19. pro 2013

@pt1981 Ahoj, už jsem v pohodě, brala jsem to 50:50, takže sem se rozbulela hned v ordinaci u Dr. Štelcla,ale zachoval se hezky... Nebyla sem na to připravena, dva testy v minulém týdnu byly pozitivní, sice čárky byly slabé,ale byly tam a v něděli byl negativní, takže sem to nechala osudu a čekala sem na verdikt od Dr., bohužel to nevyšlo... neřekl mi proč to nrvyšlo, ale s největší pravděpodobností se chytlo, protože sem měla hCG 11, ale touto dobou mělo být mnohem vyšší... V pátek sem začala špinit a v neděli už sem slabě krvácela a v uterý když sem byla na krvi, tak už sem krvácela jako při menzes a krvácím ještě dnes, už teda jen slabě... Ještě půjdu jednou na krev, aby mohl vyloučit, že je to opravdu pryč... dal mi 0,1% že by se hCG mohlo ještě zvednout ale vzhledem k tomu že krvácím tak ať si nedělám naděje.... jinak se mnou mluvil moc hezky, ale někdy mi připadne, že je nervoznější víc jak já.. :D
Tak přeju ať to zítra vyjde, dělala jsi si nějaký testíky? A jak se cítíš? V den mého transferu byla i moje kámoška a obě sme těch 14dnů prožívaly uplně jinak... Jí to vyšlo hCG 333 , ale dr.(chodí do repromedy) ji řekla že se jí to nějak nezdá,že má přijet ještě jednou v pondělí.... a uvidí se....

anubis12
19. pro 2013

@1miska je to luxusní? a Já si myslela, že jich mám málo.... 🙂 ze 17vajíček 13oplozených, 1 transferované a 6 zmražených... 🙂

1miska
19. pro 2013

@anubis12 no ja teda nevim, ale prijde mi ze většina ma na zmrazeni tak 2 - 3 vajíčka 🙂 6 je fakt krasny číslo 🙂

pt1981
19. pro 2013

@anubis12 Moc děkuju, že sis našla chvilku a napsala mi. Určitě to vyjde na podruhé, budu ti držet pěsti i na nohách!!! 🙂 Máš spoustu mražáčků a ti už se těší, až budou u tebe...
No, jak se cítím... Je to celou dobu zvláštní, spíš ale stejný, jako jiný měsíce. Jediný problém je, že mě celou dobu píchá v břiše i ve spodku.., někdy víc a někdy míň. Menstruaci jsem měla dostat včera, dnes, zítra... Dnes je to 28den, takže jsem pořád jako na jehlách. Test jsem si nedělala, nechtěla jsem se trápit nebo radovat, kdyby to bylo planý... Mudr. Štelcl je zlatíčko, máš pravdu, prožívá to asi fakt s každou z nás.... My jsme si nechali dát 2 embryjka a včera nám došel mejlík, že zamrazený máme čtyři... Vkládám do toho velký naděje a nevím, jestli to není chyba... Kolik ti je let? A máš už děti? Já mám 32 a zatím děti nemám. A jestli se ještě můžu zeptat: je chyby v otěhotnění na tvé nebo mužové straně? Budu ti moc a moc držet pěsti, aby ses z toho brzo dostala a lednový transfér byl úspěšný!!!

78marcela
19. pro 2013

Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala. V Reprofitu jsem byla před několika lety, stle máme zamražené embryjka, které si chci nechat zavést...chci se zeptat, je tam stále doktorka Vitoušková?
jinak moc moc gratuluji všem, kterým to vyšlo🙂)

anubis12
19. pro 2013

@pt1981 Ahoj, přesně takhle se cítila kámoška a vyšlo jí to...🙂 Já necítila celou dobu nic až sem pak začala špinit a pak krvácet a měla sem bolesti jako při menzes. Já bych měla menzes dostat "zítra" musím zítra napsat Dr. Štelclovi jestli mě čeká ještě jednou, nebo jak by to mělo teď probíhat....
Mě bude v lednu 30 a děti taky ještě nemáme... Jo a chyba nebyla zjištěna, k žádně jsme se nedopracovaly, manžel měl loni špatný SPG, ale začal brát vitamíny a přestal kouřit a když sme šly na kontrolní SPG tak nevěřily vlastním očím, měl ukázkové výsledky....Já byla taky v pořádku tak jsme to nejprve 3měsíce zkoušely jen s pregnylem, to bylo o prázdninách. A teď sme absolvovaly první IVF.
Zítra držím palečky , ať to dobře dopadne 🙂

anubis12
19. pro 2013

@1miska tak to jsem ráda,že jich máme tolik... 🙂

lenka27
19. pro 2013

@78marcela paní doktorka je tam pořád 🙂 bez ní by to tam ani nebylo ono 😉

kacatka
20. pro 2013

@anubis12 držím palečky ať se některé z mrazáčků chytne, je to totiž fakt luxusní počet kvalitně zamražených embryjek 🙂 . jo a já jsem třeba ráda, že u nás příčinu našli, protože jinak je to jako hledat jehlu v kupce sena ☹ Ale u tebe se jistě zadaří 😉

pt1981
20. pro 2013

@anubis12 Určitě to vyjde napodruhé, jsi ještě mladá a když se přítel tak snaží, že dokázal i přestat kouřit, bude to 100% dobrý!!! Doufám, že menses nebudeš muset prožívat 2x, myslím, že by se ti to mělo jakoby spojit v jedno..., uvidíš.
Já jsem měla hodnotu HCG 1200, pan doktor valil úplně oči 🙂. Takže jsem na úplným začátku těhu a věřím, že to vyjde! Další kontrolu mám 2. a 9.ledna.

anubis12
20. pro 2013

@pt1981 Ahoj, to jsem ráda,že ti to vyšlo, dostala jsi krásný dáreček k Vánocům.... Ten menzes snad mít nebudu, psal mi, že s největší pravděpodobností budu jen špinit,nebo vůbec nic, když sem krvácela tolik.... Takže teď musím počkat na lednový menzes a pak si zajedem pro druhý embrijko....