• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

19. června 2017 
@anubis12 hele, opravdu tam druhá čárka je, měla jsem ty testy nějak podobně, zkus si udělat test odpoledne, to já měla vždycky čárku silnější - zajímavý. A ten reprofit test by už měl být citlivý na 12 den po ET, já na něm měla druhou čárku, sice slabou, ale měla :slight_smile: Držím palečky :dizzy_face:
13. únor 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anubis12 jo a co jsou to za testy ty ze čtvrtka? vypadají jak 20 citlivost
13. únor 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacatka klasika mamatest
13. únor 2014 ve 12:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacatka a ty první dva life light
13. únor 2014 ve 12:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anubis12 zkoušela bych asi jen jeden druh
13. únor 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anubis12 nynejsi mamatesty jsou na houby, vsadim se, ze kdybys pouzila jiny test, bude carka silnejsi.
13. únor 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacatka pro další test už do lékárny nejdu... nechám to osudu... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: není nad to bydlet na malilinkatým městečku kde je jedna lékárna a v ní pracuje jen jedna lékárnice.... :grinning: :grinning: :grinning: když sem tam dneska "opět" kupovala těhu test už se na mě dívala mezi prsty že to není možný abych kupovala za poslední týden 4 balení.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je to taková starší paní a uplně jsem na ní viděla jak se chce na něco zeptat.... :grinning: :grinning: :grinning: manžel neví, že jsem i nějaký test dělala, tak to nechám na zítra osudu... :slight_smile: a v pondělí na krev....
13. únor 2014 ve 13:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady jsou me testy 11. den po et. Stary mamatest a 20 test z RF. Ja mela hodne vysoke hcg, ale nejde o silu tech carek, ale ten den jsem si delala i ten novy mamatest svetlemodry a ta carka byla polovicni.
13. únor 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. únor 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anubis12 ja si proto testy objednavala pres internet - 10 krabicek :grinning: . Byla jsem testovaci maniak.
13. únor 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
no tady totiš mají jen ten mamatest a life light :cry: jinak bych zkusila i jiný.... to mě nenapodlo si je objednat přes net :cry:
13. únor 2014 ve 13:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anubis12 nezoufej, test z RF jsem měla dvakrát taky negativní, (současně jsem si kupovala i obyč dvojbalení nebo balení po pěti v lékárně), ale podle krve jsem byla těhotná, zbytečný stres :wink: počkej na krev, to je rada, co :grinning: , když mi tohle někdo řekl, nejraději bych mu nafackovala :wink: , vidím, jak ty proužky máš celé rozmáčené, úplně tě chápu, všechny pořád slibujeme, jak nebudeme testovat a pak je to pět denně a hypnotizujeme je každou minutu očima :slight_smile:
Držím pěsti, ať je všechno v pořádku, dvě čárky tam 100% jsou :wink:.
13. únor 2014 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetka111 jezdím za Machačem do Olomouce,je tam třikrát týdně,takže je větší šance ho tam zachytit.
13. únor 2014 ve 20:04  •  čeká miminko, termín má v lednu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tfuj tfuj tfuj, jdu na krev.. test snad dobry :slight_smile:
14. únor 2014 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@gittynka jeeeej, tak mas potom pekneho Valentinka dnes! :slight_smile:
Gratulka, ze sa podarilo hned s prvym embryjkom, trafili sa! a to mas k tomu este vela peknych zamrazenych na neskor... :dizzy_face: :dizzy_face:
14. únor 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj Holky, tak čárečka je i tady, není sice tak výrazná jako u Gittynky, ale je tam!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Na krev jdu až pondělí, tak snad to bude dobrý....
14. únor 2014 v 10:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
ahoj prosím o radu, jsem 12 den po ET od středy špiním test je sněhobílý a břicho nebolí. Pokud se nezadařilo, čekala bych že budu mít bolesti jako před ms a nic.
14. únor 2014 v 11:34  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@musilkar 12. den po ET, to jsi uz mohla jit na krev, teprve ta to potvrdi/vyvrati...
14. únor 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, mam to vysoce pozitivni 1400jednotek HCG, dalsi kontrola v Reprofitu bude 7.3. a tam uz bude ultrzvuk a melo by byt srdicko :wink:
14. únor 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@gittynka no tak vidíšššššš super, to budou asi ty dvojčátka, nebo troj, čtyř či pětíiiiiiiiiii hůůůůůůůůůůůůůůůůů super. Gratulace veliká šťastná mamino :dizzy_face:
14. únor 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gittynka na krev se dá objednat asi jen v týdnu, co. Zítra by mi ji si nevzali? apoň bych do sebe nemusela cpát zbytečně ten utroš.
14. únor 2014 ve 13:17  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@musilkar zavolej tam a domluv se. mají nonstop linku
14. únor 2014 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacatka dekuji :slight_smile: hlavne zustat nohama na zemi :grinning: je to stale zacatek, ale supeeeeeeer pocit s cervikem v brisku :grinning:
14. únor 2014 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@musilkar jojo tkus brnknout, ale netusim.. Treba by ti vzali krev v nemocnici ne? Kdyby sis to zaplatila
14. únor 2014 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anubis12
@gittynka holky gratuluji, to je nadhera, dneska kam se podivam, vsude pozitivni zpravy :slight_smile: jen tak dal :dizzy_face:
14. únor 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cermi77 ja jsem nikdy neslibovala, ze nebudu testovat :grinning: .
@gittynka gratuluji, krasa. Zavadeli jste dve? Kolikaty den po et jsi?
15. únor 2014 ve 04:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misha83 ahoj :dizzy_face: nene jeden cervik tam je a vcera to bylo 12. den po Et 5denni HB..... Dekuji
15. únor 2014 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cermi77 dekujemeeeee :dizzy_face: je to zacatek, me jeste nedelali ani UZ .....
15. únor 2014 v 06:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gittynka jeee, tak to jestli se nerozdvojil. To hcg nevypada na jedno miminko.
15. únor 2014 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misha83 nechame se prekvapit :grinning: uz mi to napsalo hodne holek :grinning: ale stejne si myslim, ze tam je jeden silnej cvrk :slight_smile: ja budu nejstastnejsi hlavne az budu vedet, ze ma srdicko a ze je tam kde ma byt a to musim az do 7. 3. bohuzel vydrzet :angry: :grinning:
15. únor 2014 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek