Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

petinax
31. kvě 2010

paneska - mš čeká ivf cca za 3 týdny tak to asi nemá cenu s kontryhelem začínat,co?

hanulinecka
1. čer 2010

kráásné ránko tak jsems e dočetla vedle,že mě to špatně neřekl ten dr.že odedneška stoji minimálka 13 tisic 😔 😝 chjoo není to tak hrozný jěště pokud teda mě bude stačit ten clostil pokud budu muset dopíchávat atd no uvidíme

já teda nikdy kontryhel nepijla tak neporadím
a jak se máte holky??

chrobacek
1. čer 2010

Panesko 20 den mám blasty 😉 takže dvě čajové lžičky 2x denně ?

maja3.s
1. čer 2010

hanulincka...jak je to s tou minimálkou...chápu dobře,že počínaje dnešním dnem se platí v Reprofitu místo 10tis. 13.tis.?

hanulinecka
1. čer 2010

maji jj dnešním dnem místo 10 tis 13tis 😒

maja3.s
1. čer 2010

Ach jo, tak zas další peníze navíc, jako kdybychom už tak neplatili dost...já to počítala a dali jsme do toho už přes 100tis...no a výsledek....žádný ☹ Zas se přesvědčuju o tom, jak je život nespravedlivý...tak to na mě dnes zas nějak padlo...venku hnusně, všechny moje kamarádky, těhotné nebo mají mimča a já...jen platím a trápím se.Kéž už by bylo líp

carlin
1. čer 2010

Maja3.s : Uplne Te chapu, taky me trapi, kolik nas to stoji a bude stat penez a vysledek je tak nejisty. Nas bude dalsi pokus stat kolem 70 tisic. No, ale tak to proste je. Jasne, ze jakmile bude miminko (SNAD ), tak se vlozene penize vubec neresi. Ty se resi, jen pokud to nevyjde, jako nam ted.
Je to tak nespravedlivy, nekdo se opije, vleze si nekam za garaz a jejda //. Tim mam na mysli treba nase tmavsi spoluobcany, kterych je u nas ve meste habadej. Kdyz jsem musela jit po zamlklem tehitenstvi na revizi, cekala se mnou v cekarne akorat romka, ktera sla na potrat. Rikala jsem si, boze, boze, PROC ?

hanulinecka
1. čer 2010

Holkýýýýýýýýýýýýýýý chjoooo nebudte neštastni vubec nevím co napsat jak vás podržet,ale prostě věřím,že se podaří vím jsou to fráze,ale držte se bojujte vím někdy dochází síla,ale stojí za to stoupnout a jít dál vím jak stoupnout?sbrat se postavit se a říct si miminko chci a budu ho mít vím,vím je to těžky a mužete mě říct no joooo jí se to kecá už dítě má ,ale prošla jsem si tím co vy asi ne tolika pokusema,ale trápení bylo veliké jen to,že 4 roky jsme se snažili doma než jsme se odhodlaa jít do caru takže 4 roky proplakaný hruza vbec nevím kde jsme vzala tolik síly jít dal a prokousávat se těma 4 roama 😔
maji jak píšeš ted jěště to počasí hrizny a já měla taky všechny svoje kamarádky těhotné a já se plahočila v těch svych 4 letech početí 😒 mužu se zeptat kolik ti je a co máš za sebou?ono to štěstíčko se unaví a určitě budete všechny brzo maminkama 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
carlin i tobě moooooc moooooc držíme pěstičky a co už máš všechno za sebou?

jednou jsem na jiné diskuzi napsala,že i když bych nikdy neměla být mámou a všechny co po tom touží se staly maminkama klidně bych to obětotovala 😵 😵 😵 😵 😵 😵

hanulinecka
1. čer 2010

jééé čtu si to po sobě a slovo objetovat mě dostalo 😀 😀

carlin
1. čer 2010

Hanulinecka : Dekuji za podporu, clovek nesmi prestav doufat, i kdyz je to nekdy tezky.
Mam za sebou zamlkle tehotenstvi v 8. tydnu, pak mi odebrali vejcovody pri diagnosticke laparoskopii, prvni IVF bez reakce na stimulace, dalsi IVF s darovanymi vajicky negativni. Ted jdeme do dalsiho pokusu, asi v cervenci.

Ovsem jedno miminko budeme mit uz 14.6. a to psi miminko. Je to civava kluk a budeme mu rikat Kuky ( byli jsme na tom flimu, film nic moc, ale jmeno se nam libi . 🙂 Protoze jsem se porad trapila a stresovala, rekla jsem si, ze pejsek mi pomuze se tim prokousat. Dorka tady taky psala, ze ji narostla poradne sliznice, az kdyz ji manzel koupil pejska. Neco na tom bude, clovek se zklidni, zameri se na psiho kamarada a netrapi se porad stresama kolem IVF.

Prikladam fotku naseho Kukyho.

gabikri
1. čer 2010

Ahojky, tak jsem se vrátila z té HSK......byla to brnkačka, za 10minut bylo hotovo a za hodinu už jsem šla domů. Doktor říkal, že kdyby mi měl dělohu oznámkovat jako ve škole, dal by mi 1-. Že tady zakopaný pes není....že to musím prostě zkoušet a zkoušet. Tak aspoň něco 🙂

Tak jsme to teď naskenovala a poslala dr. Šteclovi do Brna. No snad se mi brzo ozve 😵

carlin
1. čer 2010

Ahoj Gabikri 🙂 🙂

gabikri
1. čer 2010

carlin : ahoj, odpověděla jsem Ti do druhé diskuse 😉

carlin
1. čer 2010

Ja vim, jen jsem Te chtela pozdravit i jinde 🙂 To je dobre, ze mas pripraveny "pokojicek" pro embrya te nejlepsi kvality !

gabikri
1. čer 2010

carlin: 😵 😵 😵 Jo a čivava je super, že se všude vejde 😉 Akorát se blbě shání, že? Kamarádka ji sháněla asi před třemi lety a vím, že jich bylo málo.

carlin
1. čer 2010

Gabikri: na inzeratech je jich docela dost, ale vetsinou ty, ktery se Ti nejvic libi jsou uz pryc. S Kukym jsme meli stesti. MM mi prave oznamil, ze s nim at na venceni nepocitam, je to poklad 🙂 Ale mezi nami, ani me to nenapadlo 🙂 🙂

dorra
2. čer 2010

jj štěně - dobrý nápad. Já měla to štěstí, že jsem s naší malou mohla být i těhotná. Paní, co měla těhu fenu, byla stejně švihlá jako já a každý den mi psala sms, jak mamka odpočívá, jak jí, nejí a ták. A když se naše malá narodila, tak to bylo i s mms, jezdili jsme 50km za ní klokánkovat a děsně jsme to prožívali. A když za dva měsíce řekl doky, že konečně reaguju (po dvou letech hormonléčby) a jsem připravená na IVF, tak i můj muž, lékař, dával tomu našemu miminu díl vlivu.

lentilkal
2. čer 2010

ahoj omlouvám se za vpád ale čtu si vaše zkušenosti s reprofitem taky tam chodim a zaujala me ta zmena ceny.Tak jsem se chtela zeptat nevíte plati to i když už mam rozjetou stimulaci

maja3.s
2. čer 2010

carlin...přesně jak píšeš, pokud bych prcka držela v náručí,je mi fuk,kolik jsem do toho investovala a budu nejštastnější člověk pod sluncem,ale když se pořád nedaří, tak je to horší...člověk to tak něja pořád rekapituluje...
hanulinecka ....je mi 31, což mě taky už tak trochu děsí...s manžou se snažíme už asi 5 let a z toho 2 roky jezdíme do center. Mám za sebou 2x IUI, 2xIVF a 3x minimálku, takže už bych ráda nějaký výsledek...doufám,že se drobečka jednou dočkám. 😉

petinax
2. čer 2010

holky musí se píchat stimulační léky vždy v přesně stanovenou dobu např v 9 ráno každý den nebo je to jedno?na to jsem se zapomněla zeptat.díky

maja3.s
2. čer 2010

Petinax...nemusíš si píchat úplně přesně ve stejnou dobu,plus mínus hodka snad i dvě nevadí, ale neměla by sis píchat jeden den ráno...druhý večer...

chanel
2. čer 2010

Ahoj holky, Carlin, čivavičku mám taky. Je to miláček a je to jak miminko, pořád něco, bud má srajdu, nebo hárají fenky nebo chce ven 😉 😉 😉 😉 😉 ,to zcela jistě přijdeš na jiný myšlenky. Petinax: raději se snaž dodržovat dobu. Já mám raději odpolední hodiny 😝 Maja: drž se! Ono se to všechno otočí a vyhraješ!! Uvidíš! Ode dneška cvičím Mojžíšovou, a paní na rehabce byly moc milé, rozhodně optimismus jim nechybí,jsem příjemně naladěná a po prvním cvičení, se cítím skvěle! A říkaly minimálně cvičit 3 měs.,aby byl výsledek, dokonce před Etem, znova odblokují svaly, pro lepší přijetí embrya. Hanuli: ted nevím, čekáš na ms a jdeš do toho? Dorrko: co ty,jak se cítíš? Myslíš, že bych při stimulce i když mám těžkou endometr., mohla taky pít ten Kontryhel? Zdravím Panesku!

hanulinecka
2. čer 2010

😉 Ahojte
lentilko to nevím jak to berou z rozjetou stimulací 😉

chanel jj čekám na ms a začnu,ale ted si jěště nechávám dělat astrohoroskop 😝 tak uvidím třeba hvězdy řeknou jinej měsic jít nato 😉 ,ale to beru z nadsázkou u¨vidíme co mě paní napíše za rozbor 😉 jinak začínám

janib
2. čer 2010

Petinax: nám pan doktor říkal píchat ve stejnou dobu, ale "malé" odchylky tam samo že můžou nějaké být, jak říkala Maja...
Jinak jsem holky dnes opět začala malounko špinit, myslím, že je to z toho blbýho nachlazení, jeden den mě bolelo v krku, kašlala jsem, to už dobrý a tak to vystřídala pro změnu zase rýma. Dr.říkal, raději teď nic nebrat, spíš to vyležet a čajíky... To špinění mě vždycky dostane, když to uvidím, zatrne mě až v ..... Tak jsem rychle šla udělat ještě test, alespoň pro malinký uklidnění, testovací čárka je o hodně silnější než kontrolní... Ale jasem zase vyjukaná. Manža mi dneska koupil panenku VOODOO má ochránit malé drobečky a přinést jim štěstí v životě... 🙂 Tak třeba to zabere, přesně za týden mám jít na první UTZ, holky já se bojím už teď ,co tam uvidím a co mi řeknou...a ta doba!!! Chjo...

hanulinecka
2. čer 2010

Janib nebooj bude to dobrý bud v klidu a nemužeš jít na utz třeba za svym dr.???aby jsi byla klidnější 😵 😵

dorra
2. čer 2010

@janib nestresákuj, hoď se do klidu a užívej si, že jsi těhu. Dokud nejsou křeče a jasně červená krev, je to ještě dobrý. Dej nohy hore a zkus na to myslet co nejméně. Vim, že to moc dobře nejde, já křečákovala a krvácela před dvěma týdny a prošlo to taky. Ale může se to kdykoli vrátit, tak se fakt snažím být optimista, ať jsou ty sladké dny opravdu sladké a ne jen o děsech, běsech. Můžeš jít k dokymu, ale dokud nebude srdíčko, tak Ti stejně nijak nepomůže, maximálně Ti zvýší hormony..

janib
3. čer 2010

Ahojte.... Holky díky za podporu.... Dneska už mám zase klid, špinění a rýma přestalo... Tak snad to bylo díky tomu blbýmu nachlazení.
Dorry, taky myslím, že bych měla počkat do tý středy na UTZ, hold to do tý doby závisí na bobíškách a na mě... Taky jsem přemýšlela, že bych skočila ke svý DR, ale ta toho má chuděra tolik, než bych tam šla tak určo příští týden a to už bude ta středa... 😀 . Ale snažím se být optimista, já mám vždycky krizi ten den co se špinění objeví, pak už si řeknu neblbni, bude to dobrý, mysli na kulíšky, bude v poho... Tak snad se všechny dočkáme zdravých mimísků...
Holky má být teď o víkendu krásně, snad už to konečně vyjde, tak užívejte sluníčka a přejí hoooooooodně optimismu... 😀

maja3.s
3. čer 2010

janib..určitě bude všechno o.k. tak si toho užívej a rozmazluj se 😉
Jinaky my jsme dnes odpoledne obj.do R.domluvit se, co teda dál....jsem zvědavá a zároveň se bojím, jak moc tvrdý verdikt to bude, tak uvidíme 😒
Mějte se prima a ahojky...

janib
3. čer 2010

Maji, držím pěstičky a dej vědět jak jste dopadli... 🙂 🙂 🙂

chanel
3. čer 2010

Janib: bude dobře, neboj! To špinění to snad má každá po ivf 😒 Maja: at dobře dopadneš!! Hanuli: tak to budeš dřív těhu, než já 😀 😀 😀 😀 , tak příjemnou stimulku.