• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

11. ledna 2017 
@simkar tak v pátek nás tam bude plno, jdu si nechat spočítat velikonoční nadílku :grinning:
23. črc 2014 v 08:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sblanch
@simkar
@delfi75 holky v pátek samé dobré zprávy a žádné komplikace :slight_smile: , já jdu dneska jako předvoj, bohužel teda na revizi :sweat_smile: , ale třeba se k Vám ještě někdy přidám taky s naším úspěchem a když ne, beru to jako zkušenost.
23. črc 2014 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. črc 2014 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cermi77 myslím na Tebe, ať to dobře dopadne!!!! A už je jen lépe. ....
23. črc 2014 v 08:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, zítra jdu na kontrolní UTZ před IUI do Olomouce :wink: , na a tak koukám na mapy ať si osvěžím paměť a koukám jak blázen :confused: Klinika je přestěhovaná? Jezdili jsme tam asi tak před dvěma a půl roky. Špatně se dívám nebo je to tak? :unamused:
23. črc 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cermi77 preji hodne sil a rychlou rekonvalescenci
23. črc 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@karmeta ahoj, jsem z Brna, tak neporadím:frowning2:
23. črc 2014 ve 13:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delfi75 i tak díky, snad je tady někdo z Olomouce :slight_smile:
23. črc 2014 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmeta diskuze je Reprofit Brno...ale třeba ano:slight_smile:
23. črc 2014 ve 13:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karmeta ať zítra UZ dopadne dobřena Olomouc ráda vzpomínám :wink:
23. črc 2014 ve 13:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. črc 2014 ve 13:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. črc 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tam zavolala a jsou přestěhovaní a dokonce se rozrostli,může se tam jít i k výkonu.Sestřička mi řekla že centrum nepatří pod Reprofit, ale úzce s ním spolupracují. Přesto zustanu věrná svému dokturkovi v Brně, už ho mám osvědčeného :grinning: a do Olmiku pojedu jen na UTZ. Díky všem co napsali
23. črc 2014 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cermi77 držela jsem pěsti, snad to nebyl hrozný zážitek... ať je to brzo za vámi a příště už to dopadne, moc na tebe budu myslet... S tím srdcem máš pravdu, já to vždycky hodně prožívala, až mě Kuřecová řekla, že je to opravdu asi kvalitou vajíček, ale Koudelka zase, že ještě jeden pokus s vlastními má smysl, že na dárkyni je času dost. Tak jsem s tím do toho šla, že tomu moc nevěřím a že se to povede až s dárkyní. Jeli jsme na dovču turistit, bylo to fajn a já se vrátila jako těhule :slight_smile: Jenže srdci a mysli neporučíš, já se od toho teda aspoň nedovedu oprostit.
23. črc 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@delfi75 budu držet pěsti :slight_smile: Hlavně ať jsou kvalitní a povede se to :wink:
23. črc 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simkar my jsme objednaní na 10:30 myslím, takže se nepotkáme... budu moc držet pěsti, mě teda špatně není, jen se mi dnes udělalo děsně slabo, úplně jsem byla vyšťavená. A to jsem dopo s malou 2 hodinky spala, ale měla jsem to tak i v předchozím těhu. Snad se to umoudří, nebyla bych jinak schopná fungovat...
23. črc 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sblanch děkuji ,ať jste v pořádku :slight_smile: nějak tuto stimulaci snáším hůř, snad to bude o to lepší ....
23. črc 2014 ve 22:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zitra prvni konzultace v Reprofitu.Nemohu spat,tak se bojim co mi reknou
23. črc 2014 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanickas1 neboj ,jsou tam všichni milí. Hodně štěstí!
24. črc 2014 v 06:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanickas1 jsou moc milí, nemáš se čeho bát!!!!
24. črc 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

prosím o radu.Máte někdo zkušenost s Obilňákem CAR?Jsem po 1.neúspěšném IVF.Mám tam z toho hodně divný pocit.Narazila jsem na stránky Reprofitu a dnes jsem tam zavolala a domluvila si termín návštěvy.Už jen ten přístup i po tom telefonu byl naprosto jiný-vstřícný nebo jak bych to nazvala.Myslíte tedy,že by to byla lepší volba než Obilňák? Moc děkuji za odpovědi.
24. črc 2014 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivkapet ahoj, když jsem se rozhodovala,tak jsem zvažovala Helios a na doporučení více lidí ,i ze zdravotnictví. Tak jsme nakonec zvolili RF. Obilňák mě ani nenapadl...Ale záleží na vás. Osobně bych zatím neměnila, i když také máme za sebou 1neúspěch. Personál je tam neskutečně milý, nic není problém...
24. črc 2014 v 11:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz to mame za sebou..Super..Dokonce i pejska jsme meli s sebou,jelikoz jsme z daleka...A 1.12.mame termin na IVF :slight_smile: uzasny pristup a personal..dekuji za podporu :slight_smile:
24. črc 2014 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivkapet uzasni lide jsou v Reprofitu..Doporucuji !!!! Neboj,tam se zadari :slight_smile:
24. črc 2014 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivkapet Ahojda, my chodili cca 1,5roku na Obilňák, absolvovali 6x IUI a 1x IVF, vše bez úspěchu. Lidi nebyli špatní, ale to prostředí tam na mě padalo :pensive: Pak jsme se rozhodli pro změnu a šli do RF k dr. Machačovi. K našemu údivu zvolil spíše přirozenější přístup léčby (čekali jsme, že soukromé centrum nás kvůli penězům požene hned do IVF) a světě div se, ono se vážně povedlo přirozeně (doma jen za pomoci jím předepsaného léku). Prostředí je tam úúúžasné, necítíš se jako v nemocnici nebo u doktora, všichni moc milí a ochotní. My na Reprofit nedáme dopustit a dr. Machač bude náš "maskot" do konce života :grinning: To díky jemu a jeho pozitivnímu přístupu čekáme v září naše milované miminko :dizzy_face:
24. črc 2014 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@ivkapet a prave kvuli tomu pozitivnimu pristupu a stale snaze zdokonalovat se v oboru a nabizet klientum postupy na miru a odpovidajici jejich problemu bych Reprofit volila znovu :wink:.
24. črc 2014 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanickas1 skvělé !jen ten termín je za dlouho. ...
24. črc 2014 ve 14:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cermi77 ahoj,je líp ?
24. črc 2014 ve 14:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delfi75 ahoj, ano, jsem rada, ze jsem vcera byla, moc se mi ulevilo a mela jsi pravdu s tim zelezem, uz ho zobu, mam Klarku doma a je ji vsude plno :slight_smile: Uz se tesim na nas zabehnuty stereotyp skolka, prace, skolka, ven :slight_smile: Zatim si to uzivame spolu doma. Ted tu chodi s palickou na maso, tak nevim, co me jeste ceka :slight_smile: Zitra peknych par vajicek, ja si teda myslim, ze budes mit opet velkou urodu :slight_smile:
24. črc 2014 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cermi77 to je dobře:slight_smile: Klárce k tomu vytáhni maso a budete mít řízky k večeři :grinning: jinak k tomu železu - způsobuje zácpu a jiné zabarvení ,tak se nelekni. ..
24. črc 2014 v 15:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek