Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

chocolateice
25. črc 2014

S reprofitem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Super lidi, bezva přístup. V RF Brno jsme byly pouze na odběru a poté vložení embryí, ale z Olomouce mohu chválit dr.Machače, který je i v Brně a Dr. Souškovou. U nich se mi podařilo otěhotnět. Ten přístup lidí udělá šíleně moc. Předtím jsme chodili do Fertimedu 😒 Hrůza, chodila jsme tam strašně nerada. Když sem se sestry zeptala jak si píchat injekce, tak na mě hodila výraz typu-co sakra chceš, už jednou sem ti to říkala 🙄 🙄 Otřes. Do RF se (bohužel, jinak to nejde) 🙂 chystáme opět příští rok, ale tentokrát už se vším všudy do OL

simkar
25. črc 2014

😎 😀 pa, valím balit, nemám vůbec nic nachystané a zítra ve 12 máme sraz v Táboře, tak ráno už toho moc nedám.

delfi75
25. črc 2014

a jinak krásnou dovolenou @simkar , @sblanch

cermi77
25. črc 2014

@sblanch krasny zpravy, blahopreji 🙂 !!!

kacatka
25. črc 2014

@delfi75 🙂 Držím palečky 🙂

delfi75
25. črc 2014

@kacatka děkujeme! co vy? kdy plánujete další pokus?

kacatka
25. črc 2014

@delfi75 říjen 🙂 Další a taky poslední 😉 Tak snad se zadaří, i když jak už tady psala @cermi77 přírodu nepřečůráš 😅 Tak se drž a hlavně co nejvíce kvalitních vajíček, ať si ty spermiový potvůrky mají z čeho vybírat 😀

delfi75
25. črc 2014

@kacatka tak ať to uteče ....a určitě poslední a Honzík bude velký brácha 😉

kacatka
25. črc 2014

@delfi75 Určitě uteče 🙂 A ani dříve nemůžeme. Srpen je ve znamení oslav 🙂 Honzíček slaví 1 narozeniny, pak má narozeniny můj taťka a nakonec i ségra 😀 A v září jdeme s Honzíkem na operaci s ouškem, tak to bych ani neriskovala.

pajulinecinka
25. črc 2014

Tak holky dneska transfer s Koudaskem a platba faktur. Musím uznat, že jsem mile překvapena oproti Obilnaku sleva 11tisíc. Snad ten náš mrazacek bude bojovník.

delfi75
26. črc 2014

@pajulinecinka tak ať se zadaří a za pár dní // !

pajulinecinka
27. črc 2014

holky podařilo se některé z Vás otěhotnět z mrazáčku? Jen tak pro podporu🙂

delfi75
27. črc 2014

@pajulinecinka ahoj, statisticky je KET úspěšnější než samotný ET...

hanickas1
27. črc 2014

Tak termin se udelal,uz jsme byli na odchodu a najednou si nas pani doktorla zavolala a rekla,ze spermiogram dopadl zle..Partner nema zadne spermie..Tak si rikam,proc zase ja? Rakovinu jsem porazila a ted zase musim resit tohle ☹(((

kacatka
27. črc 2014

@hanickas1 božínku ☹ To je mi moc líto. Hold někdo si to musí vybrat úplně do dna ☹ Život není fér ☹ ☹ ☹ Jsou nějaké možnosti? řekla Vám? No dneska jak vidím je den blbec ☹

delfi75
27. črc 2014

@hanickas1 partner je na tom úplně stejně a řešení to má ,neboj 🙂 držte se!!!

hanickas1
28. črc 2014

@delfi75
@kacatka Jedine darovane sperma.Respektive partner by mel jit na nejake testy a maly zakrok,coz nechce a jako chlap se citi ze zklamal.Tak jsem se priklonila k tomu,ze bych brala o darovane sperma.Tak ci tak uz mam mit darovana vajicka.
Delfi a jak se to resi u vas?

delfi75
28. črc 2014

@hanickas1 diagnostika byla 16.12.2013, já si to obrečela ten den, partnerovi to došlo o den později, chtěli kontrolní spermiogram, který jsme už před Vánocemi nezvládli. O Vánocích partner sem tam taky utrousil, že je na nic, takže toto máme za sebou. Po svátkách asi 9 .1. byl kontrolní spermiogram se stejným výsledkem. Hned si nás vzal Dr. na konzultaci. U partnera odběry krve na genetiku (ta trvá skoro měsíc) a hormony, u mě hormonální profil. Další konzulatce byla začátkem února, vše v pořádku, proto u partnera navrhnuta urologie (Dr. v Reprofitu), kde se udělal UZ a Dr. doporučil operační odebrání spermií (TESE). Schválení léků na pojišťovnu a šlo to tak rychle, že v březnu 1.IVF. V den, kdy je OPU, tak je i u partnera TESE. Ještě před tím jsme vybrali dárce. Takže oplodnění bylo 50:50. Nevyšlo nám to, byla špatná kvalita embryí...ted bude 2 IVF, partner má ještě nějaké spermie zamražené a máme domluveného jiného dárce...Hani, zvládnete to, ale partner potřebuje čas...chlapi jsou trošku pomalejší 😉

sblanch
31. črc 2014

@hanickas1 Chápu pocity tvého partnera... Chlapi se s tím hůř vyrovnávají. I když já jsem taky byla hodně špatná, že se nám nedaří otěhotnět a chyba je na mé straně - dokonce jsem říkala manželovi, ať se se mnou klidně rozvede, když jsem ta neplodná, k ničemu... Naštěstí je rozumný a stojí při mě. Ale bylo to těžké. Takže vám přeju hodně štěstí, ať se mimčo povede hned napoprvé, kdy jiný než ty by si to zasloužil 🙂

sblanch
31. črc 2014

Jinak mě holky držtě pěsti, co máte, protože trochu špiním. Sice jen pár kapek, snad to nic nebude, ale jsem nervák a hned to vidím černě. I když minulý pátek, jak jsem byla na uzv, tak jsem to dr říkala, prý to mohla být nějaká prasklá cévka, že hematom tam nebyl. Tak snad to ani teď nebude nic horšího...

sblanch
31. črc 2014

@pajulinecinka KET prý bývá úspěšný, aspoň v RF to říkají - že mrazí jen embrya, co mají šanci uspět. A já jsem toho důkazem 🙂 I když // nemusí znamenat štěstí za 9 měsíců, že...

cermi77
31. črc 2014

@sblanch Blani držím, co můžu, ale jak tam není ten hnusnej prokrvenec, co žere děti 😠 , tak to bude dobrý, opatruj se 😵 ...

delfi75
31. črc 2014

@sblanch drž(te) se!!!

lenka27
31. črc 2014

@pajulinecinka Davidek je nas maly eskymacek, a tech mrazenych deti jiz narozenych je tu vic 🙂

pajulinecinka
1. srp 2014

@sblanch taky držím pěsti, aby to nic nebylo. Já jdu na krev až ve středu, ale tentokrát mi to jaksi utíká🙂

simkar
2. srp 2014

Ahoj holky, jsem zpátky z dovči. Co je tu nového?

sblanch
2. srp 2014

@simkar Ahojky, co dovča, odpočinula jsis? Tady se toho moc neudálo, je léto, okurková sezóna 🙂 Jak se cítíš? Já jsem furt utahaná bez energie, občas špiním, jen pár kapek tak je to snad ok. Kdy jdeš na ko?

simkar
3. srp 2014

@sblanch Moc jsem si neodpočinula, 6 rodin, 10 dětí, tůry, společné vaření.... jsem KO, ale bylo to fajn. Mně je pořád dost zle, ale nezvracím, tak je to dobrý. Tento týden se mám objednat, vidím to tak na středu, čtvrtek. Ty už jsi podruhé byla?

sblanch
3. srp 2014

@simkar Tak to byla náročná dovolená, to se asi moc odpočinek nekonal. Kde jste byli? My se ještě chystáme v září do Beskyd, už se těšíme. Snad do té doby už budu mít víc energie, zatím jsem dost chcíplá 🙂 Já teda nevolnosti nemám, jen ta únava. Na kontrolu půjdu až příští středu, až se vrátíme do Brna. Chodím k dr Zahrádkové do RF, je skvělá.

dandelion85
3. srp 2014

Ahoj, prave jsem se zde zaregistrovala, ale tuto diskuzi uz nejakou dobu ctu. Byla jsem na mini ivf v reprofitu v cervnu a ve stredu budu 10 tydnu tehotna. Predvcerem jsem byla an UZ a vse se zatim vyviji, tak jak ma.
Odebrali 6 vajicek a oplodnili vsechny picsi. Paty den pak transfer jedne moruly a jedne casne blastocysty, na zmrazeni nic nebylo. Moc jsem v uspech nedoufala, protoze obe embrya byla grade II a endometrium jsem mela jen 7.5mm (kvuli clomidu). Po transferu jsem sla asi na dvou hodinovou prochazku a pomohla 🙂 pozitivni test jsem mela 5dp5dt.
Mela jsem a stale jeste mam velky strach, ze to nevyjde, protoze jsem pred rokem mela zamlkle tehotenstvi, kdy embryo umrelo den ci dva po mem UZ, ktery potvrdil srdecni akci v 6t6d. To bylo spontanni tehotenstvi po 10 mesicich snazeni. To jsem ale spinila s prestavkami od 6 dne po ovulaci a od 7 tyden uz spineni neustalo. Myslim, ze to mohl zavinit progesteron, ale to uz se nikdy nedozvim.
Po dalsim temer roce snazeni jsem jeste navic zjistila, ze mam snizenou ovarialni rezervu (ackoliv mi jeste neni ani 30) a manzel horsi morfologii.
Vzhledem k tomu, ze bydlim v zahranici, tak jsem si domluvila ivf pres email a an kliniku jsem sla jen dvakrat na ec a et. Tady v UK je to jedna z nejznamejsich zahranicnich klinik. Byla jsem osobne I v repromede, ale ta na me udelala velice spatny dojem jen z konzultace.
Mrzi me, ze to spouste z vas nevyslo nebo se embryo prestalo vyvijet... Vim, jak hrozne to je, ale taky ze se z toho clovek dostane a pokud se neprestane snazit, tak to urcite vyjde!
A gratuluji vsem ostatnim, kterym Reprofit pomohl k uspechu.