Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

moni34
23. říj 2014

@kvakuska omlouvám se, každý druhý den 🙂 začala jsem brát estrofem a píchám na ředění krve 😒 ale chodím jednou za rok na kontrolu a utz a našla jsem si loňskou zprávu a měla jsem úplně stejný nález na stejných místech a na utz jsem pak nic neměla, řekli mi,že to jsou jen uzlíky, tak mi svitla naděje, že to jsou zase ty uzlíky a na utz nic třeba nebude, trochu jsem se uklidnila,ale stejně 😒 tak asi počkám a do RF dám vědět až to budu vědět jistě 😒

delfi75
23. říj 2014

@ivka3901 ☹ a jdeš ještě na kontrolní odběr?

ivka3901
23. říj 2014

@ea09 to mi je lúto a máš mrazáčikov? 😉

ivka3901
23. říj 2014

@moni34 dakujem myslíš?no dochtor štelcl mi napísal,že zopakovať hcg a drží palce aby to rástlo no moc pozitívne to nevdiím kedže trochu špiním ☹

ivka3901
23. říj 2014

@kvakuska myslíš?no uvidíme na hcg idem až v pondelok kedže v sobotu a v nedelu nerobia nikde odbery ☹

ivka3901
23. říj 2014

@delfi75 no idem ešte na jeden odber hcg,ale až v pondelok ☹ cez víkend mi nikde nezoberú krvičku ☹

delfi75
23. říj 2014

@ivka3901 chjo, to budou nervy...drž se!!!

delfi75
23. říj 2014

@ea09 to je mi líto...to může být i tím pásovým oparem...ale raději na krev do RF a zatím nevysazovat léky.

cermi77
23. říj 2014

@moni34 bylas na sonu prsou? Jestli Tě hned nepozvali na punkci nebo nehnali na mamograf, tak to vypadá nadějně, záleží, co ti k tomu řekli, každopádně ať jsi v pořádku, já měla v jednom těhotenství taky nález, ale současně jsem potrácela a byly to naštěstí jen poblázněné hormony, moc přeju, ať je to podobný případ !!!

kvakuska
23. říj 2014

@ivka3901 když bude v pondělí hcg přibližně 400 a víc, tak můžeš být klidná ... ale zkus být klidná už teď, stejně to neovlivníš ... ber to tak, že v tuto chvíli máš hcg pozitivní, čili jsi těhotná a hotovo ... co bude v pondělí nech opravdu až na to pondělí ... užívej si toho, že máš krásné tajemství, víš něco, co tvé okolí neví 🙂

fidac
23. říj 2014

ahojte holky mám jeden dotaz:.....pokud máte pozitivní test, tak dělají potom v RF i ultrazvuk v 6 tt??? 😕

ivka3901
23. říj 2014

@delfi75 no to mi ver a já som už na nervy teraz,ale vydržím to nejak musím,ked už špiním je to zlé aby sa mi nespustilo viacej 😒

ivka3901
23. říj 2014

@kvakuska dík moja za info a hcg rastie aj ked trošku špiním?no neviem 😒 ved toto aspom,že hcg je pozitívní a nie negatívne 🙂

cermi77
23. říj 2014

@fidac ano, po pozitvnim testu nebo odberu na hcg te objednaji za 14 dnu na uz.

fidac
23. říj 2014

@cermi77 aha, díky... 😉 těhotná jsem byla po IUI 3x,ale nikdy jsem tam nebyla ani na krvi ani na utz, tak kdyby se teď povedlo znovu, tak tam mám v plánu jít, protože z mojí doktorky se stala kráva 😝

cermi77
23. říj 2014

@fidac drzim pesti, oni si te v rf chvili pohlidaji 😉

moni34
23. říj 2014

@cermi77 na sono jdu až příští čtvrtek, nález už jsem měla 4x, jednou operaci a před půl rokem zjistili rakovinu prsu mamce, ale je vyléčená, utěšuje mě trochu to, že úplně stejný nález na stejných místech jsem měla i loni a na sonu nic nebylo,tak doufám že teď to bude taky tak, ale nikdy nevíš 😒 v RF by ze mě měli asi radost,když dárkyně už stimuluje ☹

cermi77
23. říj 2014

@moni34 v rf budou mit reseni, je dulezite abys byla v poradku hlavne ty. Embryjko jde urcite zamrazit, cyklus stopnout, moc preju at je vsechno na dobre ceste a nedela ti to starosti.

delfi75
23. říj 2014

@moni34 přeji také, ať je vše v pořádku a v RF to pochopí a vajíčka zamrazí, neměla bych vůbec strach, že je nevyužijí...vůbec si tím teď nelámej hlavu a soustřeď se na sebe 😉

moni34
23. říj 2014

holky děkuji moc za podporu, zítra ráno zkusím zavolat, jestli by mi to sono nemohli udělat zítra nebo v pondělí, třeba jim někdo vypadl 😒 nevyspím se, dokud nebudu mít jasno 😒

kacatka
24. říj 2014

@ivka3901 Ivi, neboj, 88 HCG není tak málo, kdybys nebyla po IVF, tak bys to vůbe neřešila. Uvidíš v pondělí. Prostě musí stoupat (minimálně se zdvojnásobit). Držím palečky

ea09
24. říj 2014

@ivka3901 ne nemáme budu muset na vše znova 😢 😢

ea09
24. říj 2014

@delfi75 ahojky no včera jsem si jestě vzala ,ale dneska už mám MS ne jenom špinění. 😢

delfi75
24. říj 2014

@ea09 ☹ , i my jsme to ¨tak měli po 1IVF, nic na zamražení, takže je to fakt blbé...ale bojovat nepřestávej!!!

ea09
24. říj 2014

@delfi75 už zas nevím jak jsi na tom ty? Prosim tě a za jak dlouho se může na další

😢 🙂

kacatka
24. říj 2014

@ea09 já jsem šla na další IVF za 3 měsíce po nepovedeném pokusu, taky jsme neměli žádný mrazáčky, no bylo to o ničem, ale aspoň jsme zkusili, jak reaguju na hormony. Další pokus, kdy už se vědělo co a jak byl mnohem lepší. Takže shrnuto: Po nezdařeném IVF další pokus za 3m, po nevydařené KET ihned v dalším cyklu.

ea09
24. říj 2014

@kacatka tak to sis taky užila svoje a pokaždé jsi šla na stejnou kliniku nebo jsi udělala změnu 🙂

kacatka
24. říj 2014

@ea09 ne ne, já jsem od začátku v reprofitu. Ještě jsem zvažovala helios, ale nakonec jsme zvolili tak a povedlo se 🙂 A neboj, taky se Ti to povede, jen to chce obrnit se trpělivostí, i když sama vím, že je to hodně těžké. Kup si čokoládu, podívej se na dobrý film a pak si řekni, že příště to určitě vyjde. Zkus v mezičase nějakou očistnou kůru, cvičení a uvidíš, že vše pak půjde lépe 😉

ea09
24. říj 2014

@kacatka když jsem dosla do RF tak mě doktor řekl že mám myom ale že to ničemu nevadí tak uvažuji jestli nemám jít i s tím myomem ,asi před 3 rukama jsem měla cystu ale ta se ztratila ale myom se asi neztratí tak uvažuji jestli s tím raci nemám jít zavčasu 🙂

ea09
24. říj 2014

holky jak si to tady pročítám tak jsem uvážila že ten říjen je pro víc nás neštastný ☹