• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

19. června 2017 
@cermi77 no, přesně!!!!
31. říj 2014 v 10:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@delfi75 to mě mrzí :unamused: ale bez tatínka by to nebylo ono :wink:
31. říj 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@moni34 to jo, ale čas běží a můj věk je hraniční...tak jsme byli domluveni takto...
31. říj 2014 ve 12:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delfi75 ten věkový limit je tak nesmyslný :unamused: já už jsem za hranicí, protože moje pojišťovna hradí jen do 39, ale stejně mám vyčerpáno :unamused: když nás netlačí čas, tak zase peníze...
31. říj 2014 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni34 to je fakt děsný, vůbec to nekomentuji...ještě bych se rozčílila...
31. říj 2014 ve 13:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delfi75 to mě moc mrzí, že to dnes nešlo :frowning2: , ale každé zlo je k něčemu dobré, tak třeba by se embryjko nezahnízdilo a pak by ses trápila víc, a na příště už bude mít od maminky nachystanou nádherně naducanou peřinku, do které se zavrtá a 9 měsíců se nepustí :wink: ! A s tím věkem by už taky měli něco udělat, dneska se prodlužuje délka života a holky mají děti klidně až kolem čtyřicítky, tak proč to někdo takto omezuje :angry: . Na věk nemysli, je to jen číslo v občance, to jen zbytečně stresuje, důležité je jak se sama cítíš, a že víš, že budeš ta nejlepší máma na světě :wink:
31. říj 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sikulik díky moc, taky vím, že každé zlo je k něčemu dobré, ale zaskočilo mě to...
31. říj 2014 v 15:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli vám nevadí, že si vás v Reprofitu tak přehazují. Nejsem tam dlouho, tak mám možná zkreslený pohled na věc, ale vadí mi, že jdu pokaždé k jinému doktorovi. Taky bych se chtěla zeptat, jestli vám dělali nějaká vstupní vyšetření. Nám nic a hned jsme šli na IUI.
31. říj 2014 v 15:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@momie30 ahoj, no, nepřehazují, léčbu vede jeden lékař,ale třeba ultrazvuky dělá každý den v týdnu někdo jiný...tak jak to vyjde, ale vše konzultují.a transfer si hlídá zase lékař, který vede léčbu, pokud to nevyjde na víkendovou službu
31. říj 2014 v 15:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte chcem sa spýtať odpisuje vám niektorej na email dr. štelcl ?
31. říj 2014 v 16:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@momie30 ze začátku jsem s tím taky bojovala, ale stačí říct při objednání, že si přeješ k tomu a tomu lékaři a pokud je to jen trochu možné, tak tě k němu objednají.
Před IUI jsem měla za sebou genetiku, imunologii, hematologii a hysterosonografii ve FN Bohunice, v RF pak laparoskopii a hysteroskopii, spermiogram manžela + můj hormonální profil, nejdřív jsme zkoušeli plánovaný styk a když se nedařilo, tak bylo navrženo IUI, třetí IUI se povedlo, bohužel těhotenství nedopadlo.
Pevné nervy, chce to opravdu trpělivost a věřit, přeju, ať se ti zadaří napoprvé :wink:
31. říj 2014 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/profile/cermi77/ Uff tak to my nemáme nic z těchto vyšetření. Proto se cítím dost nejistě a vlastně ani v úspěch IUI nevěřím. Dost mi pořád vrtá hlavou, jestli vůbec mám třeba průchodné vaječníky atd. Asi si řeknu o důkladnější vyšetření. Ty se k lékaři objednáváš sama nebo si tě objedná on. Mně jen řekli ať dám vědět výsledek, ale jak postupovat dál v případě neúspěchu, to nevím.

Jinak teda musím pochválit sestřičky, Ty jsou v RF úžasně milé.

Každopádně děkuji za přání, nervy se snažím držet na uzdě a moc to neprožívat, zatím se daří, ale ono to možná příjde až s datem blížící se menstruace. Patřím totiž k těm poťapům, kteří to každý měsíc obrečí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. říj 2014 v 18:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@momie30 taky bych raději chodila jen k jednomu lékaři, ale chápu že to prostě nejde, jsem ráda, že s lékařem, který vede léčbu, můžu všechno konzultovat, na cokoliv se ho zeptat přes email a to mi stačí :slight_smile: oni jsou tam všichni fajn
@ivka3901 Ivi mě dneska Štelcl odpověděl na email, poslal jen smajlíka :grinning: chvíli jsem nevěřícně zírala a pak mě to rozesmálo, on byl teď asi týden mimo republiku, teprve včera začal fungovat, tak vydrž, asi toho má moc :wink:
31. říj 2014 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni34 aj mne minule poslal smajlíka a s mužom sme kukali ako puk na notebook :unamused: no neviem,ale šak aspom mi mohol niečo odpísať,že teda dobre a nech s aozveme ked budeme chcieť ísť na KET Hádam mu za tých pár riadkov stojím ešte aj ked sa to nepodarilo :frowning2:
31. říj 2014 v 18:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivka3901 no jo, když pro ně je to práce a mají jí hodně, takže když někomu neodpoví, tak je to netrápí tak jako nás :frowning2: zkus mu napsat ještě jednou, neboj se připomenout a uvidíš, snad napíše :wink:
31. říj 2014 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni34 asi ano šak počkám po víkende možno mu stojím aspom za smajlíka :unamused:
31. říj 2014 v 18:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@momie30 to mame asi vsechny stejne, taky jsem kazdy mesic zavrena v koupelne a obrecim to. Jen me pak popadne vztek a nakopne me to do dalsich pokusu. A IUI bych verila, spoustu zen tady tak otehotnelo a ma zdrave deti, mne se v RF libilo, ze nas dr. hned nehnala do ivf, pokud jste s manzelem zdravi, tak bych to aspon 3x zkusila, porad lepsi, nez se cpat hormony,s doktorem ke kteremu patris je nejlepsi se domlouvat po mailu, pokud budes mit pochybnosti o lecbe, kterou ti navrhne nekdo jiny.
31. říj 2014 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@momie30 nikdy si me neprehazovali, ale je fakt ze vždycky když jsem se objednávala tak jsem říkala že chci k MUDr. štelclovi, u jiného jsem byla jen když jsem potrebovala UZ 10DC a štelcl mě zrovna ten den zákrokový sálek že nedelal UZ, ale jinak jsem uplne vse - od první konzultace k UZ na srdecni akci absolvovala u něj
31. říj 2014 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@momie30 ahoj, mě si taky nikdo nepřehazoval, ale já jsem se většinou domlouvala mailem nebo telefonicky přímo s dr. Štelclem. Nebo jsem se objednávala u sestřiček přímo k němu. Někdy byl tak hodnej, že i když byl na sále, tak mezi dvěma pacientkama si na mě chviličku udělal.
31. říj 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosim, medrol nebo prednison jste braly v prosperujicim tehotenstvi prvni trimestr ? Je tu nekdo, kdo si nechal pichat i intralipidy ? Dekuji za zkusenosti :slight_smile:
2. lis 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cermi77 jednej kamoške čo išla o niečo skor na ET s darovanými tak brala medrol vo väčších dávkach a aj pred transferom mala tú infuziu INTRALIPIDY a podarilo sa jej je už v 9 týždni :slight_smile:
2. lis 2014 v 16:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivka3901 je, tak to je moc dobre, ze ji lecba zabrala :slight_smile: V cervnu jsem mela intralipidy 4xvzdycky po tydnu od transferu a na chvili taky zabralo, ted jsem je dostala tyden pred transferem a v den transferu, pokud se zadari, tak se chystam jeste na jednu infuzi a jen me zajimalo, jak to je pak, kdyz by se clovek probojoval dal. Na internetu jsem nasla o intralipidech jen studie na zahranicnich servrech a v kazde doporucuji jine davkovani, nic moc zkusenosti, ale dost tomu verim. I ty kortikoidy snad budou mit neco do sebe, ale ty mi delaji dost zle na zaludek.
2. lis 2014 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cermi77 tak to neviem,že či mala viackrát tp infúziu alebo nie to mi nehovorila ,spýtam sa aj nato na tej r.imunologiu a hádam ni zaberie aj ten medrol alebo prednison v väčšom množstve :unamused:
2. lis 2014 v 18:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky.mám dotaz,jak je to v Reprofitu s lékama na stimulaci. Mají je tam v lékárně nebo si je musím sehnat sama?
3. lis 2014 v 05:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulik77 ahoj ,měla jsem Gonal,který mi vydala sestřička přímo tam .Utrogestan,Crinone jsem měla na recept a vyzvedla dole v lékárně .Teď jsem měla recept na Estrimax,lékárna měla ještě zavřeno, vyzvedla jsem v Maxovi .dle doplatku 15kč budu raději chodit do Maxe i dál.
3. lis 2014 v 06:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delfi75 dik za odpověd. Ja jsem samoplátce a gonal asi bude dost drahý,takže počítám s tím že dostanu jiné injekce. Minule jsem měla fostimon a synarel to je sprej do nosu a taky utrogestan. Ale to bylo v jiném caru.
3. lis 2014 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulik77 měla jsem puregon, vyzvedávala jsem ho v lékárně u caru, ale to jsem chodila jinam a ten byl hodně drahý :unamused: zkus se zeptat v jiných lékárnách i v RF, porovnej a uvidíš :wink: u mě to bylo jasné, jsem z malé obce a kdybych si to vyzvedávala tam, vědělo by o tom celé okolí :unamused:
3. lis 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivka3901 ahojky tak jak je ,kdy se chystáš na další ? :slight_smile:
3. lis 2014 ve 12:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni34 díky,určitě se poptám. Taky jsem z malé obce a takové věci se tam šíří jak lavina. :wink:
3. lis 2014 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ea09 ahoj tak mi ideme zajtra na reprodukčnú imunologiu aj hematologiu a podla výsledkov až po novom roku pojdeme na KET a ty kedy sa chystáš ?
3. lis 2014 ve 20:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek