• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

19. června 2017 
@moni34 určitě ne :slight_smile: Kdy testuješ? Držím palečky :wink:
14. lis 2014 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacatka diky :slight_smile: zkusím vydržet do pondělí, to bude 7.den :wink:
14. lis 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kacatka no tak jsem to nevydržela a testla už dneska :grinning: je tam úplně malilinkatý duch, tak se teď budu jen modlit, aby byl zítra víc vidět :slight_smile:
15. lis 2014 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@moni34 jůůůůů, tak potichounku gratuluji :slight_smile: Pokud byla čárka v limitu a růžová, tak jistě sílit bude, neboj! Drž se. A upřímně? Já bych to taky nevydržela, patřila jsem vždy mezi tzv. testovací maniaky a u malého mám dělány testy od 7dne snad do 23dne a ještě teď je mi do pláče když se na ně podívám.
15. lis 2014 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, jak se tu máte? Je tu někdo nový s II?
16. lis 2014 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simkar jj je :slight_smile: přeci @moni34 :slight_smile:
17. lis 2014 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni34 ahoj, doufám, že duch pěkně sílí :dizzy_face: myslím na tebe
17. lis 2014 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky :slight_smile: duch sílí, jen to špinění a bolesti podbřišku mě znervozňují :unamused:
17. lis 2014 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacatka Ajoooooooooo :slight_smile:

@moni34 Mě to bolelo strašně a čárky sílily. Teď už jsem v 23TT. Věř, že všechno bude dobrý!!!!!!!!
18. lis 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni34 držím palce :slight_smile:
19. lis 2014 v 10:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, děkuji moc :slight_smile: tak se mi rozjela MS, ale čárka na testu sílí, byla jsem v RF na krvi a Hcg odpovídá 9.dni po ET, vůbec mi to hlava nebere, mám prý vydržet do 12.dne, to bude dlouhý :unamused:
19. lis 2014 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni34 ahoj no teda páni áš menzes a hcg stúpa?lebo mne sa rozbehol menzes a hcg kleslo tak sa čudujem,ale fakt sme každá iná a aké máš hcg?výšku?a 12 deň pojdeš zas na krv?
20. lis 2014 v 00:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivka3901 ahojky jak se daří a kdy se chystáš na další ? :slight_smile:
20. lis 2014 v 09:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni34 u IVF není krvácení v začátku nic neobvyklého, nemusí to nutně znamenat, že je to v háji. Takže moc držím pěsti a snad to dobře dopadne :pensive: :slight_smile:
20. lis 2014 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ea09 ahoj no vrátila som sa naspäť do mojho chaotického života naspäť do roboty :unamused: boli sme na reprodukčnej imunologii a hematologií a čakáme na výsledky jedny budú 17 decembra a druhé až 20 januára tak som písalacštelclovi,že na KET pojdeme až niekedy na jar budúceho roka a ty ako?čo nového?
20. lis 2014 v 09:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivka3901 no ja bych chtěla taky v lednu na stimulaci a začátkam února na opu.Ty výsledky trvají tak dlouho ? :slight_smile:
20. lis 2014 v 09:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nechávala jste si posílat některá recept na léky?? by mě zajímalo za jak dloho vám to došlo... :wink:
20. lis 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ea09 ano síce hematologia nie,lebo tam idem toho 17 decembra po výsledky,ale r.imunologia trvá dlho,lebo to sú také rozsiahlejšie výsledky a to je súkromné medicínské centrum a tam berú čo sa týka imunologie všetko a všetkých,ale nám to nevadí,lebo aj tak sme skor ako vo februári nechceli ísť na KET
20. lis 2014 v 10:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chodíte prosím někdo do RF na gynekologii, docela mě uchvátilo, jaké mají vybavení a samozřejmě přístup. Oproti mému gynekologovi, který je sice zlatý, ale velmi retro :wink: Chodíte k někomu konkrétnímu, jdete na čas, když jste objednané ?
21. lis 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cermi77 Chodím k Dr Kuřecové už dlouho,myslím na gynekologii. Chodila jsem často do porodu, teď pouze preventivní prohlídky.Objednám se telef.a vždy mě i na čas vezmou. Bohužel nevím zda bere nové pacientky,asi se zeptat na recepci,nebo popř.na jiného dr.
21. lis 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninanela moc děkuji, určitě se zeptám, zda ještě někdo bere pacientky, Kuřecová je sympatická, napadla mě ještě Dr. Zahrádková mladší, moje máma chodí k její mámě, ale nejraději bych doktora - chlapa :slight_smile:. Zkusím.
21. lis 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cermi77 já chodím k dr. Nevrlkovi, působí občas taky v reprofitu, jeho ordinace je teda taky dost retro :grinning: , ale ten jeho přístup, osobnost a zkušenosti bych nikdy neměnila. Pokud máš dobrého gyndaře, tak přestup ještě promysli :slight_smile:
21. lis 2014 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacatka no, já se přiznám, že nerada měním, chodím ke svému asi 100 let a je to zkušený doktor, gynekolog, porodník, jen jsem po náhodné návštěvě gynekologie v RF nadšená a trochu na vážkách, tam bylo všechno šup šup s popisem, názornou ukázkou :sweat_smile: a když jsem byla objednaná, tak jsem šla fakt na čas, ne až za 45 minut, ale třeba ani neberou, zkusím se zeptat.
21. lis 2014 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacatka Já na něj nedám dopustit, neskutečná bytost i to prostředí mu odpouštím :slight_smile:
22. lis 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, nechystáte se některá příští týden na et v reprofitu?
23. lis 2014 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, 9.12 jdu k Dr. na konzultaci ohledně IVF. Hormonální profil mám hotový a spermiogram má manžel také. Chci se zeptat, co všechno ještě musím absolvovat, než se začne stimulovat. IVF podstupujeme z důvodu PCO a špatného spermia. Děkuji :slight_smile:
23. lis 2014 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadijka ahoj, jdu 1.12. na UZ...pak se uvidí. kdy máš ET?
23. lis 2014 v 17:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maikkynna ahoj, možná imuno, genetika a odběry na štítnou žlázu, ale třeba taky nic a domluvíte se na stimulaci:slight_smile: Dr. vypíše žádost na pojišťovnu....
23. lis 2014 v 17:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jinak všechny zase po nějaké době zdravím. copak je u vás nového? Já dodnes děkuji přírodě, že mi ta sliznice minulý měsíc nedorostla...1. 12. mě čeká UZ a pak uvidíme:slight_smile: Tentokrát je růst pojištěn Estrimaxem, tak doufám, že to klapne :wink:
23. lis 2014 v 17:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@delfi75 no bud v utery 25.11 nb ve ctvrtek 27.11...zalezi jestli 3denni nb 5tidenni kultivace... Zatim ten vyvoj nevypada moc dobre.. Ale spis to bude az ten 5ty den.. I za cenu, ze k transferu nedojde..
@maikkynna asi zalezi na centru.. Mne udelali hormon profil a manzelovi spg.. Mesic se cekalo na schvaleni pojistovnou a pak jsme si dosli pro stimulacni leky..po prvnim neuspechu nam udelali genetiku a po druhym imuno a trombofilie... Nevim, proc to neudelali hned.. Dr mi rekl, ze prvni ivf je opravdu pokus bud a nebo...
23. lis 2014 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek