Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

ivka3901
17. led 2015

@78marcela gratulujem teším sa s tebou a držím palčeky nech to bublinka vydrží do samého konca

ivka3901
17. led 2015

Ešte sa chcem spýtať na intralipidové infúzie čo podávajú h reprofite,že kolko stoja ?

cermi77
17. led 2015

@ivka3901 Ivi zdravim, 2500,- Kc jedna.

lucinka58
17. led 2015

Nejlepší klinika s nejlepšími lékaři. Vřele doporučuji 🙂

emada
17. led 2015

@pjja mám Puregon

ivka3901
17. led 2015

@cermi77 ahojky dík za info 🙂 podla výsledkov z reprodukčnej imunologie uvidím či ju budem potrebovať

cermi77
17. led 2015

@ivka3901 drzim pesti, at ji nepotrebujes, ona by se mela cca 3x zopakovat aby mela vyznam.

ivka3901
17. led 2015

@cermi77 no vieš po 5 IVF by som chcela už vyskúšať všetko možné aj nemožné a kamoške to navrhol štelcl tie intralipidy pred transferom s darovanými vajkami a už je v 20 týždni takže skúsim aj ja kedže naše možnosti sa obmedzili na 2 mrazáčikov 😒 nabudúci utorok mám výsledky a uvidíme podla toho kedy pojdeme ńa KET

ivka3901
17. led 2015

baby a o tej hematologií ste nepočuli nič? 😕 😕 😕

cermi77
17. led 2015

@ivka3901 rozumim, mne to zabralo pokazde, s tim redenim krve, nezjistili mi mutaci a srazlivost v norme, ale po jednom z potratu hrozila tromboza, pred dvema lety jsem zase malem vykrvacela po banalni operaci a dostala komplet transfuzi, takze preventivne picham zibor, urcite jsem rada, ze mi to navrhli, budu redit do cca 17.tt a pak brat tablety. I muj puvodni gynekolog doporucil a rekl, ze u opakovanych potratu to ma vetsinou uspech a vyznam.

ivka3901
17. led 2015

@cermi77 no ja som s trombozou nemala zaťiaľ problém len som počula,že sa to dáva preventívne musím potom napísať štelclovi ked bude ochotný tak mi dá predpísať fraxipirin alebo niečo iné musím to s ním prekonzultovať

simkar
17. led 2015

@78marcela Gratuluju, at miminko ťuká!!!!

Já jsem se vrátila z nemocnice, byla jsem hospitalizovaná pro blbý tlak a tep, ale nakonec dobrý. Šlo to dolů a preeklamsii nezjistili. Jen je miminko pořád KP :(

78marcela
17. led 2015

@simkar a v kolikatem jsi týdnu? Kdy máš rodit ? Držím pěsti ať je vše ok.

sblanch
17. led 2015

@simkar ta nemocnice mě mrzí... hlavně že to dobře dopadlo, preeklampsie je prevít... Já mám opačný problém - nízký tlak, už jsem jednou omdlela a zase vysoký tep... je to docela nepříjemné a unavující.
Jinak mám podezření, že se mimčo taky ještě neumoudřilo a stále je taky KP... I když kope i nahoře, tak občas bolestivě kopne dole do močáku a níž. Pokud by tak princezna zůstala, asi budu volit císaře, hrdinka nejsem - a navíc já se taky narodila KP a mám z toho doživotní následky, takže mám fakt strach. Chjo... ať se nám ty bobci umoudří a nepřidělávají nám starosti...

cermi77
18. led 2015

@simkar
@sblanch holky přeji, ať jsou poslední týdny klidné a porod rychlý a bez komplikací.

simkar
18. led 2015

@78marcela
@sblanch
@cermi77
Holky dík za podporu, u mě je taky blbý hlavně vysoký tep a prý i to může ovlivnit, že je mimi KP. Jsem 32 tt, tak ještě má pár týdnů. Ale na tom Obilnaku to vypadá opravdu dobře a sestřičky byly zlaté

sblanch
18. led 2015

@cermi77 děkuji, děkuji 🙂 hlavně, abychom už byly s dcerou obě zdravé a mohly ven a do kroužků. S rýmou a kašlem si rodit neumím představit... A doufám, že se malá umoudří a nebudu muset kvůli KP na císaře. A tobě taky přeju příjemné a bezproblémové těhulkování 🙂

sblanch
18. led 2015

@simkar fakt má tep souvislost s KP??? To jsem ještě neslyšela... Tak to možná naklusám na obliňák na interní ambulanci pro léky... Já bych klidně i na obi rodila, ale odrazuje mě to šestinedělí... já bych ráda nadstandard, protože pokoje po 3 a více bych asi nedala a natož sprchy a wc na patře... no a nadstandardů je tam prý žalostně málo...

simkar
18. led 2015

v pátek byl k dispozici nadstandart i dva polo 🙂 A kolik máš ten tep?
@sblanch

sblanch
18. led 2015

@simkar fakt? že by se rodilo míň dětí? to bych o obi uvažovala, z bohunického 6-ti nedělí jsem neměla dobrý pocit...
aktuálně nevím, ale měřil mi ho o svátcích přítel mé mamky a měla jsem tuším 113. Sice to není moc, ale asi mívám víc, taky tě to tak unavuje? Mě je při tom jako kdybych běžela maraton...
a ty budeš vlastně rodit na obilňáku?

simkar
18. led 2015

@sblanch budu, měla jsem tep kolem 110, nasadili mi hořčík 3g denně a musím odpočívsat. A fakt mi klesl tak kolem 90, tlak už je taky v normě. Jo a měla jsem motání hlavy, bušení srdce a občas jsem se začala potit a cítila tak strašnou únavu, že jsem si musela lehnout.

viavia
20. led 2015

@78marcela ahoj Marci,dlouho jsem tu nebyla a co to vidím-momcmocmoc grtuluji a držím pěstičky!!! To mám radost!

ivka3901
20. led 2015

@cermi77 ahojky tak už máme výsledky z r.imunologie a som rada,lebo našli príčinu mám zvýšenú hladinu protilátky voči annexinu až 97 a norma je okolo 30 počuli ste o tom?

ivka3901
20. led 2015

ešte budem pichať 5 týždnov inekcie Demaxen a tabletky anopirinu a na KET pojdeme až v apríli

maikkynna
20. led 2015

Ahoj devcata, mela nektera z vas slabou MS, kdyz zacla stimulovat? Nevim zda zacit nebo volat do Reprofiru...

cermi77
21. led 2015

@ivka3901 zdravím 🙂, je fajn, že doktoři přišli věci na kloub, koukni do téhle diskuze, tam by ti holky mohly poradit:
https://www.modrykonik.cz/forum/intimni-zdravotni-problemy/snizena-bunecna-imunita-uzivate-take-prednison/

sikulik
21. led 2015

@ivka3901 ahoj, je dobře, že se přišlo na příčinu a tu budou teď řešit 😉 , a v dubnu už budete mít mnohem vyšší šance na pozitivní testík 😉

sikulik
21. led 2015

@cermi77 ahojky, jak je? 😉

soleilll
21. led 2015

@ivka3901 Čtu tady, že si holky píchají léky na ředění krve. Můžu se zeptat, jakej vliv má na otěhotnění přirozeně zvýšená sedimentace?

soleilll
21. led 2015

@maikkynna Má se začít, až když máš silné krvácení. Sama víš, co to u tebe znamená. Ale asi bych pro jistotu zavolala, za zeptání nic nedáš.