Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

moni34
10. únor 2015

dneska jsem byla u praktické doktorky, tak mám antibiotika, manžel má chřipku, naštěstí synovi už je dobře, ale je to mazec, nejhorší je ten kašel a horečka, no snad to bublinka nějak zvládne, ale jsem strachy vedle ☹

cermi77
10. únor 2015

@moni34 gratuluji k srdíčku 😵 , ať se mimčo hezky vyvíjí a nemoc brzo odejde 😉.

78marcela
12. únor 2015

Ahoj holky, jsem zpět z kontroly. Tak mimi na mě už mávalo, mnulo si očicko, a pak se otočilo zády. Měří 3,6 cm, odpovídáme přesně 10+6. Bylo úžasný vidět jak se tam hemží, krása. A mám konečně průkazku😉😉😉
Další kontrola 5.3 a na screen 2.3. Předpokládám že tak rychle na tu kontrolu po sobě nepůjdu. Dělá to moje doktorka, i ten screen, tak asi tři dny po sobě kontrola nebude nutná. Už se těším. Doufám že mimi bude spolupracovat a ukáže, co se mi schovává v bříšku🙂

viavia
12. únor 2015

@78marcela jupiii

ivka3901
12. únor 2015

Ahojte baby krásne sa tu tehulkovatie 😀 🙂 🙂 🙂 teším sa s vami a kiežby som sa k vám pridala,ale ešte som na liečbe a 24 februára idem na kontrolný odber a potom zas čakám na výsledky ☹ hádam budú dobré a možem ísť na KET
inak aj tak chcem marcelinovi napísať emial čo my zistili na reprodukčnej imunologií aby vedel čo a ako a aby sme sa mohli pomaly pripravovať na KETko 🙂

lenicka07
12. únor 2015

@78marcela Super, veliká gratulace ! 🙂

sikulik
12. únor 2015

@78marcela no to je ale úžasnýýýýýý!!! Supeeeeeeeeeeeeeer 😀 Gratulace!!!

sikulik
12. únor 2015

@moni34 moc gratuluju k srdíčku, snad ti atb pomůžou a brzy se uzdravíš 😉 , mimi to určitě zvládne 😉

cermi77
12. únor 2015

@78marcela paráda, gratulujiiiii, hlavně zdravé miminko 😉 My jdeme 23.2. na UZ ve 20.tt, nemůžu tomu ani uvěřit, jak to letí 🙂

renitr
12. únor 2015

@yasminne ahoj, tak ako sa citis a ako dopadla krvicka? Dufam ze uz aj nejaky ten testik bol pozitivny 😉

yasminne
13. únor 2015

@renitr vcerajsia krv negat. 😒 cakam na mrchu a ideme opat do soft ivf.
Keby sme aspon mali nejakych mrazaciko, ale my sme zakazdym happy, ze vobec je jedno vajko a to sa oplodni! Takto musime zase od znovu...
A ty sa mas ako??

renitr
13. únor 2015

@yasminne juuj tak to mam mrzi ☹ ja sa mam dobre, dakujem. Mi teraz cakame na vysledky z rep.imunologie z Nitry. Takze sme v stadiu cakania 😉 ale inak cakam na menzes a potom na 20 DC idem do Brna na biopse a hned si zoberiem aj lieky a potom suuuuup na to. Takze to vidim nejak na polovicku marca ze by som mohla zacat stimulku 🙂 a dovtedy uz budu aj vysledky z imunologie.
Tebe drzim teraz palce aby dosla mrska a hlavne vela pozitivnej energie 😉

simkar
14. únor 2015

@78marcela
@cermi77 holky, já mám takovou radost, že se tu konečně daří ve velkým. Tento rok bude super 🙂 Tak ať vám drobečci rostou. ( Doufám, že nebudete muset zažívat takovou nespavost, jako já poslední týdny. Spím v noci tak 4 hodiny, přes den tak 1-2 hodiny, hrůza. Dnes upečená buvhta k snídani, na zítra mám naplánované loupáky.... 😅 )

simkar
14. únor 2015

@yasminne neztrácej hlavu, u nás vajíčka ze stimulace na nic a z jednoho při nativu čekáme za pár týdnů miminko

soleilll
15. únor 2015

Co si myslíte o AMH testu? Máto smysl? Všude se píše o tom, že je ideální pro ženy, které plánují odložit mateřství, ale já jsem v situaci, kdy jedno dítě mám a chtěla bych zjistit (ověřit), jestli má smysl podstoupit další IVF. Nejsem si jistá, jestli mi tenhle výsledek dá odpověď. Máte některá zkušenost?

viavia
15. únor 2015

@soleilll za me ma určitě smysl.Jestli mas víc dotazu,klidně je sem napiš.
Holky,další RFmimi je na cestě!!! Poslední test je z dneška..

renitr
15. únor 2015

@viavia kraaasny testik, obrovska gratulacia 🙂

78marcela
15. únor 2015

@viavia krásný testiky, super, gratulace. 🙂

cermi77
15. únor 2015

@viavia paráááááda, gratuluji a držím pěsti, ať pěkně sílí a miminko se pořádně zavrtá 😵

soleilll
15. únor 2015

@viavia Zatím krásný testy, ze zásady negratuluju, ale moc držím palce, ať to pokračuje a skončí, jak má. 🙂
Jinak k AMH - vzhledem k ceně se pořád rozmýšlím, dokonce prý výsledky má každá laboratoř jiné a stejně - přinesou mi nějaké zásadní zjištění? Jen pokud by to bylo opravdu hodně špatné, vím, že šance je minimální a další pokusy o IVF jsou jen vyhazování peněz (jsme samoplátci), ale pokud to bude v normálu nebo jen lehce mimo něj, co s tím...? Budou s tím v CAR nějak pracovat? Ovlivní to další postup?
Jinak RF od 1.2.2015 některé procedury zdražil, cena testu AMH = 1000,- (v Heliosu nebo FN Brno do 700,-).

viavia
15. únor 2015

@soleilll nejlépe si domluv schůzku s dr a domluv se-u me je amh nízké,na stimulaci injekcemi nereaguji,takže nativ a měsíc co měsíc zkoušení, vetsinou prazdny oocyt,coz se zjisti az po opu...je to narocn,ale stojí to za to!!!

simkar
15. únor 2015

@viavia Gratuluju!!!

viavia
15. únor 2015

Holky, moc dekuju,snad bude vše v pořádku!

lentylka7
17. únor 2015

Holky ahoj, chtěla jsem se jen zeptat, co říkáte na reprofiťácké testy? Mně právě předvčerejšky ukázal okamžitě dvě čárky. Nu a další den jsem si dělala Dr.Maxe a ten byl negativní a následující den také. Přitom Reprofiťácký je míň citlivý. Tak mě to dost rozladilo, zdá se mi nespolehlivý. Máte některá podobnou zkušenost? Díky za odpovědi a hezký večer 🙂

78marcela
18. únor 2015

@lentylka7
Ja mám zkušenost úplně jinou. Na Max dálnice, na RF testu slabý duch.

simkar
18. únor 2015

@lentylka7 mám stejnou zkušenost jak Marcela, RF slabá čárka, ostatní silnější, takže pokud RF vyšel, věřila bych mu

maggie4
18. únor 2015

@viavia Blahopřeju a přeju, ať vše probíhá tak, jak má! Zdá se, že jsme na tom podobně - taky nízké AMH, na stimulaci jsem moc nereagovala, i když jsem měla vysoké dávky, takže nakonec nativ a zatím to vypadá slibně. V pátek jedu na UZ, tak se uvidí 🙂

viavia
19. únor 2015

@maggie4 jsi po ET? 🙂

maggie4
20. únor 2015

@viavia jj, ET jsme měli 25.1. Na UZ to dopadlo dobře, už bylo vidět srdíčko! Kdy jdeš na UZ ty?

sikulik
23. únor 2015

@78marcela ahojky, tak jak je mamino? Co je nového? Už sis taky zaobjímala záchodovou mísu, když sis to tak přála? 😉 Ne, dělám si srandu, doufám, že je vše v tom nejlepším pořádku 😉 a zdravím 🙂