Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

delfi75
31. bře 2015

@sikulik a děkuji za podporu...

moni34
31. bře 2015

@dandelion85 nádherná holčička, moc gratuluji 🙂
tak jsme včera byli na NT screeningu, bublinka byla pořád v pohybu, ale ještě nebylo vidět jestli je to holčička nebo chlapeček, musíme si ještě počkat 😉 jinak všechno vypadalo v pořádku, výsledky krve budou až v pátek 🙂 ale je nádherný vidět to mimi, jak si tam plave a cumlá paleček, nemohla jsem se vynadívat 🙂

maikkynna
1. dub 2015

Holky, kdy vám ukázal reprofiťácký test dvě čárky? Mám napsáno testovat dvanáctý den.

1miska
1. dub 2015

ahojte holky, drive jsem sem chodila pravidelne ted uz není tolik casu, ale zkousim to tu dočítat, jen vas chci povzbudit, verte a dočkáte se.... já z první návstevy RF odchazela skoro se slzami v očích, protože bylo zmíněno i surogátní mateřství, že se nevím jestli po opakovaných operacích na děloze se bude embryo schopno chytit.... chytilo a ted tu lita malá čertice, v únoru jsme šli na konzultaci ohledného druhého mimi a KET, 10 dni po konzultaci jsem si rikala ze menses nejak mešká a vykoukli na mě // - takže asi jen stačilo vkročit a bylo to a v bříšku roste druhý zázrak, tak všem moc moc držím palečky

sblanch
1. dub 2015

@1miska jéje, gratuluji a zároveň moc držím pěsti ať se na podzim narodí zdravé druhátko 😉 My jsme šťastní že máme dvě holčičky, i když je to někdy náročné, ale bude to snad jen lepší 🙂

78marcela
1. dub 2015

@maikkynna ja testovala vždy s dr.maxem. Ten RF test mi ukázal slabou čárku snad až někdy 16.-17.den, tak nějak. Dvanáctý den nic.

delfi75
1. dub 2015

@maikkynna mně ukázal 12. den, ale bohužel...

lenka27
1. dub 2015

@1miska no super, ted budes rodit jak na bezicim pasu 😉

ivka3901
1. dub 2015

@78marcela dík za info 🙂 takže v piatok budem 10 DC takže možem to tak približne den vkladu vypočítať,ale asi všetko záleží od výšky sliznice 😒

ivka3901
1. dub 2015

@sikulik dakujem tiež za info takže vidím,že 18-19-20 dc je to individuálne

78marcela
2. dub 2015

@ivka3901 držím pěsti ať je sliznice ok a mimi se pořádně zakousne.

cermi77
2. dub 2015

@moni34 jé, už to máte za sebou, gratuluji, všechno bude určitě v pořádku, užívej si klidné těhotenství 😉.
@maikkynna je to 20.citlivost, mně ukázal Reprofiťácký dvě výrazné čárky ten 12.den, ale měla jsem pokaždé hodně vysoké HCG, 14.den přes 2500jednotek, tak se hlavně zbytečně nelekat, je to individuální, raději koupit 10.ku citlivost, dobré jsou Dr. Max 😉. Ať se zadaří.
@1miska moc gratuluji, ať miminko hezky roste, to jsou super zprávy 🙂.

moni34
3. dub 2015

Ahojky, tak jsem si dnes volala na výsledky krve, máme zvýšené riziko Downova syndromu 1:770, což není moc dobré, na odběr plodové vody nechci, takže si zaplatíme test z krve, je to sice skoro 16tisíc, ale chci mít jistotu ☹ pořádně mě to vyděsilo a dokud nebudu mít výsledek, tak se asi nevyspím...

cermi77
3. dub 2015

@moni34 nechci byt prehnane optimisticka, ale typuji, ze to naskocilo jen vekem a mimino bude naprosto v poradku. Preju at to riziko testy uplne vylouci.

ivka3901
3. dub 2015

Ahojte holky tak ideme z Brna a sliznicu mám krásnu na 10 DC niečo cez 9,2 🙂a KET máme 13.4 tešííííííím sa velmi a vkladbude robiť štelcl🙂

sikulik
3. dub 2015

@moni34 ahojky, neděs se zbytečně, já vím, je to hrozné. Já jsem si tímhle prošla u obou mých reprofiťáckých dětí, a u obou to pro mne byl šok, řekli mi jen, zvýšené riziko Downova syndromu, takže jsem u obou šla na plodovku, a naštěstí vše v pořádku. Ale vím, co zažíváš. Já jsem si pokaždé potom strašně nadávala, že jsem se nechala tak vystrašit, že ta hrůza, kterou jsem prožívala než jsem se dověděla výsledky (a to jsme si připlatili, aby jsme je věděli v den odběru, volali nám až k večeru a každá minuta se ten den vlekla jako nekonečná hodina) mohla pořádně moje těhu pokaždé ohrozit. Držím vše co mám, aby jste také dopadli dobře a mimčo bylo zdravé!!! Drž se

sikulik
3. dub 2015

@ivka3901 krásná sliznice, tak ať je 13.4. vaším šťastným dnem!!! Jj, Štelcl umí, mám "od něj" dvě děti 😉

lenka27
3. dub 2015

@moni34 niceho se nedes, naskocilo ti to kvuli veku, ja mela dle veku (33) blbou hodnotu, ale z kombinovaneho jsem pak vysla jak uplna mladice. Kdybych spolehala jenom na krev tak bych musela byt nastvana. Co ti rekli na UTZ?

ivka3901
3. dub 2015

@sikulik dakujem pekne 🙂 no vklad budem mať štelcla 😀 chcem sa spýtať,že dneska na 10 DC mám už 9,2 a vklad mi vychádza až na 20 DC a nebude už moc narastená sliznica dovtedy?kedže 7.4 mám začať užívať Crinone gel?

78marcela
3. dub 2015

@ivka3901 on ti ten crinone růst zastaví a dále zůstane stejná. Pěkně vyrostla tak to dobře dopadne.

moni34
3. dub 2015

asi to naskočilo věkem, utz byl v pořádku, doktor mi říkal, že můžu počkat na výsledky tripltestu a na utz ve 20.tt, ale vím, že bych do té doby měla hrozné nervy, tak jsem se rozhodla pro ten test, abych se nestresovala tak dlouho, vím, že ty výsledky nejsou zase tak hrozné, ale ať se snažím sebevíc, tak mám stejně strach, nejde na to nemyslet, tak jdu ve středu na odběr a výsledek bude snad do 14dnů 😒
@cermi77 @sikulik @lenka27 děkuji za povzbuzení 🙂

78marcela
3. dub 2015

@moni34 myslím že ten výsledek je v pohodě, někde jsem četla, že když je nad 300, je to negativní. A v záříovkach je holka, které vyšlo riziko 1:145, šla na testy a myslím říkala že do Genetu do Prahy, že tam ten přístroj už taky mají, že už se to nemusí posílat do Číny a že tam jel nějaký zkušební program zrovna, tak to měla zadarmo a nemusela platit těch 12500.. Zkus zjistit info. Ona to měla tak měsíc zpátky, ale bylo by fajn kdyby to ještě jelo, ten zkušební program. A mimochodem, bude mít zdravého kluka.

ivka3901
4. dub 2015

@78marcela dakujem pekne no som v šoku,lebo minule som nemala takú peknú:-I žeby ozaj tá imunologická liečba čo som na nej od januára zabrala ?momentálne beriem medrol,anopyrin a plus budú inekcie Clexan

sikulik
4. dub 2015

@ivka3901 já myslím, že bude akorát 😉 , neboj, peřinečka bude přichystaná tak krásně, že mimi nebude mít jinou šanci než se prostě krásně zahnízdit 😉 . Já jsem měla sliznici jen 7mm, hraniční, máš ji ukázkovou

soleilll
4. dub 2015

@moni34 Souhlasím s @cermi77 - pokud byl UTZ v pořádku, je to jen tabulková hodnota kvůli věku. Mám pocit, že oni by hnali na plodovku všechny ženský nad 30. Já měla z krve riziko Downa 1:262 a na plodovku jsem nešla (dítě je naprosto zdravé). Přepočítej si to na % a uvidíš, že je to opravdu mizivá šance... Riziko potratu u amniocentézy je 1-2% a to je o mnoho víc, než máš ty s postižením. Samozřejmě pro klid duše můžeš podstoupit Prenascan, zvlášť, pokud tě nepálí finance, ale opravdu mi to jako riziková hodnota nepřijde. Klidně můžeš jít za pár týdnů na další UTZ a trvat jen na neinvazivních vyšetřeních.
Držím palce, ale podle mě je to určitě v pořádku.

ivka3901
5. dub 2015

ahojte kočeny chcem sa spýtať,že ktorá pichala alebo pichá inekcie Clexan budem pichať po prvý krát a nemám s tým skúsenosti 😔 možem aj sama?

delfi75
5. dub 2015

@ivka3901 ahoj, sama, do břicha, odezinfikovat, chytnout špíček, píchnout, mrknout do bublinky , která je v injekci, jestli se neobjevila krev a aplikovat. po celou dobu se drží kožní řasa.

ivka3901
5. dub 2015

@delfi75 dakujem,ale asi skúsim pomocou mojej susedy je zdravotná sestrička🙂

moni34
6. dub 2015

@78marcela děkuji za typ, hned jsem to hledala, ale nic takového tam teď nemají, asi to bylo nějak časově omezené, nabízí tam ten test za těch 12500,- a že to do té Číny posílají, nepíšou tam, že by tam ten přístroj měli, to bych si tam i zajela a vyšlo by to asi levněji, ale fakt tam nic není.
@soleilll ještě než jsem šla na NT screening, tak mi můj gyndař vysvětlil, že pod 300 je pozitivní výsledek, od 300 do 1000 je hraniční a pak negativní, hledala jsem na netu a zjistila jsem, že to tak je, ale ne u všech doktorů,ten můj výsledek 1:770 je výsledek kombinovaného testu, je tam zahrnutý utz, biochemie, věk atd. Nikdo mě na odběr plodovky nehnal,můj doktor mi ten test jen nabídl,protože mě zná,finančně je to pro mě náročné, ale za ten klid mi to stojí, byla jsem těhotná dvakrát, ani jednou bez problémů a ani jednou to nedopadlo tak jak mělo, takže mám pěkné nervy a ty peníze za tu jistotu prostě obětuji, bohužel po mých zkušenostech nedokážu být v klidu a říct si,že to dopadne dobře...ale díky za podporu

soleilll
6. dub 2015

@moni34 Samozřejmě neznám historii tvých těhotenstvých a napětí tvých nervů. Jen ty sama víš, co ke klidu potřebuješ. Naštěstí jsou různé možnosti. Tak se drž. 🙂