Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

rebeca_1
15. črc 2010

@manni presne tak. Mas v dome detsky plac, smiech, mas pre koho zit.
Urcite je ti teraz tvoj syncek s manzelom tou najvacsou oporou.
Prajem ti aby sa ti co najskor zahojila bolava dusicka. Dovtedy sa urcit nasetria aj nejake peniazky na novy zaciatok ))))

vykyi
15. črc 2010

manni moc mě to mrzí 😢 , určitě to příště výjde. Já jsem s testem vydržela až do posledního dne, sice jsem se svou zvědavostí bojovala, ale zařekla jsem se, že i testík koupím až den před testováním, aby mě to nelákalo.
rebeca_1 v úterý jdu na ultrazvuk, kdy jdeš ty?Chtěla jsem po IVF dovču,abych byla v klidu doma, nedostala jsem ju 😠
Slyšela jsem, že po 3IVF už automaticky dávají neschopenku.dorry má s tebe radost móóóóóóc velkou.maji z tebe taky.držím pěstičky.

rebeca_1
15. črc 2010

@vykyi ides na prvy UTZ na siedmy den stimulacie? No drzim palce, nech su pekne foliky.
V robote si nedostala dovolenku? Toto je tvoje prve IVF?
Ja som bola doma na dovolenke pri vsetkych troch IVF. Pri prvom na PN a druhe, tretie - dovolenka.
Aj teraz zostanem doma na PN alebo budem mat neplatene volno. Ja som ale pred mojou sefkou vylozila karty na stol a tym padom ma velmi toleruje a miminko mi velmi praje.
Uz cakam na ms a zacinam stimulovat. Dnes som ju mala dostat. Lieky mam pripravena ale toto prve IVF soft v Brne beriem ako take skusobne.
My sa po IVF chystame na dovolenku. Po ET chceme ist k moru oddychovat. Nebudem doma, 3 krat som po ET lezala a setrila, teraz chceme spravit zmenu.....

vykyi
17. črc 2010

rebeca_1 vedoucí mi dal dovču, ale kolegyně v prácí řekla, že mě nebude zastupovat, napsala si sobě dovču. Věděla to tak 1,5 měsíca dopředu, který týden budu v práci, tak aby si mohla vzít i ona dovču. Vyšlo to špatně na konec měsíce, kdy mám uzávěrku . My jsme byly na dovolené, když byly svátky, abych ju pošetřila na mimi, ale bohužel. Prostě musím být silná i foliky. Musím to zvládnout!!!! Určitě v Brně budeš spokojená, jsou tam hodní lidi a vychází nám vstříc. Mě čeká 2 IVF, odskočila jsem si pro folik z práce a pak hups zpátky. Už jsi asi zašala stimulovat, taky držím palečky ať je tam foliku co nejvíc.

rebeca_1
17. črc 2010

@vykyi nezacala som, este stale cakam na ms.
Jej ty riadne teda bojujes, odskocit si do centra pre foliky a sups spat do robotky.... Klobuk dole!
No skoda s tou dovolenkou.
Ku komu chodis do Reprofitu a cim stimulujes?

rebeca_1
17. črc 2010

@rebeca_1 ja mam clostil 2x1 a nejaky siofor proti OHSS /lieky na cukrovku/. Vitouskova mi dala uplne slabucku stimulaciu.
V aprili som mala svoje tretie IVF na Slovensku a ja som chcela hned stimulovat, preto sme sa takto dohodli.
Cakam na miminko vyse 8 rokov, chcem bojovat, nechcem cakat.
Teraz si po OPU? Kedy mas transfer?
Moc ti drzim palce!!!!!!!!!!!

rebeca_1
17. črc 2010

Jejda sama sebe som si poslala prispevok, to tebe vykyi patril.

vykyi
18. črc 2010

rebeca_1 ja taky clostilem 1-0-1, chodím k p.Vitouškové, je moc hodná. Dnes jsem volala na linku 24hod.co je vizitce. Večer jsem dostala horečku, tak jestli si můžu dát nějaký léky na sražení horečky při clostiku a zrovna měla službu p.Vitoušková. Ještě nevím kdybudu mít transfer dám 100pro vědět. Když vidím mimčo sevře se mi srdíčko. Musíme bojovat a věřit. Pěkný zbytek neděle, pěkné stimulování!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

manni
18. črc 2010

rebeca 1 a vykyi drzte sa a piste co nove.drzim palce 😎 😎 😎

rebeca_1
18. črc 2010

@manni dakujeme, ja stale cakam na ms ))

rebeca_1
19. črc 2010

Ahojte babulky,

jejda, to kde sme boli az na tretej strane ((((

tak ja zajtra zacinam stimulovat ))))
Po dvoch mesiacoch pauzy zacinam s dalsim IVF.
Po vysokanskych davkach je tu velka zmena, 2x1 clostil.

slunicko312
20. črc 2010

Ahojte holky..... kde jste se všechny ztratily. Já jsem včera (12 den po ET) testla mamatest a neuvěříte - byly tam //. 🙂
Ve středu jdu do RF na krev tak uvidíme. Jenom si říkám zda to nemůže být pozitivní z užívání těch léku Utrogestan + Estrimax - nemůžu tomu pořád uvěřit.

Mějte se všechny krásně.

hanulinecka
20. črc 2010

ahojte jen tak zdravím a snad dočtu později pořád někde jsme tak není času,ale v září jdu do toho tak snad babí léto bude uspěšné 😵 😵

sluníčko gratuluji a určitě utroš i ten estrimax nemužou zkreslit testy neboj se 😉 😉 a držím pěstičky na krev

mějte se krásně a užívejte teplíčka 😵

dorra
20. črc 2010

@slunicko312 12 den po ET! Tož gratuluju, 1.level zdolán! Drž plod a směle pokračuj! Hyn sa na utz ukáže. Já tam na krev jezdila (moc daleko), jen když test byl negativní. Jinak jsem se objednala rovnou až na utz.

vykyi
20. črc 2010

slunicko312 gratuluji, určitě test nelhal 🙂 .Včera večer jsem brala poslední Clostibegit a dal mě pěkně zabrat, beru i antibiotika, v noci jsem 2xzamdlela tak jsem se musela přeobjednat na ultrazvuk na 21.7.Asi bych tu cestu nezvládla.Má odraný kolena a ruku jako by jsme s přítelem řádily 😀 .rebeca1 co nejvíc folikul 😉

janib
20. črc 2010

Sluníčko312, moc velká gratullace, první šťastné krůčky máš za sebou.. A neboj, rozhodně ty prášky nic neskreslují, zkrátka a dobře, seš těhule! 😀 Tak užívej si toto krásné období a držím palce do dalších dnů...
Já dneska byla na screeningu NT +. Holky ty nervy, to bylo hrůza, já od včerejška nespala, manža mě furt uklidňoval, že to bude v pohodě, ale znáte to... No nakonec to je v pohodě, teda zatím! Je to supr vyšetření, už teď vím, že je mimčo zatím v pořádku. Prvně jsem byla na krvi, výsledky budou asi zítra, mají mě volat a pak ultrazvuk, na kterým už ukáží snad všechno... Přes srdíčko až po močovej měchýř... 😀 , už nám pustili i tlukot srdíčka, byla to nádhera, slzičky mě šly do očí... 😉 Zatím mimi vždy na UTZ spinkalo, dnes taky a nakonec se mu to asi už přestalo líbit, tak začalo mrskat nožičkama a ručičkama.... Nádhera. Je to nadstandartní vyšetření ve 12-13. týdnu, platí se, ale já bych ty penízky dala znovu, když vím, že je mimi v pořádku. Snad bude i zítra krev... Vřele všem doporučuju, s manžou jsme si to krásně užili, máme prý krásné miminko... Asi po mě... 😀 Jé a teď zrovna jsem měla telefon, dnešní vyšetření v pořádku, riziko Dow.syndromu velmi, velmi nízké a krev taky v pořádku... Takže úspěšné vyšetření a jsem ráda, že jsem tam šla...
Holky, zatím se mějte všechny moc krásně a pište, pište pozitivní zprávičky...🙂

morcice
20. črc 2010

holky mohla byste mi prosím některá vysvětlit, jaký má význam minimálka, kromě toho že je žena stimulovaná menšími dávkami léků a nevykazuje se jako IVF na pojišťovnu? proč minimálka stojí 13.000 a klasické IVF 30.000 kč - přitom je dotované pojišťovnou? v čem je ten zásadní rozdíl?

rebeca_1
21. črc 2010

@morcice ahoj,
pozri si ich stranku www.reprofit.cz !
Tam sa dozvies vsetko )))

slunicko312
21. črc 2010

Ahojte holky ... tak jsem byla dneska na krvi a před chvíli jsem se dozvěděla výsledek HCG 354 - takže jsem těhotná. 🙂 🙂 🙂 🙂 Prostě sedím v práci a nemůžu tomu stále uvěřit - musela jsem se s někým o tu radost podělit ...... snad to nebude moc sobecké z mé strany.¨

rebeca_1
21. črc 2010

@slunicko312 jej, blahozelam.
A ty vladzes byt v robotke po takejto uzasnej spravicke? No tak to ta obdivujem.
Vobec to nie je sobecke z tvojej strany. Urcite to nechces vykricat celemu svetu hned.....
Nato je predsa konik.....
Ku komu si chcodila do Reprofitu? Ako dlho ste sa snazili a v com mate problem?
Nemusis odpovedat ked nechchces... Pochopim. )))))

maja3.s
24. črc 2010

Ahoj holky...včera jsem se vrátili z dovolené, tak vás všechny moc zdravím. Bylo to supr, úžasné....fakt jsem si odpočinula, dobila baterky a nabrala sílu do dalšího boje. Koncem srpna snad hupsnem na další IUI a pak v září opět minimálka. No je toho před náma zas víc než dost, po té dovči mám po dlouhé době pocit, že zas něco zvládnu a zabojuju.
slunicko312 ...tobě oooobrovskááááá gratulace k těhu...supr zpráva.
Holkám těhulkám taky držím palečky a jsem moc ráda, že je vše o.k.

rebeca_1
24. črc 2010

@maja3.s waw! Tak si oddychnuta, plna energie?
Teraz len treba cerpat z dovolenky aspon do vianoc, ked nie dlhsie ))))
Ty si bola na IVF soft a teraz chces skusit IUI? Dobre som pochopila?
Drzim palce!!!! )))))

hanulinecka
24. črc 2010

kráásné poledne 😵

sluníčko super těhule ted si užívej 😵

maji tak to pujdeme v září spolu do minimálky se zase začínám těšit 😝 😵

rebeco a co ty máš ted v plánu???

maja3.s
24. črc 2010

hanulinecka...to by bylo supr, kdyby nám to vyšlo společně...ve dvou se to přece jen líp táhne 😉
Rebeca 1...já už mám za sebou několi IUI, 2xIVF a asi 3x minimálku...Už to pomalu přestávám počítat(někde jsem četla, že psychologové to dokonce doporučují). Takže přes prázdniny jsme chtěli zkusit jen IUI, to není takový záhul na psychiku jako IVF nebo minimálka...takže tak ...

rebeca_1
24. črc 2010

@hanulinecka ja teraz stimulujem. V pondelok mam prvy UTZ a uvidi sa...
@maja3.s sme na tom tak nejako porovnako...
Drzim Vam palce, som za, ze dvom naraz sa lepsie stimuluje ))))

hanulinecka
24. črc 2010

kráásný večer

@maja3.s jasný jdem do toho pujde nám to líp se fakt těším 😵

@rebeca_1 tak to budu držet pěstičky aby už to konečně vyšlo jestli máš skoro totéž co mája tak klobouk dolu,ale ono je to opravdu nevzdat se jít dál kolik ti je roku jestli se smím zeptat 😉

já sice bojuju o druhé dítko,ale i cesta př prvním nebyla lehká ted ta touha je o to větší jěště jednou zažít ten pocit být těhotná i když před pulrokem se mě podařil ket ,ale v 10tt konec

rebeca_1
24. črc 2010

@hanulinecka mam 32 rokov, pokojne prezradim ))))
Chodis do Reprofitu?
Planujes IVF ci zostali snehuliacikovia?

hanulinecka
24. črc 2010

@rebeca_1 chodila jsme do uniky a to máme z 2.ivf máme chlapečka ted v lednu jsem byla u unice na ketu a podařilo se,ale v 10 tt se mimi přestalo vyvíjet přešla jsem do reprofitu kde dělají minimálky nechctěla jsme už do sebe rvát tuny hormonu
v červnu jsme podstoupila 1.minimálku,ale moc jsme zareagovala na léky a folíci moc rychle vyrostly i tak jsme zkusili opu bylo jedno vajíčko,ale blbě se oplodnilo tak ani k transferu nedošlo tak mě dr.říkal že příště to vymyslí líp tak jsme zvědavá

rebeca_1
24. črc 2010

@hanulinecka ku komu chodis?

Ja k Vitouskovej a mam softik nastaveny na 2x1 clostil plus na dorovnanie hladin metformin kvoli hroziacemu OHSS. Toto je asi len taky skusobny softik, aspon tak sme to s Vitouskovou nazvali. )))))
Vzdy som pichala 225-300 jednotiek a mala som max. 7 oocytov. Tak som zvedava ako zareagujem na teketo slabucke davky ))))

cajovna
24. črc 2010

ahoj holky, já jsem byla v Táboře u léčitelky, je to moc šikovná paní, doporučila mi ji kamarádka, která sama nemohla dlouho otěhotnět. Mrkla na mě, řekla mi co mi je a co se s tím dá dělat, dala mi nějaký bylinky a bylinné tablety, tak to poctivě zobu asi 3 týden a krásně jsem splaskla, dokonce už jsem i kilčo shodila začíná se mi vracet vizáž jakou jsem měla před 1. IVF (o tom 2. IVF už ani nemluvím ) Kdybyste ji chtěli vyzkoušet tak mi nechte zprávičku a já Vám na ni napíšu telefon