Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

jesie28
17. kvě 2015

Holky na kolik výjde IVF v nativu?

katjja123
17. kvě 2015

minuly tyden jsem byla na prvni prohlídce, dostala jsem injekci na vyvolání menstruace, protože jsem ji měsíc nedostala a pak brát utrogestan. potom mam prijít na krev a dál se uvidí, jak to probíhá potom, když jsou výsledky? zkouší se ještě něco nebo se jde hned na umělé??

kvakuska
17. kvě 2015

@katjja123 no to záleží na tom, jak ty výsledky dopadnou, proto se ty testy dělají 😉

katjja123
17. kvě 2015

jsem tu právě nová, tak nevím co mě čeká a jestli jsem všechno udělala dobře, objednala jsem se na gynekologii a tam mi doktorka udělala stěry a ultrazvuk, pak mi bude brát krev, nevím co bude dál, jestli když budou problémy mě "předá" dál nějakému doktorovi specializujícímu se na problémy s oplodněním, nebo mě bude léčit sama, nebo se mám k odbornému lékaři přihlásit sama

kvakuska
18. kvě 2015

@katjja123 počkej nejdřív jaké budou výsledky u tvé gynekoložky a co ti k tomu poví ona, potom teprve řeš co dělat dál. Nevím kolik ti je, jak dlouho se snažíte a jak moc na mimčo spěcháte, není vždycky nutné nějaký menší problém hned řešit na specializované klinice. A třeba ani žádný problém nebude. Každopádně k objednání do CAR od nikoho žádné doporučení nepotřebuješ, ale je fajn mít třeba už na první konzultaci pár výsledků od svého lékaře. Pokud nějaký problém bude, tvoje lékařka ti může nějaké centrum doporučit, ale je jen na tobě jestli půjdeš právě tam a nebo někam jinam, je to tvoje volba. 😎

katjja123
18. kvě 2015

já jsem se špatně vyjádřila. přešla jsem od mého gynekologa na gynekologii do reprofitu k paní doktorce Pospíšilové, byla jsem u ní na první prohlídce a čekám na výsledky krve atd.Jde mi právě o to, jestli budou nějaké problémy, jestli mě bude "léčit" ona nebo mě "přepošle" doktorovi co se věnuje více problémům s těhotenstvím, protože jak jsem pročítala diskuze tak vás léčí jen samí doktoři Machač atd atd 🙂 jsem tu nová tak se možná ptám jak úplný trouba

78marcela
18. kvě 2015

@katjja123 ona je taky jako doktorka na neplodnost. Taky jsem k ni zpocatku chodila.

katjja123
18. kvě 2015

@78marcela a proč jsi k ní přestala chodit?

78marcela
18. kvě 2015

@katjja123 ja k ni chodila prvni tri pokusy. Ona pak otehotnela a sla na materskou a my jsme si dali dlouhou pauzu. Pak kdyz jsme sli na dalsi pokusy, tak me sami dali k doktoru Otevrelovi a od nej me nejak samovolne presunuli ke Kozumplikovi. S nim jsem byla asi nejspokojenejsi. Ale oni jsou tam celkem vsichni fajn. Nesedel mi pouze Stelcl, ktery odesel. Ale rozhodne byl taky odbornik, me jen nesedel jako clovek.

katjja123
18. kvě 2015

Já věřím, že je paní doktorka taky odborník, ale všichni tu píšou o doktorech, tak jsem už zblblá. Ale věřím, že se nám to podaří i s paní doktorkou 🙂

renitr
18. kvě 2015

@ivka3901 ahoj, tak ako ste dopadli? Dufam ze ste sa nejako doholi , hlavne aby ste boli spokojny. drzim palceeee 😉

kvakuska
18. kvě 2015

@katjja123 přesně jak už tady psaly ostatní, paní doktorka Pospíšilová sama je specializovaný odborník na problémy s oplodněním, není důvod aby tě posílala k někomu jinému 😠

katjja123
18. kvě 2015

@kvakuska Děkuji moc, jsem tu nová a teprve na začátku, tak se snažím zorientovat 🙂

ivka3901
18. kvě 2015

@renitr ahoj ešte sme na ceste domov :-I ale dohofli sme sa tak,že to odkladáme do septembra a že dáme KET v native ak sa bude dať a dáme pipelle a intralipidy 🙂

renitr
18. kvě 2015

@ivka3901 tak super, ide leto pekne si aspon oddýchnete a v septembri sup na KET 😉 mi si tiez davame pauzu takze na dalsie IVf pôjdeme asi az v auguste alebo v septembri. Prajem stastnu cestu a pekny vecer

ivka3901
18. kvě 2015

@renitr presne chceme niekde vypadnúť aspom na predlžený víkend oddýchnúť si psychicky nazbierať peniažky a možno v septembri si dám pipelle a vklad až v oktobri chceme od toho všetkého dať pauzu už máme všetkého až pokrk ☹

ivka3901
18. kvě 2015

Holky tak skúsime KET v nativu k tomu pipelle a intralipid 🙂 síce pojdeme až v septembri albo oktobri,ale začínam zbierať info neviem ako KET v native prebieha kedže zakaždým som stimulovala estrofemom a sliznicu som mala ukážkovú

renitr
19. kvě 2015

@ivka3901 dobre ste sa rozhodli. Treba si oddychnut . Mi sme chceli ist tiez buduci mesiac na dalsi pokus, ale kasleme nato. Ideme na dofcu a trosku si aspon prevetrame hlavicky a nebudeme riesit ivf. Je toho fakt vela. drzim palce a hlavne treba nabrat veeeela sil 😉

pjja
19. kvě 2015

Ahoj holky, můžu se zeptat, co je to to "pipelle" ?? Děkuji

ivka3901
19. kvě 2015

@pjja no aj ja to idem po prvý krát absolvovať síce asi až v septembri alebo v oktobri 😒 je to tazv.lepidlo

pjja
19. kvě 2015

@ivka3901 lepidlo? kdo co se tím lepí? Já znám jen embryoglue...

soleilll
19. kvě 2015

Holky, co chodíte do RF dlouho - měli někdy nějakou slevovou akci? Zatím pro letošek zvedly ceny, tak čekám marně nebo slevy nejsou jejich obchodní strategie?

cermi77
19. kvě 2015

@soleilll tak nevím, jestli to sem vlastně psát, ale za ty tři roky léčby v RF jsme měli bonusů několik, záleží asi na lékaři, jestli celkový účet přizpůsobí na míru pacienta a uskutečněným výkonům. Každopádně i tak mi ceny v RF přijdou výhodnější, než v ostatních CAR.

ivka3901
19. kvě 2015

@renitr dakujem ved aj my si chceme užiť leto chceme ísť niekde aspom na slovensko na dovolenku ved tie 3 mesiace sú tu zachvílu a bud v septembri by sme začali s pipelle a v oktobri by bol vklad 🙂

ivka3901
19. kvě 2015

@pjja no neviem ani já o tom veľa daj si do goole pipelle biopsia a vyhodí ti veľa článkov robí sa to po viacerých neúspešných pokusoch IVF

evulatko
20. kvě 2015

@soleilll,nam to Stelcl vzdycky napocital levneji nez jsme meli ve skutecnosti platit...

soleilll
20. kvě 2015

@cermi77 @evulatko V podstatě jsme to měli podobně. Jen jsem to chtěla srovnat s jinými CAR, kde se opakují různé plošné akce, ale tady je zřejmě přístup individuální nejen v léčebném plánu, ale i finančním vyrovnání. 🙂 Díky za info.

moni34
20. kvě 2015

@soleilll Ahojky, neměli jsme jako samoplátci žádnou slevu, ale ceny oproti caru, kam jsme chodili předtím, byli mnohem výhodnější, hlavně nám nenutili nic zbytečného, naopak nám radili, co je zbytečné a na čem ušetřit 😉

lululka555
20. kvě 2015

Ahojte
Dievčatá prosím koho z doktorov v RF by ste mi odporučili?
Ďakujem