Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

vykyi
27. črc 2010

ahojte holky myslím, že to byla minimálka stimulovala jsem Clostikem a pak si píchala Puregon, Orgalutran a v sobotu večer Pregnyl. Pregnyl jsem si nechala píchnout od zdrav.sestry to se míchá o je to hnusný. Na ultrazvuku jsem měla 5vajíček odsáli 9 a dnes když jsem volala tak 5 je oplodněných. Chtěla jsem zavést, 2 ale p.doktrorka o nedoporučuje. Tak jestli to všechny zvládnou do pátku tak si necháme zamrazit. Modlím se, aby nám to vyšlo.Nic už vživotě nebudu chtít (dárky), jen abych byla maminkou a měla zdravý dítě. Kdyby nosil dárečky pod stromeček ježišek tak k nám už nemusí chodit 😉 😉 .V pátek bych si měla jít pro mimiško.
rebeca_1 to jezdíte přes Hodonín? Bydlím kousek od Hodonína.Když výjdeš schody tak na levo vetšinou dělají konzultace a Ultrazvuky, v pravo odběr a zavádění vajíček. Moc držím pěstičky ať vajíčka rostou a množí se .monulkab ty drž mimiško a mysli na krásný věci. Vím ono se to řekne,my budem taky nervózní a ve stresu, ale musíme bojovat.

maja3.s
27. črc 2010

vykyi...pět oplodněných vajíček je po nativu taky úspěch. Jen nějak nechápu,proč ti nechtějí zavést dvě embryjka??Většinou se zavádí dvě...tak nevím, proč u tebe nechtějí.

rebeca_1
27. črc 2010

@vykyi parada! Perfektne! Blahozelam!
5 embryjok a budu krasne blastulky, verim tomu. Viem, ze toto su hrozne nervy ale u teba to vyzera ozaj vynikajuco!!!! Drz sa dievca!!!!
Kolko si si pichla pregnylu? Jednu ampulku? A od kolkeho dna cyklu si si pichala orgalutran? To je nieco podobne ako cetrotide, vsak? Proti popraskaniu folikov, ze?
My chodime do Brna po dialnici, asi ano. Zajtra si to musim mrknut, ci chodime okolo Hodonina. Inak moj bratranec ma frajerku z dedinky Hustopece. Tak to som si vsimla. ))))
A zajtra sa rozhliadnem aj v Reprofite.
S tym Jeziskom, to bola krasna veta. Pripajam sa....

rebeca_1
27. črc 2010

A este som sa Vam chcela podakovat za podporu. Dakujem.

rebeca_1
28. črc 2010

Ahojte,

dnes nikde nikto?

hanulinecka
28. črc 2010

@rebeca_1 ahooojky 🙂

rebeca_1
28. črc 2010

@hanulinecka jej, ty si tu..

Mozem sa ta spytat ci si uzivala ten metformin aj ten posledny den pred OPU?
Mne dnes Vitouskova povedala, ze v nedelu nic. V pondelok mam OPU.
Ja si myslim, ze pre metformin to neplati, ci.....

hanulinecka
28. črc 2010

@rebeca_1 ted vubec nevím jestli jsme ho jedla před opu nebo ne přemýšlím,přemýšlím ale teda fakt nevím a co dneska na utz?????

rebeca_1
29. črc 2010

@hanulinecka nevadi, zavolam do Reprofitu.

Na UZ dobre, Vitouskova bola milo prekvapena. Nato ze to bol len skusobny softik, povedala parada. Mam tie tri foliky, rovnako velke. Teraz sa uz len modlit aby boli aspon 2 vajicka.
OPU mam v pondelok, hned rano.

monulkab
29. črc 2010

rebeca budeme držet pěstičky !!!!

rebeca_1
29. črc 2010

@monulkab dakujem, ste zlate.... ))))

rebeca_1
29. črc 2010

Ahojte, kde ste vsetky?

hanulinecka
29. črc 2010

já jsem zde 😀 čekám až mareček zalomí a budu mít volnooooooo 😀

rebeca_1
29. črc 2010

@hanulineckaahoj, uz ho ukladas? Maminka bude mat trosku volno? Prespinka celu noc?

rebeca_1
29. črc 2010

@hanulinecka dnes mi volali z Reprofitu aby sme v pondelok prisli este o trosku skor. Hned som sa spytala aj na ten metformin. Tak s nim mam pokracovat. A mam to vyriesene.

hanulinecka
29. črc 2010

@rebeca_1 tak to je super a co těšíš se, 😵

rebeca_1
29. črc 2010

@hanulinecka tesim sa, jasne ze sa tesim ale mam aj obrovsku obavu aby boli aspon dve kvalitne vajicka.
Zajtra idem posledny krat do prace a potom sa uz prepnem na setriaci rezim ))))))) Budem mat dovolenku.

hanulinecka
29. črc 2010

@rebeca_1 tak to je super neboj bude to dobrýýýýýýýýýý musííííííííí a nevím jestli jsi to psala jaký je u vás problém???

rebeca_1
29. črc 2010

@hanulinecka prave som si dopozerala fotky maleho Marecka. Je perfektny, fesacisko maly )))))

Ja mam obojstrannu tubarnu nepriachodnost vajcovodov, PCO a navyse pri IVF aj OHSS. Pri druhom IVF som si s nim polezala 8 dni v nemocnici.
A u Vas? Ak sa mozem spytat Marecek je z IVF?

hanulinecka
29. črc 2010

@rebeca_1 ach táák u nás je problém spermie já tak celke ok

ano marečka máme z druhého IVF z Uniky kam jsme chodila takže by se dalo říct,že jsme měli velké štěstí,že se nám vydařil hned druhý pokus

a děkujiza pochvalu Marečka je to oparvdu moje vymodlené štěstíčko 😵 😵 a všem to moc přeju ...

rebeca_1
29. črc 2010

@hanulinecka a teraz si uz definitivne rozhodnuta pre Reprofit? Kedy chces ist? September, oktober?

hanulinecka
29. črc 2010

@rebeca_1 jj 100% já už tam byla na jedné minimálce v červnu ted jdu září, znova tak uvidíme....co se bude dít

rebeca_1
29. črc 2010

@hanulinecka u koho si bola a ako si mala nastavenu stimulku? Preco si si dala taky velky odstup?

hanulinecka
29. črc 2010

@rebeca_1 mě neadli odstup já jsme nechtěla jít hned chtěla jsme si užít prázdniny

já byla u štelcla ten mě dal 2/2/2 clstyl a 8 den na utz byla nějaká mladá dr kuřecová a říkala že mám na každé straně 3 a dala mě píchnout bravelle a další den taky a zase na utz takjsme přijela na utz a byl tam štelcl a říká tak dneska by měli mít tak 14 mm a dělal mě utz a celekm se zhrozil 😀 3 měli 14 a 3 měli 18 ,20 a dokonce i 22mm což bylo už hooodně řekl,že to už asi nezachráníme a že to vypadá na tenjeden těch 18mm že by mohl vydrežet večer jsme píchla pregnyl a to mě jěště odpoledne volala že jsem na sobotu jedinná na OPU a jěště je vše nejisté že mě dr.machač jěště předtím udělá utz že jestli bych to vydržela bez narkozy aby kvuli mě nemusel anesteziolog tak jsme to riskla v sobotu mě machač odebral 2 folikuly a v jednom bylo vajíčko těsně před dozráním v neděli telefon že se jěště nevím jestli se oplodnilo,a v neděli že nevypadá dobře tak k ET nedošlo já s epak sama rozhodla že pujdu až v září

rebeca_1
29. črc 2010

@hanulinecka krasne foliky ale nejako nabrali rychlost )))))
A to si OPU mala bez narkozy? Jezismaria!!!! Klobuk dole!

Teraz to uz vide, mate jeden softik odskusany, teraz uz pojdete naostro )))))
A s pozitivnym vysledkom....
Budem drzat palce!!!!

hanulinecka
29. črc 2010

@rebeca_1 jj překecal me štelcl bez narkozy říkal že když jsem vydržela porod vydržím i toto a fakt to nic není a hlavně jsem mohla hned jet domu bylo to asi za pul minutky hotové šla bych do toho znovu klidně...

děkujeme taky budu držet pěstičky at se miminka zavrtají

monulkab
30. črc 2010

wow, hanuli tak to teda čumím, nevěděla jsem že se to dá udělat i bez narkózy....

vykyi
30. črc 2010

ahojte holky mimiško je v břišku 😀 , říkala paní doktorka, že embrijko je špičkový tak teď budu držet plod.rebeca_1 orgalutran jsem píchala pátek, sobota a v pondělí jsem šla na OPU.pregnyl jsem píchala 1ampuli v sobotu večer ve 22hod.Držím pěstičky, budu na Tebe v pondělí myslet. 😉

monulkab
30. črc 2010

vykiyi a co to druhé mimčo, nechali jste je zamrazit? na kolik vás to vyšlo? zajímalo by mě jestli je rozdíl v ceně minimálky, když stimuluješ jenou clostilem...

andinka22
30. črc 2010

Monulko poslala jsem ti IP.