• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

20. ledna 2017 
@evikos taky muzu potvrdit, ze OPU pri nativu a minimalce je v pohode. A nehuntujes si to telo tolik.
26. bře 2016 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sikulik jj, sla bych za nim asi i do pekla :slight_smile:.
26. bře 2016 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sikulik nějak ty poslední dny neutíkají :slight_smile:
26. bře 2016 v 15:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikos na IVF jsem byla 7x, poté většinou následovaly 2 - 3 KETy. (To bylo v průběhu 12 let) Jelikož jsem prošla několika centry, tak všude se stimulace trochu lišila i reakce byly různé. Čím jsem byla starší, tak tím hůř jsem snášela jakoukoli stimulaci. Teď mám pocit, že nesnesu ani endiaron ...
26. bře 2016 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha83 přesně, máš pravdu, například jeho péče o mně v obou těhotenstvích byla dalece nad rámec jeho povinností, vždy se podřídil tomu, jak to stíhám, dokonce mě klidně vyšetřil i mimo RF, když měl třeba služby na jiných pracovištích. S takovým přístupem jsem se u žádného jiného doktora nikdy nesetkala :wink:
26. bře 2016 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delfi75 jj, to přesně znám :wink: , člověk si připadá jak velryba, tam dole už ho všechno bolí jak tlačí bříško na všechny cévy, a nejlepší jsou otázky okolí "tak co, už?" :grinning: To jsem přímo milovala, hlavně když se začali ptát tak měsíc před porodem a já 10 dní přenášela :grinning: . Tak se drž!!! Za chvíli se ti život změní o 180°a vše se bude točit jen kolem toho malého zázraku :wink:
26. bře 2016 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sikulik jj, dnes jsem mu psala, ze mam ten a ten problem a hned mi volal. A u minuleho tehu taky. To je proste neco uzasnyho vedet, ze mu na tom fakt zalezi.
26. bře 2016 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misha83 Mně to ani nikdy nebylo nabídnuto,jakože by OPU bylo bez narkozy.Na to se domlouváte při posledním ultrazvuku před OPU nebo až v den OPU?
26. bře 2016 ve 23:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikos já měla 2x OPU bez narkózy a ta bolest fakt není nic hroznýho, prostě silnější tlak v podbříšku jako při silnější MS, je to chvilka to odsátí, víš hned kolik je vajuch (to ale neznamená, že se pak všechny oplodní) a šla jsem...
@sikulik přesně, rodinná atmoška, kde jsem všechny znala a jezdila jsem tam na výlety vlakem, dala si něco dobrýho na zub, koupila něco pěknýho na sebe nebo na mimi potom a pak doma čekala na výsledek..
27. bře 2016 v 09:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@carlik děkuji. A že to bude bez narkozy, jste se domlouvali při posledním ultrazvuku před OPU nebo v den OPU? Mně to právě bez narkozy ani nikdo nenabídl. Prostě přijdete na lačno, uspání, odběr....
27. bře 2016 v 10:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikos uz pred OPU pri kontrole.
27. bře 2016 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikos přesně, při poslední Ko, aby věděli, že nemusí shánět anestez.
@misha83 co jsem to četla, že jsi v nemocnici? Tož hlavně klid na lůžku a bude to v pořádku, hlavně že už víš, že máte srdíčko...já přesně takhle skončila s malou a nechali si mě v porodce týden, páč jsme čekali na srdíčko a aby se mi udělalo líp. tak držte se!!
27. bře 2016 v 18:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carlik diky. Mimco je zatim v poradku, hodne jsem krvacela. Zazrak je, ze vcera v nemocnici hematom nevideli a dnes ano :angry:. Navic se pry tvori placenta a i to to muze zpusobovat. Tak uvidime. Vim, ze ted to nijak ovlivnit extra nemuzu.
27. bře 2016 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misha83 já teda tenkrát jen zašpinila, ale zle mi bylo děsně, mdloby a na zvracení a sama doma, to nebylo dobrý, tak si mě tam týden nechali a pak jsem byla na PN. Ty doufám ležíš a odpočíváš a nikdo doma tě nehoní, hlavně malej, děti bývaj kolikrát nechápající k ležící mamince :wink:
28. bře 2016 v 09:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carlik ja jsem v nemocnici od vcerejska. Ale radeji bych byla doma. Malej je prave suprovej, rekla jsem mu, ze me boli brisko, tak me doma chodil prikryvat, nosil mi bonbony a tak :slight_smile:.
28. bře 2016 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby po dlhšom čase som volala do RP a kedže som patrila k dr.Macháčovi tak sme sa s manželom rozhodli,že sa objednáme druhému dochtorovi k dr. Otevrelovi.Neviem máte s ním niektorá skúsenosti aký je to lekár :unamused:
28. bře 2016 v 17:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivka3901 Mně dělal 2x OPU a vše v pohodě.
28. bře 2016 v 18:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivka3901 ja jsemk nemu chodila ale jeste v dobe, kdy byl na jine klinice. Osobne bych k nemu uz nesla, ale myslim, ze tu holky psaly, ze v ramci Reprofitu s nim byly spokojene.
28. bře 2016 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikos Díky asi je to vec názoru a my máme mrazáčika už dosť zmrazeného a dosť IVF za sebou,ale zázraky od neho čakať nebudeme
28. bře 2016 v 19:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha83 díky aj tebe :slight_smile:ale ako som písala nečakáme zázraky a koordinátorka nás objednala k tomuto čo mal najbližší volný termín takže čo už
28. bře 2016 v 19:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivka3901 budu držet pěsti,ať to konečně vyjde.
28. bře 2016 v 19:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivka3901 moc drzim pesti. Odpovidala jsem jen na dotaz :slight_smile:, vzdy je to co clovek, to nazor. Navic myslim, ze lekare dost ovkivnuje prostredi kliniky, coz je v Reprofitu super.
28. bře 2016 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha83 ok prepáč,ak som sa ťa dotkla,ale my už sme dosť sklamaný z tých neúspechov :frowning2: :frowning2: :frowning2: dúfali sme,že nám RP pomožu ale zaťiaľ sme prešli cez kopec docjtorov a nič :frowning2:
28. bře 2016 ve 21:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivka3901 nn, nedotkla. :slight_smile: Ja te uplne chapu, to cekani a ty nezdary jsou hrozny. Nam vysel az osmy pokus, z ktereho mame syna. Hrozne moc drzim pesti.
28. bře 2016 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivka3901 Mně byl Otevřel ze všech doktorů v RF nejmíň sympaticekj - byla jsem u něj 1x na UTZ. Ale jeho odborný znalosti nemůžu vůbec hodnotit, protože je neznám. Nicméně když neseděl mně, neznamená, že tobě bude nebude taky příjemnej. :slight_smile: Držím moc palce do dalšího snažení!
29. bře 2016 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evikos dakujem pekne :slight_smile:
30. bře 2016 v 17:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misha83 dakujem aj tebe ale my už sme stratili nádej a vieru :frowning2: verila som,že v RP nám pomožu aj na vlastnú päsť som šla na dalšie vyšetrenia ako bola reprodukčná imunologia a aj tak sa KET nepodaril :frowning2: tak preto posledný KET
30. bře 2016 v 17:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soleilll no možno ho uvidím už len raz,lebo vlastne macháč nám naplánoval liečbu tak uvidíme čo vymyslí on necháme sa prekvapiť aj ked ...........
30. bře 2016 v 17:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc prosím, nemáte některá číslo na embryologii (Brno)? Zapomněla jsem si doma mobil a dneska mám volat, jak to s našima velikonočníma zajíčkama vypadá. A na stránkách přímo ten mobil, jak dávají v papírech, není :frowning2: Moc děkuji.
31. bře 2016 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@val123 774 464 186 hodně štěstí!
31. bře 2016 v 08:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek