Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

katjja123
1. zář 2016

@sklenice2 My díky paní doktorce Pospíšilové čekáme naše první mimi 🙂 s paní doktorkou jsem moc moc spokojená.

sklenice2
1. zář 2016

@katjja123 gratuluji a děkuji za zprávu 🙂

ninanela
1. zář 2016

@sklenice2 Uff,taky chodím k Dr Kurecove, jsem 31tt,tak to už se s ní neuvidím? To mě mrzí, vždy mě podpořila a podrzela ve všem, hlavně v těhotenství. Procházím s ní už druhé. Minule jsme dlouho prokecaly , nepripadala jsem si ani jako na kontrole. Fajn ženská, klidná a vyrovnaná dr . Jezdím za ní několik desítek km,no budu muset najít někoho jiného. Mrzí že jsem ji nepodekovala a nerozloucila se.

sklenice2
1. zář 2016

@ninanela tak mi to bylo řečeno... já to popravdě včera i obrečela. Kuřecová je naprosto úžasná, vždy mě podržela a v květnu jsme se domlouvaly na září... tešila jsem se na ni. nedá se nic dělat...

ninanela
1. zář 2016

@sklenice2 Jdu 5.9.do poradny,tak jsem zvědavá kdo tam bude.Je mi divné, že by mi to nikdo neřekl. Uvidíme, budu informovat.

petulik81
4. zář 2016

@fidac muzu se taky zeptat na pana doktora Geska?Jestli u nej mam vydržet,me se zdal v pohode,ale mam 35 a chci mimco a nerada bych marnila čas,dekuji
@sklenice2

petulik81
4. zář 2016

Jeste jednou budu otravovat vsechny s panem.doktorem Geskem,zda tu najdu pozitivbi nebo jiny nazory,dekuju 🙂

soleilll
4. zář 2016

@petulik81 Byla jsem u něj na gynekologické prohlídce po šestinedělí a budu k němu dál chodit na gyndu. V rámci IVF ho neznám, v té době tam ještě nebyl (před rokem).

petulik81
4. zář 2016

@soleilll dekuju moc,kdyz budeš chodit dal,znamená to spokojenost,mě se zdál taky v pohode,ale byla jsem jen jednou,ted se chystam zase,děkuju za reakci

soleilll
4. zář 2016

@petulik81 No, spíš jsem byla hodně nespokojená se svou minulou gynekoložkoou, tak jsem se po porodu rozhodla přejít jinam a než hledat něco úplně neznáméhno, zašla jsem do RF. A předali mě dr. Greškovi. Musím říct, že vyšetření nebylo vůbec příjemné, docela necitlivé, ale netuším, jestli to je dané přístupem pana doktora nebo tím, že jsem byla po šestinedělí. To poznám až při některé další prohlídce. Každopádně prováděl to velmi důkladně a co se týká verbálního přístupu, je to pohodář s nadhledem. To samozřejmě nemusí každýmu vyhovovat. Každopádně věřím, že v RF by si nedrželi špatný doktory. 🙂 A mně bylo před rokem taky pětatřicet. 😉 Přeju hodně štěstí.

petulik81
5. zář 2016

No snad to bude příště lepší,já taky utekla od jineho doktora,pan Gesko mi provedl vysetreni na ktery se minulý doktor vykaslal a nasel polypy na vajecniku,který minuly doktor prehlidl,takze zatím palec nahoru,ted jdu na kontrolu,dekuju moc a preju zdravicko,uz mam jednoho prcka,tak snad vyjde brzo sourozenec

sklenice2
5. zář 2016

@petulik81 já s ním spokojená nebyla. Ale prostě je to tak, že každemu každý nesedí. Pokud jsi u něj již byla a byla jsi spokojená, tak jedině dobře 🙂 byla jsem u něj na akutní prohlídce, zda dělá i IVF netuším.

petulik81
5. zář 2016

@sklenice2 uvidim,dam tomu čas a sanci,ja si ho nasla jako normalniho gynekologa ,Ivf zatim snad potrebovat nebudu,jen sehnat v okoli sikovneho a doktora co jeste bere lidi,je docela oříšek ☹

magicwoman
5. zář 2016

Ahoj holky, tez chodim do Reprofitu, k panu doktoru Vranovi. Mate prosim nektera stejny problém jako ja? Porucha imunity, dojde k oplozeni ale telo samo embryo vyhazuje :( Muzete mi prosim rict jak se to uvas resilo? Pomuze jen IVF nebo se musí imunita nejak narusit ci dokonce lecit? Dekuji moc

magicwoman
5. zář 2016

Holky a ještě bych se vas rada zeptala, na kolik vas vyslo IVF v Reprofitu? Nam bylo receno pripravit si 25 - 40 tisíc, je to normalni cena??

soleilll
5. zář 2016

@magicwoman Normální cena je cokoli pohybující se v řádu deseti až statisíců. Každý postup, každý pár a každý cyklus je jiný, proto nemůžeš porovnávat, kolik to koho stálo. Záleží na konkrétním postupu, typu a množství léků, použití dalších manipulačních technik, kolik vajíček a embryí se získá, zda bude proveden transfer, jestli bude co mrazit atd....

luciebx
5. zář 2016

@magicwoman a to des jako samoplatce nebo mas neco hrazeno?

ninanela
5. zář 2016

@sklenice2 Takže je to pravda, Dr Kurecova je na PN a pak mateřská. Mrzí mě to, ale přeji jí to.

sklenice2
6. zář 2016

@ninanela díky, že sis vzpomněla, samozřejmě jí to též přeji.

manulenka
6. zář 2016

@magicwoman Ahoj, psala si, že si šla do RF po opakovaném potrácení. Chtěla bych se tě, prosím, zeptat, jestli si měla žádanku od svého gynekologa? Jestli si něco platila a co vše vám vyšetřovali? Já mám za sebou dvě zamlklá těhotenství a chtěla bych nás nechat vyšetřit i přes to, že se to dělá až po třech potratech. Doufám, že moc neotravuju, držím pěsti, ať se brzy zadaří 🙂

moni34
12. zář 2016

Ahoj holky, tak hlásím, že 1. screening je negativní 🙂

kejt29
12. zář 2016

@moni34 moc gratuluji a ted uz si jen uzivat tehotenstvi! 😉

evikos
12. zář 2016

@moni34 také moc gratuluji

petulik81
12. zář 2016

@moni34 velká gratulace 🙂

moni34
14. zář 2016

všem moc děkuji 🙂

lenka27
15. zář 2016

@magicwoman vecer jak prijedu z chalupy napisu zpravu, moje kamaradka to resila, napisu jak

lenka27
15. zář 2016

@magieee ja ma z Reprofitu kluky dva 😀

lenka27
15. zář 2016

Mudr. Kurecove to mimco moc preju, nemela to jednoduche

magicwoman
15. zář 2016

@soleilll ja vim ze se to tezko dopredu urcuje, to nam rikal doktor taky. Tak uvidime no...

magicwoman
15. zář 2016

@luciebx jdeme poprve, takze jsme zadali o prispevek pojistovny, ta hradi 70%