Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

nufice
29. srp 2008

Díky, i tobě přeju brzy vytoužené // a pohodové těhu. Zatím a dobrou noc 🙂

adrosek
30. srp 2008

Ahojík holky,jak se máte vtak hezkém dni dneska co,co podnikáte všechny

madla28
31. srp 2008

Ahoj, já jedu dneska na týden na chatu, tak se tu neukážu. Z chaty už chci přijet rozhodnutá co bude dál.
Prachy už jsou na cestě.

adrosek
31. srp 2008

Ahojík holky,zdravím vás.Jak ste se měli,nikdo tady moc nechodí jak tak sleduji.
Madla tak se pěkně rozhodněte a potom dej info jak a co tedy ju?Užijte si to

madla28
7. zář 2008

Tak je rozhodnuto, jdu na Obilňák. Je to státní a když budu potřebovat nějaký vyšetření, tak nebudu muset leťět zase do Jihlavy a taky jim tam nepůjde asi jen o peníze. Má mě to tam vyjít na 60-70 tisíc.

adrosek
7. zář 2008

Ahojík madla,tak hlavně že si se rozhodla tedy.Takže na obilnák ano?No ale ty cenou jsou tedy hrozné že?

madla28
7. zář 2008

To jsou, ale nedá se nic dělat. A to chtějí ještě uzákonit, že budou hradit jen jedno IVF. Mě je to teda už jedno, protože já už do toho stejně nespadám, ale chudáci další holky. Hlavně když serou prachy narkomanům.

wiwian
19. zář 2008

ahojky holky zkouším oživit diskuzi
chodíte některá do reprofitu a jak je to tedy s tou smlouvou s pojišťovnou ?

adrosek
20. zář 2008

Ahojík holky,dlouho tady nikdo nebyl,já tam chodím a jsem spokojená.Co myslíš s pojištovnou

wiwian
21. zář 2008

adrosek ahojky no v diskuzi sem četla, že nemají smlouvy s pojišťovnou, tak jestli je to tak že se tam výkony i konzultace hradí nebo ne ? Jak robíhá první návštěva ?

wiwian
21. zář 2008

haloo haloo někdo další z Reprofitu ? 😕

susanna75
21. zář 2008

Ahojky,ja bych mela jit taky do reprofitu...asi v rijnu...leci se tam nekdo?Zuzka

wiwian
21. zář 2008

susanna nekdo ti ho doporučil ?

adrosek
22. zář 2008

Ahojík holky,
já tam chodím asi už čtyři měsíce tak nějak,jsem tam spokojená.No ohledně placení sem platila pouze jen IUI a nyní budu platit IVF,ale jen část,něco mi hradí pojištovna tak nevím jak to mají přesně.

aja11
23. zář 2008

Ahojik za konzultace se neplatí - já mám tedy VZP - dělali mi i ultrazvuk brali krev - manžílkovi spermiogram a vše bylo zdarma. Jinak holky já jsem asi těhule - čekám na potvrzení od doktora - tam jdu zítra - takže se asi na nás štěstíčko usmálo

adrosek
23. zář 2008

Ahojík aja11,tak to je super pokud by to vyšlo,budem na tebe myslet a pak hned pisni ju?A jak se povedlo samovolně nebo jsi po nějakém výkonu?

aja11
23. zář 2008

Ne ne - ukecala jsem doktora z Reprofitu aby mi dal na laktaci Dostinex a zřejmě to na vyvolání ovulace stačilo - no uvidíme - jsem maximálně nervózní - ale test byl opravdu suveréně pozitivní . .tak snad

adrosek
23. zář 2008

No snad hej,to by bylo super.Musíš dát potom vědět jasný

wiwian
23. zář 2008

ahojky
adrosek IUI se v reprofitu platí 😕

aja11 držím palečky jako ste měli diagnozu ?

aja11
24. zář 2008

o my jsme teprve začali s léčením- já anovulace - ale zřejm kvůli tomu že jsem měla pořád to mléko 😒 a manžílek špatnou pohyblivost spermií - ale zřejmě ne zas tak hrozou 😎

nicaa
24. zář 2008

Ahoj holky, jsem tu poprvé. Jen k těm pojišťovnám.
Já chodím do Reprofitu a ty pojišťovny, pokud máte některá poj. ministerstva vnitra (211), tak je to problém a je potřeba se přehlásit, jinak údajně u ostatních poj. jsou smlouvy podepsány.
Já si musím pojišťovnu také změnit.
Do CAR jsme chodili ještě do Repromedy a na Obilňák , ale moc spokojeni jsme nebyli, Reprofit se nám zatím jeví jako nejlepší, příjemné prostředí a příjemný personál.

Pěkný den N. 😉

adrosek
24. zář 2008

Ahojík holky,já platila IUI v reprofitu částku 1500kc,nyní budeme mít IVF a budeme platit 18.000kc,něco je hrazeno pojištovnou,ale léky si musíš hradit sama.

nicaa
24. zář 2008

adrosek - vážně budete za IVF platit tak málo? My na Obilnáku platili přes 30.000,- (platili jsme víc, ale nepočítám manželovu operaci) 😒

adrosek
24. zář 2008

Ano nám to vypočítala na 18.000 víc ne,ptali jsme se jí.Tak uvidíme.

aja11
24. zář 2008

adrosek - už budete mít IVF - ani nevíš jak držíma palečky aby to vyšlo!!!! A jsem zpět od lékaře viděla jsem mimi na UTZ srdíčko bilo jako zvon ateď nezbývá než se modlit a doufat

nicaa
24. zář 2008

Já jsem to zrovna počítala podle ceníku, pokud byste platili pouze 18000,- tak to znamená, že v ceníku mají psané i úkony hrazené pojišťovnou.
Já se teprve chystám na stimulaci (asi listopad), tak se snažím zjišťovat info. v červenci jsem platili dohromady přes 40.000,- i s manželovou operací a pobyt v nemocnici. Takže bych ráda věděla kolik peněz budeme potřebovat. Bohužel jdu do RF až při ms a to je tak za 3 týdny. 😒

nicaa
24. zář 2008

Ajo, moc Ti gratuluji a tiše, malinko závidím 😅

wiwian
24. zář 2008

aji tak to je super 😵

adrosek
24. zář 2008

Aja11 takže mimi je na cestě tedy?Tak to gratuluji mooooc.
No nicaa je to hrazeno aji pojištovnou právě,proto ta cena.
Co jinak děláte?

madla28
24. zář 2008

Nicaa a kolik jste platili v Repromedě?
Ahoj Adrosek.