Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

lenajsek
4. bře 2009

Tak, dvě embryjka se vyvíjejí moc pěkně, mají 5 buněk, jedno je pomalejší, tak uvidíme zítra, jak se to bude vyvíjet.... zítra v 11.30 na mě prosím mysli... 😉 Bude u toho i manžel, tak to bude "rodinná" záležitost... 🙂

tinka12
4. bře 2009

Ahojte kočky. S manzelom uvažujeme nad Reprofitom. Nemáte niektorá skúsenosti s cenami pri samoplatcoch? diki 😉

tinka12
4. bře 2009

tak uz som si tie ceny našla vo vašich predchádzajúcich diskusiách... 😉 kráásny den 😀

dorra
5. bře 2009

Ahojte,
Leni, moooooc na Tebe a na ty mrňousy myslím! Strašně, ale strašně Ti závidím! V dobrém!!!!! Ale tak ráda bych si to celé zopakovala, vrátila čas a zastavila ho 1.3. Nebo už ať je tu další pokus, jestli tenhle má dopadnout zle. Manžel se mnou taky musí jezdit, vždyťto dělám kvůli němu, sám mi to vymyslel. Navíc 😀 žárlí na moje řeči směrem ke Koudákovi. Nelíbí se mu, když říkám, že je fakt frajer, citlivý, borec a že se musím oholit, navonět mým vzácným chlapolapem a blebleble 😀 . Ty ho tam dnes budeš mít, nebo vás s embrýsky seznámí Vitouš?
Každopáďo Ti moc držím pěstičky, tři dny odpočívej a nezvedej nic těžkýho (ani záchodový prkno!), já tu možná odpol. vlezu, ale spíš zase až ráno, než zase začnu hučet. Tfuj, tfuj, tfuj!

Tinko, vítej, pojď mezi nás!!!! Písnu Ti do IP.

lenajsek
5. bře 2009

Dorko díky moc, při ET budu mít Vitouškovou, která je se mnou od začátku do konce... 🙂
Já vlastně u jinýho dr. v Reprofitu nebyla.
Co Ty, jak se cítíš? Na zítřek mooooc držím palečky, a pořád věřím tomu, že se tenhle pokus povedl... 😉
Záchodový prkýnko se u nás nezvedá, bo zvednout nejde, nedrží... 😀 Takže ani nákupy, co? No do konce víkendu budu tak nějak spíš polehávat, a nebo něco tvořit u stolu.
Jak přijedem, tak se ozvu, kolik jich nakonec mám v bříšku... 😉
Ty se opatruj, držím moc palce!
Tinko ahojky, jojo, o pár stránek dál jsem ten ceník psala, tak jsi ho asi našla. Reprofit je rozhodně dobrá volba, doporučuju. Hodně štěstí!

dorra
5. bře 2009

Leni, hodně štěstí! Dr. Vitouškovou znám, ale nešahala na mě. Je strašně moc příjemná. Je fajn, že víš, že tam bude. Já se vždycky bojím, bo jsem se na to nikdy dopředu nezeptala. Poprvé nás dával dohromady dr. Machač, potom Koudák a ten docela bolel. Takže když jsem ho tam potkala při dalším pokusu, malinko jsem se vystrašila. Jenže to zrovna nebolel a pak mě navíc i dvakrát otěhotněl 😀. Vím, co chceš říct.., ale já do té doby, než se mu to povedlo, nevěřila, že jsem schopná otěhotnět. Nevěřila jsem těm jeho pohádkám, jak jsou embryjka krásná, sliznice krásná,..a když jsem to viděla na obrazovce, říkala jsem si, kdo ví, jestli v té kontrastní tekutině opravdu jsou.. No a byly!!!! 😀 Dokonale mě přesvědčil a proto je u mě frajer a borec největší. Že je tam umí dát tak, aby se chytly. Vím, že nejdůležitější je tomu dr. důvěřovat, tak to máš fajn, že tam bude právě ta Tvoje hvězda.
Tak ještě jednou hodně štěstí! A radši ani moc u toho stolu neseď. Jen lež, nohy mírně hore. Znáš zákon gravitace.. 😀 Nepodceňuj ho. Papa

martek
5. bře 2009

cau holky, dneska jedu za Koudakem 😎 😀 😝 😵 😉

dorra
5. bře 2009

Martečku, zrovna jsem Ti chtěla napsat, že na Tebe moc myslím!

dorra
5. bře 2009

Užij si to!

martek
5. bře 2009

zlato, soustred se jen a jen na sebe!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉
ale diky 😉

dorra
5. bře 2009

Já už toho moc nenasoustředím, užírala bych se depresí. A to nechci, bo až do zítřka jsem ještě furt těhu, tak klídek a žádné nervy navíc!

tinka12
5. bře 2009

Ahojte kočky...dakujem za milé prijatie 🙂

lenajsek
5. bře 2009

Martek, jedeš na další konzultaci, co dál? Nebo už stimuluješ? 😉 Držím palečky! Na kolikátou budeš v Reproftu? Já tam mám být v 11.30...
Dorko, díky... zákon gravitace znám, ale jsu závislá na PC, co s tím? 😀
Uvidíme, jaká bude Vitoušková, snad to nebude bolet. Ale její OPU bylo v pohodě, skoro mě to nebolelo, potom co jsem se probrala, tak ET bude taky snad v pohodě.
Tinko, nemáš zač... 😉

tinka12
5. bře 2009

Dorra, naozaj mas toho za sebou velmi vela! Obdivujem tvoju silu!!!! si skvelá!

tinka12
5. bře 2009

Leni, drzím palceky, dufam, ze to dobre dopadne.... 😵
Leni, Martek, kolko pokusov IVF ste absolvovali v Reprofite?

martek
5. bře 2009

leni, uz jsem v cekarne 😉

tinko, ja mam za sebou prvni neuspesne ivf+isci, ted se budem domlouvat na druhym

tinka12
5. bře 2009

baby, tak ako vám dopadli konzultácie??? 😉

dorra
5. bře 2009

Baby, tak ako?

aanetta
5. bře 2009

Ahojte.tak aj ja uz budem medzi vas patrit. 🙂
Som objednana k Dr.koudelkovi tak sa veeeelmi tesim 😵
Ako ste s nim spokmojne?

dorra
5. bře 2009

Huráááá! Je to boréééééc, frajerrrrr!!!! A vůbec! Nech se překvapit 😵 .

dorra
5. bře 2009

Kdy máš s ním rande?

lucka.adis
5. bře 2009

Ahoj holky, mrkla jsem sem, protože máme stejný problém jako vy. akorát s tím rozdílem že se to snažíme vyřešit v Brně-Heliosu a nějak mi připadá, že se tam k nám obrací zády 😔 Včera jsem tam byla na PCT a výsledky budu znát až za 10dní a mám jít i na krev-skrz hormony a na ty výsledky budu taky dlouho čekat.. ☹ připadne mi, že se nic nového neděje, jenom tam každý měsíc lítáme na konzultaci a to je vše.

Znám se s lenajskem a ta právě chodí tady sem..tak bych chtěla poradit co mám dělat.

tinka12
5. bře 2009

lucka, ja som pocula na reprofit same chvály, aj ja tam idem....este nie som síce objednana, ale v apríly sa chcem urcite uz objednat 🙂
Anet, reprofit je tvoje prve car? alebo si uz niekde pretým bola?

aanetta
5. bře 2009

Ideme tam 17.3.ty k nemu chodis tiez? 🙂

aanetta
5. bře 2009

Tinka nie.chodila som do gynfivu v bratislave a nobola som tam uz nejako spokojna.a na brno som pocula ze su vacsi profici.tak skusim 😉
a ty?uz si niekde bola?

tinka12
5. bře 2009

ano, bola som - v gyn five 😀 😀 tak to mame spolocne....co sa ti tam nezdalo?

aanetta
5. bře 2009

mam pocit ze tam ide najskor o peniaze a az potom o otehotnenie 😒
a ty si tam bola na IVF?

dorra
5. bře 2009

Luci, ředitel, 😀 Koudák 😀, přešel právě z Heliosu. A je to kapacita. Ostatní jsou taky frajeři, ale on mě dvakrát po sobě dokázal otěhotnět. Tak je u mne borec.

Všeobecně jsou tam příjemní, rozdávají tam léky zadarmo (které tam odevzdají holky, že už je nepotřebují 😉 ) a jsou velice optimističtí.

tinka12
5. bře 2009

ano, jedno IVF a aj som otehotnela, ale v 8 tt som mala missed ab. Ja som bola v celku spokojna, ale nepacil sa mi prístup a správanie lekárky a embriologičky.... 😒 takze som sa rozhodla, že dalsi pokus absolvujem inde a urcite nie uz u nich. A ty si mala IVF?

tinka12
5. bře 2009

Doro, da sa nejako priamo objednat k tomu Koudákovi?