Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

aanetta
5. bře 2009

ano.mala som IVF 2xKET neuspesne a dnes som mala ist na treti KET ale este vcera mi volali ze sa to rusi lebo embrya sa nevyvijali.ale ja som mala blastocysty a tie sa vytahuju v den transferu tak preto som sa nahnevala a povedala ze k nim viac nejdem 😠

aanetta
5. bře 2009

tinka da.ja sem sa dnes priamo k nemu objednala 😉

tinka12
5. bře 2009

ked sa maju vytiahnut az v den transferu...ako to že ich vytiahli skor? 😠 fakt na hnev !!!! nic ti uz nezostalo? mas tam este nejakych mrazacikov, alebo to boli poslední?

aanetta
5. bře 2009

nie to boli posledni.ale si hovorim,dobre ze sa tak stalo,lebo som si davala schvalit ziadost na 2 IVF a isla by som tam zase.takto som sa aspon rozhodla ze nie 😉

dorra
5. bře 2009

Tinko, dá se k Markovi Koudelkovi objednat přímo. Ale ostatní jsou taky příjemní, Lenka Ti poví, je právě po transferu u dr Vitouškové. Já znám ještě dr. Machače, to je taky sympaťák a borec.

dorra
5. bře 2009

Leni, kde jsi? Ještě obídek?, 2dc červeného vínečka na zdar ET? Odpočíváš?
My jsme se tu zatím, KOOOOOONEČNĚ, malinko rozrostly! 😀

lenajsek
5. bře 2009

Holky ahojky, vítám nové snažilky, a co můžu říct, tak je úplně jedno, ke komu se v Reprofitu objednáte, bo jsou tam všichni machři, a já měla to štěstí, že jsem od začátku do dnešního ET byla vždycky jen u jedné dr., Vitouškové, která mi dělala jak IUI, tak jsme v prosinci začaly s nativem, který se musel stopnout, tak teď v únoru jsme začaly nový nativ, dělala mi OPU a dneska i ET... ale co jsem četla na různých diskuzích, tak jsou tam fakt všichni moc fajn, takže je to jedno, ke komu se jde na konzultaci. Moc všem držím palečky!
Luci, je fajn, že jsi zavítala i sem, holky Ti určitě poví to stejné, co jsem psala i já... 😉

Jinak jsme si dneska z CARu odvezli krásný osmibuněčný embryjka, tak si je hýčkám, a snad se jim u mě bude líbit... to pomalejší co bylo včera, dneska všechny předehnalo, tak mi ho tam vložili ještě s jedním, a jedno nechávají kultivovat až do pondělka, kde se rozhodnou, jestli zamrazit, nebo ne... s dr. jsme se shodly na těch dvou, že tři by bylo riziko, tak jsu ráda. Sliznice byla taky dobrá, 11 mm, a večer si dám ještě skleničku vínečka... 🙂 19/3 si mám udělat test, tak uvidíme.

Martek, tak co Ty, jak jste se domluvili? Kdy půjdete do dalšího boje, a co plánujete, IVF, nebo nativ?

Dorko, Tobě mooooc držím palečky na zítřek, v kolik tam máš být, ať na Tebe můžu myslet ještě intenzivněji?

Krásné odpoledne všem přeji, já jdu lenošit do postýlky... 🙂

lucka.adis
5. bře 2009

Holky, děkuju za přivítání a pár větiček co si myslíte o Reprofitu 😉 jak dojede MM ze služebky, tak to s ním hned proberu a asi tam zajdem. Jenom takový dotaz, kde to mám hledat..kde to vlastně je 😅 😕 a můžeme tam dojít bez objednání nebo se tam musíme nejdřív objednat??

Lenajsku, už mi něco řekli, tak doufám, že tady ještě nějaké informace pochytím 😉 pěkně odpočívej ať se mimískům dobře daří!!!!

tinka12
5. bře 2009

lucka, myslim, ze je lepsie sa voprad objednat. pozri sa na http://www.reprofit.cz/ to je ich stranka a tam je aj mapa, aj telefonycký kontakt,´na ktorom sa mozes objednat 😉

lucka.adis
5. bře 2009

tinka, moc děkuji 😉

tinka12
5. bře 2009

nie je za co 😉

dorra
6. bře 2009

Ahojte holky!

Leni, vítej mezi neprokazatelně těhotnými (dále jen NT) držkami plodů a drž je jak to půjde!!!! Mám teď tu zkušenost, že je to strašně těžké. Ať se těm bojovníkům u Tebe líbí a ať Ti dělají jenom radost!!!
🙂🙂 Odpočívej a mysli jen na samý hezký věci!!!A mnou se teď vůbec netrap, moje pohádka je spíš krvavý román - horrrror a to máš teďjasně zakázané, jasný?!!! Takže dál to není pro Tebe psaný!

Ještě dnes se hlásím, než pojedeme. Máme tam být o půl druhé, ale manžel je tak nervozní, že tam budeme snad i dřív, jestli nebude nějaký problém na dálnici. Pořád doufám, ale čím je to blíž, tím víc se bojím, že bohužel budu muset dnes z těhu kola ven.. Hodně mi píšou holky do IP, že jsme měli jet dříve na kontrolu, nebo UZ, ale ty většinou otěhotněly přirozeně, tedy bez hormonů, které já musím do sebe prát. Ty pak můžou v nemocnici něčím narvat. Ale když se mi to stalo, ještě jsem neměla srdíčko, takže by se z toho nic moc poznat nedalo, jen potrat. Navíc mám v sobě tolik hormonů (kromě prášků lepím náplasti Estrahexal a mám jich na celém zadku), že by mi tady někde v nemocnici nicmoc píchnout nemohli. A já mám dr. 100km od nás a nemůžu manželovi zavolat, ať uteče z práce a jedem. Navíc telefonovali jsme dokimu několikrát, jestli máme něco podniknout, bo já ráno pošpiním toaleťák, myslím, že už je to fajn, přes den nic, jsem v klidu a ulevená a v naději, ani vložku bych mít nemusela a večer se to zase rozjede. Možná jsme měli jet tady někam do špitálu, ať si kamarád říká, co chce, ale je to vše v manželově režii, já mu věřím, že mi nechtěl ublížit. Nemám žádné bolesti a pokaždé jsme si říkali, že pátek už se blíží a už předevčírem bylo jasné, že už nemá cenu plašit teď, když jsme neplašili v neděli. Já se ani tak nebojím toho konce, ale toho, co to zase udělá se mnou. Už dnes ráno bylo dusno.

tinka12
6. bře 2009

Dobré ránko všetkým.... 😀

Dorka, myslím na teba!!! Drzte sa s mužíčkom obaja.... budem netrpezlivo čakať na správy ked sa vrátite.... 😵

Leni, posielam boštek babulkám v brušku, opatrujte sa 🙂

Martek, ako ti vcera dopadla konzultáciA? co nové?

martek
6. bře 2009

ahoj holky, konzultace dopadla dobre, cekaji me krevni testy a imunologie, rikal, ze neni nikde problem, ze se vajicko krasne oplodnilo a hlavne ze krasne rostlo az do stadia blastocysty, takze geneticky jsou spermonici good 😵
takze v kvetnu novy testy a behem leta nova staimulace. pri ni mi da ale vetsi davky hormonu, abych mela vic vajuch 😉

dorkooooooooooooooo, tfuj, tfuj, tfuj!!!!!!!!!!!!!!!!!

dorra
6. bře 2009

Martečku, výborně!!!!!

Holky, jsem z těch hormonů tak hotová, že přes strach, který už mám v krku (se lehko řekne, buď v klidu..), jsem usnula už kolem půl osmé. Jedeme tam až na půl druhou, ale myslím, že manžel pojede tak, že už tam budem klepat zubama ve dvanáct. Já se budu snažit vám tu napsat co nejdřív, jak jsme dopadli. Ale v každém případě se budu muset hodně přemáhat a jet ještě nakoupit na ten týden na horách. Je to pro mě nepředstavitelné, se balit, říct to mamince (bo v tom případě se k nám na týden přestěhuje za zvířaty, ale ještě to ani netuší) a v noci-brzo ráno jet do Rakouska. Už včera manžel vyhrožoval (a má pravdu), že se na tu cestu musí pořádně vyspat. Tak si to dneska fakt nedokážu představit. Tím jsem zase vyhrožovala já, bo jsem zvyklá nic neřešit dopředu, ale až v problém nastane nebo na poslední chvíli. Takže tuším, kde mám lyže, ale zbytek mě zatím nezajímá.
Každopádně když dopadneme zle, tak nebudu mít odvahu před ním zapínat počítač a ozvu se vám, až se vrátíme.

martek
6. bře 2009

dorko, takze´pokud bude vsechno v cajku, ozves se nam, pokud ne, tak az za tyden????? 😨 😨
to nevydrzim!!!!!!!!

dorra
6. bře 2009

Martečku, když tam to srdíčko nebudu mít a nebudu muset jít na revizi, tak asi pojedu na ty hory a nestihnu to. Fakt mi v hlavě furt hučí, motá se mi ,a i když si už odpoledne prášky nevezmu, tak budu fit až tak za tři dny. K tomu nevím, jak na tom budu psychicky. Z Olomouce se nejdříve vrátíme kolem 6. Takže když se tu neobjevím ani zítra ráno, je jasné, že se budeme chtít pokoušet v létě znovu.
Nechci se s manželem hádat, ale já raplila jako těhu, nedovedu si představit, jaké to bude, když mi tu radost vezmou. Takže počítač večer neee, aby nebyl rozflákán.. 😖

martek
6. bře 2009

dorko, v pohode 😉
drz se!

tinka12
6. bře 2009

Ahojte,
dorka, myslíííme na teba!!!! 😉

lenajsek
6. bře 2009

Ahoj holky, jen nakukuji, nějak dneska nemám náladu psát, je to tím počasím, i tím, že jsem se v noci furt budila, že jsem cítila nějaký tlaky v bříše... přes den se tolik nepozoruju, horší je to před spaním a v noci... doufám, že to bude lepší.
Moc myslím na Dorku, ať jí to dopadne dobře, moc bych jí to po všech těch peripetiích a smůle přála...
Martek, tak super, takže půjdete i na imuno? Asi do Viamedy v Brně, že? Ono je lepší asi udělat všechna možná vyšetření, člověk nikdy neví... a na příště hooodně štěstíčka!!!
A díky moc za palečky, já se zase ozvu...
Mějte krásný den, a celý víkend!!! 😉

martek
6. bře 2009

leni, ahojky, nepujdem nikam, rikal, ze mi vezmou krev primo v reprofitu a udelaj i imuno 😉

lenajsek
6. bře 2009

A jo, tak to je fajn, to jsem ani nevěděla, že tam dělají. My jsme byli v Brně-Komíně ve Viamedě. Ale nikdo nám nic nedoporučil, to jsme chodili ještě do jinýho CARu, vše jsem si našla na netu, předtím jsem vůbec nevěděla, že nějaký vyšetření buněčné imunity existuje, a že můžou existovat nějaký protilátky proti spermiím a vajíčkům... tak držím palce, ať je vše v pořádku. 😉
Jsem se teď přežrala, objednala jsem si pizzu domů a mám dost, a to jsem snědla jen půlku.. asi zase popřemýšlím o posteli.. 😀

dorra
6. bře 2009

Holky, nemám čas, nemějte mi to za zlé!!!!Mooooc vám děkuju za podporu, ale neudržela jsem. ..Neberte si ze mě příklad, LENI!!!!DRŽ PLOD, je to fuška!!!!! Ozvu se hned, jak se vrátíme z hor. Papa

lenajsek
6. bře 2009

Dorko, tady na Tebe číhám.. takže nic, jo? To je mi moc líto.. na horách si odpočiň, provětrej hlavu, a hlavně buď silná... moc moc na Tebe myslím, je mi to moc líto, tolik jsem věřila... opatruj se!

martek
6. bře 2009

dorko 😔

tinka12
7. bře 2009

Ahojte kočky, peknu sobotu...
dorka, je mi to luto ☹ teraz sa pekne zregeneruj, odpočin si, aby mohol byt dalsi pokus uz uspesný 😉

lenajsek
9. bře 2009

Ahoj holky, tak já hlásím, že máme k tomu všemu i jedno embryjko v mrazáčku, dneska jsem si volala do CARu, jak to s ním vypadá, a včera ho zamrazili, ve stádiu hatchující blastocyty, takže kdyby něco, mohli bysme mít ještě pokus třeb z KETu... ale to předbíhám. Mám velkou radost, ani jsem nedoufala, že se bude tak hezky vyvíjet. Tak snad se takhle hezky vyvíjejí bobci i u mě v bříšku..
Jinak mě bolí prsa a jsu ospalá, ale to je z Utrogestanu, štve mě to počasí, ale co naděláme... tak se snažím aspoň něco dělat doma, dneska jsem udělala jarní dekorace, vařím, pracuju na svým blogu a hodně spím... 🙂
Krásný zbytek dne všem! 😉

martek
9. bře 2009

cau leni, tak to je super!!!!!
jakej blog pises??? 😉 😵

lenajsek
9. bře 2009

Martek, mám svůj blog, už několik let... jestli se chceš mrknout, mrkni na http://lenajsek.sblog.cz Teď mám čas dodělat věci, na který mi dřív nezbyl čas, znova přidávám fotky, které mi záhadně zmizely a tak... je toho hodně, tak to dělám postupně. 🙂
Dobrou...

martek
10. bře 2009

leni, uz koukam, ses teda sikule 😉