Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

adrosek
6. lis 2008

Jojo neboj budu se opatrovat,budu na PN až do toho 18.a pak se domluvím s dr.

martek
6. lis 2008

tyjooo, stejne to je super 😵 😵

adrosek
6. lis 2008

jojo jen aby bol ten UTZ už aji a boli tam srdíčka nebo jedno srdíčko hlavně.

martek
6. lis 2008

a co kdyz budou dvojcatka??????????????????????? to bych zavidela tuplem 😔 😵 😀

adrosek
6. lis 2008

no tak co už bychom nadělali,ale nevadilo by nám to sme si říkali,hlavně že bude něco.

martek
6. lis 2008

jeste jednou gratulju a drzim palce!
VIVAT REPROFIT 😉 😎

adrosek
6. lis 2008

jojo moje řeč a děkuji a na tebe taky budu myslet stále

aja11
6. lis 2008

Adrosku paráááda - doufám že vše bude už probíhat tak jak má 🙂 moc Ti to přeji!!!! 😎

adrosek
6. lis 2008

Děkuji Aja snad ano a bude to ok,už at máme potom UTZ aji.

nufice
6. lis 2008

Adri, určitě je vše OK, i hcg se mi zdá vysoké, mohly by být 2 🙂

maja3.s
9. lis 2008

Ahoj holky...nezlobte se, že vám sem "lezu"ale uvažuji taky o tom, že bych na jaře zkusila Reprofit. Zatím mám za sebou 1xIUI, 1xnativ a 1xIVF - vše na Obilňáku a vše neúspěšné. Chtěla bych se proto zeptat, jak stimulace probíhá v Reprofitu- na Obi jsou dost časté kontroly - před OPU asi 4x vždycky ráno UZ + krev a podle toho úprava dávky léků. Probíhá to "u vás" stejně nebo chodíte třeba jen na UZ. Holky...dík za odpověď a všem hodně štěstí 😉

adrosek
10. lis 2008

Ahojík holky,přeji hezký den všem,
nufice no snad máš pravdu,jo dvě by tam mohli být,mi říkala aji dr.podle toho Hcg,tak uvidíme příští týden v úterý na UTZ.
Maja-já jsem tam spokojená,měla jsem dlouhý protokol před IVF,před OPU jsem tam byla asi tak 2-3X na UTZ aby viděli jak reaguji a upravovali mi dávky léků,ale krev mi tam nebrali.Jinak hodně štěstí

nufice
10. lis 2008

ahoj holky, tak dnešní KO a UTZ dopadl, no.....OPU se odkládá na pátek. Dnes jsem 11DC, folikuly byly 14-15mm, dr.se to zdálo málo na středu, takže jsem vyfasovala další Menogon, Orgalutran a Pregnyl a v pátek v 7,30hod.nástup. Sliznice je prý krásná.
Měla jsem dnes místo Machače Koudelku...no, není špatný,nebyl zlý ani protivný, ale mi nesedí, pořád cosi mumlam pod nos, nerozumněla jsem mu, potom mluvil o jakoby mých PCO, které ale já vůbec nemám, potom zda máme zamražené sperma z TESE, tak jsem mu řekla, že jdeme prvně....no, nevím. Nejdřív měl při UTZ monitor natočený na mě a potom ho otočil k sobě, nic mi neukázal, jak jsem zvyklá od machače, tvářil se u toho až moc soustředěně a jediné, co jsem se dozvěděla, že mi rostou jen 1mm za den a tudíž je posun na pátek. No nic, snad to bude vše dobré.

adrosek
10. lis 2008

ahojík nufice,tak snad to bude vpřádku neboj,ještě porostou určitě.

nufice
10. lis 2008

jo a je jich víc než 20. To oni porostou, určitě, ve čtvrtek byly 10mm a dnes 14-15mm, takže pomaleji, ještě potřebují 3 dny, tzn.Pregnyl píchám ve středu večer. 🙂

adrosek
10. lis 2008

Jo neboj ještě porostou uvidíš,hlavně bud vklidu,ale já som taky šílela.

maja3.s
10. lis 2008

Holky..a jste v Reprofitu spokojené? Ke komu tam chodíte?Mně teď jen trošičku odrazuje to,že se nedělají odběry...na Obi to fakt vyšetřují poctivě. Já měla totiž problém s nízkou hladinou estradiolu, tak mám strach,že to bez odběrů neodhadnou ☹

nufice
10. lis 2008

Adri, díky🙂
Majo, já jsem spokojená, moc, ale nemám srovnání, je to můj první CAR 🙂

lenajsek
11. lis 2008

Ahoj holky, tak sem zase nakukuju...
Nufice ahojky, nechodíš náhodou i na jiné stránky, na diskuze? 😉 Mám pocit, že jsem podobný příspěvek už četla... 😉 A uvidíš, dobře to dopadne. Já nemám zkušenosti ani s Machačem, ani Koudelkou, zatím jsem byla jen u Vitouškové, ale jsu tam spokojená... Mám teda zatím za sebou jen 1x IUI.

Majo, jak to myslíš, že nedělají odběry? Mně dělali HP v říjnu, a teď v listopadu jsem byla na té IUI, a to už se dr. dívala, jestli mi nemá udělat další HP... tak nevím.. jaké odběry myslíš?

adrosek
11. lis 2008

Maja no mě dělali taky prvně odběry jako,ale potom před IVF už ne během stimulace,jen utz,předtím mě dopadli dobře všechny pdběry tak možná proto.
Lenakasek já taky chodím k dr,.Vitouškové a je ok,ted som po 1 IVF a som těhotná.

nufice
11. lis 2008

Lenajsku, chodím🙂 🙂

maja3.s
11. lis 2008

Lenajse...na Obilňáku mi dělali HP před zahájením léčby...pak jsem chodila na kontrolu během stimulace vždy 2.,7.,10.,a jednou dokonce i 12.den cyklu (a to před IUI i IVF)...no a pokaždé mi dělali UZ ke zhodnocení velikosti a počtu folikulů a hormonální profil...a až podle toho mi nakonec upravovali dávky léků. Na Obilňáku je to běžný postup, tak mě zajímalo, jak to chodí "u vás" v Reprofitu 😉

martek
11. lis 2008

cau holky, tak jsem dneska 1DC a zitra valim na HP a manzel na kontrolni spermio 😔
nufice, me teda Koudelka sedl moc, pri UTZ byl monitor na me, vsechno mi ukazal, popsal....moooc sympaticky 😵

adrosek
11. lis 2008

ahojik martek,tak tě zdravím moc.,tak se to hýbe co?

martek
11. lis 2008

adri, no hybe, sem tedka mela tri dny zpozdeni, takze malicko nervy, ale ani sem netestila, pac sem prece uz velka holka, a nejaky tri dny me nerozhazou 😎 😀
co ty????? 😵

adrosek
11. lis 2008

tak to jo potom tedy,ale určitě to brzy vyjde neboj,n o já zatím dobrý,k dr.jdu příští týden vto úterý tak už aby to bolo hlavně a bylo něco vidět,trošku se bojím,jinak testuji občas a stále jsou tam dvě no ale přeci až bude vidět bublina tak budu kludnější.

martek
11. lis 2008

tyjo...tak doufam, ze das hnedka vedet....
ja uz valim tedka do postele, ted sem se vratila z prahy, jsem uplne grogy, tak at jsem zitra fit 😎
papa a drz se 😉

adrosek
11. lis 2008

tak zatím se měj,papa

adrosek
12. lis 2008

Ahojík holky

aja11
14. lis 2008

Martek nenapínej tak jak jste dopadli?????????? 🙂