Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

beruskaevuska1
23. zář 2013

Tak jsem se holky rozhodla pro ket v listopadu. snad nedělám chybu. momentálně potřebuji odpočívat. v práci je to před veletrhem náročné......... dnes jsem přišla z práce a jen koukám na televizi a do počítače. nejsem ničeho schopná. deset hod v práci, plus cesta do práce z práce a nákup.

kvetiv
24. zář 2013

@pejejak AHOJKY, učím v Doubravici n.Svit. a ty v Brně na které škole?

pejejak
24. zář 2013

@kvetiv Ahojky, já učím v MŠ v Brně Řečkovicích. Jak šlo dnes OPU?

beruskaevuska1
24. zář 2013

tak jsem to dnes oznámila do reprofitu že ket odkládám. beru vitamíny, makám v práci a odpočívám.

sanchezova
24. zář 2013

@pejejak mě řekli v Reprofitu že si mám pregnyl dát 24 hod před IUI tak nevím teda...

pejejak
24. zář 2013

@sanchezova To je pravda, já byla na IUI 2x a taky jsem si píchala 24h před IUI, ale pokaždé mi řekli, že se vajíčko uvolní až odpoledne (a já byla na IUI ráno v 8h). Při OPU se ale píchá 35-37h před odběrem.

kvetiv
24. zář 2013

@pejejak Přežila jsem to, nakonec jsem byla v CA, výsledek 2 vajíčka, což je z tak mála folikulů úspěch. Teď nezbývá než čekat..a věřit

pejejak
24. zář 2013

@kvetiv Tak to je super! Budete mít ISCI?

kvetiv
24. zář 2013

@pejejak jo, v papírech je napsána ISCI.

pejejak
24. zář 2013

@kvetiv Tak to je v celku najistotu 😵

beruskaevuska1
24. zář 2013

máte nějaké rady před ketem. papkám vitamíny pro těhulky..........

kvetiv
24. zář 2013

@pejejak kéž by 🙂

cermi77
25. zář 2013

Zdravím 🙂 Dneska druhá injekce Puregonu za mnou, nakonec jsem ráda, že pojišťovna zapomněla zdražit na začátku září tahle elegantní pera a bodání je pohoda, hormony jsou snad tam, kde mají být 😉

Holky, měly jste při stimulaci Puregonem nějaké vedlejší účinky ? (Protokol mám 200,200,200,175,175,175 jednotek)Mám se na něco připravit, zatím se prolívám vodou a Kontryhelovým čajem a jsem ráda, že jsem v práci a odpoledne s dcerou 🙂 Představa, že sedím doma za pecí je děsivá, takhle to všechno tááák letí 😉

olousek35
25. zář 2013

@cermi77 já žádné vedlejší účinky po puregonu neměla. Vůbec nic se se mnou nedělo. Po fostimonu jsem se občas orosila a bylo mi někdy i blbě. Držím pěstičky, at to vyjde. 😉

cermi77
25. zář 2013

@olousek35 děkujííí, já doufám, že to půjde jak na drátkách, moc se těším 😉
doufám, že u tebe všechno jak má být a ten dramatický start následuje (aspoň trochu) pohoda 😵

misha83
25. zář 2013

@cermi77 zadne extremni vedlejsi ucinky jsem nemela, jen me bolela hlava, ale to po vsech hormonech. A to jsem mela maximalni davky, tedy podstatne vyssi nez ty. Takze se neboj. Hlavne at zafunguje jak ma 🙂.

1miska
25. zář 2013

@cermi77 ja jsem byla jen hodne plactiva - vždycky když jsem se mela pichnout, tak na me prisly slzy ze to skončilo takhle, ze to neslo samo, tak jsem si každý vecer poplakala, ale jinak nic 🙂

cermi77
25. zář 2013

@misha83
@1miska
dííííky, to jsem potřebovala slyšet, zatím jsem čupr 🙂 Uvidíme co bude příští týden, ale těším se už jako malá 😉

kacatka
26. zář 2013

@cermi77 vedlejší účinky po puregonu 0 a vajíček bylo 23 🙂 Tak držím palečky ať to vyjde 😉

zelena_zirafka
26. zář 2013

U mě je to v háji, 10. den po ET a krvácím. ☹ Nechápu, kde je chyba. Napoprvé to vyšlo, druhé ivf ne, ket ne, třetí ivf ne. Vždy krásná embrya. Tak asi v létě na ket a tím končíme asistovanou reprodukci. ☹ ☹ ☹

pejejak
26. zář 2013

@zelena_zirafka ☹ A krvácíš hodně?? Třeba to je jen z hnízdění a bude to dobré. Neklesej na mysli a vydrž ještě. Moc ti držím palečky

cermi77
26. zář 2013

@zelena_zirafka nohy nahoru, zvýšit dávky utroše a volat CAR, olousek35 měla podobný problém a je myslím v půlce těhu 🙂, straaaaaašně moc držím pěsti, ale sama vím, jak je to ošemetný, když tělo nechce ☹

@kacatka díky moc, to je krásná úroda 🙂, já docela věřím tomu, že otěhotním, to u mě není takový problém, ale udržet a donosit 🙄

zelena_zirafka
26. zář 2013

Je to blbé, skákla jsem u nás na polikliniku na hcg jako samoplátce.☹

olousek35
26. zář 2013

jj, já měla podobný problém, ale až v 6 tt. A to jsem teda krvácela fakt šíleně moc, víc než u silné menstruace. Ale za pár hodin to přešlo a pak se to ještě jednou odpo opakovalo a pak následovalo tak 14 dní špinění a prý ještě není celý hematom pryč, takže klidně kdykoliv můžu zase začít. Ale je pravda, že 10 den rozhoduje. Bud menstruace přijde, nebo ne. Je to takový přelomový den.

pejejak
26. zář 2013

@olousek35 Tak u mě teda MS dorazila až 4 dny po vysazení utrouše 😒 Teď jsem teprve 3.den po KET

zelena_zirafka
26. zář 2013

Jsem strašně smutná, tentokrát jsem tomu fakt moc věřila a těšila se. ☹

pejejak
26. zář 2013

@zelena_zirafka A už to je jistý, že nic?

zelena_zirafka
26. zář 2013

@pejejak Bohužel ano, byla jsem na hcg.

pejejak
26. zář 2013

@zelena_zirafka Tak to mě moooc mrzí ☹ Vyjde příště. Zatím si užívej se svým dítkem, to ti můžu jenom závidět 😉

zelena_zirafka
26. zář 2013

@pejejak Já vím, že na rozdíl od hodně z vás už mám to štěstí, že poprvé se nám to povedlo a že už zázrak doma máme. I přesto každý další neúspěšný pokus bolí pořád stejně. ☹ Když to jednou šlo, proč už to nejde... Možná jsou embrya chytřejší než my a vědí, že těhotenství by bylo rizikovka, léky, stres. Třeba mě toho chtějí ušetřit... Ještě časem KET a pak už hotovo.