Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

kvakuska
12. dub 2010

Martine tak držím palce ať to vyjde 😉 ... informujte nás jak pokračujete 🙂

stephanie
12. dub 2010

martine a renčo, držím palce 🙂

pecicka
12. dub 2010

taky všem držím palečky, mě už to možná čeká příští týdne 🙂

zuzka72
12. dub 2010

😀 😀 😀 Uděluji další "Nobelovku" Už měsíc mám doma kyblík na koupání a mám ho na to, že v něm nosím vodu do klasické dětské vany-takže na ho.... ☹ 😉 , Lukášek furt ve vaně hystericky ječí a Péťa je v pohodě. Tak jsem dnes zkusila ten slavnej kýbl. Říkal jsem si, zase nějaká novodobá blbost a tahač peněz. Jenže holky----Lukášek se smál 😀 😀 😀 on poprvé při koupání neřval-je to super a koupu už jen v kýblu. 🙂
Byly jsme na kyčlích v 6ti týdnech, vše OK. 🙂

kvakuska
12. dub 2010

no to bych ti ale zuzi řekla (kdyby jsi se zeptala), že kyblík je dobrej, a nejen na koupání, ale i na bolení bříška, bříško se ve vodě prohřeje a uvolní a prcek se v té skrčenecké poloze krásně vyprdí 🙂 ... kamárdka koupala i o půlnoci, když to bylo nutné 😀

juvik
12. dub 2010

Martine a Renčo, držím palce na krásná embryjka 😉

Návštěva odfičela...můžem odpočívat 🙂

sukubka
12. dub 2010

Martine a Reni držím taky moc palečky!
peci tobě to uteče jak voda sem už zvědavá! 😉

zuzka72
12. dub 2010

Kvakus-já tomu nevěřila-teď po vlastní zkušenosti mohu jen doporučit. 😀

teddyna
12. dub 2010

zuzi a nestačil kýbl,coje na zahradu na maltu?byl by levnější 😀 😀 .aleluky je asi kýblovej,tak hlavně,že to zabralo.
martine a renčo-úžasná zpráva!!posílám maminkovský bacil!!!!!
katy-tay guut zpráva.tak tfujtfuj
vojtík nechce spát.čučí na zprávy -je to pro něj asi děsná čurina jak nemocnice odmítla přijmout rodící ženu

misa.patrik
12. dub 2010

Holky tak Vam preji krasny zbytek vecera ja jdu na Zazraky Zivota 🙂) Papa

aneta1199
12. dub 2010

Katap a Renčo s Martinem - moc moc vám držím palce, ať vám to klapne.

Juvíku, já byla při minimálce na kontrole 2x, nejprve 8-mý den po dobrání Closthylu a pak 12-den po injekcích a 14-tý den bylo OPU

Přidala jsem do alba dnešní testy. Ráno ztloustl, teď večer je o kapánek světlejší než ráno, ale zase tmavší než včera večer. Moc si přeju, ať jen přibývají a přibývají na barvě...

kvakuska
12. dub 2010

míšo také na to koukám, ale zdá se mi to jaksi vytržené z reality 😀 ... tak pěkný večer 🙂

stephanie
12. dub 2010

kvakus, to je sranda, že? no nejvíc jsem se smála, jak chtěl ten chlap ten červený ubrus při odběru spermií...už vidím manžu, jak říká sestře v Reprofiu, ať mu dá ubrus, jinak to nepůjde 😀 😀 😀 ...no ale když v té telce nic nehraje, žejo, tak člověk kouká na cokoliv

kvakuska
12. dub 2010

anet ta čárka na testu fypadá felmi kfalitně! 😎 ... držím palce 🙂

katapola
12. dub 2010

Anet, ty se máš, to musí být krásný pocit vidět dvě čárky. Já to ještě nikdy neviděla. Ale doufám, že za 14 dnů je uvidím taky.

stephanie
12. dub 2010

anet, hezký testík, držím palečky!!!

katapola
12. dub 2010

Jinak jsem chtěla ještě napsat, že v pátek při punkci jsme neměli samostatný pokoj, byly jsme na pokoji 3, tudíž tam chlapy nepustili.

kvakuska
12. dub 2010

step on snad chtěl dokonce kostičkovaný, ne? 😀 ... ale jak v čekárně sedí vždy jen jeden pár ... a ty jejich důležité řeči při vyšetření a při zákrocích 😀 ... no zlatej vtipkující Machač a vůbec všichni z Reprofitu 😎

stephanie
12. dub 2010

kvakus 😀 😀 😀 , jo ke všemu kostičkovaný 😀 😀 😀

kat - neboj, dočkáme se jednou všechny, miminka čekají, až příjde ten správný čas, neboj 😵

misa.patrik
12. dub 2010

JJ kvakus Ruzovka v bledemodrem :D

aneta1199
12. dub 2010

Katap, já je včera viděla poprvé v životě (to to je mi už 32 se přiznám). Je to úžasný, ale když čtu o biochemkách, tak se pořád ještě bojím.

kvakuska
12. dub 2010

misap no to nevím, já na růžovku nikdy nekoukala, když začala tak to pro mě bylo bolavé téma, samé porody a samá mimina, tak jsem koukala na VKV 😀

sukubka
12. dub 2010

step vidím že už máš sílu i povzbuzovat druhé jsem moc ráda!Nebojte dočkáme se holky!!!
katap to jsou do toho testu děsný nervy ale s člověka to přece jen spadne ale pak se zase bojí,aby testy sílili pak bylo srdíčko a vše dokola.no dokud neporodíme tak se budeme holky pořád bát!
já koukám taky na zázraky života a s tím ubrusem sem se děsně pobavila,bavili jsme se o tom step i jak sme se potkali ,pamatuješ?pobavilo mě to
anet testíky krásný,neboj!(ikdyž já mám co kecat)taky se bojím!
zítra už skáknu na krev pak za dva dny znovu at vím!

stephanie
12. dub 2010

sukub, dneska už je mi líp, takže dokážu i povzdudit, ale to víš, sama to ještě potřebuju 😉
zítra budu moc držet palečky na krev... 😵

sukubka
12. dub 2010

Step hnedka pak dám vědět 😉
já tě brouku povzbudím a dotáhnem to do zdárného konce! 😉

stephanie
12. dub 2010

...děkujíííííííííííííííííí 😵

sukubka
12. dub 2010

nemáš zač!koukala jsi nazázraky!kdy budeš psát tomu Machačovi?

pecicka
12. dub 2010

holky, já koukala, ale nic moc, trošku mě to zklamalo, jak vy? 😠

pecicka
12. dub 2010

jinak všem co zítra něco čeká držím moc palečky a na všechny budu myslet 🙂

stephanie
12. dub 2010

no ty zázraky zas až takové zázraky nejsou 😀
měla jsem to tady puštěné jako kulisu, s realitou to moc společného nemá...a přesně, jak jednou psala asmeenka...stejně se tam budou nakonec řešit jen vztahy mezi doktorama, všichni se vyspí se všema a bude...
já mu budu psát asi zítra, uvidím...
ty mu taky napiš ve středu, to máš oficiálně testovat, a´t má synek radost, že to vyšlo 😵 😀