Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

pecicka
13. dub 2010

misi-je to fakt děs s těma penězma ☹

misa.patrik
13. dub 2010

je no ani nemluv ☹ a to vuuuubec nemam predstavu kolik to bude stat..

pecicka
13. dub 2010

tak to raději ani nehtěj vědět
já třeba ted doplácím jen za injekce 10tis ☹

asmeena
13. dub 2010

peci: tak držím pěstičky, ať už to konečně tentokrát klapne. Je fajn, že tomu teď hodně věříš, a to je základ. 😵
misi: tobě taky hodně štěstíčka.

pecicka
13. dub 2010

asmenko, já to tak moc chci, že věřím, že moje mysl to musí tentokrát ustát a ovlivnit, aby vše dopadlo pozitivně. A co dělá mimišek?
🙂

katapola
13. dub 2010

Kvakuško, určitě i na tvém názoru je kus pravdy. Nám skutečné náklady nepovedeného pokusu nikdo neodpustil, náklady na anesteziologa a punkci uhradit musíme, i když k transferu nedošlo. Teoreticky by asi mohli ještě chtít 1000 za každý vpich spermie, ale víc snad ani ne.

juvik
13. dub 2010

Dobré ránko,

Kat, takže vám teď zaúčtovali peníze za ten nepovedený pokus? Tak to jsem zvědavá na nás...Machač říkal, že nic platit nebudem, ale jsem sama zvědavá. Jinak já taky byla z toho utroše furt děsně unavená.

Kvakus, vidím to podobně jako ty. Je mi jasné, že si ty cizince budou předcházet, jsou to pro ně prachy a určitě nemalé....z nás už toho za minimálku tolik nevytáhnou 😀 Ale nikdy jsem se zatím nesetkala s tím, že by nás tam někdo přehlížel....byli vždycky moc milí.

Miso, s tím ježděním to máme stejné...je to opruz, ale co naděláme....mám pocit, že pak taky furt jen tankujem a platíme za benzín 😒

U nás zas vylezlo po dešti sluníčko 🙂

asmeena
13. dub 2010

peci: o mimišku nic nevím, nemám žádné příznaky, tak už se těším na kontrolu, kterou mám za týden v úterý, abych se uklidnila, že je vše jak má být.

kvakuska
13. dub 2010

juvi no Reprofit nám šetří peníze už tím, že dělá nativy a minimálky, to dělá málokteré centrum, je to pro ně málo výnosné ... a tak ženy, které mají pokusy na pojišťovnu vyčerpané, potom musejí v jiných centrech jít do plně hrazeného IVF a to potom tisíce jen lítají ... navíc já třeba na clostík reaguju výborně, na drahé píchací léky jsem nereagovala skoro vůbec (1 folík), tak do mě by třeba zbytečně rvali vysoké dávky drahých léků ... proto jsem ráda za Reprofit a jeho minimálky 🙂

asmeena
13. dub 2010

kvakus: přesně tak, jsem ráda, že tam dělají minimálky, možná i díky tomu jsem teď těhotná, protože lépe na clostík reaguji.

pecicka
13. dub 2010

jo holky, máte pravdu, já mám dvě minimálky za sebou, bohužel neuspěšně, tak věřím, že ted to klapne, už jsem asi stará, tak je třeba to zvetit těma injekcema, každý to má jinak a já mám navíc funkční jen jeden vaječník ☹

sukubka
13. dub 2010

ahoj holky,
katapola to sme psali i se spep že by jsme chtěli do testování usnout,je to nejhorší období!
Asmenko a kdy vás čeká genetika?
peci a ty máš kontrolu v pátek jo?tak at je co nejvíc folíků!
juvi mě jak Machač slíbyl že nic platit nebudem když nedošlo k ET tak to tak i bylo neboj!!!
Jinak holky dneska jsme měla v noci zážitky probudila jsem se v 1h a od té doby až do rána zvracela a měla průjem,ještě ted mě to nepustilo,ale je to mnohem lepší!Zajela sem si do nemocnice pro nějaký léky,protože co máme doma na průjem píšou že nesmí těhotné!Vzali mi krev tak pak dám vědět výsledky jeětě nevím!Já se tak o malinkáče bála a bojím!Je to hrůza pořád něco!Sem snědla něco asi ne moc dobrýho!

asmeena
13. dub 2010

sukub: tak doufám, že to nic vážného nebude a ty budeš fit a hlavně ať je HCG i v krvi.
Jinak já nevím kdy jdu na genetiku, ale jdu na nějaké vyšetření teď ve 12tt, což je za týden.

sukubka
13. dub 2010

a to jdeš kam na to vyšetření?K Machačovi?On tě asi ještě pak pošle do FN Olomouc na tu genetiku,nebo nevím dělají ji tam někde u vás asi jo když je v olomouci!
A Asmenko děkuju!!!

asmeena
13. dub 2010

sukub: já už jsem předána ke svému gynekologovi v Ostravě, takže chodím k němu.

pecicka
13. dub 2010

sukubko, tak se drž at je všechno v pořádku 🙂 a tobě už brali krev na hcg?

sukubka
13. dub 2010

peci brali mi krev dneska ale ještě nic nevím!
asmenko aha já to nějak zazdila ale na srdíčku jsi byla ještě u Machače že?ty jsi tam myslím jednou byla a byl vidět váček(to bylo v kolikátém týdnu:a pak srdíčko že?

asmeena
13. dub 2010

já jsem byla u Machače ještě třikrát a jak už bylo srdíčko, tak pak už mě předal mému gynekologovi.

juvik
13. dub 2010

Kvakus, jj to je pravda s těmi minimálkami....taky jsem za ně moc ráda, protože na klasické ivf bychom tak měli na jeden pokus a pak šlus ☹ ...takhle můžeme zkusit více pokusů. 😉 A je fakt, že jinde tady to skoro nikde nechtějí dělat...ve Ferťasu mi řekli, že Sobek to nechce, protože je to je neekonomické. 🙄

Sukub, tak doufám, že bude odpo krásné číselko 😵
A nemůžeš to mít tu střevní chřipku....teď to celkem řádilo. Je to tak na 1-2 dny a pak to přejde.

zuzka72
13. dub 2010

U nás Adam leží, jako lata, skolila ho nějaká nemoc a kupodivu to není lenora-i když ta je u něj dost často. Musíme koupit za těch 15,- odsávačku a Petr z ní vyrobí tu za těch 300,- 🙂 , kdyby to mrňousci chytli, tak ať jsme připraveni.

asmeena
13. dub 2010

Zuzi: teď jsem se zasmála, že z ní Petr vyrobí tu za těch 300,- ty si číslo. 😀

zuzka72
13. dub 2010

Asmeen-však jo, přeci nebudu kupovat drahou, když to jde udělat doma z levné. 🙂

asmeena
13. dub 2010

zuzi: však jasně, aspoň zbydou penízky na jiné důležité věci. A jak se tak dělá z levné dražší odsávačka?

sukubka
13. dub 2010

ahoj holky HCG mám 175!!! v pátek prý repete!

teddyna
13. dub 2010

sukub!!!supéééérrr!!!tak v pátek už to bude 500!!!
zuzi,já mám tu za těch 300.tak mi porad jak jivyrobit z té za těch 15??at mám náhradní 😀 hele a nebo tu za těch 300 rozbiju a nebude ani za 15 😀

teddyna
13. dub 2010

asmen,kdy se sčuchnem?potřebovala bych sjet do Ikea,tak bysme tovzaly jedním vrzem

asmeena
13. dub 2010

teddy: kdy se ti to hodí? Jenom v úterý příští týden mám kontrolu na gyndě.

asmeena
13. dub 2010

nebo to chceš zmáknout ještě tento týden?

teddyna
13. dub 2010

až za týden.ted odjíždím k našim na jih a vracím se 25.4-tak v tom týdnu pak,jo?

juvik
13. dub 2010

Sukub, super....přeju ať krásně roste 😵

Teddy, jj opačně by to bylo jednodušší 😀 Taky by mě zajímalo,co budu u Zuzi s tou odsávačkou vymýšlet.
Užij si to u vašich...hlavně ,aby už se to zlepšilo to počasí a mohli jste výletničit 🙂