Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

misa.patrik
14. dub 2010

dekuji... no me ma prijit ted v nedeli ale chodi mi to pozdeji...tak taky budu s Vama 🙂

andinka22
14. dub 2010

SNAŽILKY:
MISA.PATRIK-12/2007 7tt zamlkly,4/2008 mimodelozni,3/2009 9tt zamlkly,10/2009 mimodelozni,IVF duben/kveten
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 2x minimálka,1x nativ, 3. min. IVF duben/květen
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x minimálka(2x bez ET), 6. min. IVF duben/květen
SUKUBKA - 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET)3minimálka-hlásí // !
JITULIK24 - 6IUI - 2potraty -21tt, 5tt. 7 IUI duben/ květen
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben ???
KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, dnes kontrola - 2.minimálka
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1.IVF květen?
PECICKA, 3.min.IVF duben
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.minimálka duben/květen!
aneta1199 - minimálka - hlásí // !
Beruska-IVI,2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfér,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus o prázdninách

TĚHULKY:
MICINKA - těhule 21tt
ASMEENA - těhule 11tt po minimální stimulaci (původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)

MAMINKY:
TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

juvik
14. dub 2010

Andi, jj budem bojovat....do vítězného cíle 🙂 A bude nás podle tabulky fakt víc...takže se nebudem báti vlka nic 😀
Jdu na kafčo....kdo si taky dá? 🙂

andinka22
14. dub 2010

JJ, kafíčko si taky dám, ale teď jdu pověsit prádlo, jsem po noční, takže jsem jak praštěná, když je venku tak hnusně.

misa.patrik
14. dub 2010

Jedu pro Patrika do skoly a taky si pak dam kavicku 🙂

teddyna
14. dub 2010

asmen,mě pohlaví řekli v 16TT,kdy na ultrazvuku bylo videt,jak Vojtik stoji na špičkách na děložním čípku 😀 .už tehdy měl vymakaný lýtka 😀

juvik
14. dub 2010

Andi, já nejsem po noční a jsem jak praštěná 😀 ...ani ta káva moc nezabrala....bych nejraději zas někam zalezla a šla spát 🙄

asmeena
14. dub 2010

teddy: tak to mám ještě 4 týdny čas 😉 Ale pak doufám, že mi neřeknou je to holčička a pak to bude chlapeček 😀
juvik: to bude možná i tím počasím, protože já jsem od oběda jak praštěná po hlavě.

juvik
14. dub 2010

Asmee, to určitě...je to fakt hnus....celý den dneska leje a zima je jak v Rusku ...chci teplo a sluníčko 😵

juvik
14. dub 2010

Asmee, i to se může stát....bratranec pořád mluvil, že budou mít holku....x krát jim to tvrdili a pak vylezl chlapeček 😅
Jeho mamka upletla kupu růžových věcí a on ji pak volal z porodky domů, že gratuluje babičce a že má začít na ty svetry našívat modré slony 😀

irinka.j
14. dub 2010

Ahoj holky, po dlouhé době se hlásím, koukám, že je tady spousta nových holek a většina z vás duben, květen stimuluje, tak přeju hodně štěstí a úspěšných transférů.
Mě už je konečně dobře a začínám si těhotenství užívat, zatím nevíme pohlaví,snad příští týden se dozvíme.
Měj te se...

sukubka
14. dub 2010

teda holky vy ste toho naštěbetali!jdi vás dočíst a díky za doplnění v tabulce // 😉

aneta1199
14. dub 2010

Tak mě Sukub nakonec včera vyprovokovala a byla jsem dnes na krvi 😀 Výsledek budu vědět až zítra po čtvrté odpoledne. Pak jdu znovu v pátek... Tak snad budu potom už klidná. I když pak se zase čeká na srdíčko, že?

Sukubko, k Machačovi jsem objednaná v úterý 27.4. na 10 hodin. Nepsala jsi náhodou ten stejný datum?

kvakuska
14. dub 2010

Teda holky mám pocit, že se tady teď jaksi pořád něco děje, několik nových těhulek je skoro jistých, chystají se další stimulky, no tak nějak si představuju, že má vypadat plodné jaro 😀

sukubka
14. dub 2010

anet já jsem obědnaná tak ytak akorád na 8:30h!já krev věděla hnedka v ten den,jak to že ty ne?a v pátek jdu taky tak ti moc držím pěstičky a v pátek to taky nebudeš vědět,že by jsme porovnali?že tam ten Štěpán opravdu není?

sukubka
14. dub 2010

anet ty sis nesla krev do laboratoře že?a jak půjdeš s práce se pro ně stavíš,aha já byla přímo na gyndě v ambulanci mám tam tetu tak je to ok!a věděla jsem že to nevydržíš fakt!

aneta1199
14. dub 2010

Sukub, já byla taky na gyndě, ale oni to asi nějak odváží pryč. Dokonce mi původně řekli, že výsledek bude až v pátek, tak jsem prosila, jestli by to nešlo dřív, tak prý to zítra vytelefonují a ve čtyři si mám zavolat. Páteční testy budu vědět až v pondělí v poledne.
A navíc jsem den po tobě, takže bych teoreticky měla být na polovině... tak uvidíme. Teď večer jsem testovala a byla rekordní (samozřejmě mám v albu 😀 ), tak to bude snad dobrý.

sukubka
14. dub 2010

anet teda to bych nevydržela tak dlouho čekat!nemám ti u tety domluvit aby sis mohla pro testy zavolat?já taky volám!bude to dobrý neboj!já si ted četla tu naši tabulku a je to fakt děsný snad každá měla zamlklé těhu!je to hrůza!

aneta1199
14. dub 2010

Sukub a kde je ta tvoje teta? Já chodím k Dr. Debnarovi (u točáku nad lékárnou u Medvídka) a nevím, kam tu krev vozí.... Ale byla bych ráda, kdyby to šlo zjistit dřív.

sukubka
14. dub 2010

no moje teta je přímo ve špitále!!!

sukubka
14. dub 2010

dělá vrchní na gyndě a porodním!

aneta1199
14. dub 2010

Jé, škoda že jsem to nevěděla dřív... A mohla by ses jí ráno zeptat, jestli je v laborce v nemocnici zpracováván Dr. Debnár?
A nemám v ten pátek jít rovnou do nemocnice, že bych šla třeba s tebou?
Ono prý oficiálně v nemocnici stojí ten test pro samoplátce 400,- a to mi přišlo v tuto chvíli zbytečný platit.
Děkuji moc

A dobrou !!!

sukubka
14. dub 2010

anet klidně bys mohla jít semnou,ale já to třeba dělala i tak že mi krev odebrala obvodačka a já si ji odnesla do laboratoře do nemocnice a nic sem neplatila!a ty nebudeš v práci?

aneta1199
14. dub 2010

já si můžu z práce odskočit... a nevzali by nám tu krev přímo na té gyndě v nemocnici? to už je pro mě moc komplikovaný chodit ještě k obvoďákovi...

ellaaee
15. dub 2010

Dobré ráno všem přeji.
Sukubka, Aneta1199 přeji vysoké HCG jak tam půjdete 🙂

misa.patrik
15. dub 2010

Dobre ranko...
nezaprsi a nezaprsi 😀 😀 😀
Taky drzim palce ...

jej
15. dub 2010

Ahoj holky, jsem nová na jiné diskuzi...ale, Anet, k tvému dotazu. Můžeš si skočit sama na biochemii do fakultky, jako samoplátce to stojí 220 a do hodiny víš výsledek, můžes si to vytelefonovat. Já to taktaky udělala. Sestřička mi v pátek u Machače brala krev s tím, že výsledek bude v pondělí! po obědě. TAk jsme si řekla, že to nevydržím, sedla k internetu, telefonu aklidně že můžu přijet a nechat si to udělat soukromě za 220. Tak jsem zajela k sestřičce pro krev a hurá do nemocnice. Ale jinak ti ji vemou tam. PAk sice od nich letíš na ředitelství na pokladnu a až od nich s potvrzením zpět (pozor, pokladna má 12 až 12.30 pauzu). Přeji úspšné hcg....

katapola
15. dub 2010

Ahoj holky. Vleče se to, teprve třetí den po ET.

pecicka
15. dub 2010

ahojky, holky, všechny zdravím, těm co něco mají tak držím moc palečky 🙂 mě čeká zítra utz, tak doufám, že budou jen dobré zprávičky 🙂

kvakuska
15. dub 2010

Renčo a Martine tfuj tfuj, hodně štěstíčka na dnešní ET 😵