Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

sukubka
17. dub 2010

elae a v jakékoli nemocnici ti krev vemou!

jej
17. dub 2010

Holky, ještě jednou otravuu s tou otázkou neschopenky...zatím asi jak to vypadá chodíte do práce, že? Budete si ji pak brát? Od koho? Od MAchače nebo od vašeho gynekologa?

Ohledně píchání v břichu se přidávám do party, v době, kdy jsme měla mít menzes mě tak nějak menstruačně pobolívalo, ale ve středu úplně strašně, až jsme se vyděsila...min.pátek jsem měla poprvé v životě po 5 letech marných snad (naše 4.IVF) pozitivní těhu test, následně to potvrdila krev. V úterý jsem byla u MAchače, na ultrazvuku potvrdil těhu sliznici, ale na řečení více bylo brzo, mám tam jít zase v úterý teď. No a ve střede poté byly ty bolesti, tak trnu, co se dějě...raději se bojím myslet si, že bude vše o.k. a zase pak opět prožívat to šílené zklamání, ale stejně v to samozřejmě pořád doufám, myslšnkěma jsme úplně v trapu a jsem napnutá...a právě zvažuju, že kdyby to už bylo vidět, tak asi neschopenku....

katapola
17. dub 2010

Teda holky, tady se v poslední době tak dařilo a přibylo dost těhulek, až mě to děsí, abych se mezi vás taky dostala. Všem úspěšným přeji klidné těhotenství a těm ostatním kus většího štěstí při dalších pokusech.

ellaaee
17. dub 2010

Sukubko, dělám u policie na tísnové lince 158, takže jsem v teple nikde venku, ale je to záhul byt ve střehu 24 hod, ale má to tu výhodu, že mám pak zas třeba 4 nebo 5 dní volna a do práce chodím 6x v měsíci. Pokud se těhu potvrdí a mimi bude tak kde má tj. v děloze tak jdu na nemocenskou. Sukub a jak se u tebe projevovalo to mimoděložní a kdy ti to zjistili myslím od doby poslední MS, v kolikatém si byla týdnu, jestli si na ty okolnosti vzpomenes. Já uvažovala jestě před minimálkou že ten spatný vejcovod dám pryč, v listopadu jsem byla na vyšetření průchodnosti kontrastní látkou pod rentgenem no a tam zjistili levý v pohodě a pravý také průchodný ale v nějakém abdominlním ustní protékali jen malé hladinky té tekutiny, víš. Když jsem to říkala štelclovi tak říkal že laparka není při IVF nutná, že na stavu vejcovodu tak nezáleží, no tak se pak v tom vyznej. Jdu do kina na ženy v pokušení tak zatím papa holki a katapol těhotná budeš !!!!!!!!!!!! Já měla jen jedno embryjko a vidíš a to mame SPG otřesný, fakt

ellaaee
17. dub 2010

jo na krev jdu do nemocnice do karviné a stojí to 400 kc

sukubka
17. dub 2010

jej já jsem už na neschopence a být tebou tak kdyby bylo vše ok jdu taky,pro jistotu!ale opravdu záleží kdo má jakou práci!
elae neboj mimoděložní nemáš!!!!mě taky píchá všude i v boku a mimoděložní mít nemůžu,když nemám vejcovod!
elae přišli mi na to v přelom 5-6týdne v tom 5týdnu mě začali strašný bolesti v boku,úplně jako na slepák (to bys fakt poznala)a jela jsem do nemocnice na ultrazvuku nebylo nic vidět tak mi vzali krev a řekl at dojdu za 3dny,pak sem tam teda za 3dny přišla,v kabince jsem už začala slabě krvácet tak mě hospitalizovali a mysleli jsi že jsem těhotná,ale přicházím o to,HCg bylo nějak 200 pak mě na pokoji vzali znovu krev ale hcg vůbec nerostlo snad jen o malilinko tak jim to bylo jasný to už mě ale bolelo břicho že sem se na ten sál úplně těšila fakt hrozná bolest!!!Neboj to mimo nemáš!zbytečně se fakt nestresuj!

jinak k tomu vejcovodu oni říkají všude něco jinýho,mě po tom mimoděložním vzali 1vejcovod na gyndě mi pak doktor řekl at si nechám ten druhej taky vzít že je špatnej a měla bych zas mimoděložní,že mám jet na IVF čuměla jsem jak puk na co!Jelikož to byl Vodička co dělal ve Fertimedu říkal mi že i na to IVF jak mám ten vejcovod špatnej mohl by produkovat jakousi látku něco jako kyselinu a mohlo by to bud zabít plod,nebo být plod poškozen!!!ale já ten vejcovod měla fakt hodně prorostlej a neprůchodnej a špatnej!!!

micinka22
17. dub 2010

Holky tady to fakt tak krásně těhulkuje..to je radost číst..a to píchání je fakt v pohodě..bude vás to píchat čímdál více 😀 😀
to embryo roste šíleně rychle a někam se vlézt musí že...tak si dělá místo .-))

misa.patrik
18. dub 2010

Dobre ranko devcatka 🙂
Mame krasny slunickovy den ....
MS samozrejme nikde ze?kdyz ji cekam tak se nekde toula...
Jdu prevliknout periny a vyprat,krasne mi to na balkone uschne..

ellaaee
18. dub 2010

Všm přeji krásnou sluníčkovou neděli.

pecicka
18. dub 2010

ahoj holky, všem přeji krásnou neděli, já dnes odpočívám, zítra jedu na opu, tak at vše zvládnem 🙂
misi-jak bylo u Macháče? Slušelo ti to a jste hezký pár 🙂

asmeena
18. dub 2010

Ahoj holky, dneska je opravdu venku krásně - dokonce můj venkovní digitální teploměr ukazuje 39,5 stupně 😀 (no nevím nevím jestli se trošku nepokazil)

sukubka
18. dub 2010

pěkné ránko přeji i já 😉
asmenko teda já jedu pryč takže sukni a tílko ven jo? 😀 😀 asi se ti fakt pokazil 🙂
peci tak na zítra budeme držet pěstičky a přeji hodně štěstíčka!!!!To uběhlo a už jdeš na OPU
misa to tak je jak naschvál s tou MS kdyaž ji nechceme dorazí a když ne dělá si co chce!!!
micinko děkujeme za uklidnění že píchání je v pohodě 😀

asmeena
18. dub 2010

sukub: my se chystáme na oběd na venkovní zahrádku, tak doufám, že nakonec ještě neumrzneme 😀

misa.patrik
18. dub 2010

Peci dekuji 🙂 Vam taky ....hned jak jsem vlezla jsem vedela ze jsi to Ty 😀 Jo dobry vyfasla jsem Bravelle tak cekam na tu MS snad se umoudri a prijde brzy ☹ Budu na Tebe zitra myslet at je vse oukej 🙂
Asmeenka taky se chystame na vylet do Wisly a tam vzdy sedime venku tak taky doufam ze to zvladneme 🙂

pecicka
18. dub 2010

misi-tak snad dorazí co nejdříve, já snad zítra budu mít štěstí a vše vyjde dle plánu 🙂 🙂 věřím 🙂

pecicka
18. dub 2010

sukubko-moc děkuji 🙂 🙂

misa.patrik
18. dub 2010

Jasne ze to vyjde 😉

pecicka
18. dub 2010

je to třetí pokus, tak do třetice všeho dobrého 🙂
misi-a vy jste byli u Macháče poprvé?

teddyna
18. dub 2010

krásnou neděli všem.jsem opět u rodičů na jihu moravy a je tady úžasně - no,prostě tak,jak u rodičů. včera jsme měli svatbu v rodině,tak jsme s Vojtíkem trsali jak o dušu.spokojeně si spal v tom kraválu,ale ve 21 jsem jela domů-připadala jsem si jak matka hyena,že už dítě nespí v posteli,ale v kočárku kdesik na candrbále.
tak co?kolik kdo HCG?? jak to tady šlape s těhotněním?

katapola
18. dub 2010

Ahoj Teddy, já jsem 6. den po ET, tak zatím nevím, bohužel na xichtu se mi udělaly boláky jako obvykle před menses. Ale třeba to ještě nic neznamená. JInak loni jsme byli na svatbě 2x, jednou jsem i svědčila a připravovala program a bylo to nakonec supr, ale letos o žádné svatbě zatím nevím.

micinka22
18. dub 2010

Matko Teddynko klídek i my se musíme občas bavit..takže žádný krkavčení to není 🙂))

Kat kdybys viděla mě..jako já pleť neměla nikdy čistou..ale příšerný boláky hlavně na ramenou a zádech!!! naprosto šíleny ..to sem nezažila ..ale za pár týdnů se pleť krásně vyčistila..hormony se asi umoudřily a vše OK..ted si užívám fakt pěknýho xichtíku🙂) dokonce nepotřebuju makeup..a to sem bez neho driv nevylezla 😀 😀 😀 tak snad ti jich vyraší co nejvíce .-)

sukubka
18. dub 2010

ahoj holky,
micinko teda já to mám jak jsi to měla ty mám boláky na ramenou a zádech je to šílený,nikdy jsem to neměla 😒 tak snad to za chvíli zmyzí 😀
kat teda to letí a za chvíli testíš!!!neboj výjde to uvidíš!!!!!
teddy no ahoj kočko tak si užíváš pohodičku u rodičů jo?tedy určitě nejsi matka hyena když nedáš jednou dítě spat brzy,to se prostě tak stává a myslím v létě se ti to bude stávat častěji jak se ti nebude chtít ani ze zahrádky domů,uvidíš

andinka22
18. dub 2010

Hezký večer holky,
Peci na zítra ti moc držím pěstičky, ať máš krásný vajuška.
Holky posílám Vám dnešní novinky v našem e-shopu, tak když budete chtít, mrkněte:
http://www.super-obleceni.cz/novinky/
Všem beruškám přeji hezký večer. 🙂

misa.patrik
18. dub 2010

Ahojky 🙂 byli jsme cely den venku 🙂
Peci na IVF jdeme poprve,zitra Ti drzim i palce na nohach 😀

pecicka
18. dub 2010

holky moc vám děkuji 🙂

misa.patrik
18. dub 2010

Holky co mam delat aby mi prisla MS?? vino,ani vana ani sex mi nezabira ☹

asmeena
18. dub 2010

peci: na zítra hodně štěstíčka a kvalitní aspoň jedno vajíčko, ze kterého budeš držet ten svůj vysněný uzlíček.

sukubka
18. dub 2010

misa tak jiné recepty než vana a vínko a ten sex neznám 😒 ona určitě dorazí!bolí tě aspon už břicho?kdy měla dorazit?
Peci já na zítra taky přeji moc štěstíčka!
asmenko a jak se máš ty těhulko?co pořád děláš?

misa.patrik
18. dub 2010

Sukubi boli uz od ctvrtka ☹ mela dojit dnes... snad se umoudri a dojde co nejdrive.. 🙂

daisy14
18. dub 2010

Hezký večer,
moc gratuluju novým těhulkám, je to super, jak se tu daří 🙂
Peci, na zítra tfuj, tfuj, tfuj, držím pěsti!
Míšo, ani já neznám žádný jiný recept, a taky mi tentokrát nepomohlo nic. MS dorazila o týden později , já to zatím takhle měla vždycky po nezdařeném pokusu. Když nemá dorazit, dorazí přesně jako hodinky, a další měsíc čekám a čekám. To tělo si holt někdy dělá co chce. Tak ať brzo dorazí 😉