Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

juvik
22. dub 2010

Asmee, já je mám taky ráda pořád...a v poslední době se mi horzně líbily ty večerníčky od Chaloupka o zvířátkách 🙂
Dvojky od švagrů mají 2 roky, takže zatím je to taky nebere...malá akorát tančí u těch úvodních znělek a pak ji to přestane bavit 😀

asmeena
22. dub 2010

ale jo ve dvou letech to chápu, ale pěti leté děti už by mohlo koukat. No uvidíme, jak se to bude líbit mým dětem 😀

juvik
22. dub 2010

Tak jestli bude mimíš koukat už teď, tak pak nic jiného nebude chtít 😀

asmeena
22. dub 2010

Holky sháním večerníčkové pexeso, které bylo ještě kdysi za nás, nemá někdo a neprodá?

asmeena
22. dub 2010

Tady toto myslím:

juvik
22. dub 2010

Asmee, tohle jsme doma měli...to si vzpomínám...ale bohužel vůbec nevím, kde skončilo a jestli je ještě použitelné a všechny kartičky....

asmeena
22. dub 2010

Díky juvik: my ho měli taky, vím, že bylo u babičky a když umřela a my to tam vyklízely, tak tady to jsem u ní nenašla. 😢 A já pexesa přímo miluju.

sukubka
22. dub 2010

holky podle mě to ta holka opradu dělala naschvál je fakt divná,těším se na zítra co se jí zase nebude líbyt!
Asmnko oni ty dnešní děti nemaj moc rády pohádky jako my oni sou zvyklí na ty pokemony a ty blbyny ty já nesnášela!Já mám ráda taky ty klasické!
holky jak dávate na plochu ty obrázky jak asmenka to pexeso?asmneko a na internetu jsi se dívala?nesehnalas?

asmeena
22. dub 2010

sukub nesehnala a obrázky dáváme, když píšeš příspěvek, tak dole než dáš odeslat, tak nad tím je napsané přidej fotky k příspěvku.

juvik
22. dub 2010

Asmee, no nemáš zač, moc jsem ti nepomohla...ale kdybych na něho u našich někde narazila, tak si na tebe vzpomenu. 😉

misa.patrik
22. dub 2010

Katap to ne mrzi... ☹
Holky ja jsem nejaka nafoukla 😒 😒 😒

juvik
22. dub 2010

Miso, to celkem brzo...zatím sis píchla jen 2 injekce, ne?

sukubka
22. dub 2010

miso počkej jak budeš nafouklá s utroše,jak pneumatika 😉

sukubka
22. dub 2010

asmneko našla jsem na aukru jen makovou panenku s těch starších.jinak tam mrkni zadej tam pexeso!ještě mrknu

asmeena
22. dub 2010

sukub: už jsem se koukala a bohužel jsem to projela, protože před měsícem se tam přesně to mé dražilo.

misa.patrik
22. dub 2010

jojo jen 2 nevim proc ale mela jsem bram.salat na obed tak mozna i z toho 😀

asmeena
22. dub 2010

Včera dávali na myslím Public nějaký díl vaření "Dortománie" a dělali tam krásného hrocha, tak jsem si hned vzpoměla na Míšu, že ta by to určitě zvládla.

asmeena
22. dub 2010

díky misi: to právě není ono. Toto se dá normálně koupit i v hračkářství.

sukubka
22. dub 2010

holky vy ste tak šikovné,mám dotaz kde mám najít dnešní zprávy na nově?nebo to na netu ještě dnes nebude?chtěla jsem si pustit jak ten řidič odjel s botičkou

misa.patrik
22. dub 2010

aha 🙂 a jeste toto ale to taky asi neni ono http://i.mimibazar.cz/h/bc/2/100327/10/b3246013...

misa.patrik
22. dub 2010

ja zatim nasla vcerejsi zpravy 😀

asmeena
22. dub 2010

sukub: to je nějaký známy? 😀 Já jsem to viděla a bylo to docela husté. Jestli bych si tak ničila auto.

asmeena
22. dub 2010

misi: to taky není ono 😉

sukubka
22. dub 2010

ne není ale je to tady od nás ze šumperka a manžel to nestihl chtěla jsem mu to pustit 🙂

sukubka
22. dub 2010

holky jste ale hodné,díky za pomoc 😉

asmeena
22. dub 2010

sukub: právě proto jsem se ptala, že říkali, že to bylo v Šumperku. A myslím, že ty zprávy budou až skončí sportovní noviny.

asmeena
22. dub 2010

Pro dnešek se loučím, brzy jsem dnes vstávala a jsem nějaká unavená. Zítra jdu k holiči na 9:00 tak jak přijdu domů, tak se pak ozvu. Dobrou noc.

sukubka
22. dub 2010

asmenko tak já pak kouknu a to najdu na tn.cz?

sukubka
22. dub 2010

asmenko ty budeš krásná maminka 😀