Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

juvik
27. dub 2010

Peci, tak hlavně, že to nevzdáváte a bojujete dál....budu držet palce 🙂
Mimochodem moje mrcha je pořád na vandru 😠

pecicka
27. dub 2010

juvik-svina jedna 😀
tak v tomhle mám jedinné šzěszí, že chodí opravdu celý život na den přesně, tak snad to ted nebude jinak 🙂 🙂

juvik
27. dub 2010

Peci, jo to mě taky chodí na den přesně, ale když mám začít stimulku, tak pokaždé dělá fóry....nevím jestli to je i psychikou, že člověk už chce začít, tak právě nic....normálně před ms nešpiním a teď už druhý den 😖

pecicka
27. dub 2010

juvi-asi na tom něco bude 🙂 mě to taky nikdy nedělalo a ted mi to dělá myslím to špinění

kvakuska
27. dub 2010

holky já měla perfektně přesnou menstruaci asi až do třetí nebo do čtvrté stimulace, potom už to pomalu začalo haprovat, dokonce se mi potom i stalo, že mi jeden cyklus přeskočil hned do dalšího i bez menstruace, šla jsem tenkrát k doktorovi s tím že mám zpoždění a nemám pozitivní test, a on tam při UTZ viděl ovulku, a to menstruace vůbec nebyla 😒 ... nic naplat, každá stimulka jsou hormony, i když třeba jen v minimálním množství 😖

pecicka
27. dub 2010

kvakuško ahoj 🙂

juvik
27. dub 2010

Kvakus, neděs mě...i když máš pravdu, ty hormony nadělají v organismu paseku....nic se nedá dělat. A tak jsem to měla krásně naplánované 😀 ... že já se nepoučím....furt plánuju a počítám, jak to vyjde, jak manželovi vyjdou směny, když pojedem na kontrolu a pak stejně čekám a nic jiného nezbývá 🙂

aneta1199
27. dub 2010

Jupi - tak mame jedno se srdickem 🙂

pecicka
27. dub 2010

juvi-to moc dobře znám, dneska si musel např vzít z práce propustku, protože má denní 12 🙂 vždycky všechno vyjde přesbě, když je v práci a když má volno, tak se nic neděje 😀 je to jako naschvál

pecicka
27. dub 2010

anetko-obrovská gratulace 🙂

juvik
27. dub 2010

Anetko, gratuluju 😵 ...teda, ale podle hodnot hcg to fakt vypadalo na dvojky 🙂 Opatruj se 😉
Peci, přesně, zákon schválnosti funguje ...ale vždycky jsme to nějak zašolíchali, tak to zvládnem i teď 😉

asmeena
27. dub 2010

Anet: gratuluji a kde je fotečka?

juvik
27. dub 2010

Holky, tak jsem tu svoji mrchu trochu pomluvila a ona se teda rozhodla a dolezla 😀 ...jupííí...tak vím, na čem jsem.
Teď se ještě dovolat do Olomouce, asi to nebude jen tak, když tam je takový frmol. 😕

juvik
27. dub 2010

Jo a dnešek teda můžu počítat jako první den,že? ....když došla po poledni

kvakuska
27. dub 2010

Ahoj peci 🙂 ... jsem ráda že to nevzdáváte a zkusíte to znovu, jinak, určitě i líp 😉

misa.patrik
27. dub 2010

ahoj holky 🙂 tak anet gratuluji 🙂
Ja jsem potkLa peci a jinak jsem si tam pripadala jak uchyl protoze jsem se skoro na kazdeho culila 😀 😀 😀 😀
Jinak u me dobry foliku mam celkem asi 11 pry dozrajou zitra mam to o den drive posunute sliznice 7mm a foliky 15-19mm
zitra ve 22.00 picham pregnyl a v patek v 9 hodin nastup v Brne papuce pyzamo a nejakeho chlapa sebou pry 😀 😀 😀 😀 😀

juvik
27. dub 2010

Miso, ju to je fofr...tak to se nedivím, že tě bříško tlačí, když folíky rostou jak zběsilé 🙂
A směju se, jak píšeš, že sis připadala jak úchyl 😀 ...já se taky vždycky rozhlížím, jestli náhodou někoho nepoznám... 😅

juvik
27. dub 2010

Jo chlapa to on připomíná vždycky 😀

misa.patrik
27. dub 2010

je to fofr ty jo jsem z toho uplne hotova 😀

asmeena
27. dub 2010

juvik: já bych to klidně považovala za 1DC.
misi: tak to vypadá na pěknou úrodičku. 😵

misa.patrik
27. dub 2010

asmee ja doufam nebo spis verim ze to proste bude dobre
😉

juvik
27. dub 2010

Asmee, asi jo....myslím, že mi i posledně říkal, že pokud dorazí kolem oběda, počítá se jako 1.DC a když odpo nebo večer, tak až další den. Už jsem toho tolik absolvovala, ale v tomhle si nikdy nejsem jistá....

Miso, bude to dobré 😵

asmeena
27. dub 2010

juvi: taky jsem si vždycky přála, aby MS dorazila v poledne, protože to jsem si byla jistá, že můžu brát jako 1.DC 😀

juvik
27. dub 2010

Asmee, nejsme my trhlé 😀 ...ale my si rozumíme 😉

U nás se nějak zatáhlo....snad nebude pršet, mám venku vyprané svetry 😒

misa.patrik
27. dub 2010

Ja jsem dostala MS v utery o pul 5 odpoledne a od druheho dne jsem pichala jeste jsem se Machace ptala ze jestli to nevadi ze jsem to dostala az odpo a on rikal ne dnes jste to dostala a zitra je druhy den MS tak pichate 😀 😀 😀 toz jinak tomu vuuuubec nerozumim

juvik
27. dub 2010

Miso, tak to já teda taky ne 😅 ...ale to je jedno, hlavně že ti vajuška rostou a bude úroda 😉
Jo a do Olomouce se samo nemůžu dovolat, ani na pevnou ani na mobil od sestry 😕 ...asi počkám do 2, až budou končit a pak to ještě zkusím

asmeena
27. dub 2010

Mně jednou říkal Machač, že se 1.DC považuje kdy minimálně 6 hodin krvácíš.

juvik
27. dub 2010

Tak to by sedělo i těch 5 odpoledne....do půlnoci daleko 😀

misa.patrik
27. dub 2010

To nevim jestli se vubec dovolas... skousej to porad protoze Maruška ma chudak fofry 😒 😒 ona to zvedne 😀

juvik
27. dub 2010

To je mi jasné, že zas chudák lítá jak hadr na holi 😒 Budu to zkoušet