Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

pecicka
9. kvě 2010

ella-tak držím palečky, at to rychle vypotíš....

misa.patrik
9. kvě 2010

Dobre ranko,
Elli kuryruj se 🙂a Bioparox muzes...
Peci super tak zitra jupi do pichanecku 😀 😀
Steph ja bych bez notasu umrela 😀 protoze chlapi jak se mi nasackujou k pocitaci tak mam bez 😀 😀

misa.patrik
9. kvě 2010

Juvi neboj 🙂 j mela jeden den takove pichani ze jsem myslela ze mam popraskane vsechny foliky ale nic vsechny byly tam kde mely byt 🙂

asmeena
9. kvě 2010

ellaaee: co jediné asi můžeš je paralen, doufám, že ti bude co nejdřív dobře.
Mě zase bolí od rána šíleně záda.

peci: hurá, tak vzhůru do stimulky a tentokrát už poslední, držím pěstičky ať už to konečně vyjde.

misa.patrik
9. kvě 2010

Holky dneska me fakt dost boli bricho ☹

teddyna
9. kvě 2010

čaute holky.vidím,že jste tu probíaly kočárek - z mé zkušenosti - tak dlouho manžel vybíral,až přebral - taky jsme koupili Concord(NEO)-hrůůůza!!prodávala jsem to po tom,co jsem s tím byla asi 8x venku!!!!pokud někdo chcete CONCORD,tak jedině typ FUSION-má nafukovací kola,nákupní koší,prostorný sporťák.ten NEO je děsnej krám - má to kola z tvrzené gumy - hrká to příšerně a je to celkově velmi malá konstrukce a nemá nákupní košík,pouze šíťku na pláštěnku.vypadá sice exkluzivně,ale vzhled převyšuje kvalitu na to,kolik to stojí peněz.z CONCORDU jsem si nechala hlubokou korbu a autosedačku-ty jsou super a ta autosedačka má dost atestů a je kvalitní.podvozek a tím pádem sporťák mám JANÉ,který je adaptabilní s concordem a jsem spokojená jak želva.a mrzí mě,že jsem se nechala ukecat manželem a ten Jané jsme nekoupili rovnou. ale samozřejmě je to o vkusu každého. akorát jsem se už přesvědčila,že jak jsem v těhu vše řešila,aby mělo miminko to nejlepší,tak v praxi je to zcela jinak a spousty věcí vůbec to mimčo nepotřebuje a nebo jsem si na ně nezvykla.
žirafkový košilky kupujete?to holt muší bejt🙂))Machač si už asi zvykl,že mu tam na OPU chodí jen žirafy,iháčci a jiná zvěřena na košulích🙂))
asmen:a ať už se mimčo konečně ukáže,co to je vlastně zač,jo?? páč se mi tady oblečeníčko🙂-včetně té chlupatky ušatky-čeká na tebe,jestli ji budeš chtít
Vojtík stále chrupčí,tak nevím.to zas bude večer.nějak to usínání posouvá a to mě rozčiluje,páč bych se třeba ráda šla v klidu umýt,vlezu do vany a začne hulákat,páč mu vypadne dudlíček.no,čerti mě berou.
byla u nás čertina s Adélkou-buď řvala Adélka nebo Vojtík,takže jsme "fakt skecly" 😀 .ale i tak jsou ty děti naše všechno.

asmeena
9. kvě 2010

teddy: však koukni na ten kočárek co jsem si včera vybrala http://www.sambaby.com/1985-kombinace/27782-koc...
Taky doufám, že se prďolka už na příští kontrole ukáže. Mám pocit, že to bude kluk, ale myslím, že nakonec nás překvapí holčička. 😀 Ale tu ušatku může mít i holčička ne, teddy?

Jo a dnes jsme oznámili tchánům, že čekáme miminko a jejich reakce mě úplně dostala, čekala jsem spiš negativní reakci, ale tchýně začala brečet a tchán taky slzy v očích a byly úplně nadšení. Hned to volala tchýně švagrové a ta jí to nechtěla věřit a tchýně jí musela do telefonu přesvědčovat, že už jsem ve 4 měsíci. 😀

teddyna
9. kvě 2010

asmen-byla jsi v sambaby na Slezské?tam se chystám pro krmící židličku. kočík vypadá dobře-upzstila jsi odMutsy?Chicco v Shoppingu zavřeli-šmejdi.tam byl taky dost dobrý výběr kočivozů 😉

asmeena
9. kvě 2010

teddy: právě, že jsem vyrazila nedávno do Shoppingu, že kouknu do chicca a hodně mě překvapilo, že už to tam není a už je zrušené i Chicco co bylo v Carrefouru. Jo od Mutsy jsem upustila, teda zklamala mě ta hluboká korbička, protože jsem ji naživo v tom Sambaby včera viděla a je strašně uzoulinká.
A kdy se holky Ostravandy sejdeme třeba v tom shoppingu? 😉

teddyna
9. kvě 2010

u mě klíďo úterý-nic nemám.stejně bych potřebovala do HM.ale nwvím,jak s Vojtíkem-aby tam nehulákal.mohla bych tak po 10té.

asmeena
9. kvě 2010

teddy: tak v úterý nemůžu, mám už scuka s jednou holčinou co jsem s ní byla na OPU v Reprofitu a čeká teď dvojčátka a přestěhovala se teď nedávno ze Svitav do Ostravy. 😉

zuzka72
9. kvě 2010

Tak jsme dorazili z akce, bylo to kupodivu dobry a počasí vyšlo.

zuzka72
9. kvě 2010

A tak jsme dojeli dom. 😀

juvik
9. kvě 2010

Hlásím, že jsem přežila 😀 ....návštěva už je pryč...myčka jede na plné obrátky a já budu relaxovat 🙂
Jsem uhoněná jak pes a už se těším do postýlky.
Až zítra dorazíme, ozvu se, jak jsme dopadli....ale asi až pozdě odpoledne nebo večer 😉

juvik
9. kvě 2010

Zuzi, super 😀 😀 😀

teddyna
9. kvě 2010

asmen-tak středa-je mi to šumák

sukubka
9. kvě 2010

ahoj holky

el ty s epořádně vykurýruj a snad zítra bude lép,pij čajíky a pořád hajej!!!!
juvi na zítra držím pěstičky,neboj folíky tam budou 😉

asmenko kočárek je moc hezkej,ale stejně si myslím že než porodíš budeš mít vybráno 5kočárků a nebudeš vědět kterej bude favorit 😀

peci teda to děsně letí a už zase budeš stimulovat,ikdyž znám to nám to letí a tobě jak se těšíš se to táhne co?každopádně tedka to výjde uvidíš 😉

asmeena
9. kvě 2010

juvik: na zítra hodně štěstíčka

zuzi: to mají malí i deku s Langrem? 😀 To byl nějaký meating ODS či co? Nebo kočárkyáda?

teddy: jo středa by byla dobrá, bych zkusila říct i Kase a mohly bychom na kafčo do Ikey, ale záleží hlavně na Vojtíškovi kde mu bude nejlépe.

asmeena
9. kvě 2010

sukub: to si piš, že určitě možná ještě nějaký kočárek přijde, protože já teprve s obcházením obchodů začala 😀 Ale je pravda, že tento je úžasný po všech stránkách, akorát sporťák není nijak krásný, ale nevadí.

stephanie
9. kvě 2010

ahoj holky,
juvi, budu zítra na tebe myslet. Držím palečky, dej pak hned vědět...Teď už trošku odpočívej!!!
Jinak na Sekala jsem koukala, bylo to pěkné, ještě v noci v posteli jsem na ten film musela myslet...
Asmeen, vidíš, tak Concord už můžeš vyškrtnout ze seznamu. Mi se zdálo, jestli ho nemá Teddy...Moje známá ho taky měla a po pár měsících už jezdila s jiným, tak už vím proč...
Míšo, tak co, už je to lepší? Zkus si vzít Magnesium.
Asmeen, jak jsi to mohla tak dlouho vydržet a říct tchánům, že jsi těhu až ve 4 měsíci? Já myslela, že už to dávno ví...Ale že jste jezdili na umělé, to ví, ne? A co bříško, už to jde alespoň trošku vidět? Asmeen, byla jsem na nákupu a koupila jsem si vložky 😀, tak doufám, že to výjde...

asmeena
9. kvě 2010

steph: a koupila sis pořádnou zásobu 😀 protože ti pak bude ležet doma, tak ať je to aspoň pořádná hromada 😀 😀
No, my máme sice tchány vedle ve vchodě,ale moc se s nima nestýkáme, ale už začíná být vidět bříško a říkám si ,že se třeba už udělá pěkně a já budu nosit těhotenské věci, tak ať to ví, ať se potom neleknou mého břicha. A to, že jsme chodili na umělé, věděli pouze o našem prvním, které jsme absolvovali na jaře 2008 a zbytek nevěděli, tak když jsme jim dnes řekli, co už máme za sebou, tak jenom tchýně koulila očima. Ale co už, hlavně že se už konečně zadařilo a je jedno jestli to bylo napoprvé nebo na podesáté a jestli to bylo z umělého nebo přirozeně. Důležitý je ten výsledek.

zuzka72
9. kvě 2010

Asmeen-kočárkiáda o guinesův rekord, to jsou trika s Langerem. 😀

asmeena
9. kvě 2010

zuzi: já jsem právě četla, že se koná nějaká taková akce, to musel být teda mazec tolik kočárků. A to jste se jenom sešli na nějakém místě nebo se šel s kočárkama nějaký úsek cesty? A počasí vám vyšlo, tak to muselo být fajn.

stephanie
9. kvě 2010

jj, asmeen, jasně, to máš pravdu...Tak měli dneska překvápko...
Já si koupila jen jedny a to jsem se k nim vracela 3krát 😀 ....

misa.patrik
9. kvě 2010

Ahoj Steph je to lepsi spis me tak picha a pne nebo co 🙂 ale je to lepsi jak jsem byla po obede na zachode 😅 tak se mi ulevilo 🙂

stephanie
9. kvě 2010

míšo tak to je dobře, že se ulevilo...zítra už je to týden, co? 😉

juvik
9. kvě 2010

Holky, díky, jste moc hodné 😵
Odpočívat budu, ale už aby bylo zítra a byli jsme v Brně....na tu cestu se netěším 😒

Stephi, taky pak budu muset nakoupit balíky vložek 😀
Asmee, to je dobře, že to tchánovci vzali takhle a mají radost 🙂

zuzka72
9. kvě 2010

Asmee-po registraci se jelo 1,6km. 🙂

juvik
9. kvě 2010

Holky, jsem neskutečně nacpaná a namlsaná...už nic raději nebudu jíst, jen pít, aby mě zítra nepotrhalo 😀

misa.patrik
9. kvě 2010

jo no nekdy to leti ale nekdy se to tahne 🙂
Juvi drzim palce 😉