Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

asmeena
9. kvě 2010

Přeji všem dobrou noc, jdu koukat na Pojišťovnu štěstí.
juvik: tfuj, tfuj, tfuj, na zítra držím pěstičky.

teddyna
9. kvě 2010

asmen - přijde i čerti s adélkou.takže my musíme někde,kde se dá korzovat s kočárem.Ikea by šla - tak kolem 11 by to bylo schůdné snad i pro čerti. tak si to zítra ujasníme -ano ??dobrou všem
Zuzi,my taky chtěli jít na kočárkiádu-ale nakonec jsme nešli,u nás lilo. ale moc jsem se těšila.áách jo.

asmeena
9. kvě 2010

teddy: jasně, tak dej vědět, středa se mi hodí.

misa.patrik
10. kvě 2010

Dobreee ranko děvčátka 🙂

sukubka
10. kvě 2010

dobré ráno přeji i já!
Misa ty jsi nějaké raní ptáčátko co?nemůžeš už spát? 😀 miso jak se cítíč?Testování se ti blíží co? 😉 bude to dobré uvidíš 😉

juvi na dnešek držím moc a moc pěstičky,neboj folíky budou 😉 pak nám dej hnedka vědět jo?

asmenko přesně jak jsi psala není důležité na pokolikáté to vyšlo aĺe ten výsledek ikdyž je jasný že je to o nervy ale to pak člověk zapomene a myslí na to pěkné že? 😉
tak dneka máte srazík s teddy a certi!?to se máte holky 😉 tak si to pěkně užijte

step tobě to už také letí dneska jsi 4den po ET je to hrůza mě to utíká úlně strašně!!!!

Peci ty už taky stimuluješ že?kdy máš kontrolu?

asmeena
10. kvě 2010

sukub: srazik s teddy a čerti snad až ve středu. Teď se chystám na alergologii. 😉

misa.patrik
10. kvě 2010

Sukub 🙂 rano vstavam s malym do skoly 😀
Ale mas pravdu uz nespim od pul seste asi nerviky pracujou ☹
Je mi dobre jen prsa ale dnes mam pocit jak bych to mela dostat kazdou minutu a mam pocit jak bych chtela mit prujem ☹

escadka
10. kvě 2010

Dobré ránko všem 🙂, téda, vy jste toho za víkend napsaly 🙂. Juvíku, držím palečky, ať je tam spousta folíků. A ty ,Miško i Stephi, nebojte, určitě se uchytli 🙂. My byli v Praze u kamarádů, ale museli jsme odjet už v neděli ráno, protože se mi vrátil 8. den po ET hyperstymulák a měla jsem takové bolesti, že jsem vyhnala chudáka doktora Štencla se sestřičkou ve 2 hod. v neděli do reprofitu v Brně a vysál ze mě 1,5 l tekutiny asi 30ti cm jehlou přes spodek a že mi tam tak ještě litr zůstal a ještě se znovu udělá další, fakt masakr, bolesti ale neustoupili, mám strašné křeče, jediné, co pomáhá je espumisan, ale jen na chvilku, ráno jsem myslela, že nedojdu do práce, to bych fakt nikomu nepřála. Za to by to prý mohlo vyjít, když se prý vrátí hyperstymulák, tak je to tím, že se embryjka uchytly a do těla jde hcg hormon, který ten syndrom zhoršuje, tak se nechci těšit, ale kdyby to teda klaplo, tak to za to stojí 🙂

misa.patrik
10. kvě 2010

Esci to je mi lito ale o to vic Ti budu drzet palce ab\y se to podarilo 😉 😉 😉
Juvi taky samozrejme drzim palce 😀 😀

escadka
10. kvě 2010

Děkuju moc, Miši 🙂. A jak to všechno vnímá Patrik, ví o všem 🙂? Teší se na miminko?

sukubka
10. kvě 2010

misa no jo vlastně ty vstáváš s malím,mě to vůbec nenapadlo!
🙂

escada to je mi moc líto ale snad to už bude dobré!!!ale pokud se to povede je jasný že to stojí za to 😉 držím pěstičky!!!

asmeena
10. kvě 2010

escad: ty ještě přitom všem chodíš do práce? Jej, tak to jsi teda dobrá. Je pravda ,že po OHSS je větší pravděpodonost otěhotnění. Tak držím pěstičky, ať je to lepší a mimi se krásně drží. 😵

escadka
10. kvě 2010

no nechci v práci příliš provokovat, nerada bych o ni přišla a celý den sedím u počítače, tak se to dá vydržet, ale dneska by mi teda fakt spíš sedla poloha ležmo, děkuju moc za vaši podporu 🙂

misa.patrik
10. kvě 2010

Esci no konkretne jsem mu nerekla ze uz mam miminko v brisku ale kdyz jsme jezdili po doktorech tak jsem mu rikala ze je to proto ze chceme aby mel sourozence... 🙂 on uz je ale dlouho jedinacek tak mi vzdycky rika ze nechce domu zadne mimino ze bude jen rvat a ze mu to poleze na nervy 😀 😀 😀 😀 Tak jsem mu vysvetlovala ze kdyz se budeme o miminko hezky starat a budeme ho mit radi tak bude hodne a nebude plakat 😉 😉 😉 tak rikal ze teda jo ale chce brachu Jirku 😀 😀 😀 😀
No ale vcdera me prekvapil protoze z nicehonic prisel a rikal mi vis mami me bude jedno jestli budu mit brasku nebo sestricku ja budu mit rad oba 😀 😀 😀 no a ja brecela jak zelva ze samozrejme 🙂

escadka
10. kvě 2010

tak to je krásný 🙂, to se nedivím, že ukápla i slzička, tak moc moc přeju, aby to vyšlo a užili jste si toho tvorečka co nejdřív, aby si s ním Patrik ještě vyhrál, než ti začne utíkat za slečnama 🙂

misa.patrik
10. kvě 2010

no tak to asi nestihnem 😀 on uz lita za babama ted hihi 😀 leda ze by pozdeji vyuzival prcoska jako balici efekt na baby 😅 😅 😅

stephanie
10. kvě 2010

Ahoj holky

sukub, že se tady taky ukážeš!!! Hoď už si tady nějakou fotku!
Míšo, no to je dojemné...Já našemu malému nemůžu nic říct, on by to hned všude vykecal.Když byl se mnou na UZ u Machače, tak pak na oslavě u tchýně vykládal, že viděl moje vajíčka, tak jsem to musela hned zakecat. Od té doby už ho tam raději neberem...On sourozence nechce, chce jen psa 😀 , a když už sourozence, tak stejně starého, jako je on...a to už je nad mé síly 😀 ...
Escadko, tak to mělo nakonec dramatický průběh! A odkud jsi? Neměla bys raději doma ležet? 😕 ..Tak budu držet palečky, aby to klaplo!!!
Juvi už je na OPU....
Tak hezký den holky!!!

stephanie
10. kvě 2010

..ted mi přišel mail z Reprofitu, jestli bych jim mohla sdělit výsledek těhotenského testu...TO je dobré, já budu za chvíli testit znovu a oni nemají ještě výsledek z minula...

misa.patrik
10. kvě 2010

Taky nechtel Steph ani nahodou 😀 chtel psa nebo kocicku tak se mi ho zželelo a ma křecka 😀 😀 😀

escadka
10. kvě 2010

tak to si Stephi, umím představit, jak ti ylo, když to malej začal vykládat 🙂, tak ještě se to podařilo zamaskovat 🙂. Prvorozený děti to maj vždycky hodně těžký, ať se maminka snaží sebevíc, vždycky se cítí utlačovaní a přehlížení, ale když na to půjdeš nějak rafinovaně, určitě si zvykne a bude mít prcka rád 🙂. A to se teda Patrikovi hodně brzo zapalujou lejtka 😀, hold to maj trošku posunutý než jsme to měly my... Jinak bydlím kousíček za Přerovem a do práce dojíždm do Olmika. On se mě i doktor ptal, jestli nechci neschopenku, ale mám dnes jednu důležitou zakázku, tak to nešlo. Snad se to břicho umoudří.

stephanie
10. kvě 2010

míšo, tak my jsme ho odbyli zatím rybičkama 😀

misa.patrik
10. kvě 2010

😀 tak ty on ma na Facebooku 😀 ale s Ferdou myslim křečka je sranda 😀

andinka22
10. kvě 2010

Ahoj holky,
přeji hezké pondělní dopoledne. Nestíhám ani dočíst.
Míšo a Stephi držím pěstičky na krásné // dálnice.
Stephi asi toho mají moc, když ještě nemají výsledek z minula.
Juvi držím pěstičky, ať máš krásná vajuška.
Všem ostatním hezký den. 🙂

pecicka
10. kvě 2010

ahoj kočenky, všechny vás zdravím 🙂
sukubko-jo včera jsem dostala ms a dneska jsem začala brát glostík a zítra k tomu píchám injekce, na kontrolu jdu v pátek na 11hod, snad bude všechno jak má být 🙂
jinak juviku tfuj,tfuj, hodně štěstíčka a všem ostatním, co něco mají, tak taky
misi a stepi- až budete testit, tak at jsou tam 🙂
kdy vůbec budete? 😉

pecicka
10. kvě 2010

nestíhám vás totiž vůbec dočítat ☹

misa.patrik
10. kvě 2010

Ahojky Peci super zase se to pekne hlo ze?? 🙂
No ja jsem dnes tyden po ET testit budu asi ve stredu 🙂 to budou nerviky 😀

pecicka
10. kvě 2010

misi- to ti věřím, ale bude to dobrý, já si tentokrát řekla, že testit budu až na termín.......

stephanie
10. kvě 2010

ahoj peci, budu držet pěstičky!!!
jinak já vůbec nevím, kdy se odhodlám testovat, nechávám tomu volný průběh...vždycky si říkám, ještě ne, ale mě to většinou tak zničehonic chytne 😀 ..takže budu čekat na instinkt 😵
Andi - děkujem 😵 ...a co ty? jak pokračuješ?

misa.patrik
10. kvě 2010

Peci to maš pravdu aspon máš 100% jistotu ze??

pecicka
10. kvě 2010

stepi a misi-no já to pokaždé měla taky tak, prostě nutkání to zkoušet a když tam nebyly, tak zmatky, stres, že to zase nevyšlo, tak mě zase uklidnovali, že na testování je brzy, ale to už nějak přestaneš doufat a pak už je to nanic, podruhé jsem si to řekla taky a zase nevydržela a nic, tak ted bude změna, nic až ten den, jak to má být a rovnou z krve 🙂
já nevím, jak to máte vy, ale já jdu testovat, vyčurám se a když tam mám ponořit, tak mám takový bušál, že si myslím, že to nepřežiju a ruka se mi u toho třese jako blázen.......takže tak 😀 😀 😀